MP U14 MŁODZICY rocz.2003/04 Polfinały: Słupsk, Warszawa, Bytom, Ostrów Wlkp. 2-4.VI.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 17 2017 00:14:00
 Znamy organizatorów i grupy półfinałowe MP U14

1 czerwca każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później pojedzie pociągami PKP Intercity za darmo.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rozszerzona zawartość newsa

U14 mężczyzn: Organizatorzy turniejów półfinałowych

Składy drużyn - zawodnicy którzy grali w ćwierćfinałach

STK Czarni Yankees Słupsk, UKS Gim 92 Ursynów Warszawa, MOSM Bytom i UKS Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski będą organizatorami turniejów półfinałowych do lat 14 mężczyzn.

W pierwszej i drugiej grupie nie podano godzin
Gospodarz turnieju ma prawo zmienić kolejność spotkań w danym dniu





Grupa I

Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS Piotrówka Radom     02.06.2017
KK Wilki Morskie Szczecin - STK Czarni Yankees Słupsk     02.06.2017
MKS Piotrówka Radom - STK Czarni Yankees Słupsk     03.06.2017
Exact Systems Śląsk Wrocław - KK Wilki Morskie Szczecin     03.06.2017
KK Wilki Morskie Szczecin - MKS Piotrówka Radom     04.06.2017
STK Czarni Yankees Słupsk - Exact Systems Śląsk Wrocław     04.06.2017

 
 

  III miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
2003: Wojciech Siembiga, Jakub Strysz, Mateusz Buras
Juliusz Pawełka, Mateusz Gołębiowski, Michał Mikulski
Kajetan Krzak, Oskar Kowalski, Witold Ostrowski
Jędrzej Kocięcki, Mikołaj Olesiński
2004: Maksymilian Wilczek, Piotr Górecki

Trener: Tomasz Wilczek

  MISTRZ

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
2003: Wiktor Paczkowski, Aleksander Wiśniewski,
Kacper Kaźmierski, Aleksander Stacherzak, Jakub Koralewski
Dawid Adamski, Maksym Gerszkow, Ireneusz Wietecha
Piotr Stanecki, Maksym Kołodziej
2004: Jakub Stupnicki, Jakub Sucharski

Trener: Adam Sell

   II miejsce

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
2003: Cezary Jankowski, Bartosz Olechnowicz, Igor Adamski
Mateusz Zach, Patryk Wasiura, Eryk Świtalski
Leon Łochowski
2004: Alan Duda, Eryk Adamiec, Adam Kalinowski
Wiktor Malek, Michał Oleksy

Trener: Robert Kozlowicz


  III miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
2003:Jakub Trześniewski, Wiktor Górzyński, Błażej Lisek
Miłosz Michalczewski, Dominik Krakowiak, Piotr Maciąg
Jan Fabisiak, Igor Strzałkowski, Filip Karczemny
Kajetan Wójcik, Jakub Gniadek, Erwin Urbański
2004: Patryk Rosołowski

Trener: Piotr Bielak


Grupa II
UKS Siódemka Trefl Sopot - TKM Włocławek     02.06.2017
WKK Wrocław - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa     02.06.2017
TKM Włocławek - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa     03.06.2017
UKS Siódemka Trefl Sopot - WKK Wrocław     03.06.2017
WKK Wrocław - TKM Włocławek     04.06.2017
UKS GIM 92 Ursynów Warszawa - UKS Siódemka Trefl Sopot     04.06.2017

 

 
   MISTRZ

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
2003: Szymon Karłowicz, Wiktor Jaszczerski, Michał Przyludzki
Michał Szczepkowski, Hubert Łałak
Jakub Czworowski, Kamil Kulik, Alexandre Petit
Wiktor Jakowski, Mateusz Mackiewicz
2004: Wiktor Siemianiuk, Oskar Borkowski

Trener: Marta Cieślicka

   MISTRZ

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
2003: Mateusz Głodek, Filip Wójcik, Michał Nowak
Mateusz Niziołek, Jakub Wójcicki, Szymon Kilian
Tomasz Piwoda, Dariusz Jaworski, Daniel Soroka
Radosław Jaworski
2004: Kamil Kubiak, Bartosz Jadaś, Szymon Paluch

Trener: Mariusz Mazur


  II miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
2003: Antoni Michalski, Bartosz Wysmoliński, Kacper Nowociński
Jan Dziadowicz, Aleksy Chwedczuk, Adam Lisewski
Stefan Twarowski, Jan Laskowski, Tadeusz Jankowiak
Maciej Kolibowski, Igor Rudnik, Maciej Koczorowski
Jakub Kuwałek

Trener: Jarosław Łukasiewicz


  MISTRZ

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
2003: Dawid Bykowski, Oliwier Bednarek, Michał Szabelski
Wiktor Łukasik, Igor Bladoszewski, Krystian Szortyka
Maciej Wojciechowski, Damian Błędowski, Maciej Włudarski
Marcel Parowiński, Adam Janowski
2004: Jakub Andrzejewski 

Trener: Krystian Kurlapski



Grupa III
02.06.2017 15:30 UKS MOSM Bytom - ŁKS Szkoła Gortata Łódź    
02.06.2017 18:00 Basket Team Opalenica - MKK Basket Gorzów Wielkopolski    
03.06.2017 15:30 ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MKK Basket Gorzów Wielkopolski    
03.06.2017 18:00 UKS MOSM Bytom - Basket Team Opalenica    
04.06.2017 10:00 Basket Team Opalenica - ŁKS Szkoła Gortata Łódź    
04.06.2017 12:30 MKK Basket Gorzów Wielkopolski - UKS MOSM Bytom    

 

 

 MISTRZ

STREFY

Śląskie
Opolskie
2003: Maciej Michalski, Oskar Suwała, Igor Krzych
Aleksander Dziekański, Dominik Gania, Paweł Wiesiołek
Marek Dragon, Andrzej Mołdawa, Mateusz Zawada
2004: Paweł Brandysiok, Jakub Greń, Kacper Nowakowski

Trener: Aleksander Sędzik

  III miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
2003: Adrian Szajek, Jan Jakubiak, Mikołaj Rutkowski
Jędrzej Błaszak, Wiktor Kozal, Kacper Dudziński
Jakub Gruszczyński, Kacper Kozal, Mateusz Jakubiak
Olivier Czekała, Jan Nowak
2004: Hubert Zimny, Aleksander Kamiński, Jędrzej Kubiak

Trener: Aleksander Ziobro


   II miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
2003: Michał Grzeszak, Jakub Kęsik, Dawid Bury
Paweł Wróbel, Grzegorz Kaczmarek, Patryk Łazarczyk
Sebastian Kolański, Oskar Brodziuk, Arkadiusz Rosa
Igor Gralak
2004: Dawid Kowacki, Amadeusz Łupiński

Trener: Andrzej Stanek

  II miejsce

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
2003: Konstanty Hasiak, Kacper Maćkowiak, Tomasz Kwieciński
Aleksander Lisowski, Marek Kozyra, Damian Gabara
Bartosz Stępień, Krystian Łuczak
Dominik Wróblewski, Patryk Kwiatkowski, Szymon Skulimowski
2004: Maksymilian Gajek, Dawid Orzechowski 

Trener: Rafał Antoszewski


Grupa IV
02.06.2017 15:00 MKS Ochota Warszawa - Zastal Zielona Góra    
02.06.2017 17:30 MKKS Rybnik - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    
03.06.2017 10:00 MKS Ochota Warszawa - MKKS Rybnik    
03.06.2017 12:30 Zastal Zielona Góra - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.    
04.06.2017 10:00 MKKS Rybnik - Zastal Zielona Góra   
04.06.2017 12:30 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - MKS Ochota Warszawa    

 
 

 II miejsce

STREFY

Śląskie
Opolskie
2003: Kacper Kowalczyk-Kudziarz, Igor Lewandowski
Igor Legierski, Franciszek Ośliźlok, Maciej Golda
Patryk Legierski, Adrian Fojcik, Adrian Ścieszka
Kacper Margiciok, Kamil Królikowski, Karol Piotrowski
Paweł Rzeszut
2004: Jan Czorny, Sebastian Kołowrot  

Trener: Stanisław Grabiec

  MISTRZ

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
2003: Bartosz Sitek, Wojciech Nojszewski, Alan Wilkowski
Jan Kryśko, Jakub Wojciechowski, Łukasz Hendrych
Stanisław Kosterski, Aleksander Michał Raplewski
Jakub Lendzioszek, Jakub Trybek, Bernard Lewandowski
Mateusz Czechowski-Dąbrowski
2004: Patryk Czyżewski

Trener: Tomasz Foder
  II miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
2003: Nikodem Suski, Tomasz Marek, Stanisław Stawiński
Mateusz Kuncewicz, Kacper Pietrasik, Mikołaj Zaremba
Oskar Smardz, Bruno Kromolicki, Kacper Stawicki
Wojciech Krzyżanowski, Bartosz Piotrowski, Filip Koźma


Trener: Paweł Drzewiecki

   IV miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
2003: Jakub Kunc, Jakub Więckowski, Dawid Wiktorski
Maksym Wieczorek, Tomasz Cieślak, Rafał Kopaczewski
Szymon Jutrzenka, Jakub Zdaniewicz, Michał Wawrzkiewicz
Miłosz Rataj, Paweł Osiński, Maciej Rudkiewicz

Trener: Kamil Czapla



Do turnieju finałowego awansują po dwie najlepsze drużyny z grup półfinałowych.
przygotował zibi