VI Radom Cup rocz. 04, 05 i 06 Radom 19-21.V.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 22 2017 17:06:00
   MKS GRÓJEC (2006) UKS SP 27 KATOWICE (2005) WKK WROC£AW  (2004) MISTRZOWIE RBC

PHOTO, VIDEO, SUMMARY

Rozszerzona zawarto newsa
 Znamy wszystkich medalistów i wyró¿nionych
W galerii wszystkie fotki zibiego

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI


FOTKI Z OTWARCIA TURNIEJU

OFICJALNA STRONA TURNIEJU

WYNIKI  





 ROCZNIK 2006





 1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas - Litwa
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno - Bia³oru¶
5. AZS Skierniewice
6. SKM Wilno - Litwa
7. Ogre - £otwa
8. Warsaw Basketball
9. MKS Pruszków
10. BK Snakes Ostrava - Czechy
11. Nickel Basket Akademia Poznañ
12. Stela Cieszyn
13. MKS MOS Katowice
14. UKS SP 27 Katowice
15. Debreceni - Wêgry
16. UKS 51 Lublin
17. PSP 1 Piotrówka Radom
18. TKM W³oc³awek
19. PSP 4 Piotrówka Radom
20. MKS MOS Bytom
21. PSP 21 Piotrówka Radom
22. TSK Ro¶ Pisz
23. AZS UJK Kielce
24. MUKS 1811 Unia Tarnów



MVP
Najlepszy strzelec
Antoni Juraszewski
 
(MKS Grójec)


Najlepszy rozgrywaj±cy
Lukas Satkevicius
(Tornado Kaunas)



Najlepszy zbieraj±cy
Hubert Gaik 
(MKS Grójec)



5 ALL-STARS
Gleb Scherstobytov (Prinemanie Grodno),
Tymon Paliwoda (Gdynia Sharks),
Simas Jasevicius (Tornado Kaunas),
Filip Paracaki, (MKS Grójec)
Antoni Marczyñski (MKS Grójec)


ROCZNIK 2005




 1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Poznañ
3.Odessa Ukraine - Ukraina
4.TKM W³oc³awek
5. SKM Wilno - Litwa
6. Tornado Kowno - Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava - Czechy
9. MKS Piotrówka Radom
10. GKK Hanza Gdañsk
11. Ogre £otwa
12. Tornado Lida Bia³oru¶
13. SKM Zastal Zielona Góra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarnów
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Miêdzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball






MVP
Najlepszy strzelec
Kajetan Kuczawski

(UKS SP 27 Katowice)
Najlepszy rozgrywaj±cy
Oskar Szydlik
(Nickel Akademia
Poznañ)
Najlepszy zbieraj±cy 
Nikita Oboichuk
(Basket Odessa)
5 ALL - STARS
Dmytro Tytar (Basket Odessa),
Jakub Kornatka (TKM W³oc³awek),
Maksymilian Siwik,
Kacper Sikora (UKS SP 27 Katowice),
Igor Urban (Nickel Akademia Poznañ)


ROCZNIK 2004





 1. WKK Wroc³aw
2. MKS Grójec
3. Nied¼wiadki Hensfor Przemy¶l
4. UKS SP 27 Katowice
5. Tornado Lida -  Bia³oru¶
6. TSK Ro¶ Pisz
7. MUKS 1811 Unia Tarnów
8. KKS Pro Basket Kutno
9. MKS MOS Bytom
10. TKM W³oc³awek
11. BK Snakes Ostrava - Czechy
12. Prinemanie Grodno
13. Debreceni - Wegry
14. Polonia Warszawa
15. BK Iskra Svit - S³owacja
16. Warsaw Basketball
17. MKS Rybnik
18. AZS Skierniewice
19. GKK Hanza Gdañsk
20. MKS Piotrówka Radom
21. Gdynia Sharks
22. MKS Pruszków
23. Batory 18 Bia³ystok
24. BK Kazmarok - S³owacja






MVP 
Szymon Paluch
(WKK Wroc³aw)



Najlepszy strzelec
Oliwier Szczêsny
(MKS Grójec)



Najlepszy rozgrywaj±cy 
Maciej Puchalski
(Nied¼wiadki
Przemy¶l)


Najlepszy zbieraj±cy 
Jêdrzej Biernacki
(WKK Wroc³aw)



5 ALL-STARS
Klaudiusz Tarnawski (Przemy¶l)
Bartek Jadasz (WKK Wroc³aw)
Kamil Kubiak  (WKK Wroc³aw)
Dominik Stasiak (MKS Grójec)
Krzysztof Kempa (UKS SP 27 Katowice)

SKM dziêkuje organizatorom za zaproszenie na turniej