VI Sokó³ Cup dz. 2001 chl. 2002 Dzia³dowo 30.V.1.VI.2014
Dodane przez zibi dnia Czerwiec 04 2014 06:01:00
 VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CH£OPCÓW ‘2002 i DZIEWCZ¡T ‘2001 –
 „SOKÓ£ CUP 2014”

Podsumowanie Turnieju

Rozszerzona zawarto newsa
 VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI CH£OPCÓW  /rocznik – 2002/ i DZIEWCZ¡T /rocznik – 2001/ –  „SOKÓ£ CUP 2014” – DZIA£DOWO 31.05-01.06.2014

turnieju ch³opców – rocznik 2002 

GRUPA A

CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI – UKS TRÓJKA NIDZICA                     28:20
GTK I GDYNIA -  NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI                            40:15
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI - UKS TRÓJKA NIDZICA                  26:29
GTK I GDYNIA - CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI                                  37:12
GTK I GDYNIA - UKS TRÓJKA NIDZICA                                                54:13
CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI - NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI     38:12

TABELA

1. GTK I GDYNIA    3    3    0    6     131: 40
2. CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI    3    2    1    5      78: 69
3. UKS TRÓJKA NIDZICA    3    1    2    4      62:108
4. NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI    3    0    3    3      53:107

GRUPA B


AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN – UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO               6:55
GTK II GDYNIA - KS LEGION LEGIONOWO                                            20:22
KS LEGION LEGIONOWO - UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO                               7:55
GTK II GDYNIA – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN                            32:14
KS LEGION LEGIONOWO – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN              38: 8
UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO – GTK II GDYNIA                                          46:15

TABELA

1.    UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO    3    3    0    6     156: 28
2.    KS LEGION LEGIONOWO    3    2    1    5      67: 83
3.    GTK II GDYNIA    3    1    2    4      67: 82
4.    AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN    3    0    3    3      28:125

PÓ£FINA£  A1 – B2   GTK I GDYNIA – KS LEGION LEGIONOWO                      62:13  
PÓ£FINA£  A2 – B1   CHKS BIELSK PODLASKI – UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO      17:29  
UKS TRÓJKA NIDZICA – AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN           44: 5
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI – GTK II GDYNIA                      41:25
Mecz o 7-8 m.   AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN – GTK II GDYNIA            14:22        Mecz o 5-6 m.   UKS TRÓJKA NIDZICA – NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI   21:18
Mecz o 3-4 m.   KS LEGION LEGIONOWO – CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI   10:26
Mecz o 1-2 m.   UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO – GTK I GDYNIA                            16:34

KOÑCOWA KLASYFIKACJA :

1. GTK I GDYNIA

2. UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO
3. CHKS TÊCZA BIELSK PODLASKI
4. KS LEGION LEGIONOWO
5. UKS TRÓJKA NIDZICA
6. NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
7. GTK II GDYNIA
8. AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN 
                                                                                                                         
MVP: LIS Micha³  -  GTK I Gdynia
Najlepszy rozgrywaj±cy turnieju STOCKI Sebastian  - UKS SOKÓ£ Dzia³dowo
Najlepszy obroñca turnieju WITKIEWICZ Kacper - CHKS TÊCZA Bielsk Podlaski

ALL STARS – Najlepsza pi±tka


LIS Piotr  
            -      GTK I Gdynia
BANA¦ Jakub          -      UKS SOKÓ£ Dzia³dowo
PARFIENIUK FILIP       -      CHKS TÊCZA Bielsk Podlaski
DEPLEWSKI Maciej      -      KS LEGION Legionowo
CHOROSZ Bartek       -      UKS TRÓJKA Nidzica

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespo³ach


W£OCZEWSKI Maciej  
-       GTK I Gdynia
LUDWIÑSKI Dominik    -       UKS SOKÓ£ Dzia³dowo
BORYS Maksymilian    -       CHKS TÊCZA Bielsk Podlaski
MARKIEWICZ Filip      -      KS LEGION Legionowo
CHMIELEWSKI Przemys³aw -     UKS TRÓJKA Nidzica
PAWE£AS Piotr        -       NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki
SZCZEPKOWSKI Micha³  -       GTK II Gdynia
JAMIO£KOWSKI Miko³aj  -      AKADEMIA KOSZYKÓWKI Olsztyn

Najm³odszy zawodnik SZCZEPAÑSKI Piotr -  AKADEMIA KOSZYKÓWKI Olsztyn
Nagroda specjalna KS OLDBOYS Dzia³dowo GERLEJ Daniel -UKS SOKÓ£ Dzia³dowo

Wyniki turnieju dziewcz±t – rocznik 2002

GRUPA A


UKS NENUFAR PI¡TKA E£K - UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ                30:28
UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO - UKS NENUFAR PI¡TKA E£K                               45:22
UKS JEDYNKA NIDZICA - UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ                     15:19
UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO - UKS JEDYNKA NIDZICA                                    44:33
UKS JEDYNKA NIDZICA – UKS NENUFAR PI¡TKA E£K                                 32:27
UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ - UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO                  14:26

TABELA

Lp.    Nazwa dru¿yny    Mecze    Zwyc.    Pora¿.    PKT.    KOSZE
1.    UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO    3    3    0    6     115: 69
2.    UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ    3    1    2    4      61: 71
3.    UKS JEDYNKA NIDZICA    3    1    2    4      80: 90
4.    UKS NENUFAR PI¡TKA E£K    3    1    2    4      79:105

GRUPA B

UKS BASKET 47 BIA£YSTOK - LA BASKET WARSZAWA                                41:19
LA BASKET WARSZAWA - UKS JAR ELBL¡G                                                  7:25
UKS TRÓJKA NIDZICA - UKS BASKET 47 BIA£YSTOK                                  19:45
UKS TRÓJKA NIDZICA - UKS JAR ELBL¡G                                                  36:21
UKS BASKET 47 BIA£YSTOK - UKS JAR ELBL¡G                                          41:22
LA BASKET WARSZAWA - UKS TRÓJKA NIDZICA                                        27:26

TABELA

1.UKS BASKET 47 BIA£YSTOK    3    3    0    6     127: 60
2.UKS TRÓJKA NIDZICA    3    1    2    4      81: 93
3.UKS JAR ELBL¡G    3    1    2    4      68: 84
4. LA BASKET WARSZAWA    3    1    2    4      53: 92

Pó³fina³ UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO - UKS TRÓJKA NIDZICA   44:24
Pó³fina³ UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ - UKS BASKET 47 BIA£YSTOK  21:30
UKS JEDYNKA NIDZICA - LA BASKET WARSZAWA    28:34
UKS NENUFAR PI¡TKA E£K - UKS JAR ELBL¡G   31:32
Mecz o 7-8 m.    UKS JEDYNKA NIDZICA - UKS NENUFAR PI¡TKA E£K   27:19
Mecz o 5-6 m.    LA BASKET WARSZAWA - UKS JAR ELBL¡G   28:18
Mecz o 3-4 m.    UKS TRÓJKA NIDZICA - UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ  17:35
Mecz o 1-2 m.    UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO - UKS BASKET 47 BIA£YSTOK    38:22

 KOÑCOWA KLASYFIKACJA :


1. UKS SOKÓ£ DZIA£DOWO

2. LA BASKET 47 BIA£YSTOK
3. UKS B£ÊKITNY DELFIN BYDGOSZCZ
4. UKS TRÓJKA NIDZICA
5. LA BASKET WARSZAWA
6. UKS JAR ELBL¡G
7. UKS JEDYNKA NIDZICA
8. UKS NENUFAR PI¡TKA E£K     
                                                                                                  
MVP: KOSOBUCKA Weronika   -  UKS SOKÓ£ Dzia³dowo
Najlepsza rozgrywaj±ca turnieju: PROKOPIUK Aleksandra  - UKS BASKET 47 Bia³ystok
Najlepsza obroñczyni turnieju: FRYDRYCH Wiktoria  -   UKS B£ÊKITNY DELFIN Bydgoszcz

ALL STARS – Najlepsza pi±tka


KOTOWSKA Julia  -  UKS BASKET 47 Bia³ystok
KRÓL Wiktoria - UKS B£ÊKITNY DELFIN Bydgoszcz
WOJTA¦ Oliwia -  UKS TRÓJKA Nidzica
GROBELSKA Wiktoria -  LA BASKET Warszawa

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespo³ach


MARCHLEWSKA Matylda  -     UKS SOKÓ£ Dzia³dowo
GODLEWSKA Natalia     -     UKS BASKET 47 Bia³ystok
ZIELIÑSKA Wiktoria      -     UKS B£ÊKITNY DELFIN Bydgoszcz
ZALEWSKA Monika      -     UKS TRÓJKA Nidzica
BANASZCZYK Natalia     -     LA BASKET Warszawa
FILARSKA Natalia        -    UKS JAR Elbl±g
CZARZASTA Julia         -    UKS JEDYNKA Nidzica
POKROPSKA Zuzanna     -    UKS NENUFAR PI¡TKA E³k

Najm³odsza zawodniczka: U£AM Karolina  -  LA BASKET Warszawa
Nagroda specjalna KS OLDBOYS Dzia³dowo: ¯URALSKA Weronika - UKS SOKÓ£ Dzia³dowo

Sekretarz Turnieju Organizator Turnieju  KOWALSKI JERZY   PIETRZAK JAKUB