XXV Turniej Juniorów rocz.1993/94 o Memoria³ Wac³awa Draba Poznañ 28.-30.XII.2010
Dodane przez zibi dnia Grudzie 30 2010 10:00:00
 XXV Memoria³ Wac³awa Draba zakoñczony. Przez trzy dni w Poznaniu trwa³ silnie obsadzony turniej juniora rocznik 1993/94. Najlepszym zespo³em zosta³ trefl Sopot prowadzony przez Marcina Lichtañskiego. W meczu o srebro podopieczni podopieczni Przemys³awa Szurka przegrali z ZASTALEM Zielona Góra

Rozszerzona zawarto newsa
 TERMINARZ SPOTKAÑ XXV TURNIEJU JUNIORÓW O MEMORIA£ WAC£AWA DRABA









PYRA Poznañ
- PBG BASKET JUNIOR Poznañ  
95:56
(33:10, 17:18, 25:14, 20:14)
POLONIA Warszawa - ZASTAL Zielona Góra 70:77
(20:16, 17:16, 14:20, 19:25)
SABONIS Kowno - TREFL Sopot   59:105
(14:33, 14:25, 12:20, 19:27)
PBG BASKET JUNIOR Poznañ - ZASTAL Zielona Góra 67:91
(16:20, 22:28, 15:26, 14:17)
PYRA Poznañ - SABONIS Kowno  102:52
(20:6, 21:16, 29:12, 32:18)
TREFL Sopot - POLONIA Warszawa 84:58
(18:15, 31:15, 21:16, 14:12)
SABONIS Kowno - PBG BASKET JUNIOR Poznañ 75:108
(19:31, 21:24, 15:25, 20:28)
ZASTAL Zielona Góra - TREFL Sopot 65:74
(15:16, 11:22, 25:18, 14:18)
PYRA PBG Poznañ - POLONIA Warszawa  88:68
(24:11, 29:20, 18:18, 17:19)
POLONIA Warszawa - PBG BASKET JUNIOR Poznañ  89:71
(30:17, 24:15, 19:12, 16:27)
SABONIS Kowno - ZASTAL Zielona Góra  62:77
(11:17, 8:23, 23:20, 20:17)
PYRA PBG Poznañ - TREFL Sopot  68:91
(18:27, 15:19, 17:29, 18:16)
PBG BAKET JUNIOR Poznañ - TREFL Sopot  93:98
(27:27, 26:23, 15:31, 25:17)
SABONIS Kowno - POLONIA Warszawa  63:69
(18:16, 14:14, 13:17, 18:22)
PYRA PBG Poznañ - ZASTAL Zielona Góra  78:91
(16:22, 26:23, 18:23, 18:23)

Kolejno¶æ koñcowa:

1. TREFL Sopot                                                     tr. Maciej Lichtañski
2. SKM ZASTAL Zielona Góra                      Grzegorz Chodkiewicz
3. MKK PYRA PBG Poznañ                          Przemys³aw Szurek, Tomasz Eichert
4. MKS POLONIA Warszawa                        Adam Latos
5. PBG BASKET JUNIOR Poznañ  rocz.1994   Eugeniusz Kijewski
6. SABONIS KC 95 Kowno                            Tomas Masiulis

 Pierwsza Pi±tka Turnieju:

Daniel Szymkiewicz  (TREFL Sopot)
Szymon Milczyñski  (PYRA PBG Poznañ)
Filip Matczak   (ZASTAL Zielona Góra)
Filip Ma³gorzaciak  (TREFL Sopot)
Pawe³ Sieradzki  (POLONIA Warszawa)

Wyró¿nienia w zespo³ach:

Jakub Patoka   (TREFL Sopot)
Nikodem Sirijatowicz  (ZASTAL Zielona Góra)
Filip Nowicki   (PYRA PBG Poznañ)
Filip Kober   (POLONIA Warszawa)
Miko³aj Stopierzyñski (PBG JUNIOR Poznañ)
Paulius Danisevicius  (SABONIS Kowno)


FOTO-MAREK-GÓRECKI

FOTO-ADAM-CHMIELEWSKI

Turniej kadetów zakoñczony

KWJ ’96 - MKK Gniezno                                   45:67 (8:16, 14:16, 6:20, 17:15)
KORMORAN Sieraków - PYRA Poznañ                58:80 (14:22, 10:24, 17:16, 17:18)
MKK Gniezno - KORMORAN Sieraków                 60:65 (16:15, 14:8, 20:15, 10:22)
PYRA Poznañ - KWJ ’96                                   72:47 (17:8, 19:11, 16:18, 19:10)
KWJ ’96 - KORMORAN Sieraków                        32:74 (8:23, 8:18, 8:15, 8:18)
PYRA Poznañ - MKK Gniezno                            58:46 (15:8, 16:13, 11:9, 16:16)
Kolejno¶æ koñcowa:

1. PYRA Poznañ
2. KORMORAN Sieraków
3. MKK Gniezno
4. KWJ ‘96


¼ród³o:  http://www.pyra.com.pl/