II Puchar Prezesa KS „Stal” w Ostrowie Wlkp. rocz.2003 Ostrów Wlkp. 16-18.V.2014
Dodane przez zibi dnia Maj 18 2014 05:03:00
 Rywalizacja sportowa by³a bardzo emocjonuj±ca, wiele spotkañ (których rozegrano ³±cznie 20), by³o bardzo zaciêtych i sta³o na wysokim poziomie. Ka¿dy zespó³ walczy³ bardzo ambitnie i u wszystkich zawodników widaæ by³o ogromne zaanga¿owanie i chêæ zwyciêstwa. Ostatecznie po trzech dniach zmagañ, turniej wygrali ch³opcy z Opalenicy, którzy w finale pokonali TKM W³oc³awek. Trzecie miejsce przypad³o dru¿ynie z Tych

Grupa A                                                         Grupa B
Stal/Pi±tka Ostrów Wlkp.   6 pkt.   Olimpijczyk SP 1 Ostrów Wlkp.  4 pkt.
¦l±sk Wroc³aw   3 pkt                    TKM W³oc³awek  5 pkt.
UKS SP 27 Katowice   4 pkt.           Basket Team Opalenica  6 pkt.
MOSM Tychy  5 pkt                       La Basket Warszawa  3 pkt.

Grupa A - hala SP 5 ul. Grabowska 1-3     Grupa B  -  hala SP 1 ul. Partyzancka 15

Stal/UKS Pi±tka - WKS ¦l±sk  57 : 41     Olimpijczyk SP 1- TKM W³oc³awek  36 : 84
UKS SP 27   -   MOSM Tychy   23 : 57     BT Opalenica -  La Basket Warszawa  114 : 6
Stal/UKS Pi±tka - UKS SP 27   44 : 41    Olimpijczyk SP 1 - BT Opalenica  23 : 97
WKS ¦l±sk - MOSM Tychy      34 : 58      TKM W³oc³awek  - La Basket 120 : 18
WKS ¦l±sk - UKS SP 27     37 : 50          TKM W³oc³awek  -  BT Opalenica  45 : 49
Stal/UKS Pi±tka - MOSM Tychy  48 : 36   Olimpijczyk SP 1 – La Basket  61 : 19