Sieradz Cup rocz.2000 i 2004 Sieradz 25-27.IX.2015
Dodane przez zibi dnia Padziernik 01 2015 19:04:00
  PUCHAR PREZYDENTA SIERADZA
wyjecha³ do

Lublina  rocznik 2000

 i do ¯or rocznik 2004



Rozszerzona zawarto newsa
 SIERADZ CUP 2015

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI KADETÓW
rocznik 2000 O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIERADZ

Kolejno¶æ
1. Cztery Trzy Lublin
2. Gim nr 1 Pivot Piastów
3. Bryza Pruszcz Gdañski
4. Trójka Sieradz
5. Sudety Jelenia Góra
6. MKS MOS Konin
7. £KS KM £ód¼
8. Start £ód¼
9. Rawia Rawicz
10. GimBasket Wroc³aw

 MVP turnieju - Bart³omiej Pelczar (Cztery Trzy Lublin)

Pi±tka Turnieju :

Jakub Kaszowski (Bryza Pruszcz Gdañski)
Rafa³ Ga³ka ( Cztery Trzy Lublin)
Fryderyk Dalkowski (Gim 1 Pivot Piastów)
Bartosz Nowak (Trójka Sieradz) 
Wojciech Kosiuk (Cztery Trzy Lublin)

Wyró¿nienia indywidualne Trenerów
Hubert Szczap (MKS MOS Konin) 
Dominik Cegielski (Pryza Pruszcz Gdañski)   
Janek Piliszczuk (UKS Trzy Cztery Lublin)  
Miko³aj Kleszcz (£KS £ód¼)    
Kamil Olszewski (Start £ód¼)
Jacek Panasiuk (Gim 1 Pivot Piastów)
Piotr Bukowski (Trójka Sieradz)
Micha³ Wojtera (Ravia Rawicz)

WYNIKI
£KS – Gim Basket  63 : 33                          
Trójka – Start    65 : 36
MKS MOS –  Gim 1  Pivot   54 : 86                               
Rawia – Sudety  31 : 47
Bryza – £KS   60 : 38                              
Cztery Trzy – Start    94 :39
Gim Basket – MKS MOS  36 :60                              
Trójka – Sudety    56 : 54
Bryza – Gim 1 Pivot    43 :65                        
Rawia –  Cztery Trzy     37: 84
MKS MOS – Bryza  41:57                               
Sudety  – Cztery Trzy    42:68
£KS  – Gim 1 Pivot   52 :61                             
Trójka   – Rawia   45:59
Bryza –  Gim Basket   46 : 28                             
Sudety – Start   47:45
£KS –  MKS MOS   46 :50                             
Trójka   –  Cztery Trzy    53: 96
Gim 1 Pivot – Gim Basket  71 : 41                             
Rawia –  Start  43 : 45

mecz o IX miejsce  Gim Basket -  Rawia    34:53
mecz o VII miejsce £KS   -   Start   63:43
mecz o V miejsce  Sudety - MKS MOS  54:50
mecz o III miejsce Trójka  - Bryza  51:41
mecz o  I miejsce Cztery Trzy - Gim 1Pivot  73:37 

FOTOGALERIA NASZE FM

FOTKI DRU¯YN


 ROCZNIK 2004

Kolejno¶æ w turnieju:
1. ¯ak      ¯ory

2. PKK     Pabianice     
3. Jedynka  Ko¶cian 
4. Trzy Cztery Lublin
5. Trójka  Sieradz
6. Górnik Wa³brzych

WYNIKI :   

Trójka  Sieradz  –   PKK  Pabianice   36:34
Jedynka  Ko¶cian   –   ¯ak  ¯ory  31 :50
Górnik Wa³brzych  –  Trzy Cztery Lublin  22 : 60             
Trójka  Sieradz   –   ¯ak  ¯ory  12:58
PKK  Pabianice  –   Górnik Wa³brzych  57 :29
Jedynka  Ko¶cian   –  Trzy Cztery Lublin  47:30
PKK  Pabianice  –  Jedynka  Ko¶cian  54:36
Trójka  Sieradz  –   Trzy Cztery Lublin   33:49   
Górnik Wa³brzych   –   ¯ak ¯ory 11:47     
PKK  Pabianice    –   Trzy Cztery Lublin 31 :20                                                
Górnik Wa³brzych    –   Jedynka  Ko¶cian  35: 22
Trójka  Sieradz   –   Górnik Wa³brzych   34: 19        
Trójka  Sieradz   –    Jedynka  Ko¶cian 23 :47
¯ak  ¯ory   –    PKK Pabianice  58 :29                                
Trzy Cztery Lublin   –    ¯ak ¯ory  28 :48           

Najlepsi w poszczególnych zespo³ach :

Mateusz Ciszewski
(Jedynka Ko¶cian)
Antoni Miksa (Trójka Sieradz)
Igor Wasilewicz (Górnik Wa³brzych)
Micha³ G³±b (UKS Trzy Cztery Lublin
Adrian Wo³osz (PKK 99 Pabianice)
Radek Wanzel (¯ak ¯ory)

Pierwsza pi±tka turnieju

Nikodem Wojdowski
(Ko¶cian)
Kacper Jakubowski ( Trójka )
Micha³ Grzesiak (Lublin)
Wiktor Cieciorowski (PKK 99)
Patryk Brzegowy (¯ak ¯ory)

MVP turnieju
- Filip Maciejewski
(¯ak ¯ory )