V Puchar Genera³a Jerzego Ziêtka rocz. 2003 i 2004 Katowice 13-15.III.2015
Dodane przez zibi dnia Marzec 13 2015 11:00:00
  Puchar Genera³a Jerzego Ziêtka pozosta³ w Polsce

W Kategorii U12 rocz.2003
Puchar i z³ote medale wywalczyli ch³opcy z W³oc³awka. MVP dla Dawida Bykowskiego

W Kategorii U11 rocz.2004 Puchar i z³ote medale zdobyli ch³opcy z Przemy¶l±. MVP dla Macieja Puchalskiego.
wiêcej o turnieju i wszystkie filmiki do ¶rody a w pi±tek SKM odwiedzi Wieliczkê  i kolejny turniej dla rocznika 2003

Rozszerzona zawarto newsa
 Ch³opcy rocznik 2004

Mecz o 7 miejsce: UKS SP 27 Katowice : UKS Komorów  30 : 32
Mecz o 5 miejsce: ¯AK ¯ory : Regis Wieliczka  41 : 50
Mecz o 3 miejsce: MKS Grójec -  UKS Bia³o³êka  10 : 28
Fina³:
Nied¼wiadki Przemy¶l - Snakes Ostrawa Czechy 40 : 39

KLASYFIKACJA KOÑCOWA  / Wyró¿nienie trenera

1 Nied¼wiadki Przemy¶l  -  Oskar Wysocki
2 BK Snakes Ostrawa  - Jan Leibner
3 UKS Bia³o³êka  -  Sebastian Gawin
4 MKS Grójec  -  Dawid Orzechowski
5 Regis Wieliczka  -  £ukasz Siemieniec
6 ¯AK ¯ory  -  Filip Maciejewski
7 UKS Komorów  -  Franciszek Garbacik
8 UKS SP 27 Katowice  -  Krzysztof Kempa

 MVP:
Maciej Puchalski - Nied¼wiadki Przemy¶l

5 ALL-STARS:
Bartosz Kurowski - UKS Bia³o³êka
Aleksander Busz - Regis Wieliczka
Antoni Juraszewski - MKS Grójec
Vit Stankus - Snakes Ostrawa
Klaudiusz Tarnawski -  Nied¼wiadki Przemy¶l

FILMIKI ZIBI (1 Filmik wgrywa siê 2 godz.)

FOTO ZIBI rocznik 2004


 Z£OCI MEDALI¦CI - Nied¼wiadki Przemy¶l
SREBRNI MEDALI¦CI - Snakes Ostrawa
BR¡ZOWI MEDALI¦CI - UKS Bia³o³êka





 Grupa A
UKS 27 – ¯AK ¯ory  22 : 37
Grójec – Bia³o³êka   24 : 17
UKS 27 – Bia³o³êka  20 : 48
¯AK ¯ory – Grójec   22 : 35
UKS 27 – Grójec      32 : 57
¯ory – Bia³o³êka 22 : 33

1 MKS Grójec  3 mecze 6 pkt.
2 UKS Bia³o³êka  3 mecze 5 pkt

3 ¯AK ¯ory 3 mecz  4 pkt
4 UKS SP 27 Katowice 3 mecz / 3 pkt

Grupa B

Wieliczka – Ostrava   29 : 38
Przemy¶l – Komorów  44 : 7
Wieliczka – Komorów  47 : 13
Przemy¶l – Ostrava     29 : 39
Wieliczka – Przemy¶l   51 :74
Ostrava – Komorów    49 : 18

1 Snakes Ostrava (CZ) 6 pkt.
2 Nied¼wiadki Hansfort Przemy¶l   5 pkt
.
3 UKS Regis Wieliczka 4 pkt.
4 UKS Komorów  3 pkt

PLAY-OFF V-VIII K ¯ory - UKS Komorów  36 : 30
PLAY-OFF V-VIII UKS SP 27 Katowice  - Regis Wieliczka  35 : 54
PÓ£FINA£ MKS Grójec - Nied¼wiadki Przemy¶l  32 : 43
PÓ£FINA£ UKS Bia³o³êka-  Snakes Ostrawa  40 : 57

Ch³opcy rocznik 2003:

KLASYFIKACJA KOÑCOWA  / Wyró¿nienie trenera

1 TKM W³oc³awek  12 pkt.  - Micha³ Matusiak
2 Basket Team Opalenica 11 pkt.  -  Wiktor Kozal
3 Snakes Ostrawa 10 pkt.  -  Krystof Pleskac
4 MKKS Rybnik  9 pkt.  - Kacper Margiciok
5 KS Stal Ostrów Wielkopolski 8 pkt.  - Tomasz Marek
6 UKS SP 27 Katowice 7 pkt.  - Bartosz Polczyk
7 MOS Katowice 6 pkt.  - Krzysztof Westwañski

 MVP:
Dawid Bykowski - TKM W³oc³awek

5 ALL STARS:
Kacper Dudziñski - Basket Team Opalenica
Igor Bladoszewski - TKM Wloclawek
Igor Legierski - MKKS Rybnik
Nikodem Suski - Stal Ostrów Wielkopolski
Pavel Velek - Snakes Ostrawa

Wyróznienie SKM: Maciej Wudarski - TKM W³oc³awek

FOTO ZIBI rocznik2003

FILMIKI ZIBI (w sieci dostêpne od jutra)


Z£OCI MEDALI¦CI - TKM W³oclawek
SREBRNI MEDALI¦CI - BT Opalenica
BR¡ZOWI MEDALI¦CI - Snakes Ostraw
 



 UKS 27 – Rybnik  32 : 62
Ostrava – MOS Katowice  64 : 19
Opalenica – W³oc³awek  38 : 50
Ostrów Wlk. –  Rybnik  27 : 47
Ostrava – UKS 27  44 : 38
W³oc³awek – Ostrów Wlk.  81 : 30
Opalenica – MOS Katowice  63  : 6
W³oc³awek – MOS Katowice  96 : 15
Ostrava – Ostrów Wlk.  63 : 58
UKS 27 – Opalenica  51 : 73
Rybnik – W³oc³awek  50 : 60
Ostrava – Opalenica  36 : 71
Ostrów Wlk. – MOS Katowice  37 : 21
UKS 27 – W³oc³awek  37 : 63
MOS Katowice – Rybnik  27 : 50
Opalenica – Ostrów Wlk.  52 : 30
Rybnik – Ostrava  34 : 44
UKS 27 – Ostrów Wlk.  35 : 48
W³oc³awek – Ostrava  65 : 25
Opalenica – Rybnik  50 : 34
UKS 27 – MOS Katowice 52 : 35


MECZ GWIAZD:

 Dru¿yna A
Filip Korus - Katowice  2004
Dawid Orzechowski - Grójec 2004
Filip Maciejewski - ¯ory  2004
Bartek Kurowski - Bia³o³êka  2004
Marek Tomek - Ostrów Wielkopolski  2003
Kajetan Kuczawski - Katowice  2005
Krystof Pleskac - Ostrawa  2003
Maksymilian Siwik - Katowice 2003
Trener: Kurlapski Krystian



 Dru¿yna B:
Franciszek Szular - Komorów 2005
Maciej Puchalski - Przemy¶l 2004
Jakub Muzik - Ostrawa  2004
Alrks Busz - Wieliczka  2004
Filip Korus - Katowice 2003
Krzysztof Westwañski - Katowice 2003
Dawid Bykowski - W³oc³awek 2003
Jêdrzej B³asiek - Opalenica 2003
Trener: Ludwig Maciejewski



http://puchargenerala.uks27.pl/o-nas/

WSPOMNIEÑ CZAR
   : PUCHAR Gen. J. Zi