News: U20 Przed ?wier?fina?ami - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Kwiecie 22 2018 22:14:36
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
U20 Przed ?wier?fina?ami
U-20 Juniorzy St.
 Powoli dobiegaja ku ko?cowi rozgrywki U20.Do najstarszych rozgrywek z?osilo si?  46 zespo?ów  Juniorów Starszych rocznik 1998 i m?odsi (rok temu 41). Najliczniejsz? stref? jest Wielkopolskie/Zachodniopomorskie 13 dru?yn i tylko ta województwa b?d? rozgrywe? mecze w strefie. Do rozgrywek U20 nie zg?osily si? druzyny z Opolskiego, ?wi?tokrzyskiego i Podlaskiego

Wa?ne daty:
15 stycznia 2018 termin zg?oszenia dru?yn
16 stycznia 2018 losowanie grup ?wier?fina?owych MP
26-28 stycznia 2018  ?wier?fina?y MP
9-11 lutego 2018 Pó?fina?y MP
28.02 – 4.03 FINA?Y MP RADOM

w tabelach mecze / punkty


  STREFA GDA?SK 7
POMORSKIE 6  / WARMI?SKO-MAZURSKIE 1


1 GKK Arka S.A. 12/24  POLFINAL
2 Trefl Sopot S.A.  12/21 pkt.
3 Politechnika Szko?a Gortata Gda?sk 12/21

4 UKS Trójeczka Olsztyn  12/17

5 MTS Basket Kwidzyn 12/17
6 ENERGA PERLA ANTIPASTI S?upsk 12/14
7 UKS ZSS Cz?uchów 12/12

Baraz:

Trojeczka Olsztyn - Basket Kwidzyn
66 : 65 i 73 : 69


  STREFA WROC?AW  6
DOLNO?L?SKIE 5   / LUBUSKIE 1


1 WKS ?l?sk I Wroc?aw  10/20  POLFINAL
2 WKK Wroc?aw  10/18
3 SKM Zastal Zielona Góra 10/16
4 KKS Kobierzyce 10/13
5 UKS Gimbasket Wroc?aw    10/13
6 WKS ?l?sk II Wroc?aw    10/10

KONIEC ROZGRYWEK

  STREFA WARSZAWA 6 
MAZOWIECKIE 6 / PODLASKI 0

 
1 Legia Warszawa 10/18 pkt.
2 KS Rosa-Sport Radom 10/19
3 MKS Pruszków 10/17
4 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10/14

5 Polonia Warszawa 10/12
6 MKS Ochota Warszawa 10/10

Turniej barazowy o rozstawienie

Legia Warszawa - Polonia Warszawa     84:78
MKS Pruszków - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa     84:90
KS Rosa-Sport Radom - Legia Warszawa     76:52
Polonia Warszawa - MKS Pruszków     64:72
MKS Pruszków - KS Rosa-Sport Radom     62:96
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Polonia Warszawa     86:62
Legia Warszawa - MKS Pruszków     100:67
KS Rosa-Sport Radom - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa     100:68
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa - Legia Warszawa     44:74
Polonia Warszawa - KS Rosa-Sport Radom     63:98


1 KS Rosa-Sport Radom 10/19  POLFINAL
2
Legia Warszawa 10/18 pkt.
3 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa 10/14
4
MKS Pruszków 10/17
5 Polonia Warszawa 10/12


  STREFA POZNA?  13

WIELKOPOLSKIE 7


1 Biofarm Poznan 24
2 Sklep Polski MKK Gniezno  21
3 Stal Ostrów Wielkopolski 20
4 Pyra Pozna? 18
5 Rawia Rawicz 17
6 MKS MOS Konin 14
7 ENEA Basket Pi?a 6

ZACHODNIOPOMORSKIE 6


1 King BC Szczecin  9/17
2 ?ak Koszalin     10/17
3 Spójnia I Stargard  10/17
4 Wilki Morskie Szczecin  10/14
5 Spójnia II Pro Car Stargard  9/12
6 Wilki Morskie Bombardier Szczecin  10/10

Tabela ko?cowa Strefy

1 Biofarm BJ Pozna?  19   pkt. 
POLFINAL
2 MKK Gniezno    17   
3 Stal Ostrów Wlkp.    16   
4 King BC Szczecin    14   
5 KS Spójnia Stargard    13   
6 MKKS ?ak Koszalin    11  

Wyniki II rundy rozgrywek strefowych:
KS STAL Ostrów Wlkp. – KING BC Szczecin 83:66
MKK Gniezno – MKKS ?AK Koszalin 101:78
BIOFARM Pozna? – KS SPÓJNIA Stargard 92:96
BIOFARM Pozna? – KING BC Szczecin 113:61
KS STAL Ostrów Wlkp. – MKKS ?AK Koszalin 80:53
MKK Gniezno – KS SPÓJNIA Stargard 86:82
MKK Gniezno – KING BC Szczecin 92:76
BIOFARM Pozna? – MKKS ?AK Koszalin 114:64
KS STAL Ostrów Wlkp. – KS SPÓJNIA Stargard 67:60

KONIEC ROZGRYWEK
 

  STREFA BYDGOSZCZ 4 
KUJAWSKO-POMORSKIE 2 / ?ÓDZKIE 2


1 ?KS Szko?a Gortata ?ód? 6/10  (+9)
2 TKM W?oc?awek 6/10  (+7)
3 KKS Pro-Basket Kutno 6/8  (+21)


4 Enea Novum/Astoria Bydgoszcz 6/8  (+7)

KONIEC ROZGRYWEK  

  STREFA KATOWICE  4 
?L?SKIE 4 / OPOLSKIE 0


1 MKS D?browa Górnicza 6/11
2 AZS AWF Mickiewicz Katowice 6/11
3 MOSM Tychy 6/8

4 MCKS Czelad? 6/5


KONIEC ROZGRYWEK

 STREFA RZESZÓW 4 
PODKARPACKIE 2 / LUBELSKIE 2

1 Hensfort Przemy?l    6/11
2 MKS START SA Lublin    6/11
3 Ku?nia-SMS Stalowa Wola  6/7
4 ZKS STAL Stalowa Wola    6/7




  STREFA KRAKÓW 2 
MA?OPOLSKIE 2 ?WI?TOKRZYSKIE 0



1 Korona Krakow
2 Cracovia KrakowWis?a




W rozgrywkach centralnych bior? udzia? po cztery najlepsze dru?yny z czterech najwy?ej
sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz oraz po trzy dru?yny z czterech ni?ej sklasyfikowanych stref wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz.

1. Strefa Dolno?l?skie (47,95) – Lubuskie (10,44) = 58,39
2. Strefa Mazowieckie (41,02) – Podlaskie (7,00) = 48,02
3. Strefa Pomorskie (44,83) – Warmi?sko-Mazurskie (2,43) = 47,26
4. Strefa Wielkopolskie (32,27) – Zachodniopomorskie (14,44) = 46,71

5. Strefa Kujawsko-Pomorskie (18,24) – ?ódzkie (11,56) = 29,80
6. Strefa ?l?skie (27,43) – Opolskie (1,82) = 29,25
7. Strefa Ma?opolskie (22,82) – ?wi?tokrzyskie (1,51) = 24,33
8. Strefa Podkarpackie (9,32) – Lubelskie (6,91) = 16,23
 
 
Grupy ?wier?fina?owe
Losowanie przeprowadzone po zg?oszeniach klubów dokonanych przez prowadz?ce rozgrywki WZKosze oraz po wyznaczeniu gospodarzy turniejów wy?oni sze?? grup ?wier?fina?owych, w ka?dej znajd? si? cztery dru?yny, po jednej z ka?dego koszyka:

koszyk 1 - dru?yny z pierwszych miejsc w czterech ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzi Szkolenia PZKosz i dru?yny z drugich miejsc w dwóch najwy?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu  Wydzia?u Szkolenia PZKosz

LKS Lodz,
MKS Dabrowa Gornicza
Korona Krakow
Hensford Przemysl
WKK Wroclaw
Legia Warszawa


koszyk 2 - dru?yny z drugich miejsc w sze?ciu ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia?u Szkolenia PZKosz

Trefl Sopot
MKK Gniezno
TKM Wloclawek,
Mickiewicz Katowice,
Start Lublin,
Cracovia Krakow

koszyk 3 - dru?yny z trzecich miejsc w sze?ciu najwy?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia Szkolenia PZKosz

Zastal Zielona Gora
Politechnika Gdanska
Gim 92 Warszawa
Stal Ostrów Wlkp.
Astopria/Novum Bydgoszcz,
MOSM Tychy

koszyk 4 - dru?yny z trzecich miejsc w dwóch ni?ej sklasyfikowanych strefach wg rankingu Wydzia?u  Szkolenia PZKosz i dru?yny z czwartych miejsc w czterech wy?ej sklasyfikowanych strefach wg ranking Wydzia?u Szkolenia PZKosz

KK Stalowa Wolna,
malopolskie 3 ,,dzika karta,,
KK Kobierzyce,
Trojeczka Olsztyn
MKS Pruszkow
King BC Szczecin

 
Przyporz?dkowanie dru?yn do grup zale?e? b?dzie od losowania. Dru?yny z jednej strefy nie mog? si?  znale?? w tej samej grupie ?wier?fina?owej (nie dotyczy dru?yn, które otrzyma?y prawo gry na zasadzi "dzikiej karty"), chyba ?e nie ma innej mo?liwo?ci w zwi?zku z decyzj? o przyznaniu organizacji  turniejów.
 
Do pó?fina?ów awansuj? po dwie najlepsze dru?yny z ka?dej grupy ?wier?fina?owej.

Przygotowa? ZIBI
Komentarze
JOKER dnia stycze 15 2018 12:09:47
Witam
Po bara?ach w Radomiu
Bez niespodzianek tak mozna w skrocie napisac.
Rosa 4 pewne zwyciestwa i pierwsze miejsce gra super,wzmocniony przez rocznik 1998 Mistrz Polski U-18 pokaza? na Mazowszu klase nie da? nikomu z?udzen kto jest najlepszy
Legia Wa-wa nowy twór na mapie Mazowsza wziela prawie co najlepsze z warszawskich druzyn i spokojnie zajela 2 miejsce majac duza przewage fizycznosci ktora potrafi chlopcy(panowie) wykozystac
Gim 92 wygral z kim musial z Legia nie powalczyl Wzmocnienia z Cetniewa nie powali?y gra na dobrym poziomie zobaczymy jak to bedzie wygl?da?o w rywalizacji ogolnopolskiej
MKS Pruszkow z najlepszym strzelcem U-20 ktory pokazal swoje mozliwosci w meczu z Polonia i to wystarczylo aby zagrac w rozgrywkach centralnych
Polonia najmlodszy zespol rozgrywek gdzie trzon druzyny zlozony jest z rocznika 2000 pokazala ze w kosza grac umie ale brakuje im jeszcze troche techniki i chlodej glowy.Jest "dzika karta" moze Polonia sie o nia pokusi
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Kolekcja Koszulek 654
Copyright © 2007 by Zibi