Artyku≥: Kadra Polski 2003 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 SierpieŮ 15 2018 13:12:55
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostr√≥w W. U14 r.93
  2007 G¬≥ucho¬≥azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Krak√≥w SP r.95
  2009 Wroc¬≥aw U16 r.93
  2009 Pozna√Ī U14 r.95
  2009 S¬≥upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toru√Ī SP r.97
  2011 Toru√Ī U18 r.93
  2011 Krak√≥w U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Pozna√Ī U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gda√Īsk SP r.99
  2013 ¬Įary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gda√Īsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc¬≥aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko¬≥obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toru√Ī U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc¬≥aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia¬≥ystok U14 r.02
  2016 Ko¬≥obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostr√≥w W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku¬≥y o Kadrach

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany UŅytkownik: 5
Najnowszy UŅytkownik: ~Barkowski Henryk
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Kadra Polski 2003
KADRA POLSKI U-14 rocznik 2003/04
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski


Sztab Szkoleniowy:
Trener g³ówny: Dawid Mazur - Rosa Radom
Asystent trenera: Andrzej Bartosz - MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
Asystent trenera: Tomasz Chwia³kowski -UKS "Siódemka" Sopot
Trener motoryki: Krzysztof Czelusta - WKS ¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
Fizjoterapeuta: Micha³ Roczek - AGH Kraków

PROFIL NA FB

Termin 
Gdzie
    
      
      
      
8-12.XI.2017
Radom
3 Konsultacja
16
 INFORMACJE
25-29.X.2017
Szczyrk
2 Konsultacja
16
 INFORMACJE
23-28.VIII.2017
S³owenia
Turniej
12
FOTO
INFORMACJE
20-22.VIII.2017
Pruszków1 konsultacja
12
  
3-12.VII.2017
Gi¬Ņycko
Camp  Centralny
32
FOTO
 

SZEROKA KADRA POLSKI
czerwony X wystêp z Orze³kiem na piersi
niebieski X ostanie zgrupowanie

   VIII.17
S³owenia
Turniej
X.17
Szczyrk
1 Kons.
XI.17
Radom
2 Kons.
01

Kania Wiktor
Polonia Warszawa
mazowieckie



X
XX
02
 Michalski Antoni
GIM 92 Ursynów
mazowieckie
wych. MKS Pruszków


XXX
03

Paduch Przemys³aw
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
¬∂l¬Īskie


 
X X
04

Kudziarz  Kacper 
MKKS Rybnik
¬∂l¬Īskie



XX
X
05
 Wi¶niewski Aleksander
Biofarm Pozna√Ī
wielkopolskie
wych. Pyra Pozna√Ī


XXX
06

Dominiak Filip
Pyra Pozna√Ī
wielkopolskie



XXX
07 G³odek Mateusz
WKK Wroc³aw
dolno¬∂l¬Īskie



XXX
08
 Paczkowski  Wiktor
Wilki Morskie Szczecin
zachodniopomorskie



XXX
09
 Wit Szyma√Īski
Biofarm BJ Pozna√Ī
Kujawsko-Pomorskie
w. Kasprowicz Inowroc³aw



XXX
10 Kapustka Bartek
Korona Kraków
ma³opolskie



 XX
11
 Olechnowicz Bartosz
Czarni S³upsk
pomorskie


 XX
12
 Przyludzki Micha³
7 Trefl Sopot
pomorskie



 XX
13
 £a³ak Hubert
7 Trefl Sopot
pomorskie
wych. Nenufar E³k


 XX
14
 Perzyna Maksymilian
MOSiR Bielsk Podlaski
podlaskie



  X
15
 Seliga Wojciech
Cracovia Kraków
ma³opolskie


  X
16
 Klimontowicz
Miko³aj
KK Zadar
Chrwacja


  X
17
 Maækowiak Iwo
Rawia Rawicz
wielkopolskie



X  
18
 Lewandowski Igor
MKKS Rybnik
¬∂l¬Īskie


 
X  
19
 Szymon Paluch
WKK Wroc³aw
dolno¬∂l¬Īskie
rocz.2004

 
X
  
20
 Gruszczy√Īski Jakub
BT Opalenica
wielkopolskie



 X 
21
 Kry¶ko Jan
Ochota Warszawa
mazowieckie
wych. Komorów
 X 
22
 Bednarek Oliwier
TKM W³oc³awek
Kujawsko-Pomorskie



 X 


Przygotowa³ zibi


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj siÍ, Ņeby můc dodawaś komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi