XVI Stasinki rocz.2005 Żyrardów 19-21.V.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 17 2017 10:00:00
 XVI  Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych  Nr 3 w Żyrardowie  “Stasinki 2017”  dziewcz±t i chłopców  rocznik 2005  i młodsi 

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

19 – 21 maja 2017: XVI  Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych  Nr 3 w Żyrardowie  “Stasinki 2017”  dziewcz±t i chłopców  rocznik 2005  i młodsi 

CHŁOPCY

GRUPA  A
1. UKS  4  ŁOMŻA
2. BK  KRNOV
3. UKS  BASKET 47  BIAŁYSTOK
4. UKS  TRÓJKA  ŻYRARDÓW

GRUPA  B
1. UKS OLIMPIJCZYK  OSTRÓW WLKP
2. UTENOS  DSC
3. SIGULAS SPORTAS SKOLA
4. UKS  NENUFAR  5  EŁK

DZIEWCZĘTA

GRUPA  A
1. UKSTRÓJKA    ŻYRARDÓW 
2. KKS PRO BASKET KUTNO
3. WIDZEW  ŁÓD¬
4. MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA


GRUPA B
1. JAS FBG ZAGŁĘBIE   SOSNOWIEC
2. UKS OLIPIJCZYK OSTRÓW WLKP.
3.  SMS ŁKS   ŁÓD¬
4.  MKS MOS   KATOWICE


KOLOR NIEBIESKI - DZIEWCZĘTA

KOLOR CZARNY CHŁOPCY

Pi±tek 19.V.2017


SEKTOR  A
11.00    WIDZEW - KUTNO                 
12.15    ŻYRARDÓW -JELENIA GÓRA         
13.30    SOSNOWIEC- KATOWICE              
14.45    OSTRÓW WLKP.-  ŁKS   ŁÓD¬         

16.00    EŁK - UTENOS             
17.15    ŁOMŻA-  BIAŁYSTOK  
18.30    ŻYRARDÓW - KRNOV           
19.45    OSTRÓW WLKP. - SIGULDA            

SEKTOR  B

11.00    UTENOS - SIGULDA             
12.15    ŁOMŻA - ŻYRARDÓW          
13.30    OSTRÓW WLKP.-  EŁK                 
14.45    KRNOV -  BIAŁYSTOK            
16.00    ŻYRARDÓW - WIDZEW    
17.15    KUTNO - JELENIA GÓRA   
18.30    SOSNOWIEC - ŁKS  ŁÓD¬        
19.45    KATOWICE- OSTRÓW WLKP. 


Sobota 20 V.2017

SEKTOR  A

10.00    ŁOMŻA - KRNOV
11.15    OSTRÓW WLKP. - UTENOS             
12.30    WIDZEW - JELENIA GÓRA 
13.45    KATOWICE  - ŁKS ŁÓD¬              
15.00    A 3 - B 4    

16.15    A 3 -  B 4   
17.30    A 4 -  B 3    
18.45    A 4 -  B 3    

SEKTOR  B
10.00    ŻYRARDÓW - KUTNO                     
11.15    SOSNOWIEC - OSTRÓW  WLKP.     

12.30    ŻYRARDÓW - BIAŁYSTOK             
13.45    SIGULDA  - EŁK                          
15.00    A 2   - B 1    
16.15    A 1  -  B 2    
17.30    A 1   - B 2     
18.45    A 2   -  B 1    

Niedziela 21.V.2017

SEKTOR  A
  8.00    VII - VIII  
  9.15    VII - VIII 
10.30    V  -  VI     

SEKTOR  B

  8.00    V  -  VI  
  9.15    III - IV
10.30    III - IV

Główne boisko

11.45    I  -  II           
13.00    I  -  II             
14.30     UROCZYSTO¦Ć   ZAKOŃCZENIA   TURNIEJU