EYBL sezon 2017/2018
Dodane przez zibi dnia Stycze 14 2018 00:17:00
 Chromi Zary z dodatnim bilansem po pierwszym dniu turnieju U17 Europa Centralna

W najblizszy weekend zagraja:

kategoria U14 Zory/Katowice ( Lotwa / Ryga)
Basket Club Sierakow  (Lotwa / Ryga)
Basket Koszalin  (Rumunia / Oradea)
Grojec/Radom  (Rumunia / Oradea

Rozszerzona zawarto newsa
Przed nami kolejny sezon z udzia³em Polskich zespo³ów w Europejskiej Lidze M³odzie¿owej EYBL.
Pierwsze turnieje zostan± rozegrane w najm³odszej i najstarszej kategorii.
W m³odzie¿owej Eurolidze w sezonie 2017/2018 wyst±pi 21 Polskich dru¿yn
(dziewiêæ  Junior, cztery U14 i po dwie  U17, U16 i U15). Dziewiêæ zespo³ów zagra w lidze centralnej (2 turnieje ew. Play-Off) oraz 12 dru¿yn w lidze centralnej. W dywizji B zagraj± dwa zespo³y. Polskie turnieje EYBL: W³adys³awowo, Szczecin (Junior), Poznañ i Sopot U16, ¯ary (U17), Radom (U14 i U15) i Przemy¶l (U14)

Proszê o fotki dru¿ynowe oraz informacje zbyszekbytomski@gmail.com

VIDEO RELACJE

OFICJALNA STRONA EYBL

Kategoria U20 Junior ( nie ma podzia³u na dywizje)
SUPER FINA£ - Kwiecieñ, 2018 - Budapeszt, Wêgry

Asseco Gdynia

1 turniej: 
W³adys³awowo 4 miejsce bilans 3 zw. 2 por.
2 turniej: Miñsk, Bia³oru¶ - 8 miejsce bilans 1 zw. 4 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

SMS PZKosz
1 turniej:
W³adys³awowo 1 miejsce bilans 5 zw. 0 por.
2 turniej: Minsk, Bia³oru¶ - 2 miejsce bilans 3 zw. 2 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

Cracovia
1 turniej: W³adys³awowo
5 miejsce bilans 2 zw. 3 por.
2 turniej: Minsk, Bia³oru¶ -
6 miejsce bilans 2 zw. 3 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018 - Luty 22/25, 2018

Start Lublin:

1 turniej: Ventspils, £otwa -
8 miejsce bilans 0 zw. 5 por.
2 turniej: Ventspils, £otwa -
7 miejsce bilans 1 zw. 4 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................


Liga Wschodnia

BC Asseco - BG Lulea  46 : 62  
BA Tallinn Kalev - BC Asseco  49 : 60  
BC Asseco - Olimp 97 79 : 31
BC Alvik Basket - BC Asseco   59 : 62
BC Asseco - SMS PZKosz Wladslawowo  42 : 62
    
BC Asseco - BC Barsy  43 : 64
BC Tsmoki-Minsk - BC Asseco 58 : 41
BC Asseco - BC Runa  43 : 46 
Valmiera/ORDO - BC Asseco 50 : 53
KS Cracovia - BC Asseco  52 : 46

 



Tomasz Jeczmien 4/6
Adrian Pajkert 1/4
Piotr Lis 5/11
Mateusz Stanczuk 10/40
Mateusz Burlinski 8/24
Marcel Korolczuk 5/17
Damian Romanowski 5/16
Maciej Leszczynski 5/64
Grzegorz Kaminski 10/122
Kuba Kociolek 5/15
Maciej Marcinkowski 4/27
Bartlomiej Pietras 5/52
Jan Switaj 5/16
Milosz Korolczuk 10/48
Mateusz Kaszowski 8/31
Marcel Ryszka 5/14
Aleksander Kurek 5/3
Jakub Adamczak 5/2
Jakub Komisarczyk 4/3
Trener: Milos Mitrovic 


Liga Wschodnia
SMS Wladslawowo - BA Tallinn Kalev 52 : 24
BG Lulea  - SMS  Wladslawowo   40 : 67
SMS  Wladslawowo - BC Alvik Basket  72 : 39
Olimp 97 - SMS  Wladslawowo  61 : 69
BC Asseco - SMS  Wladslawowo  42 : 62

PZKosz Wladslawowo - BC Runa  58 : 68
Valmiera - PZKosz Wladslawowo  71 : 80
PZKosz Wladslawowo - BC Barsy  61 : 49
Tsmoki-Minsk - PZKosz Wladslawowo  49 : 45
PZKosz Wladslawowo - BAc Budapest 
94 : 64







Aleksander Griszczuk 2/10
Mateusz Szlachetka 8/76
Kuba Przelazly 4/9
Szymon Zapala 3/14
Hubert Wyszkowski 3/32
Kacper Moscicki 9/11
Konrad Dawdo 10/73
Kacper Makowski 8/117
Daniel Dawdo 6/28
Adrian Sobkowiak 10/42
Adrian Matyszkiewicz 10/75
Marcin Stasiak 10/28
Michal Krasuski 10/39
Adrian Bogucki 8/67
Konrad Lichowski 1      
Maksymili Jakubek 10/39

Trener: Mariusz Niedbalski

Liga Wschodnia
KS Cracovia - BC Alvik Basket  67 : 50
Olimp 97 - KS Cracovia  28 : 57
Cracovia  - BA Tallinn Kalev  49 : 56
BG Lulea - KS Cracovia 53 : 52
BA Budapest - KS Cracovia  62 : 52

KS Cracovia - Valmiera/ORDO 56 : 77
BC Runa - KS Cracovia  46 : 57
KS Cracovia - BC Tsmoki-Minsk  26 : 76
BC Barsy - KS Cracovia  61 : 59 
KS Cracovia - BC Asseco 52 : 46





 Aleksander Zaucki 2/32
Piotr Targonski 3/2
Bartosz Salamon 8/11
Radoslaw Skubinski 5/53
Jakub Charef 3/2
Michal Sakowski 5/2
Cezary Karpik 7/13
Damian Puchalski 9      
Jakub Niescior 5/13
Dima Malinovski 8/10
Alex Polshakov 8/10
Kacper Walczyk 4/10
Tomasz Wojcicki 10/42
Mateusz Nowacki 10/112
Patryk Pacholek 10/93
Kacper Nowak 10/102
Karol Sasnal 3/19
Trener:
Mateusz Buka³a

Liga Wschodnia
TBV Start Lublin - BC Ventspils 57 : 60 
BC Tsmoki-Minsk - TBV Start Lublin   93 : 29
BC Runa - TBV Start Lublin  86 : 42
TBV Start Lublin - BC Barsy   53 : 74
Valmiera/ORDO - TBV Start Lublin 73 : 59

TBV Start Lublin - BC Alvik Basket  55 : 58
BA Tallinn Kalev - TBV Start Lublin  67 : 45
TBV Start Lublin - BG Lulea 40 : 50
Olimp 97 - TBV Start Lublin  51 : 54
TBV Start Lublin - Georgia
46 : 70




 Wojciech Kosiuk 9/18
Karol Kazmirowski 10/53
Dominik Nabozny 7/2
Jakub Smigielski 10/34
Bartlomiej Pelczar 10/215
Jan Piliszczuk 5/39
Karol Szewczyk 9/10
Jan Grzegorczyk 10/37
Miroslaw Unilowski 5/17
Pawel Szyszkowski 4      
Jakub Futrzynski 10/4
Bartosz Dzioba 3/2
Wojciech Matysek 10/49

Trener: Marek Zieli?ski


Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
Hensfort Przemysl - King BC Szczecin 80:93
Nyiregyhazi Sportcentrum - King BC Szczecin 90:99
King BC Szczecin - Oxygen Orange1 77:111
King BC Szczecin - Keila KK 105:93

2 miejsce w turnieju - Klasyfikacja VIII

2018-02-23 10:00 Orli Prostejov - King BC Szczecin
2018-02-23 18:00 King BC Szczecin - ROSA Radom
2018-02-24 13:30 London United  - King BC Szczecin
2018-02-25 11:00 King BC Szczecin - Stellazzurra





Marcin Wojtkiewicz 3/32
Adam Nawrocki 4/49
Igor Wilinski 4/68
Filip Grzadzielski 4/22
Mikolaj Szylinski 4/14
Wiktor Rajewicz 4/113
Hubert Nowak 2     2
Milosz Blazejczyk 2/2
Mateusz Winiarski 3/20
Partyk Atanowicz 4/13
Michal Ostrowski 1/2
Kacper Freund 3/11
Bartosz Smiechowski 4/26

Trener: Wojciech Boblewski

Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
Hensfort Przemysl - King BC Szczecin 80:93   
BCM Orli Prostejov - Hensfort Przemysl 82:86   
Keila KK - Hensfort Przemysl 67:80    
London United - Hensfort Przemysl 88:120   

4 miejsce w turnieju - Klasyfikacja VI

2018-02-23 16:00 Nyiregyhazi - Hensfort Przemysl    
2018-02-24 15:30 Hensfort Przemysl - Stellazzurra
2018-02-25 13:00 Oxygen  - Hensfort Przemysl    
2018-02-25 19:00 Hensfort Przemysl - ROSA Radom



 
 Andrzej Adamek 3/0     
Kacper Walciszewski 4/80
Jakub Complak 4/15
Szymon Janczak 4/74
Rafal Serwanski 4/1
Pawel Strzepek 4/69
Bartosz Kosior 4/29
Karol Radon 4     16
Mikolaj Kleszcz 4/36
Jakub Kucharski 4/31
Szymon Prusak 4/15

Trener: Daniel Puchalski

Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
BCM Orli Prostejov - ROSA Radom 67:90
London United - ROSA Radom 42:97    
ROSA Radom - Oxygen Orange1 77:67
ROSA Radom - STP Stellazzurra 122:52   

1 miejsce w turnieju - Klasyfikacja I

2018-02-23 18:00 King BC Szczecin - ROSA Radom
2018-02-24 11:30 Nyiregyhazi  - ROSA Radom    
2018-02-24 19:30 ROSA Piotrowka Radom - Keila KK
2018-02-25 19:00 Hensfort Przemysl - ROSA Radom





 

Maksymilian Czapla 3/14
Arkadiusz Adamczyk 3/13
Kamil Waniewski 4/23
Patryk Lis 2/8
Mateusz Szczypinski 4/53
Dawid Golus 4     43
Szymon Walski 4/28
Norbert Ziolko 4/26
Krystian Tyszka 4/40
Kacper Rojek 4/29
Karol Nowakowski 4/70
Mikolaj Krakowiak 4/39

Trener: Dwid Maur

  GORTAT
TEAM A

Liga Centralna

20-23.X.2018
Szekesfehervar


8-11.II.2018
Levice

Gortat selection B - Gortat selection A   107 : 55
TTU BA - Gortat selection A   98 : 69
Gortat selection A - Lido di Roma 63 : 111
Gortat selection A - BDSE-Graphax  58 : 93

9 miejsce w turnieju

02-09 10:00 KK Grosuplje -  Gortat selection A    
02-09 20:00 Alba Fehervar - Gortat selection A    
02-10 19:30 Povazska Bystrica  - Gortat selection A 
02-11 11:00 Gortat selection A - SBK Junior Levice

 Pawel Klimaszewski 2 / 31
Przemyslaw Bielski 3 / 9
Bartosz Simon 4 / 2
Mikolaj Walczak 4 / 53
Hubert Majewski 4 / 15
Tomasz Lebiedz 4 / 16
Jan Karbowiak 4 / 4
Jakub Wittstock 4 / 13
Przemyslaw Kowalski 4 / 30
Jakub Iskra 3 / 20
Damian Czarnik 4 / 24
Piotr Targanski 4 / 13
Piotr Bielski 1 / 8
Jakub Niescior 3 / 7
Trener: Jakub Czwakiel
Artur Gussmann
   GORTAT
TEAM B

Liga Centralna

20-23.X.2018
Szekesfehervar


8-11.II.2018
Levice

Gortat selection B - Gortat selection A   107 : 55
SBK Junior Levice -    Gortat selection B  89 : 55
KK Grosuplje - Gortat selection B  94 : 65
Gortat selection B - Lido di Roma  59 : 90

8 miejsce w turnieju
 
02-09 12:00 TTU BA - Gortat selection B    
02-10 11:30 Gortat selection B - Povazska Bystrica    
02-10 17:30 BDSE-Graphax - Gortat selection B    
02-11 17:00 Gortat selection B - Alba Fehervar

 Piotr Rajch 4 / 36
Tomasz Wojcik 4 / 27
Michal Skrzypinski 4 / 31
Michal Bogus 4 / 23
Kacper Kujawa 4 / 26
Jakub Brandys 4 / 23
Szymon Gralewski 4 / 19
Piotr Keller 4 / 32
Adrian Lipinski 4 / 4
Bartosz Zakrzewski  4 / 35
Patryk Michalowski 4 / 19
Yakoub Charef 4 / 11
Trener: Piotr Trepka

Kategoria U17  rocznik 2001 SUPER FINA£  Kwiecieñ 19/22, 2018 - Wilno, Litwa

MKS D±browa Górnicza (gra z rocz.2002)
1 turniej: Ryga, £otwa- V miejsce (bilans 2 zw. / 3 por.) klasyfikacja generalna XI miejsce
2 turniej: Saldus, £otwa- Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Parnu, Estonia - Marzec 22/25, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja B
MKS Dabrowa G. - BS Siauliai 62 : 93
BS Pardaugava - MKS Dabrowa Gornicza  43 : 65
MKS Dabrowa Gornicza  - BS Jugla  70 : 81
SKM Wilno - MKS Dabrowa Gornicza  68 : 43
MKS Dabrowa Gornicza  - BC Parnu  84 : 54


01-26 13:00 MKS Dabrowa Gornicza - Ukraine 2002
01-26 18:20 Saldus ProBasketball - MKS Dabrowa G  
01-27 10:20 MKS Dabrowa G. - Galaxy Krasnoyarsk  
01-27 14:20 BS Belostenniy - MKS Dabrowa Gornicza
01-28 11:40 BC Barsy - MKS Dabrowa Gornicza









 Dawid Pachowicz 5 / 30
Krystian Zawadzki 5 / 4
Przemyslaw Paduch 5 / 66
Kacper Dziedzic 5 / 23
Bartek Chodukiewicz 5 / 46
Patryk Zapert 5 / 33
Pawel Radzicki 5 / 12
Tomasz Pustelnik 5 / 42
Dominik Nanus 5 / 11
Jakub Tomczewski 5 / 6
Dawid Orlowski 5 / 51

Trener: Andrzej Bartosz,
Wojciech Wieczorek



Liga Centralna

11-14.I.2018
Budapeszt

1-4.III.2018
¯ary

Chromik Zary - Emmen Eagles 87 : 43 
Chromik Zary - USK Prague  62 : 60
Chromik Zary - BK Junior Komarno  54 : 60
Ciudad De Mostoles - Chromik Zary 65 : 54

5 miejsce w turnieju

03-09 12:00 Chromik Zary - KK Feniks 2010
03-09 18:00 Megyeri Tigers - Chromik Zary    
03-10 17:00 Chromik Zary - BC MuKi    
03-11 19:00 Chromik Zary - London United

 Kamil Bialachowski 4/37
Piotr Grochalski 2/0     
Kacper Burnecki 3/6
Pawel Pawlikowski 4/17
Adam Forysiuk 4/30
Kacper Porada 4/55
Rafal Rutkowski 4/16
Dawid Derezinski 1/0     
Jakub Morgiel 3/21
Lukasz Szpakowski 4/22
Kajetan Grzeskiewicz 4/51
Oskar Krzywonos 1/2

Trener: Lukasz Rubczynski

Kategoria U16 rocznik 2002 SUPER FINA£ Kwiecieñ 19/22, 2018 - Ryga, £otwa

UKS 7 Trefl Sopot
1 turniej: Sopot 24-26.XI.17  IV miejsce (bilans 3 zw. / 2 por.) klasyfikacja IX miejsce
2 turniej: Poznan Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Klaipeda, Litwa - Marzec 15/18, 2018


Biofarm BJ Poznañ

1 turniej: Sopot 24.XI.17 V miejsce (bilans 2 zw. / 3 por.) klasyfikacja X miejsce
2 turniej: Poznan - Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Klaipeda, Litwa - Marzec 15/18, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja A
Biofarm Basket - UKS 7 Trefl Sopot  61:63
Next Step Academy - UKS 7 Trefl Sopot 97:67
UKS 7 Trefl Sopot - TTU BS 45:58
Novipiu Campus Piemonte - 7 TREFL Sopot 63:81
UKS 7 Trefl Sopot - Topsportschool Antwerp 70:40



01-26 11:40 UKS 7 Trefl Sopot - VILNIUS i Baltika
01-26 17:00 BC Tsmoki-Minsk- UKS 7 Trefl Sopot   
01-27 09:00 UKS 7 Trefl Sopot - BS Ridzene
01-27 14:20 TSOP Kondrashina  - UKS 7 Trefl Sopot
01-28 11:40 Klaipeda-Authentic Cars -  7 Trefl Sopot









Filip Cebula 5/37
Nikodem Czoska 5/69
Albert Szymanski 3/5
Piotr Jurkowski 1/5
Daniel Ziolkowski 4/37
Piotr Lis 5/29
Kamil Kulik 3/2
Michal Lis 5/44
Karol Kolodziejczyk 5/10
Olaf Perzanowski 5/39
Igor Milicic 5/29
Hubert Lalak 2 /3
Kevin Osowski 5/17

Trener: Tomasz Chwia?kowski

Liga Wschodnia
Dywizja A
Biofarm Basket - UKS 7 TREFL Sopot 61:63    
Novipiu Campus Piemonte - Biofarm Basket 48:51
Biofarm Basket - Topsportschool Antwerp 66:42
Next Step Academy - Biofarm Basket 59:48
Biofarm Basket - TTU BS 48:52


01-26 13:00 BC Biofarm Basket - BC Tsmoki-Minsk
01-26 18:20 ILNIUS KM-Alpi Baltika - Biofarm Basket
01-27 10:20 BC Biofarm Basket - TSOP Kondrashina
01-27 15:40 BS Ridzene - BC Biofarm Basket
01-28 13:00 BC Biofarm Basket - V.Knasiaus KM










 Krzysztof Jaroszewski 3/1
Wit Szymanski 2/0     
Jan Szuba 5/3
Wojtek Tomaszewski 5/75
Jan Kaczmarek 4/0      
Igor Burzynski 5/40
Daniel Walkowiak 5/4
Olek Wisniewski 5/34
Adam Piotrowski 5/4
Iwo Mackowiak 5/3
Szymon Sobiech 5/36
Patryk Zajac 4/30
Jeremiasz Marciniak 5/44

Trener: Cezary Kurzawski



Kategoria U15 rocznik 2003

Piotrówka Radom
1 turniej: Ryga, £otwa - VIII miejsce (bilans 0 zw. / 5 por.) klasyfikacja XIV miejsce
2 turniej: Radom, - VIII miejsce (blilans 0 zw. / 5 por.) 
klasyfikacja XIV miejsce
3 turniej: Ryga, £otwa - Marzec 15/18, 2018

Kadra Pomorza
1 turniej: Vinni, Estonia - III miejsce (bilans 4 zw. / 1 por.) klasyfikacja V miejsce
2 turniej: Radom - III miejsce  (bilans 3 zw. / 2 por.) 
klasyfikacja V miejsce
3 turniej: Chekhov, Rosja - Marzec 15/18, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja B

Radom/Grójec - BC Barsy  35 : 56
DJSOR Volgograd - Radom/Grójec 64 : 43
Radom/Grójec - Chekhovskyi Yastrebi 36 : 47
BC Dynamo - ROSA Piotrowka Radom  58 : 26  
Radom/Grójec - BS Jugla  44 : 62


Ukraine 2003 - ROSA Piotrowka Radom  85 : 32
ROSA Piotrowka Radom - BS Riga 47 : 69
Tsmoki-Minsk - ROSA Piotrowka Radom 49 : 36
ROSA Piotrowka Radom - Pomerania  45 : 71
A.Kraukla/VEF  - ROSA Piotrowka Radom 40 : 36






 Adam Pekacki 3 / 0
Lisek Blazej 10 / 37
Szczesny Oliwier 3/29
Stasiak Dominik 3/7
Kalecinski Norbert 3/1
Gorzynski Wiktor 9 / 63
Strzalkowski Igor 6 / 13
Kot Mikolaj 9 / 34
Cania Bartlomiej 10 / 27
Rusin Szymon 5 / 4
Przybytniak Franek 5 / 9
Trzesniewski Jakub 7 / 36
Poradzki Kacper 10 / 7
Rak Jakub 8 / 19
Rosolowski Patryk 10 / 37
Fabisiak Jan 5 / 3
Krakowiak Dominik 10 / 45
Wojcik Kajetan 1/0
Karczemny Filip 1/0
Trener: Albert Siekiera
Miros³aw Andrychowicz



Liga Wschodnia
Dywizja B

Pomerania 2003 - BA Tallinn Kalev  45 : 27
TTU BS - Pomerania 2003    67 : 51
Georgia 2003  - Pomerania 2003  38 : 45
Pomerania 2003  - Oslo 2003  46 : 40
Pomerania 2003  - Ukraine 2003  63 : 60


Pomerania  - BS Jugla  72 : 41 
A.Kraukla/VEF - Pomerania   74 : 34
Pomerania  - DSN/SPORTA BODE  45 : 65
ROSA Piotrowka Radom  - Pomerania  45 : 71
BS Riga  - Pomerania  83 : 54







Bartek Olechnowicz 10/127
Cezary Jankowski 10/92
Eryk Switalski 4/7
Hubert Lalak 10/126
Szymon Karlowicz 10/36
Jakub Czworowski 10/40
Wiktor Jaszczerski 10/29
Michal Przyludzki 10/51
Michal Szczepkowski 3/7
Marcel Kozlowski 10/14
Piotr Spigarski 10/28
Nikodem Naleczinski 8/2
Blazej Sulej 5/7

Trener: Bogdan Zamo¶ny
Marta Cieslicka

Kategoria U14 rocznik 2004 SUPER FINA£ - 30.IX-3.V. 2018 - Cz³uchów Polska

ZAK Zory /  UKS 27 Katowice
1 turniej: Ryga, £otwa - VIII miejsce (bilans 0 zw. / 5 po.)
2 turniej: Liepaja, £otwa - Styczeñ 18/21, 2018
3 turniej: Ryga, £otwa - Marzec 22/25, 2018

BC Sieraków
1 turniej: Vinni, Estonia - VI miejsce  (bilans 1 zw. / 4 por.)
2 turniej: Riga, £otwa - Styczeñ 18/21, 2018
3 turniej: Alytus, Litwa - Marzec 22/25, 2018


Kadra Pomorza
1 turniej: Valmiera, £otwa - III miejsce  (bilans: 3 zw. / 2 por.)
2 turniej: Miñsk, Bia³oru¶ - Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Ryga, £otwa - 29.III-1.IV. 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................ZDJÊCIE
SK£AD....PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Grupa A
AB Fidenza - Zorska BA  64 : 33
Zorska BA - A.Kraukla/VEF  28 : 59
DSN - Zorska BA 63 : 38
Zorska BA - BS 2005 CSKA   38 : 64
A. Sabonis BC - Zorska BA  61 : 21

01-19 11:40 BC Samara  - ZAK Zory/UKS27 Katowice 
01-19 18:20 ZAK Zory/UKS27 Katowice - BS Liepaja
01-20 10:20 Capital Lions - ZAK Zory/UKS27 Katowice
01-20 14:20 ZAK Zory/UKS27   - Science City Jena    
01-21 11:40 ZAK Zory/UKS27 Katowice - BK Snakes




 Maksymilian Duda 5/33
Bartosz Hetman 1/4
Justin Kaczorek 5/8
Krzysztof Buchta 5/18
Krzysztof Kempa 5/9
Maksymilian Siwik 5/9
Kasper Pazdzierny 5/0  
Kajetan Kuczawski 4/35
Filip Maciejewski 4/11
Patryk Brzegowy 4/9
Damian Kania 5/4
Oliwier Kozlowski 5/14
Oskar Petrykowski 5/4

Trener: Ludwik Maciejewski


Liga Wschodnia
Grupa A
BC Samara - BC Sierakow  50 : 75
BC Sierakow - Science City Jena 50 : 52 
BS Liepaja - BC Sierakow   53 : 41
BC Sierakow - SKM Capital Lions 26 : 69
SSHOR Nr.1 - Kirov - BC Sierakow  58 : 27


01-18 16:30 BC Sierakow - DSN/SPORTA BODE    
01-19 10:20 BS CSKA 2005 - BC Sierakow
01-19 15:40 BC Sierakow - A.Kraukla/VEF    
01-20 11:40 BC Sierakow - TTU BS    
01-20 18:20 BS Riga  - BC Sierakow




 Kamil Paluszak 2/8
Aleks Najder 5/24
Bartosz Szczechowiak 5/14
Marcin Puchalski 5/37
Wojtek Samolak 5/6
Eryk Wylegala 5/18
Jan Smiglak 5/43
Jedrzej Janowicz 5/46
Daniel Pape 5/5
Piotr Kruszynski 5/12
Maciej Karpiewski 4/2
Tymoteusz Witczak 5/7

Trener: Jaros?aw Czeka?a

Liga Wschodnia
Grupa B

Pomerania - BS Spars 64 : 40
Pomerania - Georgia 2004  67 : 60
BC Plunge SRC - Pomerania 68 : 56
Pomerania 2004 - BS Valmiera  45 : 70
BS Jugla - Pomerania 2004 33 : 114



01-26 10:20 Admirals BA - Pomerania 2004    
01-26 14:20 Pomerania 2004 - BC Olimpiec    
01-27 13:00 BC Tsmoki-Minsk - Pomerania 2004    
01-27 17:00 Pomerania 2004 - BS CSKA    
01-28 09:00 BS HYNDAI  - Pomerania 2004





 Olgierd Kobiak 4/17
Adam Kalinowski 5/56
Alan Duda 2/21
Oskar Chrzanowski 4/31
Oskar Borkowski 5/52
Jakub Birunt 5/50
Milosz Toczek 5/28
Wiktor Siemianiuk 4/4
Wiktor Malek 4/15
Kacper Lipinski 5/33
Konrad Kornowicz 4/6

Trener:  Robert Jakubiak



Liga Centralna

21-24.IX.2017
Radom

18-21.I.2018
Ordea
/Rumunia
Porsche Basketball-Ak - Basket Koszalin  77 : 73
Basket Koszalin - Soproni Tigrisek SE   89 : 75
Basket Koszalin - LPS Bihorul Oradea 71 : 80 
KK DIV Basket - Basket Koszalin  81 : 48

7 miejsce w turnieju

19.I 12:00 Oxygen Orange1 - Basket Koszalin    
20.I 09:30 Basket Koszalin - TJ Sokol Prazsky    
20.I 19:30 Debreceni Kosarlabda - Basket Koszalin
21.I 15:00 Basket Koszalin - Piotrowka Radom




 
 Maciej Slusarczyk 3/26
Gabriel Mosakowski 1/0
Filip Drzewiecki 1/3
Oliwier Kusmierczyk 1/0
Wiktor Czyznielewski 3/14
Igor Stolarz 3/25
Jakub Grochulski 1/2
Mikolaj Wojciechowski 3/64
Dominik Jagla 3/5
Dominik Martusewicz 3/20
Antek Siewruk 3/30
Kacper Tarkowski 3/3
N. Wojciechowski 2/0



Liga Centralna

19-22.X.2018
Budapeszt

4-6.01.2018
Levice
Slowacja


Hensfort Przemysl - BK Inter Bratislava  39 : 88
USK Prague - Hensfort Przemysl  81 : 58
Hensfort Przemysl -    KK Flash  39 : 88
TS Jahn Munchen - Hensfort Przemysl   79 : 64

7 miejsce w turnieju

Hensfort Przemysl - C.S. U-BT Cluj Napoca  84 : 78
SBK Junior Levice - Hensfort Przemysl   72 :  86
Zsiros Academia - Hensfort Przemysl  66 : 53 
Hensfort Przemysl - KTP Kotka l  64 : 67


7 miejsce w turnieju

 

 Maksimi Ziemski-Jary 2/0    
David Dobrowolski 3/0      
Blazej Magda 8/23
Karol Complak 8/133
Marcin Sowka 8/2
Klaudiusz Tarnawski 8/196
Michal Radochonski 7/2
Maciej Puchalski 4/25
Kamil Borowski 8/23
Karol Baran 8/12
Mateusz Wrzesniowski 8/12
Szymon Mlodzinski 4/4
Oskar Wysocki 8/16
Gniewosz Kowalik 8/39

Trener: Anna Banaszak
Daniel Puchalski

Liga Centralna

21-24.IX.2017
Radom

18-21.I.2018
Ordea
/Rumunia
Piotrowka Radom - Porsche Basketball-Ak.  80 : 76
Oxygen Orange1 - Piotrowka Radom 65 : 82
Piotrowka Radom - KK DIV Basket  66 : 56
TJ Sokol Prazsky - Piotrowka Radom 48 : 63

1 miejsce w turnieju
   
19.I 16:00 Piotrowka Radom - LPS Bihorul Oradea    
20.I 11:30 Piotrowka Radom - Debreceni Kosarlabda 
21.I 09:00 Soproni Tigrisek SE - Piotrowka Radom    
21.I 15:00 MKK Basket Koszalin - Piotrowka Radom




 

 Sebastian Kozera 1/0
Kacper Wojcik 3/5
Patryk Rosolowski 4/59
Kacper Kielbiowski 3/2
Antoni Juraszewski 4/7
Jakub Pakula 4/10
Kacper Cholewa 4/14
Artur Niemiec 3/0
Norbert Kalicinski 4/50
Oskar Ratynski 3/6
Bartek Gornicki 2/3
Oliwier Szczesny 4/79
Dominik Stasiak 4/56

Dariusz Fija³kowski /Grójec
Cezary Kie³biowski/Radom

Przygotowa³ Zibi