XII Enea Bydgoszcz Cup rocz. 2002 i m³. Bydgoszcz 21-23.IV.2017
Dodane przez zibi dnia Kwiecie 23 2017 19:00:00
 Biofarm Basket Poznañ wygrywa XII Ogólnopolski Turniej Koszykówki ch³opców „ENEA BYDGOSZCZ CUP 2017”


Rozszerzona zawarto newsa

XII OGÓLNOPOLSKI Turniej Koszykówki
ch³opców „ENEA BYDGOSZCZ CUP 2017”

Kolejno¶æ koñcowa

1. Biofarm Basket Poznañ
2. SMS Gimn nr 4 Stargard   
3. PKK ¯ubry Bia³ystok
4. MKS Novum Bydgoszcz
5. MUKS Piaseczno
6. GTK Gliwice
7. SKM Zastal F. D. Zielona Góra
8. Enea Astoria Bydgoszcz 
9. Akademia Hooplife Lublin
10. UKS Gimbasket Wroc³aw



 MVPSobiech Szymon - Biofarm Basket Poznañ

Pierwsza pi±tka:

Szuba Jan - Biofarm Basket Poznañ
Kruszyñski Krzysztof - Biofarm Basket Poznañ
Somiñski Kacper - SMS Gimn nr 4 Stargard
Jaworowski Hubert
- PKK ¯ubry Bia³ystok
Kolasiñski Nataniel - MKS Novum Bydgoszcz





WYNIKI SPOTKAÑ

                       
Biofarm Basket Poznañ – MKS Novum Bydgoszcz  75:51
Akademia Hooplife Lublin – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 36:77
GTK Gliwice – MKS Novum Bydgoszcz   85:78
Biofarm Basket Poznañ – Akademia Hooplife Lublin  107:41
SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra – GTK Gliwice  79:75                   
MUKS Piaseczno – Enea Astoria Bydgoszcz  90:87d.   
UKS Gimbasket Wroc³aw – SMS Gimn nr 4 Stargard   36:74
MUKS Piaseczno – PKK ¯ubry Bia³ystok  42:79
SMS Gimn nr 4 Stargard – Enea Astoria Bydgoszcz  86:44
PKK ¯ubry Bia³ystok – UKS Gimbasket Wroc³aw   82:48                     
MKS Novum Bydgoszcz – Akademia Hooplife Lublin 106:30   
Biofarm Basket Poznañ – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 66:53
GTK Gliwice – Akademia Hooplife Lublin  69:52
MKS Novum Bydgoszcz – SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra 76:49
Biofarm Basket Poznañ – GTK Gliwice  88:53                 
SMS Gimn nr 4 Stargard – MUKS Piaseczno  82:52       
Enea Astoria Bydgoszcz – UKS Gimbasket Wroc³aw 76:59
SMS Gimn nr 4 Stargard – PKK ¯ubry Bia³ystok 78:67
MUKS Piaseczno – UKS Gimbasket Wroc³aw  76:38
PKK ¯ubry Bia³ystok – Enea Astoria Bydgoszcz  96:72                

mecz o IX miejsce: Akademia Hooplife Lublin – UKS Gimbasket Wroc³aw  70:49   
mecz o V miejsce: MUKS Piaseczno – GTK Gliwice   60:46                       
mecz o VII miejsce: SKM Zastal F. D. Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz  75:33   
mecz o III miejsce: MKS Novum Bydgoszcz – PKK ¯ubry Bia³ystok  73:80
FINA£: Biofarm Basket Poznañ – SMS Gimn nr 4 Stargard  77:62