V Memoria³ Zenona ¦wiêtoñskiego rocz.2001 Stargard Szczeciñski 12-14.IX.2014
Dodane przez zibi dnia Wrzesie 15 2014 19:02:00
 SKM Zastal Zielona Góra wygrywa V  Ogólnopolskie Turniej Koszykówki M³odzików rocz.2001 -MEMORIA£ ZENONA    ¦WIÊTOÑSKIEGO

MVP Turnieju dla Mi³osza Góreñczyka



Rozszerzona zawarto newsa
Memoria³ Zenona ¦wiêtoñskiego
12-14.09.2014r.


Grupa A
London United – SMS Gimnazjum 4 Stargard  40:59
Chromik ¯ary - London United  59:42
SMS Gimnazjum 4 Stargard – Pyra Poznañ 57:45
Chromik ¯ary – Pyra Poznañ  68:60
SMS Gimnazjum 4 Stargard – Chromik ¯ary 79:36
London United – Pyra Poznañ  45:68

Grupa B

SKM Zastal Zielona Góra - Basket Toruñ  51:49
Basket Toruñ – MOS Stargard  64:33
MOS Stargard – UKS Bia³o³êka  12:88
MOS Stargard - SKM  Zastal Zielona Góra  12:139
UKS Bia³o³êka –Basket Toruñ  41:43
SKM Zastal Zielona Góra – UKS Bia³o³êka  63:41

PLAY-OFF V-VIII: Basket Toruñ - SMS Gimnazjum nr 4 Stargard 54:50
PLAY-OFF V-VIII: Chromik ¯ary – SKM Zastal Zielona Góra  45 :78
PÓ£FINA£: MOS Stargard – MKK Pyra Poznañ‘  43:66
PÓ£FINA£:UKS Bia³o³êka – London United  54:34

mecz o VII MOS Stargard – London United   44:35
mecz o   V  MKK Pyra Poznañ – UKS Bia³o³êka   66:68
mecz o III  Chromik ¯ary – SMS Gimnazjum 4 Stargard   54:53
FINA£ SKM Zastal Zielona Góra – Basket Toruñ   68:51  
   
 KLASYFIKACJA KOÑCOWA


1 SKM Zastal Zielona Góra           
2 Basket Toruñ           
3 UKS Chromik ¯ary
4 SMS Gimnazjum 4 Stargard Szczeciñski
5 UKS Bia³o³êka   
6 MKK Pyra Poznañ
7 London United
8 MOS Stargard Szczeciñski PK


PIERWSZA PI¡TKA TURNIEJU:

Jan Gawlik
- SKM Zastal Zielona Góra
Jakub Ciemiñski - Basket Toruñ
Konrad Mucha  - SMS Gimnazjum nr 4
Norbert Maciejak - UKS Chromik ¯ary
Jakub Jagodziñski  - Basket Toruñ

DRUGA PI¡TKA TURNIEJU:

Mateusz De Weyner
-  SMS Gimnazjum nr 4 Stargard
Kevin Szczawiñski - London United
Pawe³ Pawilkowski - UKS  Chromik ¯ary
Kamil Pleskot - MKS Pyra Poznañ
Filip Turkowski - UKS Bia³o³êka

 ZAWODNICY WYRÓ¯NIENI PRZEZ SWOICH TRENERÓW:


Erwin Mackiewicz - SKM Zastal Zielona Góra
Kacper Rutkowski - MKK Pyra Poznañ
Patryk Gniazdowski - UKS Chromik ¯ary
£ukasz Gliszczyñski - Basket Toruñ
Dominik Kolesnikowas  - London United   
Igor Sagan  - UKS Bia³o³êka
Bartosz Górzyñski - SMS Gimnazjum nr 4 Stargard
Szymon Szmit - MOS Stargard

 MVP:
Mi³osz Góreñczyk
     
SKM Zastal Zielona Góra

 Król strzelców:
Karol Ghukasyan
   
UKS Chromik ¯ary