News: EYBL U15 rocz.2003 Radom 12-14.I.2018 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Listopad 19 2018 01:31:26
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

EYBL U15 rocz.2003 Radom 12-14.I.2018
EYBL
Reprezentacja Ukrainy z kompletem zwyciestw wygrywa drugi turniej EYBL U15 w Radomiu
Polskie zespoly na trzecim i ósmym miejscu

Zibi dziekuje organizatorom za zaproszenie na turniej

FOTO  ZIBI

FILMIKI ZIBI

FB Zbyszek Bytomski

 MVP:

     5 ALL STARS:













KLASYFIKACJA KONCOWA /
Final Classification II Tournament Radom 2018

  SKLAD................................
MVP TEAM
 1


 Maksym Artiukhov
Ruslan Shorstkyi
Oleksii Honcharov
Maksym Mozolev
Pavlo Dziuba
Augusto Xavier
Artem Mykhailov
Arsenii Prokachov
Kiril Krutoguz
Roman Moskalenko
Vladyslav Ivanov
Ihor Chernokalov
Yevhenii Krichevskyi
Mykola Bachurin
Illia Zdyrka
Vitalii Shymanskyi
Oleksandr Kobzystyi
2


 -     Karlis Indriksons
0     Krisjanis Tumins
-     Eriks Strazdins
2     Ricards Klanskis
3     Edvards Struza
5     Kristians Peteris Neijs
7     Martins Dancis
11     Davids Grinbergs
23     Rihards Porietis
24     Rainers Bumanis
30     Arturs Puzulis

 3


 Bartosz Olechnowicz
Cezary Jankowski
Eryk Switalski
Hubert Lalak
Szymon Karlowicz
Jakub Czworowski
Wiktor Jaszczerski
Michal Przyludzki
Michal Szczepkowski
Marcel Kozlowski
Piotr Spigarski
Nikodem Naleczinski
Blazej Sulej
4


 0     Arnolds Vilemsons
1     Alens Zubrickis
3     Maksis Kokainis
6     Ritvars Viteks
9     Henrijs Speks
14     Mikus Kokainis
16     Markuss Rozentals
18     Reinis Blaubergs
21     Davis Sveiders
23     Roberts Lucis
24     Markuss Asmanis
32     Bruno Lerkis
35     Mariss Vinups
5


 2   Otto Farenhorsts
8   Daniels Baumanis
10 Rolands Dizgalvis
13 Artis Jansons
14 Oskars Olla
15 Aleksis Gedrovics
17 Dans Galdins
18 Toms Barkans
23 Kristofers Karlsons
27 Freds Bagatskis
33 Krisjanis Ozolins
35 Emils Matiss
45 Daniels Kornis-Senfelds



6


 0     Ivan Terahau
1     Aliaksej Bachkar
2     Artsiom Lamanovich
3     Nazar Staravoitau
4     Aliaksandr Kavalenka
6     Aliaksandr Bokach
8     Viachaslau Zelianko
9     Aliaksei Udkin
11     Illya Burak
16     Artsiom Strykau
18     Artsiom Labar
23     Roman Shcherbakov
27     Ilias Al-Helali
34     Valiantsin Havaka
7


 -     Roberts Kotans-Pilans
4     Martins Avotins
6     Ralfs Supe
7     Miks Gusarovs
8     Janis Perkons
13     Karlis Ziverts
15     Kristofers Dreija
22     Rolands Sakins
31     Ricards Piternieks
34     Toms Lauris
35     Rihards Zelcs
43     Janis Lacis
51     Martins Freijs
 8



-     Adam Pekacki
-     Oliwier Szczesny
-     Dominik Stasiak
-     Norbert Kalicinski
4     Lisek Blazej
5     Gorzynski Wiktor
6     Strzalkowski Igor
8     Kot Mikolaj
10     Cania Bartlomiej
11     Rusin Szymon
12     Przybytniak Franciszek
13     Trzesniewski Jakub
14     Poradzki Kacper
15     Rak Jakub
16     Rosolowski Patryk
17     Fabisiak Jan
17     Krakowiak Dominik
18     Wojcik Kajetan
19     Karczemny Filip




 WYNIKI / Results:  ( Foto - Winner of the throw contest with 20 meters)

A.Kraukla/VEF  - ROSA Piotrowka Radom 40:36
Ukraine 2003 - BC Tsmoki-Minsk  88:30
DSN/SPORTA BODE - BS Jugla 52:55
BS Riga - Pomerania 2003 83:54
BS Jugla - Ukraine 2003 31:68
A.Kraukla/VEF - BS Riga 37:77
DSN/SPORTA BODE - BC Tsmoki-Minsk 54:43
ROSA Piotrowka Radom - Pomerania  45:71
Ukraine 2003 - A.Kraukla/VEF 96:18
BS Riga - BS Jugla 56:64
BC Tsmoki-Minsk - ROSA Piotrowka Radom 49:36
Pomerania 2003 - DSN/SPORTA BODE 45:65
ROSA Piotrowka Radom - BS Riga 47:69
DSN/SPORTA BODE - Ukraine 39:76
BS Jugla - BC Tsmoki-Minsk 62:39
Kraukla/VEF  Pomerania 34:74
BS Riga - DSN/SPORTA BODE 73:59
Ukraine 2003 - ROSA Piotrowka Radom 85:32
Pomerania 2003 - BS Jugla 72:41
BC Tsmoki-Minsk - A.Kraukla/VEF 72:34











 PRZYGOTOWAL ZIBI


KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWOCH TURNIEJACH

GENERAL CLASSIFICATION WITH BOTH TOURNAMENTS

1. TU BS 20
2. BS Jugla 18
3. Ukraine 2003 18
4. BS Riga 18
5. DSN/SPORTA BODE 17
6. Pomerania 2003 17
7. Georgia 2003 15
8. BA Tallinn Kalev 15
9. SDJSOR Nr.12 - Volgograd 15
10. BC Barsy 15
11. BC Dynamo 14
12. BC Chekhovskyi Yastrebi 14
13. BC Tsmoki-Minsk 12
14. Oslo 2003 11
15. A.Kraukla/VEF 11
16. ROSA Piotrowka Radom 10

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
UKS SP 27 Katowice.
UKS SP 27 Katowice.
1/2 MP U-14 rocz.93 W³oc³awek 2007
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi