MP U14 MŁODZICY rocz.2003 Ćwierćfinały: Szczecin, Sopot, Włocławek, Opalenica, Wrocław, Bytom, Kraków 12-14.V.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 14 2017 10:00:00
 Zakończylismy ćwierćfinały MP U14

Z pierwszego miejsca awansowali: MOSM Bytom, UKS 7 Trefl Sopot, Śląsk Wrocłąw, Wilki Morskie Szczecin, WKK Wrocław, Ochota Warszawa, Basket Team Opalenica, MKKS Rybnik

Z drugiego: ŁKS Łódź, Gim 92 Ursynów, Zastal Zielona Góra, TKM Włocławek, Kasprowiczanka Ostrów Wlkp., Gorzów Wlkp.Piotrówka Radom, Czarni Słupsk

Rozszerzona zawartość newsa
 Pamiętacie turnieje w Wieliczce i Ostrowie Wielkopolskim, po ćwierćfinałach widać który z turniejów był ,,mocny,, z Ostrowskiego turnieju w półfinałach zobaczymy wszystkie drużyny z wielickiego żadnej. Strefa dolnośląskie lubuskie do półfinałów przekazała wszystkie cztery ekipy, co ciekawe w Finałach OOM lubuskiego nie było a dolnośląskie na czwartym miejscu. W żadnej grupie nie zanotowaliśmy ,,układu trójkowego,,  SKM spodziewał się  na turnieju w Opalenicy wyrównanych spotkań tak jednak nie było Gospodarze BTO z III miejsca w strefie nie dali szans przeciwnikom.  Gratuluje awansu drużynie z Słupska ( 5 zawodników w składzie rocznika 2004!) teraz będzie dylemat gdzie mają ci chłopcy pojechać na finały Energa Basket Cup czy na półfinały MP U14 (po raz kolejny SZS i PZKosz nie mogą się dogadać co do terminów ! a miało już być lepiej)

SKM był przekonany że z ligi śląskiej do półfinałów awansują minimum trzy drużyny, jednak tak się nie stało. MKS Dabrowę Górniczą wyeliminował zespół mało mi znany Zastal Zielona Góra a, MOSM Tychy blado wypadł w Sopocie. Królem strzelców ćwierćfinałów z najlepszym Evalem  został Szymon Siembiga z śr 32 pkt na mecz, najwięcej piłek na deskach zebrał Wit Szymański ale jego drużyna z Inowrocławia nie awansowała  do półfinałów. W asystach najlepszy był Hubert Łałak z Sopotu, w przechwytach Bartosz Sitek z Ochoty Godne zauważenia było 33 pkt w jednym meczu  Aleksandra Busza z rocznika 2004

Dobrze zagrali zawodnicy z listy do szkolenia centralnego, pokazało się także kilku zawodników z poza listy. 32 zawodników na Camp Centralny Kadry Polski poznamy po Finałach Mistrzostw Polski 
Do półfinałów awansowali po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy ćwierćfinałowej.


http://rozgrywki.pzkosz.pl/



 Grupa I    
Basket Team Opalenica - organizator

Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola - MUKS 1811 Unia Tarnów  67 : 50  MVP: Kacper Słowik  STATYSTYKI
Czarni Słupsk - Basket Team Opalenica   36 : 66 MVP: Mikołaj Rutkowski   STATYSTYKI
MUKS 1811 Unia Tarnów - Basket Team Opalenica  41 : 56 MVP: Adrian Szajek  STATYTSYKI
Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola - Czarni Słupsk  40 : 67  MVP: Cezary Jankowski  STATYSTYKI
Czarni Słupsk - MUKS 1811 Unia Tarnów 56 : 45 MVP: Bartosz Olechnowicz   STATYSTYKI
Basket Team Opalenica - Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola  63 : 42 MVP: Jakub Gruszczyński  STATYSTYKI

FOTO ZIBI       FILMIKI ZIBI

III - Basket Team Opalenica
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
II - Czarni Słupsk
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
XX
XX
XX
MISTRZ - KK Stalowa Wola
Podkarpackie
Lubelskie
IV - MUKS 1811 Unia Tarnów
Małopolskie
Świętokrzyskie

 XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce 6 pkt II miejsce 5 pkt
XX III miejsce  4 pkt.
 IV miejsce 3 pkt
X
Grupa II     TS Wisła Kraków – organizator

Wisła Kraków - Jedynka Pelplin  80 : 46  STATYSTYKI
GIM 92 Ursynów Warszawa - Śląsk Wrocław  58 : 76  STATYSTYKI
Jedynka Pelplin - Śląsk Wrocław  41 : 94  STATYSTYKI
Wisła Kraków - GIM 92 Ursynów Warszawa  57 : 59  STATYSTYKI
GIM 92 Ursynów Warszawa - Jedynka Pelplin  72 : 40  STATYSTYKI
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków  88 : 66  STATYSTYKI

III - WKS Śląsk Wrocław
Dolnośląskie
Lubuskie
II - Gim 92 Ursynów Warszawa
Mazowieckie
Podlaskie
XX
XX
XX
MISTRZ - TS Wisła Kraków
Małopolskie
Świętokrzyskie
IV - Jedynka Pelplin
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I miejsce 6 pkt. II miejsce  5 pkt
XX
III miejsce 4 pkt
 IV miejsce 3 pkt

Grupa III           KK Wilki Morskie Szczecin – organizator


Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 77 : 69  STATYSTYKI
Kadet Biała Podlaska - MKS Dąbrowa Górnicza  55 : 88  STATYSTYKI
Zastal Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza  75 : 62  STATYSTYKI
Wilki Morskie Szczecin - Kadet Biała Podlaska  88 : 47  STATYSTYKI
Kadet Biała Podlaska - Zastal Zielona Góra  48 : 102  STATYSTYKI
MKS Dąbrowa Górnicza -Wilki Morskie Szczecin   59 : 67  STATYSTYKI

MISTRZ - Wilki Morskie Szczecin
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
IV - Zastal Zielona Góra
Dolnośląskie
Lubuskie
XX
XX
XX
III MKS Dąbrowa Górnicza
Śląskie
Opolskie
II - BSK Kadet Biała Podlaska
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce  6 pkt
II miejsce   5 pktXX
 III miejsce 4  pkt.
 IV miejsce 3 pkt.

Grupa IV         TKM Włocławek – organizator

TKM Włocławek - MKK Gniezno  87 : 45  STATYSTYKI
MKKS Rybnik - Piątka Start Lublin  67 : 35  STATYSTYKI
MKK Gniezno  Piątka Start Lublin  68 : 62 p/d STATYSTYKI
TKM Włocławek - MKKS Rybnik  41 : 55 STATYSTYKI
MKKS Rybnik - MKK Gniezno   72 : 40  STATYSTYKI
Piątka Start Lublin - TKM Włocławek

II - MKKS Rybnik
Śląskie
Opolskie
MISTRZ - TKM Włocławek
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
XX
XX
XX
IV - MKK Gniezno
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
III Piątka Start Lublin
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I miejsce:  6 pkt II miejsce  5 pkt
XX 3 mecz  4 pktIV miejsce 3 pkt

 Grupa V      WKK Wrocław – organizator

Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Cracovia Kraków 54 : 34  STATYSTYKI
WKK Wrocław - BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów  83 : 41  STATYSTYKI
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków   27 : 69  STATYSTYKI
WKK Wrocław - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.   62 : 46  STATYSTYKI
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów  88 : 38  STATYSTYKI
Cracovia Kraków - WKK Wrocław  27 : 76  STATYSTYKI

MISTRZ - WKK Wrocław
Dolnośląskie
Lubuskie
II - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
XX
XX
XX
III - Cracovia 1906 Kraków
Małopolskie
Świętokrzyskie
IV - Politechnika Rzeszów
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX

 I miejsce  6 pkt.
 II miejsce 5 pkt
XX
 III miejsce   4 pkt.
  IV miejsce  4 pkt

Grupa VI    MKS Ochota Warszawa – organizator

Ochota Warszawa - AZS PWSZ Skierniewice   94 : 33 STATYSTYKI
Basket Gorzów Wielkopolski - Junior Basket Club Olsztyn  46 : 27  STATYSTYKI
AZS PWSZ Skierniewice - Junior Basket Club Olsztyn   60 : 65  STATYSTYKI
Ochota Warszawa - Basket Gorzów Wielkopolski   91 : 46  STATYSTYKI
Basket Gorzów Wielkopolski - AZS PWSZ Skierniewice   47 : 27 STATYSTYKI
Junior Basket Club Olsztyn - Ochota Warszawa   34 : 111  STATYSTYKI

MISTRZ - MKS Ochota Warszawa
Mazowieckie  (foto 2015)
Podlaskie
II - Basket Gorzów Wlkp.
Dolnośląskie
Lubuskie
XX
XX
XX
III Basket Junior Olsztyn
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
IV - AZS PWSZ Skierniewice
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce  6 pkt
 II miejsce   5 pkt.
XX III miejsce  4 pkt.
 IV miejsce  3 pkt.

 Grupa VII    UKS 7 Trefl Sopot – organizator

Siódemka Trefl Sopot - MOSM Tychy  52 : 28 STATYSTYKI
ŁKS  Łódź - MOSiR Bielsk Podlaski  59 : 50  STATYSTYKI
MOSM Tychy - MOSiR Bielsk Podlaski  68 : 62  STATYSTYKI
Siódemka Trefl Sopot - ŁKS  Łódź   65 : 26  STATYSTYKI
ŁKS Łódź - MOSM Tychy 75 : 34  STATYSTYKI
MOSiR Bielsk Podlaski - Siódemka Trefl Sopot 42 : 56  STATYSTYKI

MISTRZ - UKS 7 Trefl Sopot
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
II ŁKS Łódź
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
XX
XX
XX
III - MOSIR Bielsk Podlaski
Mazowieckie
Podlaskie    (foto 215)
IV - MOSM Tychy
Śląskie
Opolskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce   6 pkt
 II miejsce  5 pkt
XX
 III miejsce   4 pkt
 IV miejsce   3 pkt.

 Grupa VIII  
UKS MOSM Bytom – organizator



MOSM Bytom - Piotrówka Radom   87 : 46 STATYSTYKI 
Regis Wieliczka -Kasprowicz Inowrocław   75 : 81  STATYSTYKI 
Piotrówka Radom - Kasprowicz Inowrocław   77 : 58  STATYSTYKI
MOSM Bytom - Regis Wieliczka    75 : 35  STATYSTYKI
Regis Wieliczka - Piotrówka Radom  57 : 62  STATYSTYKI
Kasprowicz Inowrocław -  MOSM Bytom   60 : 89  STATYSTYKI

MISTRZ - MOSM Bytom
Śląskie
Opolskie
IV - Piotrówka Radom
Mazowieckie
Podlaskie
XX
XX
XX
III Kasprowicz Inowrocław
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
II UKS Regis Wieliczka
Małopolskie
Świętokrzyskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I MIEJSCE:   6 pkt.
 II miejsce  5 pkt.XX
 III miejsce  4 pkt. IV miejsce   3 pkt.

W rozgrywkach centralnych biorą udział po cztery najlepsze drużyny z ośmiu stref.