VI Radom Cup rocz. 04, 05 i 06 Radom 19-21.V.2017
Dodane przez zibi dnia Maj 22 2017 17:06:00
   MKS GRÓJEC (2006) UKS SP 27 KATOWICE (2005) WKK WROCŁAW  (2004) MISTRZOWIE RBC

PHOTO, VIDEO, SUMMARY

Rozszerzona zawartość newsa
 Znamy wszystkich medalistów i wyróżnionych
W galerii wszystkie fotki zibiego

FILMIKI ZIBI

FOTO ZIBI


FOTKI Z OTWARCIA TURNIEJU

OFICJALNA STRONA TURNIEJU

WYNIKI  





 ROCZNIK 2006





 1. MKS Grójec
2. Tornado Kaunas - Litwa
3. Gdynia Sharks
4. Prinemanie Grodno - Białoruś
5. AZS Skierniewice
6. SKM Wilno - Litwa
7. Ogre - Łotwa
8. Warsaw Basketball
9. MKS Pruszków
10. BK Snakes Ostrava - Czechy
11. Nickel Basket Akademia Poznań
12. Stela Cieszyn
13. MKS MOS Katowice
14. UKS SP 27 Katowice
15. Debreceni - Węgry
16. UKS 51 Lublin
17. PSP 1 Piotrówka Radom
18. TKM Włocławek
19. PSP 4 Piotrówka Radom
20. MKS MOS Bytom
21. PSP 21 Piotrówka Radom
22. TSK Roś Pisz
23. AZS UJK Kielce
24. MUKS 1811 Unia Tarnów



MVP
Najlepszy strzelec
Antoni Juraszewski
 
(MKS Grójec)


Najlepszy rozgrywający
Lukas Satkevicius
(Tornado Kaunas)



Najlepszy zbierający
Hubert Gaik 
(MKS Grójec)



5 ALL-STARS
Gleb Scherstobytov (Prinemanie Grodno),
Tymon Paliwoda (Gdynia Sharks),
Simas Jasevicius (Tornado Kaunas),
Filip Paracaki, (MKS Grójec)
Antoni Marczyński (MKS Grójec)


ROCZNIK 2005




 1. UKS SP 27 Katowice
2. Nickel Akademia Poznań
3.Odessa Ukraine - Ukraina
4.TKM Włocławek
5. SKM Wilno - Litwa
6. Tornado Kowno - Litwa
7. Prinemanie Grodno
8. BK Snakes Ostrava - Czechy
9. MKS Piotrówka Radom
10. GKK Hanza Gdańsk
11. Ogre Łotwa
12. Tornado Lida Białoruś
13. SKM Zastal Zielona Góra
14. Junior Basket Club Olsztyn
15. MUKS 1811 Unia Tarnów
16. MOSM Tychy
17. AZS UJK Kielce
18. UKS Mikst Międzychód
19. KKS Pro Basket Kutno
20. Warsaw Basketball






MVP
Najlepszy strzelec
Kajetan Kuczawski

(UKS SP 27 Katowice)
Najlepszy rozgrywający
Oskar Szydlik
(Nickel Akademia
Poznań)
Najlepszy zbierający 
Nikita Oboichuk
(Basket Odessa)
5 ALL - STARS
Dmytro Tytar (Basket Odessa),
Jakub Kornatka (TKM Włocławek),
Maksymilian Siwik,
Kacper Sikora (UKS SP 27 Katowice),
Igor Urban (Nickel Akademia Poznań)


ROCZNIK 2004





 1. WKK Wrocław
2. MKS Grójec
3. Niedźwiadki Hensfor Przemyśl
4. UKS SP 27 Katowice
5. Tornado Lida -  Białoruś
6. TSK Roś Pisz
7. MUKS 1811 Unia Tarnów
8. KKS Pro Basket Kutno
9. MKS MOS Bytom
10. TKM Włocławek
11. BK Snakes Ostrava - Czechy
12. Prinemanie Grodno
13. Debreceni - Wegry
14. Polonia Warszawa
15. BK Iskra Svit - Słowacja
16. Warsaw Basketball
17. MKS Rybnik
18. AZS Skierniewice
19. GKK Hanza Gdańsk
20. MKS Piotrówka Radom
21. Gdynia Sharks
22. MKS Pruszków
23. Batory 18 Białystok
24. BK Kazmarok - Słowacja






MVP 
Szymon Paluch
(WKK Wrocław)



Najlepszy strzelec
Oliwier Szczęsny
(MKS Grójec)



Najlepszy rozgrywający 
Maciej Puchalski
(Niedźwiadki
Przemyśl)


Najlepszy zbierający 
Jędrzej Biernacki
(WKK Wrocław)



5 ALL-STARS
Klaudiusz Tarnawski (Przemyśl)
Bartek Jadasz (WKK Wrocław)
Kamil Kubiak  (WKK Wrocław)
Dominik Stasiak (MKS Grójec)
Krzysztof Kempa (UKS SP 27 Katowice)

SKM dziękuje organizatorom za zaproszenie na turniej