Energa Basket Cup 2017 MP SP rocznik 2004 i młodsi
Dodane przez zibi dnia Czerwiec 03 2017 00:05:00
 Znamy już zwycięzców finału 9 edycji Energa Basket Cup! Rozgrywki dziewcząt zakończyły się zwycięstwem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Żyrardowa, a pierwsze miejsce w rozgrywkach chłopców zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe sportowe widowisko w Gdynia Arena


Rozszerzona zawartość newsa
Znamy już zwycięzców finału 9 edycji Energa Basket Cup! Rozgrywki dziewcząt zakończyły się zwycięstwem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Żyrardowa, a pierwsze miejsce w rozgrywkach chłopców zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Słupsku! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe sportowe widowisko w Gdynia Arena 

DZIEWCZĘTA


CHŁOPCY

Grupa I ch. 
SP Nr 3 Nidzica
SP NR 9 Kutno
SP Nr 2 Wieliczka
SP Nr 32 Bydgoszcz

Grupa II ch. 
SP Nr 5 Gniezno
SP Nr 14 Przemyśl
SP Nr 10 Słupsk
PSP Nr 1 Prudnik

Grupa III ch. 
SP Nr 18 Tychy
SP Nr 35 Szczecin

Serwis Koszykówki Młodzieżowej gości na Finałach Wojewódzkich województwa Podlaskiego

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI

źródło informacju http://energabasketcup.pl/

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTW  -  KRAJOWI FINALIŚCI ENERGA BASKET CUP 2017

CHŁOPCY
WOJEWÓDZTWO
DZIEWCZĘTA


DOLNOŚLĄSKIE

VIDEO

 
Szkoła Podstawowa Nr 5 Zgorzelec14.III.2017
Wrocław
Szkoła Podstawowa Nr 1 Bolesławiec
 

OPOLSKIE
 
PSP 1 w Prudniku15-16.III.2017
Dąbrowa Niemodl.
PSP w Dąbrowie


LUBELSKIE
 
Szkoła Podstawowa nr 9 Biała Podlaska20-21.III.2017
Chełmno
Szkoła Podstawowa nr 45 Lublin



ŚWIĘTOKRZYSKIE
 
Szkoła Podstawowa nr 25 z Kielc22-23.III. Starachowice
Szkoła Podstawowa Oleśnica


WARMIA-MAZURY
Szkoła Podstawowa nr 3 z Nidzicy
27.III Nidzica DZ
28 III Ełk  CH
Szkoła Podstawowa Działdowie
 

PODLASKIE
Szkoła Podstawowa Nr 9 z Łomży
29.III Łomża CH
30.III Białystok DZ
Szkoła Podstawowa Nr 3 z Zambrowa
  

MAŁOPOLSKIE

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Wieliczki
3.04 Wieliczka CH
4.04 Bochnia CH
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1z  Bochni
  

ŚLĄSKIE

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 z Tychy5.04. Tychy ch
6.04 Katowice DZ
Szkoła Podstawowa nr 12 z Katowice
  

ŁÓDZKIE
Szkoła Podstawowa nr 9 z Kutna
11-12.05
Skierniewice
Szkoła Podstawowa nr 5 z Pabianic
  

KUJAWSKO
POMORSKIE

 Szkoła Podstawowa Nr 32 Bydgoszcz19-20.04
Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa Nr 5 Grudziądz
  

PODKARPACKIE
Szkoła Podstawowa nr 4 Przemyśl
21.04 Przemyśl CH
22.04 Leżajsk DZ
Szkoła Podstawowe Wierzawice


WIELKOPOLSKIE
Szkoła Podstawowa nr 5 Gniezno
24-27 Opalenica
Szkoła Podstawowa nr 19 Poznań
  

POMORSKIE
Szkoła Podstawowa nr 10 Słupsk
8.05 Kartuzy  DZ
9.05 Sopot  CH
Szkoła Podstawowa nr 5 Kartuzy


LUBUSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp.
15.05 Gorzów  CH
16.05 Gorzów  DZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 Wschowa
  

ZACHODNIOPOM
Szkoła Podstawowa Nr 36 Szczecin
17.05 Szczecin DZ
18.05 Kołobrzeg
Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  
MAZOWIECKIE
Szkoła Podstawowa Nr 3 Żyrardów
Ostrołęka
12-14.05  DZ
19-21.05 CH
Szkoła Podstawowa 334 Warszawa Białołęka


przygotował Zibi