V Memoriał Tadeusza Sajdy rocz. 2006 i 2004 Katowice 6-8.X.2017
Dodane przez zibi dnia Październik 12 2017 12:00:00
  V Memoriał Tadeusza Sajdy

 MISTRZOWIE

<<< rocznik 2004 Snakes Ostrawa
rocznik 2006 Basket Akademia Poznań >>>
Znamy wszystkich wyróżnionych

Rozszerzona zawartość newsa
 V Memoriał Tadeusza Sajdy 6 – 8 pażdziernika 2017 roku.

Rocznik 2004 -  Klasyfikacja końcowa:

1 BK Snakes Ostrava
2 Kadra Lubuskiego
3 UKS SP 27 Katowice
4 Niedźwiadki Przemyśl
5 UKS Regis Wieliczka
6 ŻAK Zory

MVP turnieju
Jan Krenek – Ostrava

Najlepszy obrońca turnieju
Maksymilian Duda – UKS SP 27 Katowice

Piątka Gwiazd
Jan Leibner – Ostrava
Kajetan Kuczawski – Katowice
Karol Complak – Przemyśl
Aleksander Busz – Wieliczka
Iwan Węgrowski – lubuskie

Najlepszy zawodnik drużyny

Ondrej Petkow – Ostrava
Paweł Wróbel – lubuskie
Kuba Pisla – Katowice
Filip Maciejewski – Żory
Klaudiusz Tarnawski -Przemyśl
Marcin Bankowicz – Wieliczka

Największy Postęp w Drużynie

Tomas Palat – Ostrava
Franciszek Korniluk – lubuskie
Krzysztof Buchta – Katowice
Tymoteusz Stacha – Żory
Michał Raduchoński – Przemyśl
Bartosz Kozioł – Wieliczka


wyniki, wyróżnienia wkrótce




 Rocznik 2006
- Klasyfikacja końcowa:

1 Basket Akademia Poznań
2 BK Opava
3 MOSM Tychy
4 UKS SP 27 Katowice
5 ŻAK Żory
6 Warsaw Basketball



MVP turnieju
Kuba Kołodziński – Poznań

Najlepszy obrońca
Dawid Motyka – Opava

Piątka Gwiazd
Maciej Chadalski – Katowice
Konrad Październy – Tychy
Maty Polednak – Opava
Szymon Koszyca – Poznań
Stanisław Cierpisz – Poznań

Druga Piątka Gwiazd

Lukas Kral – Opava
Jan Bartkowieak – Poznań
Jan Iżak – Tychy
Paweł Maciejewski – Żory
Borys Szycher – Warsaw

Najlepszy zawodnik drużyny
Kiki Vasnik – Opava
Radek Waluscha – Tychy
Kornel Tatar – Katowice
Maciej Skrok – Wolski – Żory
Franek Pyzel – Warsaw
Marcin Pawłowicz – Poznań

Największy Postęp w Drużynie

Kuba Cerwenka – Opava
Błażej Damek – Tychy
Maksymilian Bauer – Katowice
Filip Chlebiej – Żory
Maksymilian Zieliński – Warsaw
Szymon Buczkowski – Poznań

Konkurs rzutowy na maszynie Dr. Dish

Trenerzy – Marcik Konik
Zawodnik BK Opava
 

Po każdym meczu w obu kategoriach będziemy wręczać upominek dla MVP Meczu – kubek pamiątkowy.Poniżej zamieszczamy zaproszenie na nasz turniej.

OFICJALNA STRONA TURNIEJU