VIII Turniej im.Wac³awa Dziugie³a rocz.1997/98 Warszawa 14-16.IX.2012
Dodane przez zibi dnia Wrzesie 16 2012 20:03:00
 Warszawska Polonia najlepsza na mazowszu w corocznym turnieju kadeta im. Wac³awa Dziugie³a. MVP Turnieju dla Micha³a Kierlewicza


Rozszerzona zawarto newsa
 VIII  MEMORIA£  W  KOSZYKÓWCE  CH£OPCÓW   U-16
IM. WAC£AWA  DZIUGIE£A


Je¶li posiadacie fotki z turnieju albo wiecie gdzie s± w sieci proszê o wiadomo¶æ
UKS LA BASKET WARSZAWA – MKS  PRUSZKÓW          78:64
MKS POLONIA II WARSZAWA – MKS GRÓJEC           43:60
REPREZENTACJA MAZOWSZA -  UKS JAGIELLONKA W-WA   70:67
MKS OCHOTA WARSZAWA –  NOSiR NOWY DWÓR MAZ.          89:60
MUKS  PIASECZNO – MAK URSYNÓW  WARSZAWA          71:54
MKS PRUSZÓW – UKS GIM 92 URSYNÓW  WARSZAWA         46:62 
UKS TRÓJKA  ¯YRARDÓW – NOSiR NOWY DWÓR        121:40
REPREZENTACJA  MAZOWSZA -  MKS GRÓJEC          61:33
MKS POLONIA I WARSZAWA – MUKS  PIASECZNO        126:30
MKS POLONIA II WARSZAWA  -  UKS JAGIELLONKA W-WA    41:58
UKS LA BASKET WARSZAWA  - UKS GIM. 92 URSYNÓW            80:43
MKS OCHOTA WARSZAWA –  UKS TRÓJKA  ¯YRARDÓW         97:91
MKS POLONIA I WARSZAWA – UKS MAK URSYNÓW  W-WA  144:28
MKS POLONIA II W – WA – REPREZENTACJA MAZOWSZA       75:25
MKS GRÓJEC -  UKS JAGIELLONKA WARSZAWA                        60:88

TABELE  GRUPOWE
GRUPA  A
1.UKS LA BASKET WARSZAWA    4:0      158:107 
2.UKS GIM 92 URSYNÓW WARSZAWA    2:2      105:126  
3.MKS PRUSZKÓW   0:4      110:140

GRUPA  B
1.OCHOTA WARSZAWA         4:0  186:147                                                                                                                                                  
2.UKS  TRÓJKA  ¯YRARDÓW  2:2   212:117
3.NOSiR NOWY DWÓR MAZOWIECKI  0:4     96:210     
                        
GRUPA  C
1.MKS POLONIA I WARSZAWA             4:0     270: 58
2.MUKS  PIASECZNO                              2:2     101:171                               
3.UKS  MAK  URSYNÓW WARSZAWA  0:4      82: 215

GRUPA  D

1.REPREZENTACA  MAZOWSZA 98’     6:0   206:125
2.UKS JAGIELLONKA WARSZAWA      4:2   213:171
3.MKS GRÓJEC                                       2:4   153:192
4.MKS POLONIA II WARSZAWA            0:6   109:183
 
PÓ£FINA£Y
 UKS MAK URSYNÓW – MKS GRÓJEC   32:54
 MUKS PIASECZNO – UKS JAGIELLONKA WARSZAWA  43:61
 MKS POLONIA I W-WA –REPREZENTACA MAZOWSZA  86:52
 MKS PRUSZKÓW – NOSiR NOWY DWÓR  MAZ  82:39
 UKS GIM  92 URSYNÓW – UKS TRÓJKA ¯YRARDÓW    60:66
 MKS OCHOTA  WARSZAWA – UKS LA BASKET WARSZAWA  92:82

MECZE O MIEJSCA

o m11-12 UKS MAK URSYNÓW – NOSiR NOWY DWÓR MAZ. 20:0 
o m 9-10  MKS PRUSZKÓW – MKS GRÓJEC  68:75
o m 7- 8   MUKS PIASECZNO -  UKS GIM 92 URSYNÓW  58:69
o m  5-6   UKS JAGIELLONKA W-WA - UKS TRÓKA ¯YRARDÓW 70:83
o m  3-4   REPREZENTACA MAZOWSZA 98 – UKS LA BASKET  69:52
FINA£     
  MKS POLONIA I  W-WA– MKS OCHOTA  W-WA   90:78

KLASYFIKACA  KOÑCOWA

1. MKS POLONIA I WARSZAWA
JAKUB  MUCHA, MATEUSZ £APIÑSKI, DAMIAN BOROWIEC, MICHA£ KIERLEWICZ,   FILIP  KO£AKOWSKI, TOMASZ TATAREK, JAKUB  MIAKOWSKI, STEFAN  POG£ÓD, FRANCISZEK RUSSEK, MACIE BENDER, FILIP  ADAMEK, DAWID  BOGUSZ
TRENER:  ADAM  LATOS

  2. MKS  OCHOTA  WARSZAWA
  3. REPREZENTACA  MAZOWSZA  98’
  4. UKS LA BASKET  WARSZAWA
  5. UKS JAGIELLONKA  WARSZAWA
  6. UKS TRÓJKA – OSiR  ¯YRARDÓW
  7.  UKS GIM  92 URSYNÓW  WARSZAWA
  8.  MUKS PIASECZNO
  9.  MKS GRÓEJC
10.  MKS PRUSZKÓW
11.  UKS MAK  URSYNÓW  WARSZAWA
12.  NOSiR NOWY DWÓR MAZOWIECKI
13.  MKS  POLONIA II  WARSZAWA

MVP - NALEPSZY  ZAWODNIK  TURNIEJU
MICHA£  KIERLEWICZ  /  MKS POLONIA WARSZAWA/