News: Krasnal Cup rocz. 2004 i 2002 Wroc?aw 5-7.I.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Stycze 19 2018 04:28:44
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Wsppraca

UKS Chromik ¯ary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¼wiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gdañsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Poznañ

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany Uytkownik: 1
Najnowszy Uytkownik: ~Barkowski Henryk
Ostatnie Artykuy
Kadra Polski 2003
2007
Medali¶ci MP U14
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
LOSSM Sopot
LOSSM Sopot
LOSSM PZKosz
Kolekcja Koszulek 654


Krasnal Cup rocz. 2004 i 2002 Wroc?aw 5-7.I.2017
Turnieje Podsumowanie
W dniach 5-7 Stycznia na parkietach WKK Sport Center wyst?powali m?odzi koszykarze z Polski i zagranicy. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych- u16 i u14. Mecze odbywa?y si? bez przerwy na dwóch boiskach jednocze?nie. We Wroc?awiu go?cili?my prawie 200 zawodników z 14 dru?yn, z 4 krajów: Polski, Czech, Niemiec i Belgii. Ch?opcy mogli liczy? na wsparcie rodziców którzy licznie zjechali si? do Wroc?awia aby dopingowa? swoje pociechy.

 U14 KLASYFIKACJA KO?COWA

1. WKK Wroc?aw
2. Snakes Ostrawa
3. Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego
4. Synthesia Pardubice
5. UKS 7 Trefl Sopot
6. Aste Kain

ZDJECIA WSZYSTKICH DRUZYN



MVP - Szyman Paluch - WKK Wroc?aw

 5 All Star:
Miko?aj Wojciechowski - Kadra Kuj-Pomor
Damian Dzubera - Snakes Ostrawa
Olgiert Kobiak - UKS 7 Trefl Sopot
Mrazek Radoban - Synthesia Pardubice
Vandendeik Basil - Aste Kain

WYNIKI
WKK Wroc?aw 70:38 Aste Kain
Snakes Ostrawa 72:53 Kadra Kuj-Pomor
Synthesia Pardubice 77:55 UKS 7 Trefl Sopot
Kadra Kuj-Pomor 46:55 WKK Wroc?aw
Aste Kain 42:71 Synthesia Pardubice
UKS 7 Trefl Sopot 61:85 Snakes Ostrawa
WKK Wroc?aw 61:54 Snakes Ostrawa
Aste Kain 51:62 UKS 7 Trefl Sopot
Kadra Kuj-Pomor 72:67 Synthesia Pardubice
UKS 7 Trefl Sopot 53:64 WKK Wroc?aw
Synthesia Pardubice 58:61 Snakes Ostrawa
Aste Kain 49:90 Kadra Kuj-Pomor
WKK Wroc?aw 59:41 Synthesia Pardubice
Aste Kain 36:116 Snakes Ostrawa
Kadra Kuj-Pomor 90:37 UKS 7 Trefl Sopot


 U16 KLASYFIKACJA KO?COWA

1. Radiopharm ULM
2. Synthesia Pardubice
3. UKS 7 Trefl Sopot
4. WKK Wroc?aw
5. Biofarm Basket Pozna?
6. Snakes Ostrava
7. Orlik Prostejov
8. Aste Kain

ZDJECIA WSZYSTKICH DRUZYN



MVP - Jakob Henzelek - Radiopharm ULM

 5 All Star:
Radek Janish - Snakes Ostrava
Daniel Zió?kowski - UKS 7 Trefl Sopot
Jan Zieniewicz - WKK Wroc?aw
Lukas Zebik - Synthesia Pardubice
Max Hoke - Radiopharm ULM

WKK Wroc?aw 64:49 Ratiopharm ULM
Aste Kain 29:99 Orli Prostejov
Synthesia Pardubice 73:75 UKS 7 Trefl Sopot
Ratiopharm ULM 70:53 Aste Kain
Biofarm Pozna? 65:67 Snakes Ostrawa
Orli Prostejov 68:69 WKK Wroc?aw
UKS 7 Trefl Sopot 73:62 Biofarm Pozna?
Snakes Ostrawa 43:74 Synthesia Pardubice
WKK Wroc?aw 49:32 Aste Kain
Radiopharm ULM 63:51 Orli Prostejov
Synthesia Pardubice 48:64 Biofarm Pozna?
UKS 7 Trefl Sopot 70:62 Snakes Ostrawa
Orli Prostejov 56:77 Biofarm Pozna? - Pó?fina? (5-8)
Aste Kain 34:66 Snakes Ostrawa - Pó?fina? (5-8)
Radiopharm ULM 64:61 UKS 7 Trefl Sopot - Pó?fina? (1-4)
WKK Wroc?aw 59:68 Synthesia Pardubice - Pó?fina? (1-4)
Aste Kain 32:83 Orli Prostejov - mecz o 7 miejsce
Biofarm Pozna? 59:54 Snakes Ostrawa - mecz o 5 miejsce
WKK Wroc?aw 57:84 UKS 7 Trefl Sopot - mecz o 3 miejsce
Synthesia Pardubice 66:71 Radiopharm ULM - fina?






Nagrody indywidualne:









Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003 Final 20-22.IV Bytom
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi