Kadra Polski U18 Juniorzy - przygotowania do ME
Dodane przez zibi dnia Lipiec 20 2017 00:19:00
 Wygrywamy drugi mecz kontrolny z Belgi±
W dobrych nastrojach kończymy zgrupowanie z Szczyrku, wracamy do domu i wkrótce wylot do Estonii na ME U18 (prawdopodobnie ten sam skład który grał w Szczyrku)

Rozszerzona zawarto¶ć newsa
Pierwsza konsultacja odbędzie się w COS Władysławowo.
Trener Marcin Kloziński powołał szesnastu zawodników.
Najwięcej z Rosy Radom (Mistrz Polski U18)
Brak zawodników występuj±cych po za granicami kraju (to temat do dyskusji)

Gry kontrolne  22-23.07.2017  COS Szczyrk

Polska - Belgia 75 : 74
Punkty: Bogucki 15, Nowakowski 10, Szlachetka 10, Wyszkowski 9, Kolenda 8, Dawdo 7, Makowski 6, Wilczek 5, Leszczyński 4, Zagórski 3.

Polska - Belgia 72 : 47
Punktyi: Kolenda 10, Nowakowski 9, Wyszkowski 8, Szlachetka 8, Makowski 7, Leszczyński 6, Wilczek 6, Bogucki 5, Sasnal 4, Zagórski 4, Dawdo 4,

Gry kontrolne 14-17.07.2017 Ryga/Łotwa

Łotwa - Polska 45 : 72 (7-11, 10-31, 14-18, 14-12)  STATYSTYKI
Punkty: Kolenda 14, Wilczek 10, Szlachetka 9, Wyszkowski 8, Dawdo 8, Makowski 8, Bogucki 5, Zagórski 4, Nowakowski 4,  Leszczyński 2, Sasna 0, Stasiak 0

Łotwa - Polska  58 : 75  (11-20, 17-22, 19-20, 11-13)
Punkty: Szlachetka 10, Bogucki 10, Leszczyński 9, Kolenda 8, Wyszkowski 8, Makowski 8, Wilczek 7, Nowakowski 5, Dawdo 5, Zagórski 4, Stasak 1, Sasnal 0,

Gry kontrolne  6-9.07.2017  Sofia/Bułgaria

Bułgaria - Polska  73 : 71  (18-16, 17-18, 22-19, 16-18)
Punkty: Szlachetka 11, Wyszkowski 9, Nowakowski 9, Sasnal 6,  Makowski 5, Leszczyński 3, Dawdo 2, Stasiak 0, Wilczek 19, Bogucki 5, Ziółko 2

Bułgaria - Polska 64 : 62 (13-16, 24-21, 13-13, 14-12)
Punkty: Bogucki 15, Ziółko 10, Wilczek 10, Dawdo 6, Leszczyński 6, Makowski 4, Nowakowski 4, Sasnal 2, Wyszkowski 2, Szlachetka 2, Kolenda 1, Stasiak 0

Gry kontrolne  28-30.06.2017  COS Władysławowo

Polska - Ukraina  55 : 71  (16-21, 17-21, 18-15, 4-14)  STATYSTYKI
Punkty: Kolenda 13, Wyszkowski 7, Bogucki 7, Wilczek 6, Szlachetka 5, Makowski 5, Dawdo 4, Leszczyński 3, Walda 2, Nowakowski 2, 
Ziółko 1Stasiak 0

Polska - Ukraina  81 : 71  (23-14, 17-12, 22-9, 19-36)  STATYSTYKI

Punkty: Wilczek 22 (3x3), Bogucki 19 (15 zb.), Makowski 13 (3x3), Kolenda 6, Dawdo 6, Zagórski 6, Sasnal 5, Woroniecki 4, Ziółko 3, Wyszkowski 3, Stasiak o, Bernasiak 0

 


Wilczek Dominik
¦l±sk Wrocław
rocz.1999

ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Leszczyński Maciej
Biofarm BJ Poznań
rocz.1999
wych. Starbol Bolesławie
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2mecze
Nowakowski Karol
Rosa Radom
rocz.1999
wych. ¦l±sk Wrocław
ME U16
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2mecze
Ziółko Norbert
Rosa Radom
rocz.1999
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze




Walda Sebastian
Trefls Sopot
rocz.2000
ME U16
Ukraina 1 mecz
Belgia 2 mecze




Kolenda Łukasz
Trefl Sopot
rocz.1999
wych. Nenufar 5 Ełk
ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Sasnal Karol
Cracovia Kraków
rocz.1999
Ukraina 1  mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze


Bogucki Adrian
Polonia Leszno
rocz.1999
SMS PZKosz
ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Stasiak Marcin
Regis Wieliczka
rocz.1999
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze


Zagórski Maksymilian
¦l±sk Wrocław
rocz.1999
wych. Gimbasket Wrocław
ME U16
Ukraina 1 mecz
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

M±kowski Kacper
Zastal Zielona G.
rocz.1999
SMS PZKosz
ME U16
Ukraina 2  mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Dawdo Konrad
Rosa Radom
rocz.1999
wych. Doral Kłodzko
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Szlachetka Mateusz
Korna Kraków
rocz.1999
SMS PZKosz
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Wyszkowski Hubart
Czarni Słupsk
rocz.1999
SMS PZKosz
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Woroniecki Marcin
Bifarm BJ Poznań
rocz.2000
wych TKM Wlocławek
Ukraina 1 mecz




 Bernasiak Szymon
Rosa Radom
rocz.1999
wych. PKK 99 Pabianice
Ukraina 1 mecz
   


 SZTAB SZKOLENIOWY:


Trener główny      Marcin Kloziński     Trefl Sopot
Asystent trenera     Rafał Knap       R8 Basket Kraków
Asystent trenera     Wojciech Rogowski       MKS Pruszków
Trener motoryki      Tobiasz Grzybczak     Trefl Sopot
Fizjoterapeuta     Jacek Hernik      AZS UW Warszawa

1.    Badania lekarskie    5.06.2017    6.06.2017    Warszawa
2.    Konsultacja szkoleniowa    22.06.2017    27.06.2017    COS Władysławowo
3.    Gry kontrolne    28.06.2017    30.06.2017    COS Władysławowo
4.    Konsultacja szkoleniowa    3.07.2017    5.07.2017    Pruszków
5.    Turniej m/n    6.07.2017    9.07.2017    Sofia/Bułgaria
6.    Konsultacja szkoleniowa    12.07.2017    13.07.2017    Pruszków
7.    Turniej m/n    14.07.2017    17.07.2017    Ryga/Łotwa
8.    Konsultacja szkoleniowa    19.07.2017    20.07.2017    COS Szczyrk
9.    Gry kontrolne    21.07.2017    23.07.2017    COS Szczyrk
10.    Konsultacja szkoleniowa    25.07.2017    25.07.2017    Pruszków
11.    Finały ME U18M, Dywizja B    26.07.2017    7.08.2017    Tallin/Estonia




Kogo brak z ME 2015 Sofia Bułgaria (II miejsce Polski i awans do Dyvizji A)

1 Andrzej Pluta - Hiszpania
2 Szymon Wójcik - Francja
3 Jan Wójcik - Francja
4 Przemysław Gołek - Canada
5 Michał Chrabota - Wisła Kraków (kontuzja)