I Miêdzynarodowy Turniej Barbórkowy rocz.1999 Katowice 2-4.XII.2011
Dodane przez zibi dnia Grudzie 09 2011 07:00:00
I MIÊDZYNARODOWY BARBÓRKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CH£OPCÓW
KATOWICE, 2 grudzieñ – 4 grudzieñ 2011 r.
Rozszerzona zawarto newsa
 I MIÊDZYNARODOWY BARBÓRKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CH£OPCÓW
KATOWICE, 2 grudzieñ – 4 grudzieñ 2011 r.


Organizatorzy Turnieju sk³adaj± serdeczne podzieñkowania:
Pani Maria Wieczorek (dyrektor SP 27)
Pani Irena (dyrektor Gimnazjum 19)
Supermarket Piotr i Pawe³
PRIMO-PRINT (Reklama-Poligrafia)
Klub Zapa¶niczy SLAVIA Ruda ¦l±ska
Komenda ZHP Jaworzno
Firma Dagma
Cukiernia Bajka Baszczyñska i Baszczyñski Sp.J.
Fundacja MG 13
Pan Wies³aw Sewio³
Pan Micha³ Bentkowski
Górnikom:
Zwierzyñski Ryszard – KWK Wujek
Bielecki Jan – KWK Staszic
Powolny Jan - G³ówny Instytut Górnictwa

Prezes UKS  SP 27 Katowice  Artur Mikruta

Hala Sportowa przy Gimnazjum Nr 19

 GRUPA A - WYNIKI

Nied¼wiadki Przemy¶l - Trójka Sieradz  27 : 31
MBK ¯ilina A  - Nenufar E³k  26 : 33
Prievidza - Polonia Warszawa  27 : 32
MBK ¯ilina A - Nied¼wiadki Przemy¶l 52 : 22
Nenufar E³k  - Polonia Warszawa  27 : 55
Trójka Sieradz  - Prievidza  24 : 75
Nenufar E³k  - Nied¼wiadki Przemy¶l  35 : 30
MBK ¯ilina A  - Prievidza 33 : 56
Trójka Sieradz   - Polonia Warszawa  20 : 80

Nied¼wiadki Przemy¶l   - Prievidza 32 : 63
Nenufar E³k - UKS Trójka Sieradz   59 : 32
MBK ¯ilina A  -  Polonia Warszawa  60 : 54
Nenufar E³k  - Prievidza 48 : 62
MBK ¯ilina A  -  UKS Trójka Sieradz  66 : 37
Nied¼wiadki Przemy¶l  -  Polonia Warszawa 29 : 58

   MPKT K-Z K-SBILANS 
 1MKS Polonia Warszawa   5 9 4 1 279 163  116
 2BK Prievidza (S³owacja)   5 9 4 1 283 169  114
 3UKS 5  Nenufar E³k 5 8 3 2 202 205   -3
 4MBK VIKTORIA  ¯ilina (S³owacja)  5 8 3 2 237 202    35
 5UKS Trójka Sieradz  5 6 1 4 144 307-163
 6Nied¼wiadki REM II Przemy¶l   5 5 0 5 140 239  -99

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 27

 Grupa B - WYNIKI

MBK ¯ilina B - MUKS Kotwica Ko³obrzeg  53 : 27
£KS £ód¼ -  "Iskra" Osieczna 41 : 43
UKS SP27 Katowice  - Grodno 57 : 50
MBK ¯ilina B – £KS £ód¼  63 : 38
MUKS Kotwica Ko³obrzeg – Grodno  37 : 29
"Iskra" Osieczna -  UKS SP27 Katowice 52 : 46
MUKS Kotwica Ko³obrzeg – £KS £ód¼  45 : 14
MBK ¯ilina B - UKS SP27 Katowice 70 : 36
"Iskra" Osieczna – Grodno  49 : 31
£KS £ód¼ - UKS SP27 Katowice  68 : 32
MUKS Kotwica Ko³obrzeg - "Iskra" Osieczna  54 : 22
MBK ¯ilina B – Grodno 60 : 43
MUKS Kotwica Ko³obrzeg - UKS SP27 Katowice 59 : 21
MBK ¯ilina B - "Iskra" Osieczna  80 : 27
£KS £ód¼ -  Grodno 67 : 41

   MPKT  Z  P P-ZP-SBILANS 
 1 MBK VIKTORIA  ¯ilina B (S³owacja) 5 10 5 0326171   155
 2MUKS Kotwica Ko³obrzeg  5  9 4 1222139   83
 3UKS "Iskra" Osieczna  5  8 3 2193 252   -59
 4£KS £ód¼  5  7 2 3228 224    4
 5UKS SP 27 Katowice  5  6 1 4192299 -107
 6BK SOKÓ£ Grodno (Bia³oru¶)   5  5 0 5194 270  -76



 PLAY-OFF  o miejsca 9-12 
TRÓJKA Sieradz - SK SOKÓ£ Grodno  40 : 64
PLAY-OFF  o miejsca 9-12  NIED¬WIADKI REM II Przemysl - UKS SP 27 Katowice 37 : 52
PLAY-OFF o miejsca 5-8  UKS 5 NENUFAR E³k - £KS £ód¼ 59 : 51
PLAY-OFF o miejsca 5-8  BK ¯ilina A - UKS ISKRA Osieczna 55 : 26

I   PÓ£FINA£    MKS POLONIA Warszawa - UKS KOTWICA  50 Ko³obrzeg  80 : 67
II PÓ£FINA£Y BK Prievidza - BK ¯ylina B 55 : 46 po dogrywce

MECZE O MIEJSCA

mecz o miejsca 11-12  UKS TRÓJKA Sieradz - NIED¬WIADKI REM II Przemy¶l  40 : 51
mecz o miejsca 9-10  UKS SP 27 Katowice - SOKÓ£ Grodno 42 : 30
mecz o miejsce 7-8    £KS £ód¼ - ISKRA Osieczna 69 : 35
mecz o miejsca 5-6    5 NENUFAR E³k -BK ¯Ilina A  52 : 59
mecz o miejsca 3-4    KOTWICA 50 Ko³obrzeg - BK ¯ilina B 37 : 41
mecz o miejsca 1-2
    POLONIA Warszawa - BK Previdza 41 : 53

WYRÓ¯NIENIA INDYWIDUALNE


 ALL-STARS 9 Najlepsza Piatka Turnieju

PADALA JOZEF ( BK ¯ilina A S³owacja)
HEBIBI SAMIR ( BK ¯ilina B S³oawacja )
GASPARIK MATUS ( BK Prievidza Slowacja)
GRYCZKA JAN ( MUKS KOTWICA Ko³obrzeg Polska )
SKOWROÑSKI ARTUR (MKS POLONIA Warszawa Polska )





 MVP TURNIEJU
MIKULAS MOMINIK
BK Previdza
(S³owacja)


 NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
£UKASZ KOLENDA
UKS 5 NENUFAR E£K
(Polska)


500-FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI



KLASYFIKACJA KOÑCOWA

M FOTKA DRU¯YNY   MVP   DRU¯YNY  M  FOTKA DRU¯YNY   MVP  DRU¯YNY 
  1    2    
  BK Prievidza (S³owacja) Bulik Marek MAGDOLEN MATUS  POLONIA WARSZAWA -  Gryko Karol TOMCZUK MICHA£
 3     4   
  BK ¯ilina B (S³owacja) Hlavaty Stefan DUSA ANDREJ KOTWICA Ko³obrzeg- Gryczka Andrzej W£ODARCZYK D.
 5     6   
  BK ¯ylina A (S³owacja) Chudik Miroslaw BLAZICEK LUBOS  UKS NENUFAR 5 E³k Traskowski Edward MOCARSKI RAFA£
 7     8   
  £KS £ód¼ - Tarasiuk Andrzej KUJAWA KACPER  ISKRA Osieczna  Chudobski Bogusz URBANIAK DAMIAN
  9     10   
  UKS SP 27 Katowice -  Mikruta Artur ¦CIEGIENNY JAKUB  SOKÓL Grodno Diediewicz Andrzej BLIZNIUK W£ADEK
 11     12   
 NIED¯WIADKI Przemy¶l - Puchalski DanielKARPIÑSKI WIKTOR  UKS TRÓJKA Sieradz - Dobroszek Witold KOPERSKI MACIEJ



ZAPRASZAMY ZA ROK !!!