XXIX Memoria³ Draba rocz.1999 II Memoria³ Gramse rocz.2001 Poznañ 28-30.XII.2014
Dodane przez zibi dnia Grudzie 30 2014 14:00:00
  XXIX MEMORIALE WAC£AWA DRABA w kategorii kadetów rocznik 1999 i m³odszych wygrywa Pyra Poznañ

II MEMORIA£ GERARDA GRAMSE  w kategorii m³odzików starszych rocznik 2001 i m³odszych wygrywa SKM Zastal Zielona Góra



Rozszerzona zawarto newsa
 XXIX MEMORIA£ WAC£AWA DRABA w kategorii kadetów rocznik 1999 i m³odszych

FOTO BEATA

KLASYFIKACJA KOÑCOWA


 1. MKK PYRA POZNAÑ
2. PKK99 PABIANICE
3. MKKS ¯AK KOSZALIN
4. SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
5. MOS SPÓJNIA STARGARD SZCZECIÑSKI
6. UKS SKM NOWA SÓL




Zawodnicy wyró¿nieni przez trenerów poszczególnych dru¿yn


MICHA£ BANASZAK - MKK PYRA POZNAÑ
FILIP SAUTER - PKK99 PABIANICE
IGOR LANGE - MKK ¯AK KOSZALIN
WOJCIECH KAMROWSKI - SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
MICHA£ SZMIT  - MOS SPÓJNIA STARGARD SZCZECIÑSKI
HUBERT STÊPIEÑ  - UKS SKM NOWA SÓL
 
WYNIKI


SKM Nowa Sól - ZASTAL Zielona Góra 78:105 (20:19 ; 14:36 ; 14:28 ; 30:22)
¯AK Koszalin - MOS SPÓJNIA Stargard Szczeciñski 86:64 (22:12 ; 19:19 ; 29:17 ; 16:16)
PKK99 Pabianice - PYRA Poznañ 58:75 (14:9 ; 15:26 ; 14:25 ; 15:15)
¯AK Koszalin - SKM Nowa Sól 91:77 (26:13 ; 14:13 ; 26:29 ; 25:22)
ZASTAL Zielona Góra - PKK 99 Pabianice 48:61 (6:14 ; 15:9 ; 16:16 ; 11:22)
Pyra Poznañ - MOS SPÓJNIA Stargard Szczeciñski 79:60 (16:11 ; 20:19 ; 19:14 ; 24:16)
MOS SPÓJNIA Stargard Szczeciñski - PKK99 Pabianice 63:68 (13:25 ; 18:12 ; 12:16 ; 20:15)
Pyra Poznañ - SKM Nowa Sól 107:39 (33:11 ; 32:2 ; 20:13 ; 22:13)
¯AK Koszalin - ZASTAL Zielona Góra 76:42 (20:7 ; 18:10 ; 12:8 ; 26:17)
MOS SPÓJNIA Stargard Szczeciñski - SKM Nowa Sól 72:55 (20:17 ; 16:11 ; 12:11 ; 24:16)
¯AK Koszalin - PKK99 Pabianice 51:63 (15:17 ; 17:22 ; 3:13 ; 16:11)
SKM ZASTAL Zielona Góra - PYRA Poznañ 61:67 (18:21 ; 12:20 ; 13:18 ; 18:8)
MOS SPÓJNIA Stargard Szczeciñski - ZASTAL Zielona Góra 58:73 (21:14 ; 10:22 ; 15:17 ; 12:20)
PKK99 Pabianice - SKM Nowa Sól  55:32 (16:12 ; 20:7 ; 12:4 ; 7:9)
PYRA Poznañ - ¯AK Koszalin  75:70 (21:21 ; 24:14 ; 16:18 ; 14:17)


 2 MEMORIALE GERARDA GRAMSE  w kategorii m³odzików starszych rocznik 2001 i m³odszych
 
FOTO BEATA




 KLASYFIKACJA KOÑCOWA

1. SKM ZASTAL Zielona Góra
2. MKK PYRA Poznañ
3. UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wielkopolski
4. MOS Gimnazjum nr4 Stargard Szczeciñski

Zawodnicy wyró¿nieni przez trenerów poszczególnych dru¿yn

KONRAD SZYMAÑSKI - SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
KAMIL PLESKOT  - MKK PYRA POZNAÑ
KACPER MARCHEWKA  - UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP.
MICHA£ LITWIN  - MOS GIMNAZJUM NR4 STARGARD SZCZECIÑSKI

WYNIKI

MKK PYRA Poznañ - SKM ZASTAL Zielona Góra   52:72 (11:16 ; 14:28 ; 13:17 ; 14:11)
UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp. - MOS Gimnazjum nr4 Stargard Szczeciñski 46:41 (13:10 ; 8:16 ; 12:6 ; 13:9)
SKM ZASTAL Zielona Góra -  UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp 52:50 (12:12 ; 12:11 ; 17:17 ; 11:10)
MKK PYRA Poznañ - MOS Gimnazjum nr4 Stargard Szczeciñski 57:61 (17:6 ; 10:18 ; 17:16 ; 13:21)
SKM ZASTAL Zielona Góra - MOS Gimnazjum nr4 Stargard Szczeciñski 56:54 (20:12 ; 16:22 ; 10:8 ; 10:12)
MKK PYRA Poznañ - UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp. 44:39 (9:10 ; 8:10 ; 10:6 ; 17:13)