Artyku≥: Kadra Polski 2002 - SKM - Sl¬Īska koszyk√≥wka m¬≥odzie¬Ņowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 KwiecieŮ 22 2018 21:55:39
Nawigacja
Portal
  Strona G¬≥√≥wna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¬¶l¬Īska
  ¬¶l¬Īscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewn√™trzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojew√≥dzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¬¶l¬Īska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

UŅytkownikůw Online
Go∂ci Online: 1
Brak UŅytkownikůw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany UŅytkownik: 3
Najnowszy UŅytkownik: ~Barkowski Henryk
Wspů≥praca

UKS Chromik ¬Įary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¬¶l¬Īska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¬ľwiadki Przemy¬∂l

¬¶l¬Īski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi¬Īzek Koszyk√≥wki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gda√Īsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Pozna√Ī

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¬¶l¬Īski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¬¶l¬Īska Letnia Liga Koszyk√≥wki

Kadra Polski 2002
KADRA POLSKI U-14 ch³opcy urodzeni 2002
od naboru do Mistrzostw Europy
Kalendarz reprezentacji Polski


termin....................
ilo¶æ
miejsce.....................
rodzaj........................
dni
relacje skm
26-29.XII.2017
 Wroc³aw
Turniej NO
 4INFORMACJE
14-17.XII.2017
 Szczyrk
5 konsultacja
 4INFORMACJA
1-5.XII.2017
12
Mi√Īsk Bia¬≥oru¬∂
Turniej
 5
INFORMACJA
26-30.XI.2017
16
Gi?ycko
4 konsultacja
 5INFORMACJA
22-29.X.2017
16
W³adys³awowo
3 Zgrupowanie
 8INFORMACJE
2-11.VII.2017
24
W³adys³awowo2 Zgrupowanie - lato
10
INFORMACJA
12-18.II.2017
16
Gi¬Ņycko
1 Zgrupowanie - zima
7
INFORMACJE
15-18.XII.2016
16Gi¬Ņycko
3 Konsultacja
4
INFORMACJE
24-27.XI.2016
16
Szczyrk
2 Konsultacja
4
INFORMACJE
20-23.X.2016
16
W³adys³awowo
1 Konsultacja
4
INFORMACJE
28.VIII-2.IX.2016
12
Pozna√Ī
Turniej
6
INFORMACJE
1-10.VII.2016
32
Gniewino
Camp Centralny
10
INFORMACJA

PROFIL KADRY NA FB

SZTAB SZKOLENIOWY


Roman Prawica
Stalowa Wola
Jaros³aw Jakubiec
Katowice
¬£ukasz Rubczy√Īski
¬Įary
Wojciech Bychawski
Kraków

Kadra Polski w meczach Mi?dzynarodowych

  sylwetka..........................
.................................
sukcesy...indywidualne...druzynowe....
01

K³aczek Kacper
Mickiewicz Katowice
urodzony:
6.01.2002
wzrost: 200 cm
Pozycja: 3/4
1 klub:
Hajduki Chorzów
¬¶l¬Īskie: U16, U18

 
7 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Mistrz Polski U14
Mistrz OOM
MVP: OOM

 02 Gordon Kacper
Polonia Warszawa
urodzony:
6.05.2002
wzrost: 182 cm 
Pozycja: 1
Mazowieckie: U16, U18
9 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
¬†03 Szyma√Īski Konrad
Zastal Zielona Góra
urodzony:
11.01.2002
wzrost:  185 cm.
Pozycja: 1/2
Lubuskie:
U16, U18

8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
Wicemistrz Polski U16 (2001)
 04 Zapert Patryk
MKS D¬Ībrowa G.
urodzony:
wzrost: 186 cm.
Pozycja: 1/2
¬¶l¬Īskie: U16, U18
Wychowanek: Ro¶ Pisz
8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STARS: MP U14
Mistrz  OOM

Wicemistrz Polski U14
 
 05 Tomaszewski Wojciech
Biofarm BJ Pozna√Ī
urodzony:
wzrost: 194 cm.
Pozycja: 1/2
1 klub:
Pyra Pozna√Ī
Wielkopolskie: U16, U18

8 zgrupow?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STARS OOM
 06 Chodukiewicz Bartosz
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
urodzony: 23.02.2002
wzrost; 207 cm. 
Pozycja 5/4
1 klub: Wojan Pawlowice
¬¶l¬Īskie: u16, u18

7 zgupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Wicemistrz Polski U14
 07 Czoska Nikodem
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony: 22.04.2002
wzrost:194 cm
Pozycja: 2/3
Pomorskie: U16, U18

8 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
ALL-STAR U14
 08 Bia³achowski Kamil
Sudety Jelenia Góra
urodzony:
wzrost: 1999 cm 
Pozycja 3/4
Dolnosl¬Īskie: U16
7 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 09 Zieniewicz Jan
WKK Wroc³aw
urodzony;
wzrost: 204 cm 
Pozycja; 4
Dolno¬∂l¬Īskie: U16, U18

7 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
Mistrz Polski U16 (rocz.2001)
 10 Zió³kowski Daniel
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony: 10.01.2002
wzrost: 192 cm 
Pozycja; 2/3
Pomorskie: U16, U18
7 zgrupowa?
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 11 Marchewka Kacper
?l?sk Wroc?aw
urodzony:
wzrost: 193 cm. 
Pozycja: 2/3
Dolno?l?skie: U 16, 18, 20
1 klub:
Kaspro O.W
5 zgrupowania
Turniej Mi?sk Bia?oru?
Turniej Wroc?aw 2017
 
 12 Pluta  Micha?
Madryt
urodzony
wzrost /
pozycja
1 klub: TKM W?oc?awek
1 zgrupowanie
Turniej Mi?sk Bia?oru?
 
13
 Kowalczyk Marcin
WKK Wroc³aw
urodzony: 28.05.2002
wzrost:183 cm. 
Pozycja: 2
Dolno?l?skie: U16
1 lub: Trójka Sieradz
5 zgrupowa?
 
14
 Siewruk Filip
FC Barcelona 2002
urodzony:
wzrost:
Pozycja: 4 / 5
wych: Basket Koszalin
  


SZEROKA KADRA POLSKI  (zgrupowania, konsultacje)

  FOTO
 SYLWETKA............................IX.16
Pozna√Ī
Turniej
X.16
W³adys
1 kon.
XI.16
Szczyrk
2 kon.
XII.16
Gi¬Ņycko
3 kon.
II.17
Gi¬Ņycko
1 Zgr.
VII.17
W³adys
2 zgr
X.17
W³adys
3 zgr.
XI.17
Gi?ycko
4 zgr.
XII.17
Szczyrk
5 zgr.
01
 Ambroziak Jakub
Polonia Warszawa
urodzony: 18.01.2002
wzrost: 195 cm. / Pozycja: 4
Mazowieckie: U16, U18
 X X XXX 
02
 Kolasi√Īski Nataniel
Novum Bydgoszcz
urodzony: 20.08.2002
wzrost: 186 cm / Pozycvja: 1
Kujawsko-Pomorskie: U16, 18
 X XXXXXX
03
 Zaj¬Īc Patryk
Biofarm BJ Pozna?
urodzony:
17.03.2002
wzrost: 194 cm. / Pozycja: 4
Zachodniopomorskie
1 klub: Spójnia Stargard
   XXX
X
 X
05
 Bia¬≥ow¬Īs Aleksander
La Basket Warszawa
urodzony
wzrost / pozycja
Mazowieckie
 X   XXX
X
06
 Pachowicz Dawid
MKS Dabrowa Górnicza
urodzony: 6.04.2002
wzrost: 186 cm/ Pozycja: 2
?l?skie:
U16
1klub:
MKKS Rybnik
ALL-STARS OOM
     X EYBLXX
07
 Lis Piotr
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost / pozycja
Pomorskie
  XX     
08
 Stanis³awski Sebastian
Polonia Warszawa
urodzony;
wzrost / pozycja
Mazowieckie
 XX      
09
 Paduch Przemys³‚aw
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
urodzony:
wzrost / pozycja
¬¶l¬Īskie
Wicemistrz Polski U14
X X      
10
 Krzystek Dawid
¬ĮAK ¬Įory
urodzony
wzrost / pozycja
¬¶l¬Īskie
MVP U14
Wicemistrz Polski U14
 X        
11
 Mindowicz Micha³
¦lask Wroc³aw
urodzony
wzrost / pozycja
Dolno¬∂l¬Īskie
ALL-STARS U14
III Mistrzostwa Polski
X        
12
 Dr√≥¬Ņd¬Ņ Mateusz
Probasket Kutno
urodzony
wzrost / pozycja
£ódzkie
 X     X
  
13
 £atka Maciej
¬ĮAK ¬Įory
urodzony
wzrost / pozycja
¬¶l¬Īskie
ALL-STARS MP U14
Wicemistrz Polski U14
  X
      
14
 Marciniak Jeremiasz
Biofarm BJ Pozna√Ī
urodzony
wzrost / pozycja
1 klub: Pyra Pozna√Ī
Wielkopolskie
    XX   
15
 Burzy√Ī‚Äěski Igor
Biofarm BJ Pozna√Ī
urodzony
wzrost / pozycja
Wielkopolski
1 klub: Basket Koszalin
ALL-STARS OOM
  X  X   
16
 Mitman Marek
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
urodzony:
wzrost / pozycja
Dolnoslaskie
III Mistrzostwa Polski U14
 X
       
17
 Jêdrzejczyk Maciej
Regis Wieliczka
urodzony
wzrost / pozycja
Malopolskie
 X   X   
18
 Krawczyk Roch
¬¶l¬Īsk Wroc¬≥aw
urodzony
wzrost / pozycja
Dolnoslaskie
III Mistrzostwa Polski U14
 X       
19
 Janik Jakub
Polonia Warszawa
urodzony
wzrost / pozycja
mazowieckie
1 klub: Kadet Bia³a Podl.
 X
  XX   
20
 Klimczak Adam
Basket Koszalin
urodzony
wzrost / pozycja
Zachodniopomorskie
 X       
21
 Rerak Filip
Wis³a Kraków
urodzony
wzrost / pozycja
Ma³opolskie
 X       
22

Nykaza Tomasz
Regis Wieliczka
urodzony
wzrost / pozycja
Ma³opolskie
  X
      
23
 Miliæiæ  Igor
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony
wzrost / pozycja
Pomorskie
1 klub: Basket Koszalin
  X X    
24
 Jakub Saramak
Siarka Tarnobrzeg
urodzony:
wzrost / pozycja
Podkarpackie
   X     
25
 Micha³ Lis
UKS 7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost / pozycja
Pomorskie
    X    
26
 Maciejak Norbert
Zastal Zielona Góra
urodzony:
wzrost / pozycja
Lubuskie
1 klub: Chromik ?ary
    X    
27
 Wi¶niewski Aleksander
urodzony: 13.01.2003
Biofarm BJ Pozna√Ī
Wielkopolskie
1 klub: Pyra Pozna√Ī
MVP OOM
    X    
28

Or?owski Dawid
MKS D¬Ībrowa G√≥rnicza
urodzony:
wzrost:
?l?skie
Wicemistrz Polski U14
     X   
29
 Sobiech Szymon
Biofarm BJ
urodzony
wzrost / pozycja
wielkopolskie
1 klub:
     X   
30
 Perzanowski Olaf
7 Trefl Sopot
urodzony:
wzrost; / pozycja:
Pomorski
     X
X
  

POZOSTALI ZAWODNICY Z CAMPU CENTRALNEGO

Przygotowa³ Zibi
 
Oceny
Dodawanie ocen dostÍpne tylko dla zalogowanych UŅytkownikůw.

ProszÍ siÍ zalogowaś lub zarejestrowaś, Ņeby můc dodawaś oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Login

Has≥o

ZapamiÍtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has≥o?
Ankieta dla UŅytkownikůw
mecz na szczycie walka o 1/2 MP KTO WYGRA

KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
KS POGO√Ď Ruda ¬¶l¬Īska
45% [5 G≥osůw]

MICKIEWICZ Katowice
MICKIEWICZ Katowice
55% [6 G≥osůw]

G≥osůw: 11
RozpoczÍta: 01/02/2010 16:57
ZakoŮczona: 16/02/2010 15:05

Archiwum Ankiet
Copyright © 2007 by Zibi