II PYHH rocz.2003 Półfinały: Grójec 6-8.X- Opalenica 15-17.XII Finał 2018 ????
Dodane przez zibi dnia Październik 09 2017 20:00:00
 Zakończył się pierwszy półfinał drugiej edycji PYHH (Polscy Młodzi Herosi) nieoficjalnie MP U15 bo jak to inaczej nazwać ?
W turniejach startują wszyscy finaliści MP U14 i czterech półfinalistów. W połowie grudnia wracamy do Opalenicy nigdy wcześniej nie zdarzyło się by w turnieju towarzyskim wystartowało sześciu  finalistów i dwóch półfinalistów MP. Zawodnicy sami opłacają sobie pobyt, organizatorzy ponoszą koszty sędziów, opłaty hali, służba zdrowia, statystyki puchary medale, statuetki i inne DZIĘKUJEMY

Rozszerzona zawartość newsa
 II Edycji PYHH  U15  rocznik 2003  ( podczas finałów U14 w Opalenicy wszyscy trenerzy byli zainteresowani takimi rozgrywkami dla U15)

Zakończył się pierwszy półfinał drugiej edycji PYHH (Polscy Młodzi Herosi) nieoficjalnie MP U15 bo jak to inaczej nazwać ?
W turniejach startują wszyscy finaliści MP U14 i czterech półfinalistów. W połowie grudnia wracamy do Opalenicy nigdy wcześniej nie zdarzyło się by w turnieju towarzyskim wystartowało sześciu  finalistów i dwóch półfinalistów MP. Zawodnicy sami opłacają sobie pobyt, organizatorzy ponoszą koszty sędziów, opłaty hali, służba zdrowia, statystyki puchary medale, statuetki i inne DZIĘKUJEMY

Wyróżnienia wręczali Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Sportu pan Jerzy Bińkiewicz oraz Dyrektor Sportowy MKS Grójec Ireneusz Juraszewski. Podziękowania dla rodziców z Grójca oraz wszystkich sponsorów


BT Opalenica, MKKS Grójec, Zastal Zielona Góra, Sudety Jelenia Góra, Żubry Białystok na turniej PYHH przyjechali najmocniejszymi składami ! Mistrz Polski TKM Włocławek bez Oliwiera Bednarka i Jakuba Andrzejewskiego, ŁKS Łódź Tomasz Kwiecińskiego i Konstanty Hasiak (na turnieju z U16

SKM dziękuje trenerowi  Mirosławowi Andrychowiczu za zaproszenie na turniej, a panu Krzysztofowi Pustelnikowi za transport


 MVP:

Jakub Gruszczyński - BT Opalenica

 Król Strzelców: (TOP 10)

Piotr Bobka 99 pkt.
Żubry Białystok
2 Adrian Szajek 80 BT Opalenica
3 Dawid Bykowski 74 TKM Włocławek
4 Marek Kozyra 66 - ŁKS SMS MG Łódź
5 Jakub Trześniewski 64 - Grójec/Radom
   Igor Lewandowski 64 -MKKS Rybnik
7 Kacper Kowalczyk-Kudziarz 61 MKKS Rybnik
8 Kunc 56 - Zastal Zielona Góra
9 Bartek Cania 53 - Grójec/Radom
10 Michał Szandurski 52 Sudety Jelenia Góra



  5 ALL-STARS
* Jan Jakubiak - BT Opalenica
* Kacper Margiciok - MKKS Rybnik
* Jakub Trześniewski - Grójec/ Radom
* Dawid Bykowski - TKM Włoclawek
* Maksym Wieczorek - Zastal Zielona Góra

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI


 KLASYFIKACJA KOŃCOWA
  /  Wyróżnienie trenera


1 Basket Team Opalenica  -  Adrian Szajek
2 MKKS Rybnik  -  Maciej Golda
3 Grójec/Radom  -  Bartek Cania
4 TKM Włocławek  -  Wiktor Łukasik
5 SKM Zastal Zielona Góra  -  Jaku Zdaniewicz
6 Sudety Jelenia Góra  - Krystian Włoszczyński
7 ŁKS SMS MG Łódź  -  Marek Kozyra
8 PKK Żubry Biasłystok  -  Tomasz Sawicki

mecz o VII miejsce: Żubry Białystok - ŁKS Łódź  35 : 73  STATYSTYKI  MVP: Dominik Wróblewski
mecz o V miejsce: Zastal Zielona Góra - Sudety Jelenia Góra  50 : 35  STATYSTYKI   MVP: Jakub Więckowski
mecz o III miejsce:
TKM Włocławek - Grójec/Radom  38 : 60  STATYSTYKI   MVP: Jakub Rak
Finał: BT Opalenica - MKKS Rybnik  43 : 67  STATYSTYKI  MVP: Mikołaj Rutkowski

V-VIII: Zastal Zielona Góra - ŁKS Łódź  42 : 59  STATYSTYKI   MVP: Kunc
V-VIII: Żubry Białystok - Sudety Jelenia Góra  44 : 55  STATYSTYKI   MVP: Włoszczyński
PÓŁFINAŁ: BT Opalenica - TKM Włocławek  63 : 34  STATYSTYKI   MVP: Mikołaj Rutkowski
PÓŁFINAŁ: Grójec/Radom - MKKS Rybnik  62 : 89 STATYSTYKI   MVP: Kacper Kowalczyk-Kudzoarz


 KONKURS ZA TRZY PUNKTY 
(w eliminacjach startowało 28 osób)  wykonywano po 25 rzutów z pięciu pozycji po 5. Maksymalna  ilość pkt 30

1 Igor Lewandowski - Rybnik 12 Finał 16 dg 3
2 Adrian Ścieżka-  Rybnik  13 /  16 dg 2
3 Bartosz Stępień - Łódź  13 /  13
4 Kacper Kowalczyk - Rybnik  18 / 12
5 Antoni Juraszewski - MKS Grójec 12 / 10 (rocznik 2006)
6 Krystian Szortyka - Włocławek  12 /   ?


 Konkurs  Skills Challenge  parami

1 Adrian  Szajek (BTO)
2 Wieczorek (ZG)
3 Toczykowski (BIAŁ),
   Cania (GR)
5 Rodziewicz (JG) Ścieszka (RYB)  Janowski (TKM)  Dudziński (BTO)
9 Górzyński (GR) Skorupa (JG) Markiewicz (BIAŁ) Kopaczewski (ZG)   Pietrusiński (ŁÓD)  Golda (RYB)  Dziubaltowski (ŁÓD)  Wojciechowski (TKU)



Grupa A

Grójec/Radom - Żubry Białystok  73 :35  STATYSTYKI  MVP: Burzyński
ŁKS Łódź - TKM Włocławek  50 : 55 STATYSTYKI MVP: Dawid Bykowski
Grójec/Radom -  ŁKS Łódź 78 : 46  STATYSTYKI  MVP: Trześniewski
TKM Włocławek - Żubry Białystok  79 : 47  STATYSTYKI  MVP: Wiktor Łukasik
ŁKS Łódź - Żubry Białystok  85 : 49  STATYSTYKI   MVP: Gajek
Grójec/Radom - TKM Włocławek 62 : 45  STATYSTYKI   MVP: Mikołaj Kot

1 Grójec/Radom  6 pkt.
2 TKM Włocławek  5 pkt.

2 ŁKS Łódź  4 pkt.
3 Żubry Białystok  3 pkt.

Grupa B
MKKS Rybnik - Sudety Jelenia Góra  54 :24  STATYSTYKI MVP: Franciszek Ośliźlok
Sudety Jelenia Góra - Zastal Zielona Góra  45 : 44  STATYSTYKI   MVP: Michał Szandurski
Basket Team Opalenica - MKKS Rybnik  60 : 41  STATYSTYKI   MVP: Jan Jakubiak
Basket Team Opalenica - Zastal Zielona Góra  67 : 57 STATYSTYKI  MVP:Adrian   Szajek
Zastal Zielona Góra - MKKS Rybnik  48 : 52  MVP: Margiciok
Basket Team Opalenica -  Sudety Jelenia Góra  54 : 35  MVP: Jakubiak

1 Basket Team Opalenica  6 pkt.
2 MKKS Rybnik 5 pkt.

3 Sudety Jelenia Góra  4 pkt.
4 Zastal Zielona Góra  3 pkt.




PKK Żubry Białystok
MKS Grójec/Rosa Radom
ŁKS SMS M.G. Łódź
TKM Włocławek
KS Sudety Jelenia Góra
MKKS Rybnik
SKM Zastal Zielona Góra
Basket Team Opalenica



PRZYGOTOWAŁ ZIBI









Drugi Półfinał Opalenica 15-17.XII.2017


 Drużyny które potwierdziły udział w turnieju

BTO Opalenica Finalista MP - organizator (Awans do Finału PYHH uzyskali w turnieju w Grójcu)

Wilki Morskie Szczecin Finalista MP
MOSM Bytom  Finalista MP
Śląsk Wrocław  - Finalista MP
Ochota Warszawa - Finalista MP
WKK Wrocław - Finalista MP
Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski  Półfinalista MP
UKS 7 Trefl Sopot - Półfinalsita MP



Zaproszenie wkrótce