MP U18 JUNIORZY rocz.1999/00 Finał - Radom 24-28.V.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 23 2017 13:05:00
 Za nami drugi dzień finałów

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA MP NA ŻYWO


VIDEO       STATYSTYKI

Rozszerzona zawartość newsa
  Nowe drużyny w Finałach MP rocznika 1999
Korona Kraków, Cracovia Kraków, Niedźwiadki Przemyśl, Biofarrm Poznań..a gdzie Chromik, Wisła, Novum, Polonia, GTK, MKS
Trzy drużyny zaliczyły wszystkie Finały U14, U16, i U18: Śląsk Wrocław, Rosa (Piotrówka) Radom i Trefl (UKS 7) Sopot
Rosie Radom brakuje tylko złota w ,,kolekcji,, medali.
Czy po raz drugi na podium staną zawodnicy Śląska czy Trefla ?
Kto jest ,,Czarnym koniem Finałów,, ?
Która drużyna gra największą liczba wychowanków?
Która drużyna zrobiła największe ,,zakupy,,. ?
Dlaczego tak mało Kadrowiczów Polski w Finałach (4 z rocz.99) ?
Ilu wiernych kibiców przyjedzie do Radomia ?


Zaczynamy drugi dzień finałów. Po wczorajszych emocjach we wszystkich meczach dziś powinno być podobnie. Na widowni trener Kadry Polski Marcin Kloziński, jest także Jurek Szambelan i Kazimierz Mikołajec. Są kibice są skauci i najważniejsi naliczyłem 103 zawodników, 17 trenerów , są kierownicy klubów, fizjoterapeuci od przygotowania motorycznego ale nie we wszystkich drużynach
Wszyscy uczestnicy i kibice wysłuchali wczoraj Mazurka Dąbrowskiego, był i wiceminister SiT i właściciel Rosy Sport Radom
Ciekawie zapowiadają się derby Wrocławia WKK-WKS (Foto zibi i wrocławscy trenerzy)

zapraszam do oglądania moich fotek i filmików z pierwszego dnia turnieju szczególnie polecam wsad Sebastiana Waldy (akcja dnia)
ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA MP NA ŻYWO

VIDEO       STATYSTYKI

FOTO ZIBI     FILMIKI ZIBI

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 1990 - 2016


GRUPA ,,A,,


Rosa Radom - Korona Kraków  78 : 67  STATYSTYKI  MVP: Dawid Galus
Biofarm BJ Poznań - Trefl Sopot  53 : 56  STATYSTYKI   MVP: Sebastian Walda
Trefl Sopot  - Rosa Radom  58 : 66  STATYSTYKI   MVP: Szymon Bernasiak
Korona Kraków - Biofarm BJ Poznań   55 : 64  STATYSTYKI   MVP: Filip Drozdowski
26.05.2017 14:45 KS Korona Politechnika Kraków - Trefl Sopot SA     
26.05.2017 17:00 Biofarm Basket Junior Poznań - KS Rosa-Sport Radom

      
   MISTRZ

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
3
1999: Maciej Leszczyński, Jarosław Giżyński, Jan Ilnicki
Adam Krajewski, Filip Sauter
2000: Aleksander Lewandowski, Marcin Woroniecki
Filip Drozdowski, Andrzej Krajewski
2002: Wojciech Tomaszewski, Adam Piotrowski
Krzysztof Kruszyński

Trener: 

 
 MISTRZ

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
4
1999: Karol Nowakowski, Norbert Ziółko, Patryk Lis
Konrad Dawdo , Mikołaj Krakowiak , Konrad Nowik
Daniel Dawdo , Szymon Bernasiak, Dawid Golus
Patryk Woźniak , Kamil Waniewski
2000: Szymon Walski

Trener: Dawid Mazur
  
 II miejsce

STREFY

Małopolskie
Świętokrzyskie
2
1999: Mateusz Szlachetka, Maciej Koperski, Jan Graniczka
Michał Pieniążek, Jan Brykalski, Tomasz Betley
Maciej Pluciński
2000: Michał Przepiórski, Gabriel Raś, Krystian Zawada
Maciej Wolnicki  
2001: Kamil Jewuła

Trener: Andrzej Dudek
  
 MISTRZ



Pomorskie
3
1999: Łukasz Kolenda, Wiktor Kujtkowski, Kacper Burczyk
Maksymilian Jakubek
2000: Sebastian Walda, Patryk Pułkotycki
Michał Mochnacz , Mateusz Zozuń , Mateusz Kowalski
Michał Mrozicki , Konrad Kolka , Dominik Groth , Michał Pawlak

Trener: Janusz Kociołek
  


GRUPA  ,,B,,

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 74 : 64  STATYSTYKI  MVP: Jan Malesa
Hensfort Przemyśl - WKK Wrocław  70 : 57  STATYSTYKI   MVP: Paweł Strzępek
Cracovia Kraków - Hensfort Przemyśl  85 : 62  STATYSTYKI  MVP: Karol Sasnal
WKK Wrocław - Śląsk Wrocław   51 : 70  STATYSTYKI   MVP: Dominik Wilczek
26.05.2017 12:30 WKK Wrocław - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków     
26.05.2017 19:15 Exact Systems Śląsk Wrocław - Hensfort Przemyśl

   
  

 MISTRZ

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
4
1999: Dominik Wilczek, Maksymilian Zagórski, Michał Drybański,
Patryk Grabowski, Jan Malesa, Tymoteusz Matusiak,
Łukasz Olbromski, Jakub Zdeb,
2000: Wołodymir Kwaszczuk,
2001: Piotr Cebula, Jakub Kuczyc, Mateusz Czempiel

Trener: Tomasz  Jankowski
  
 II miejsce

STREFY

Podkarpackie
Lubelskie
3
2000: Kacper Walciszewski, Szymon Janczak, Paweł Strzępek
Mikołaj Kleszcz, Karol Radoń, Bartosz Kosior, Jakub Kucharski
Wiktor Słaby, Szymon Prusak, Rafał Serwański


Trener: Daniel Puchalski
  
 II miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
2
1999: Fryderyk Matusiak, Łukasz Uberna, Kacper Grzelak
Jakub Ściegienny, Michał Omasta, Łukasz Horn
Adrian Kwiatkowski, Dominik Kwiatkowski, Dominik Tarkiewicz
2000: Arkadiusz Piątek, Łukasz Piotrowski, Michał Sitnik
Mateusz Trębowicz
2001: Igor Yoka-Bratasz

Trener: Tomasz Niedbalski
  
 MISTRZ

STREFY

Małopolskie
Świętokrzyskie 
3
1999: Mateusz Nowacki , Karol Sasnal, Kacper Nowak
Tomasz Wójcicki, Patryk Pachołek, Bartosz Salamon
Łukasz Bogusławski, Damian Puchalski, Dominik Borkowski
Michał Kuśmierz
2000: Yakoub Charef, Cezary Karpik, Radosław Skubiński
Michał Sakowski

Trener: Mateusz Bukała

 


27.05.2017 12:30 O 7 miejsce A4 - B4     
27.05.2017 14:45 O 5 miejsce B3 - A3     
Półfinał
27.05.2017 17:00 B2 - A1     
27.05.2017 19:15 A2 - B1     
O 3 miejsce
28.05.2017 10:45 pokonany z meczu A2-B1 - pokonany z meczu B2-A1     
FINAŁ
28.05.2017 13:00 zwycięzca z meczu A2-B1 - zwycięzca z meczu B2-A1

 MP U14
MP U16
MP U18
1
Chromik Żary
Chromik Żary
 ?
2Śląsk Wrocław
Rosa Radom
 ?
3Rosa Radom
Trefl Sopot
 ?
4WKK Wrocław
MKS Pruszków
 ?
5Trefl Sopot
Śląsk Wrocław
 ?
6Polonia warszawa
Novum Bydgoszcz
 ?
7Novum Bydgoszcz
GTK Gdynia
 ?
 8Wisła Kraków
Wisła Kraków
 ?