News: EYBL U15 rocz.2003 Radom 12-14.I.2018 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Maj 21 2018 07:09:55
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
EYBL U15 rocz.2003 Radom 12-14.I.2018
EYBL
Reprezentacja Ukrainy z kompletem zwyciestw wygrywa drugi turniej EYBL U15 w Radomiu
Polskie zespoly na trzecim i ósmym miejscu

Zibi dziekuje organizatorom za zaproszenie na turniej

FOTO  ZIBI

FILMIKI ZIBI

FB Zbyszek Bytomski

 MVP:

     5 ALL STARS:













KLASYFIKACJA KONCOWA /
Final Classification II Tournament Radom 2018

  SKLAD................................
MVP TEAM
 1


 Maksym Artiukhov
Ruslan Shorstkyi
Oleksii Honcharov
Maksym Mozolev
Pavlo Dziuba
Augusto Xavier
Artem Mykhailov
Arsenii Prokachov
Kiril Krutoguz
Roman Moskalenko
Vladyslav Ivanov
Ihor Chernokalov
Yevhenii Krichevskyi
Mykola Bachurin
Illia Zdyrka
Vitalii Shymanskyi
Oleksandr Kobzystyi
2


 -     Karlis Indriksons
0     Krisjanis Tumins
-     Eriks Strazdins
2     Ricards Klanskis
3     Edvards Struza
5     Kristians Peteris Neijs
7     Martins Dancis
11     Davids Grinbergs
23     Rihards Porietis
24     Rainers Bumanis
30     Arturs Puzulis

 3


 Bartosz Olechnowicz
Cezary Jankowski
Eryk Switalski
Hubert Lalak
Szymon Karlowicz
Jakub Czworowski
Wiktor Jaszczerski
Michal Przyludzki
Michal Szczepkowski
Marcel Kozlowski
Piotr Spigarski
Nikodem Naleczinski
Blazej Sulej
4


 0     Arnolds Vilemsons
1     Alens Zubrickis
3     Maksis Kokainis
6     Ritvars Viteks
9     Henrijs Speks
14     Mikus Kokainis
16     Markuss Rozentals
18     Reinis Blaubergs
21     Davis Sveiders
23     Roberts Lucis
24     Markuss Asmanis
32     Bruno Lerkis
35     Mariss Vinups
5


 2   Otto Farenhorsts
8   Daniels Baumanis
10 Rolands Dizgalvis
13 Artis Jansons
14 Oskars Olla
15 Aleksis Gedrovics
17 Dans Galdins
18 Toms Barkans
23 Kristofers Karlsons
27 Freds Bagatskis
33 Krisjanis Ozolins
35 Emils Matiss
45 Daniels Kornis-Senfelds



6


 0     Ivan Terahau
1     Aliaksej Bachkar
2     Artsiom Lamanovich
3     Nazar Staravoitau
4     Aliaksandr Kavalenka
6     Aliaksandr Bokach
8     Viachaslau Zelianko
9     Aliaksei Udkin
11     Illya Burak
16     Artsiom Strykau
18     Artsiom Labar
23     Roman Shcherbakov
27     Ilias Al-Helali
34     Valiantsin Havaka
7


 -     Roberts Kotans-Pilans
4     Martins Avotins
6     Ralfs Supe
7     Miks Gusarovs
8     Janis Perkons
13     Karlis Ziverts
15     Kristofers Dreija
22     Rolands Sakins
31     Ricards Piternieks
34     Toms Lauris
35     Rihards Zelcs
43     Janis Lacis
51     Martins Freijs
 8



-     Adam Pekacki
-     Oliwier Szczesny
-     Dominik Stasiak
-     Norbert Kalicinski
4     Lisek Blazej
5     Gorzynski Wiktor
6     Strzalkowski Igor
8     Kot Mikolaj
10     Cania Bartlomiej
11     Rusin Szymon
12     Przybytniak Franciszek
13     Trzesniewski Jakub
14     Poradzki Kacper
15     Rak Jakub
16     Rosolowski Patryk
17     Fabisiak Jan
17     Krakowiak Dominik
18     Wojcik Kajetan
19     Karczemny Filip




 WYNIKI / Results:  ( Foto - Winner of the throw contest with 20 meters)

A.Kraukla/VEF  - ROSA Piotrowka Radom 40:36
Ukraine 2003 - BC Tsmoki-Minsk  88:30
DSN/SPORTA BODE - BS Jugla 52:55
BS Riga - Pomerania 2003 83:54
BS Jugla - Ukraine 2003 31:68
A.Kraukla/VEF - BS Riga 37:77
DSN/SPORTA BODE - BC Tsmoki-Minsk 54:43
ROSA Piotrowka Radom - Pomerania  45:71
Ukraine 2003 - A.Kraukla/VEF 96:18
BS Riga - BS Jugla 56:64
BC Tsmoki-Minsk - ROSA Piotrowka Radom 49:36
Pomerania 2003 - DSN/SPORTA BODE 45:65
ROSA Piotrowka Radom - BS Riga 47:69
DSN/SPORTA BODE - Ukraine 39:76
BS Jugla - BC Tsmoki-Minsk 62:39
Kraukla/VEF  Pomerania 34:74
BS Riga - DSN/SPORTA BODE 73:59
Ukraine 2003 - ROSA Piotrowka Radom 85:32
Pomerania 2003 - BS Jugla 72:41
BC Tsmoki-Minsk - A.Kraukla/VEF 72:34











 PRZYGOTOWAL ZIBI


KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWOCH TURNIEJACH

GENERAL CLASSIFICATION WITH BOTH TOURNAMENTS

1. TU BS 20
2. BS Jugla 18
3. Ukraine 2003 18
4. BS Riga 18
5. DSN/SPORTA BODE 17
6. Pomerania 2003 17
7. Georgia 2003 15
8. BA Tallinn Kalev 15
9. SDJSOR Nr.12 - Volgograd 15
10. BC Barsy 15
11. BC Dynamo 14
12. BC Chekhovskyi Yastrebi 14
13. BC Tsmoki-Minsk 12
14. Oslo 2003 11
15. A.Kraukla/VEF 11
16. ROSA Piotrowka Radom 10

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Kolekcja Koszulek 654
Copyright © 2007 by Zibi