News: U20 Przed ?wier?fina?ami - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Stycze 19 2018 04:29:17
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Wsppraca

UKS Chromik ¯ary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Paw³owice

Górnik Wa³brzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Nied¼wiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SL¡SK Wroc³aw

Wis³a Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wroc³aw 96

Korsarz Gdañsk

TKM W³oc³awek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wroc³aw

Pyra Poznañ

PZKosz

SMS Pzkosz W³adys³awowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Uytkownikw Online
Goci Online: 1
Brak Uytkownikw Online

Zarejestrowanych: 1,879
Nieaktywowany Uytkownik: 1
Najnowszy Uytkownik: ~Barkowski Henryk
Ostatnie Artykuy
Kadra Polski 2003
2007
Medali¶ci MP U14
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Jan Kondeja
Jan Kondeja
Sylwetki zawodnikow r.1994
Kolekcja Koszulek 654


U20 Przed ?wier?fina?ami
U-20 Juniorzy St.
 Powoli dobiegaja ku ko?cowi rozgrywki U20.Do najstarszych rozgrywek z?osilo si?  46 zespo?ów  Juniorów Starszych rocznik 1998 i m?odsi (rok temu 41). Najliczniejsz? stref? jest Wielkopolskie/Zachodniopomorskie 13 dru?yn i tylko ta województwa b?d? rozgrywe? mecze w strefie. Do rozgrywek U20 nie zg?osily si? druzyny z Opolskiego, ?wi?tokrzyskiego i Podlaskiego

Wa?ne daty:
15 stycznia 2018 termin zg?oszenia dru?yn
16 stycznia 2018 losowanie grup ?wier?fina?owych MP
26-28 stycznia 2018  ?wier?fina?y MP
9-11 lutego 2018 Pó?fina?y MP
28.02 – 4.03 FINA?Y MP RADOM

w tabelach mecze / punkty


  STREFA GDA?SK 7
POMORSKIE 6  / WARMI?SKO-MAZURSKIE 1


1 GKK Arka S.A. 12/24  POLFINAL
2 Trefl Sopot S.A.  12/21 pkt.
3 Politechnika Szko?a Gortata Gda?sk 12/21

4 UKS Trójeczka Olsztyn  12/17

5 MTS Basket Kwidzyn 12/17
6 ENERGA PERLA ANTIPASTI S?upsk 12/14
7 UKS ZSS Cz?uchów 12/12

Baraz:

Trojeczka Olsztyn - Basket Kwidzyn
66 : 65 i 73 : 69


  STREFA WROC?AW  6
DOLNO?L?SKIE 5   / LUBUSKIE 1


1 WKS ?l?sk I Wroc?aw  10/20  POLFINAL
2 WKK Wroc?aw  10/18
3 SKM Zastal Zielona Góra 10/16
4 KKS Kobierzyce 10/13
5 UKS Gimbasket Wroc?aw    10/13
6 WKS ?l?sk II Wroc?aw    10/10

KONIEC ROZGRYWEK

  STREFA WARSZAWA 6 
MAZOWIECKIE 6 / PODLASKI 0

 
1 Legia Warszawa 10/18 pkt.
2 KS Rosa-Sport Radom 10/19
3 MKS Pruszków 10/17
4 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10/14

5 Polonia Warszawa 10/12
6 MKS Ochota Warszawa 10/10

Turniej barazowy o rozstawienie

Legia Warszawa - Polonia Warszawa     84:78
MKS Pruszków - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa     84:90
KS Rosa-Sport Radom - Legia Warszawa     76:52
Polonia Warszawa - MKS Pruszków     64:72
MKS Pruszków - KS Rosa-Sport Radom     62:96
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa     86:62
Legia Warszawa - MKS Pruszków     100:67
KS Rosa-Sport Radom - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa     100:68
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Legia Warszawa     44:74
Polonia Warszawa - KS Rosa-Sport Radom     63:98


1 KS Rosa-Sport Radom 10/19  POLFINAL
2
Legia Warszawa 10/18 pkt.
3 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10/14
4
MKS Pruszków 10/17
5 Polonia Warszawa 10/12


  STREFA POZNA?  13

WIELKOPOLSKIE 7


1 Biofarm Poznan 24
2 Sklep Polski MKK Gniezno  21
3 Stal Ostrów Wielkopolski 20
4 Pyra Pozna? 18
5 Rawia Rawicz 17
6 MKS MOS Konin 14
7 ENEA Basket Pi?a 6

ZACHODNIOPOMORSKIE 6


1 King BC Szczecin  9/17
2 ?ak Koszalin     10/17
3 Spójnia I Stargard  10/17
4 Wilki Morskie Szczecin  10/14
5 Spójnia II Pro Car Stargard  9/12
6 Wilki Morskie Bombardier Szczecin  10/10

Tabela ko?cowa Strefy

1 Biofarm BJ Pozna?  19   pkt. 
POLFINAL
2 MKK Gniezno    17   
3 Stal Ostrów Wlkp.    16   
4 King BC Szczecin    14   
5 KS Spójnia Stargard    13   
6 MKKS ?ak Koszalin    11  

Wyniki II rundy rozgrywek strefowych:
KS STAL Ostrów Wlkp. – KING BC Szczecin 83:66
MKK Gniezno – MKKS ?AK Koszalin 101:78
BIOFARM Pozna? – KS SPÓJNIA Stargard 92:96
BIOFARM Pozna? – KING BC Szczecin 113:61
KS STAL Ostrów Wlkp. – MKKS ?AK Koszalin 80:53
MKK Gniezno – KS SPÓJNIA Stargard 86:82
MKK Gniezno – KING BC Szczecin 92:76
BIOFARM Pozna? – MKKS ?AK Koszalin 114:64
KS STAL Ostrów Wlkp. – KS SPÓJNIA Stargard 67:60

KONIEC ROZGRYWEK
 

  STREFA BYDGOSZCZ 4 
KUJAWSKO-POMORSKIE 2 / ?ÓDZKIE 2


1 ?KS Szko?a Gortata ?ód? 6/10  (+9)
2 TKM W?oc?awek 6/10  (+7)
3 KKS Pro-Basket Kutno 6/8  (+21)


4 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6/8  (+7)

KONIEC ROZGRYWEK  

  STREFA KATOWICE  4 
?L?SKIE 4 / OPOLSKIE 0


1 MKS D?browa Górnicza 6/11
2 AZS AWF Mickiewicz Katowice 6/11
3 MOSM Tychy 6/8

4 MCKS Czelad? 6/5


KONIEC ROZGRYWEK

 STREFA RZESZÓW 4 
PODKARPACKIE 2 / LUBELSKIE 2

1 Hensfort Przemy?l    6/11
2 MKS START SA Lublin    6/11
3 Ku?nia-SMS Stalowa Wola  6/7
4 ZKS STAL Stalowa Wola    6/7




  STREFA KRAKÓW 2 
MA?OPOLSKIE 2 ?WI?TOKRZYSKIE 0



1 Korona Krakow
2 Cracovia KrakowWis?a




W rozgrywkach centralnych bior? udzia? po cztery najlepsze dru?yny z czterech najwy?ej
sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz oraz po trzy dru?yny z czterech ni?ej sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz.

1. Strefa Dolno?l?skie (47,95) – Lubuskie (10,44) = 58,39
2. Strefa Mazowieckie (41,02) – Podlaskie (7,00) = 48,02
3. Strefa Pomorskie (44,83) – Warmi?sko-Mazurskie (2,43) = 47,26
4. Strefa Wielkopolskie (32,27) – Zachodniopomorskie (14,44) = 46,71

5. Strefa Kujawsko-Pomorskie (18,24) – ?ódzkie (11,56) = 29,80
6. Strefa ?l?skie (27,43) – Opolskie (1,82) = 29,25
7. Strefa Ma?opolskie (22,82) – ?wi?tokrzyskie (1,51) = 24,33
8. Strefa Podkarpackie (9,32) – Lubelskie (6,91) = 16,23
 
 
Grupy ?wier?fina?owe
Losowanie przeprowadzone po zg?oszeniach klubów dokonanych przez prowadz?ce rozgrywki WZKosze oraz po wyznaczeniu gospodarzy turniejów wy?oni sze?? grup ?wier?fina?owych, w ka?dej znajd? si? cztery dru?yny, po jednej z ka?dego koszyka:

koszyk 1 - dru?yny z pierwszych miejsc w czterech ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzi Szkolenia PZKosz i dru?yny z drugich miejsc w dwóch najwy?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu  Wydzia?u Szkolenia PZKosz

LKS Lodz,
MKS Dabrowa Gornicza
Korona Krakow
Hensford Przemysl
WKK Wroclaw
Legia Warszawa


koszyk 2 - dru?yny z drugich miejsc w sze?ciu ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz

Trefl Sopot
MKK Gniezno
TKM Wloclawek,
Mickiewicz Katowice,
Start Lublin,
Cracovia Krakow

koszyk 3 - dru?yny z trzecich miejsc w sze?ciu najwy?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia Szkolenia PZKosz

Zastal Zielona Gora
Politechnika Gdanska
Gim 92 Warszawa
Stal Ostrów Wlkp.
Astopria/Novum Bydgoszcz,
MOSM Tychy

koszyk 4 - dru?yny z trzecich miejsc w dwóch ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia?u  Szkolenia PZKosz i dru?yny z czwartych miejsc w czterech wy?ej sklasyfikowanych strefach wg ranking Wydzia?u Szkolenia PZKosz

KK Stalowa Wolna,
malopolskie 3 ,,dzika karta,,
KK Kobierzyce,
Trojeczka Olsztyn
MKS Pruszkow
King BC Szczecin

 
Przyporz?dkowanie dru?yn do grup zale?e? b?dzie od losowania. Dru?yny z jednej strefy nie mog? si?  znale?? w tej samej grupie ?wier?fina?owej (nie dotyczy dru?yn, które otrzyma?y prawo gry na zasadzi "dzikiej karty"), chyba ?e nie ma innej mo?liwo?ci w zwi?zku z decyzj? o przyznaniu organizacji  turniejów.
 
Do pó?fina?ów awansuj? po dwie najlepsze dru?yny z ka?dej grupy ?wier?fina?owej.

Przygotowa? ZIBI
Komentarze
JOKER dnia stycze 15 2018 12:09:47
Witam
Po bara?ach w Radomiu
Bez niespodzianek tak mozna w skrocie napisac.
Rosa 4 pewne zwyciestwa i pierwsze miejsce gra super,wzmocniony przez rocznik 1998 Mistrz Polski U-18 pokaza? na Mazowszu klase nie da? nikomu z?udzen kto jest najlepszy
Legia Wa-wa nowy twór na mapie Mazowsza wziela prawie co najlepsze z warszawskich druzyn i spokojnie zajela 2 miejsce majac duza przewage fizycznosci ktora potrafi chlopcy(panowie) wykozystac
Gim 92 wygral z kim musial z Legia nie powalczyl Wzmocnienia z Cetniewa nie powali?y gra na dobrym poziomie zobaczymy jak to bedzie wygl?da?o w rywalizacji ogolnopolskiej
MKS Pruszkow z najlepszym strzelcem U-20 ktory pokazal swoje mozliwosci w meczu z Polonia i to wystarczylo aby zagrac w rozgrywkach centralnych
Polonia najmlodszy zespol rozgrywek gdzie trzon druzyny zlozony jest z rocznika 2000 pokazala ze w kosza grac umie ale brakuje im jeszcze troche techniki i chlodej glowy.Jest "dzika karta" moze Polonia sie o nia pokusi
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003 Final 20-22.IV Bytom
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi