IV Puchar Rektora AGH rocz. 00, 02, 04, 06 Kraków 8-10.IX.2017.
Dodane przez zibi dnia Wrzesień 12 2017 20:16:00


Komplet wyników oraz podsumowanie turnieju jutro (środa)

Rozszerzona zawartość newsa
 FOTO ORGANIZATOR

FOTO JANUSZ

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI

U19 BOYS 1999/2000 

Grupa A 
Cracovia Szkoła Gortata – King BC Szczecin  44 : 49
Biofarm Poznań – BC Prievidza   64 : 55   
Cracovia Szkoła Gortata – Biofarm Poznań  62 : 75
King BC Szczecin – BC Prievidza
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MBA Previdza 63 – 59
King BC Szczecin – Biofarm Poznań
64 – 68

1 Biofarm Poznań  6 pkt.
2 King BC Szczecin  5 pkt.
3 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata  4 pkt
4 BC Prievidza  4 pk.


Grupa B    
AGH Kraków – Rosa Sport Radom  69 : 39.
Niedźwiadki Przemyśl – GBA Praga  42 : 57
AGH Kraków  - Niedźwiadki Przemyśl  po dogrywce
Rosa Sport Radom – GBA Praga
KS AGH Kraków – GBA Praga 42 – 80
KS Rosa Sport Radom – Niedźwiadki Przemyśl 52 -64

1 KS AGH Kraków  5 pkt
2 GBA Academy Praga  6 pkt.

3 Niedźwiadki Przemyśl  4 pkt.
4 KS Rosa Sport Radom  3 pkt.


O miejsca 5 – 8: KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Rosa Sport Radom 44 -57
O miejsca 5 – 8: MBA Previdza – Niedźwiadki Przemyśl 42 – 94
PÓŁFINAŁ: GBA Praha – King BC Szczecin  wygrana GBA
PÓŁFINAŁ: Biofarm Poznań – KS AGH Kraków  45 – 81

 o 7 miejsce KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MBA Privedza 69 : 62
o 5 miejsce KS Rosa Sport Radom – Niedźwiadki Przemyśl  25 : 45
o 3 miejsce Biofarm Poznan – King BC Szczecin  62 : 70
FINAŁ: GBA Praha – KS AGH Kraków  68 : 59



KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1
GBA Praha
2
KS AGH Kraków
3
Wilki Morskie Szczecin
4
Biofarm Poznań
5
Niedźwiadki Przemyśl
6
KS Rosa Sport Radom
7
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata
8
MBA Privedza

 MVP:
Yaro Sidibe -
GBA Academy Praga

5 ALL-STARS:

Yaro Sidibe - GBA Academy Praga
Marek Welsch -
GBA Academy Praga
Damian Dyrda -
KS AGH Kraków
Sebastian Szymański -
KS AGH Kraków
Maciej Lewandowski - Biofarm Poznań


U16 BOYS 2002 


Grupa A
Cracovia - Biofarm  70 : 37
Ursynów - Previdza  41 : 63 
Cracovia - Ursynów  66 : 49
Biofarm - Previdza 50 : 58

1 BC Previdza  4 pkt.
2 Biofarm Poznań  2 pkt.
3 Gimnazjum Ursynów  2 pkt.
4 KS Cracovia 1906 r.2001 PK  4 pkt.


Grupa B
Skopje - Wisła  82 : 60
Rybnik - Mińsk Mazowiecki  48 : 80
Skopje - Rybnik  83 : 45
Wisła - Mińsk Mazowiecki  62 : 64

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 Wisła Kraków  3 pkt.
3 Pro Basket Mińsk Mazowiecki  3 pkt.
4 MKKS Rybnik  2 pkt.


Grupa C
Tarnów - Vilnus  42 : 76
Radom - Wrocław  37 : 62
Tarnów - Radom  62 : 41
Vilnus - Wrocław  69 : 41
Tarnów – Wrocław 36 -45
Vilnus KM – Radom 87 -39

1 Vilnus KM  6 pkt.
2 WKK Wrocław  5 pkt.
3 MUKS 1811 Unia Tarnów  4 pkt.
4 Rosa Radom  3 pkt.


Grupa D

Cracovia - Regis  27 : 61
Bytom - Kongsber  53 : 25
Cracovia - Bytom  36 : 82
Wieliczka - Kongsber  63 : 28
Cracovia – Kongsberg 41 : 65
Wieliczka – Bytom 51 : 46

1 Regis Wieliczka  6 pkt.
2 MOSM Bytom 5 pkt.
3 Kongsber Miners  4 pkt.
4 Cracovia 1906 Szkoła Gortata 3 pkt.


o miejsce 12 – 16:  Radom – Cracovia  84 – 29
o miejsce 12 – 16:  Cracovia  – Rybnik 81 -57
o miejsce 9 – 12:  Kongsberg – Tarnów 35 – 69
o miejsce 9 – 12:  Poznań – Mińsk Mazowiecki 68 – 54
o miejsce 5 – 8:  Wrocław – Bytom 50 -29
o miejsce 5 – 8:  Ursynów – Wisła 48 – 49
PÓŁFINAŁ:  Previdza – Skopje 71 – 74 po dogrywce  
PÓŁFINAŁ:  Vilnus  – Wieliczka 100 - 24 


o 15 miejsce: Cracovia 2003 – Cracovia 2001
o 13 miejsce: Radom – Rybnik 56 : 47
o 11 miejsce: Konsgberg – Pro Basket Mińsk Mazowiecki 27 : 89
o 9 miejsce:  Tarnów – Poznań 28 : 69
o 7 miejsce: Bytom – Warszawa  36 : 39
o 5 miejsce: Wrocław – Kraków  69 : 39
o 3 miejsce: Privedza – Wieliczka  61 : 40
FINAŁ: Skopje – Vilnus  67 : 75

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.Vlinus
2.Vardar Skopje
3.MBA Previdza
4.UKS Regis Wieliczka
5.WKK Wrocław
6.Wisła Kraków
7. GIM 92 Ursynów
8.MOS Bytom  
9.Biofarm Basket Poznań
10.MUKS 1811 Unia Tarnów
11.Pro Basket Mińsk Mazowiecki
12.Konsgberg Miners
13.MKKS Rybnik
14.Rosa Sport Radom
15.KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata
16.KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata II P.K


MVP:

5 ALL-STARS:

U14 BOYS 2004


Grupa A
Bytom - Łowicz  93 : 17
Warszawa - Łowicz 99 : 13
Małopolska – Wieliczka  wygrywa Małopolska
Małopolska – Warszawa  71 : 25
Wieliczka – Bytom  18 : 82
Małopolska - Bytom  74 : 28
Wieliczka - Warszawa  29 : 65
Małopolska - Łowicz 122 : 14
Wieliczka - Łowicz 76 : 27
Bytom - Warszawa 58 : 53

1 REPREZENTACJA MAŁOPOLSKI  8 pkt.
2 MOSM BYTOM  7 pkt.
3 UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA  6 pkt.
4 KSIĘŻAK ŁOWICZ   5 pkt.
5 REGIS WIELICZKA 4 pkt.

Grupa B

Tarnów – Wisła  wygrywa Tarnów
Wisła – Łódź 23 : 81
Łódź – Previdza  57 : 52
Rybnik - Previdza 62 : 41
Tarnów – Rybnik  58 : 52
Wisła - Rybnik 19 : 86
Tarnów - Łódź  35 : 60
Tarnów - Previdza  wygrywa Previdza
Łódź - Rybnik wygrywa Rybnik
Wisła - Previdza 76 : 31

1 ŁKS SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ  7 pkt.

2 MKKS RYBNIK 7 pkt.
3 BC  PRIVEDZA  6 pkt.
4 UNIA TARNÓW  6 pkt.
5 WISŁA KRAKÓW 2 pkt.


 mecz o 9 miejsce: Księżak Łowicz – Wisła Kraków
mecz o 7 miejsce: MUKS 1811 Unia Tarnów – Regis Wieliczka  53 : 38
mecz o 5 miejsce: MBA Previdza – UKS Białołęka Warszawa 46 : 52
mecz o 3 miejsce: MOS Bytom – ŁKS Szkoła Gortata  57 : 54
FINAŁ:  Małopolska – Rybnik  59 : 29

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 Kadra Małopolski
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 ŁKS Łódź
5 UKS Białołęka Warszawa
6 BC Previdza
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 Regis Wieliczka
9
10

 MVP:
Miłosz Tyrka
  (Kadra Małopolski)

5 ALL-STARS:
 

Aleksander Busz - Kadra Małopolski
Jan Czorny - MKKS Rybnik
Paweł Brandysiok - MOSM Bytom
Bartosz Kellen - ŁKS Łódź
Kuba Znamiec - UKS Białołęka Warszawa




U12 BOYS 2006

Grupa A
Wisła - Poznań   22 : 63
Wrocław - Previdza  16 : 58
Wisła - Wrocław  35 : 30
Poznań - Previdza  43 : 44

1 Bc Previdza  4 pkt.
2 Nikiel Akademia Poznań 3 pkt.
3 TS Wisła Kraków  3 pkt.
4 WKK Wrocław  2 pkt.


Grupa B
Zielona Góra - Astek  16 : 67
Łódź - Wieliczka  33 : 20
Łódź - Zielona Góra 21 : 50
Wieliczka - Astek  1 : 101

1 Astek Kein  4 pkt.
2 Zastal Zielona Góra 3 pkt.
3 ŁKS Łódź
4 Regis Wieliczka

Grupa C
Katowice - Radwan  59 : 39
Grójec - Astek  51 : 32
Katowice - Grójec  40 : 56
Radwan - Astek 55 : 44

MOS Katowice  3 pkt.
Radwan Sport  3 pkt.
MKS Grójec  4 pkt.
Astek Kein II  2 pkt.

Grupa D

Skopie - Bytom  62 : 5
Oświęcim - Kielce  38 : 36
Skopie - Oświęcim 95 : 7
Bytom - Kielce  49 : 31

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 MOS Bytom 3 pkt.
3 Kadet Oświecim  3 pkt
4 MKK Kielce 2 pkt.


o miejsca 13 – 16: WKK Wrocław – Regis Wieliczka 31 - 9
o miejsca 13 – 16: Astek Kein II – MKK Kielce 27 – 49
o miejsca 9 – 12: Wisła Kraków – ŁKS Szkoła Gortata 55 – 31
o miejsca 9 – 12: Radwan Sport – Kadet Oświęcim 35 -18
o miejsca 5 – 8: MOS Katowice – MOSM Bytom + Katowice
o miejsca 5 – 8: MBA Previdza – Zastal Zielona Góra 41 - 43
PÓŁFINAŁ: MKS Grójec – Vardar Skopje  wygrana Grójec
PÓŁFINAŁ : Nikiel Akademia Poznań – Astek Kein 24 – 87


o 15 miejsce  Regis Wieliczka – MKK Kielce 28 : 36
o 13 miejsce  WKK Wrocław – Astek Kein  13 : 55
o 11 miejsce  ŁKS Szkoła Gortata – Kadet Oświęcim  32 : 37
o 9 miejsce Wisła Kraków – Radwan Sport  37 : 55
o 7 miejsce MBA Previdza - MOSM Bytom  29 : 35
o 5 miejsce Zastal Zielona Góra – MOS Katowice  32 : 29
o 3 miejsce Vardar Skopje – Nikiel Akademia Poznań  37 : 38 (po dogrywce)
FINAŁ:  MKS Grójec – Astek Kein  36 : 41

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.Astek Kein
2.MKS Grójec
3.Nikiel Akademia Poznań
4.Vardar Skopje
5.Zastal Zielona Góra
6.MOS Katowice
7.MOSM Bytom
8.BC Previdza
9.Radwan Sport
10.Wisła Kraków
11.Kadet Oświęcim
12.ŁKS Szkoła Gortata
13.Astek Kein II
14.WKK Wrocław
15.MKK Kielce
16.Regis Wieliczka

 MVP:
Bertrand Ethan - Astek Kein Belgia

5 ALL-STARS

Delannoy Noah - Astek Kein Belgia
Filip Poradzki - MKS Grójec
Antek Juraszewski - MKS Grójec

Jakub Kołodziński - Nikiel Akademia Poznań
Ivanowski - Vardar Skopje Macedonia


Kontakt

Mateusz Bukała
600 295 552
Koszykowka.cracovia1906@gmail.com