News: EYBL sezon 2017/2018 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Lipiec 21 2018 04:09:02
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

EYBL sezon 2017/2018
EYBL
Przed nami kolejny sezon z udzia³em Polskich zespo³ów w Europejskiej Lidze M³odzie¿owej EYBL.
Pierwsze turnieje zostan± rozegrane w najm³odszej i najstarszej kategorii.
W m³odzie¿owej Eurolidze w sezonie 2017/2018 wyst±pi 21 Polskich dru¿yn
(dziewiêæ  Junior, cztery U14 i po dwie  U17, U16 i U15). Dziewiêæ zespo³ów zagra w lidze centralnej (2 turnieje ew. Play-Off) oraz 12 dru¿yn w lidze centralnej. W dywizji B zagraj± dwa zespo³y. Polskie turnieje EYBL: W³adys³awowo, Szczecin (Junior), Poznañ i Sopot U16, ¯ary (U17), Radom (U14 i U15) i Przemy¶l (U14)

Proszê o fotki dru¿ynowe oraz informacje zbyszekbytomski@gmail.com

VIDEO RELACJE

OFICJALNA STRONA EYBL

Kategoria U20 Junior ( nie ma podzia³u na dywizje)
SUPER FINA£ - Kwiecieñ, 2018 - Budapeszt, Wêgry

Asseco Gdynia

1 turniej: 
W³adys³awowo 4 miejsce bilans 3 zw. 2 por.
2 turniej: Miñsk, Bia³oru¶ - 8 miejsce bilans 1 zw. 4 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

SMS PZKosz
1 turniej:
W³adys³awowo 1 miejsce bilans 5 zw. 0 por.
2 turniej: Minsk, Bia³oru¶ - 2 miejsce bilans 3 zw. 2 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

Cracovia
1 turniej: W³adys³awowo
5 miejsce bilans 2 zw. 3 por.
2 turniej: Minsk, Bia³oru¶ -
6 miejsce bilans 2 zw. 3 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018 - Luty 22/25, 2018

Start Lublin:

1 turniej: Ventspils, £otwa -
8 miejsce bilans 0 zw. 5 por.
2 turniej: Ventspils, £otwa -
7 miejsce bilans 1 zw. 4 por.
3 turniej: Ryga ?otwa 22-25.II.2018

KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................


Liga Wschodnia

BC Asseco - BG Lulea  46 : 62  
BA Tallinn Kalev - BC Asseco  49 : 60  
BC Asseco - Olimp 97 79 : 31
BC Alvik Basket - BC Asseco   59 : 62
BC Asseco - SMS PZKosz Wladslawowo  42 : 62
    
BC Asseco - BC Barsy  43 : 64
BC Tsmoki-Minsk - BC Asseco 58 : 41
BC Asseco - BC Runa  43 : 46 
Valmiera/ORDO - BC Asseco 50 : 53
KS Cracovia - BC Asseco  52 : 46

 



Tomasz Jeczmien 4/6
Adrian Pajkert 1/4
Piotr Lis 5/11
Mateusz Stanczuk 10/40
Mateusz Burlinski 8/24
Marcel Korolczuk 5/17
Damian Romanowski 5/16
Maciej Leszczynski 5/64
Grzegorz Kaminski 10/122
Kuba Kociolek 5/15
Maciej Marcinkowski 4/27
Bartlomiej Pietras 5/52
Jan Switaj 5/16
Milosz Korolczuk 10/48
Mateusz Kaszowski 8/31
Marcel Ryszka 5/14
Aleksander Kurek 5/3
Jakub Adamczak 5/2
Jakub Komisarczyk 4/3
Trener: Milos Mitrovic 


Liga Wschodnia
SMS Wladslawowo - BA Tallinn Kalev 52 : 24
BG Lulea  - SMS  Wladslawowo   40 : 67
SMS  Wladslawowo - BC Alvik Basket  72 : 39
Olimp 97 - SMS  Wladslawowo  61 : 69
BC Asseco - SMS  Wladslawowo  42 : 62

PZKosz Wladslawowo - BC Runa  58 : 68
Valmiera - PZKosz Wladslawowo  71 : 80
PZKosz Wladslawowo - BC Barsy  61 : 49
Tsmoki-Minsk - PZKosz Wladslawowo  49 : 45
PZKosz Wladslawowo - BAc Budapest 
94 : 64






Aleksander Griszczuk 2/10
Mateusz Szlachetka 8/76
Kuba Przelazly 4/9
Szymon Zapala 3/14
Hubert Wyszkowski 3/32
Kacper Moscicki 9/11
Konrad Dawdo 10/73
Kacper Makowski 8/117
Daniel Dawdo 6/28
Adrian Sobkowiak 10/42
Adrian Matyszkiewicz 10/75
Marcin Stasiak 10/28
Michal Krasuski 10/39
Adrian Bogucki 8/67
Konrad Lichowski 1      
Maksymili Jakubek 10/39
Trener: Mariusz Niedbalski

Liga Wschodnia
KS Cracovia - BC Alvik Basket  67 : 50
Olimp 97 - KS Cracovia  28 : 57
Cracovia  - BA Tallinn Kalev  49 : 56
BG Lulea - KS Cracovia 53 : 52
BA Budapest - KS Cracovia  62 : 52

KS Cracovia - Valmiera/ORDO 56 : 77
BC Runa - KS Cracovia  46 : 57
KS Cracovia - BC Tsmoki-Minsk  26 : 76
BC Barsy - KS Cracovia  61 : 59 
KS Cracovia - BC Asseco 52 : 46





 Aleksander Zaucki 2/32
Piotr Targonski 3/2
Bartosz Salamon 8/11
Radoslaw Skubinski 5/53
Jakub Charef 3/2
Michal Sakowski 5/2
Cezary Karpik 7/13
Damian Puchalski 9      
Jakub Niescior 5/13
Dima Malinovski 8/10
Alex Polshakov 8/10
Kacper Walczyk 4/10
Tomasz Wojcicki 10/42
Mateusz Nowacki 10/112
Patryk Pacholek 10/93
Kacper Nowak 10/102
Karol Sasnal 3/19
Trener:
Mateusz Buka³a

Liga Wschodnia
TBV Start Lublin - BC Ventspils 57 : 60 
BC Tsmoki-Minsk - TBV Start Lublin   93 : 29
BC Runa - TBV Start Lublin  86 : 42
TBV Start Lublin - BC Barsy   53 : 74
Valmiera/ORDO - TBV Start Lublin 73 : 59

TBV Start Lublin - BC Alvik Basket  55 : 58
BA Tallinn Kalev - TBV Start Lublin  67 : 45
TBV Start Lublin - BG Lulea 40 : 50
Olimp 97 - TBV Start Lublin  51 : 54
TBV Start Lublin - Georgia
46 : 70




 Wojciech Kosiuk 9/18
Karol Kazmirowski 10/53
Dominik Nabozny 7/2
Jakub Smigielski 10/34
Bartlomiej Pelczar 10/215
Jan Piliszczuk 5/39
Karol Szewczyk 9/10
Jan Grzegorczyk 10/37
Miroslaw Unilowski 5/17
Pawel Szyszkowski 4      
Jakub Futrzynski 10/4
Bartosz Dzioba 3/2
Wojciech Matysek 10/49

Trener: Marek Zieli?ski


Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
Hensfort Przemysl - King BC Szczecin 80:93
Nyiregyhazi Sportcentrum - King BC Szczecin 90:99
King BC Szczecin - Oxygen Orange1 77:111
King BC Szczecin - Keila KK 105:93

2 miejsce w turnieju - Klasyfikacja VIII

2018-02-23 10:00 Orli Prostejov - King BC Szczecin
2018-02-23 18:00 King BC Szczecin - ROSA Radom
2018-02-24 13:30 London United  - King BC Szczecin
2018-02-25 11:00 King BC Szczecin - Stellazzurra





Marcin Wojtkiewicz 3/32
Adam Nawrocki 4/49
Igor Wilinski 4/68
Filip Grzadzielski 4/22
Mikolaj Szylinski 4/14
Wiktor Rajewicz 4/113
Hubert Nowak 2     2
Milosz Blazejczyk 2/2
Mateusz Winiarski 3/20
Partyk Atanowicz 4/13
Michal Ostrowski 1/2
Kacper Freund 3/11
Bartosz Smiechowski 4/26

Trener: Wojciech Boblewski

Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
Hensfort Przemysl - King BC Szczecin 80:93   
BCM Orli Prostejov - Hensfort Przemysl 82:86   
Keila KK - Hensfort Przemysl 67:80    
London United - Hensfort Przemysl 88:120   

4 miejsce w turnieju - Klasyfikacja VI

2018-02-23 16:00 Nyiregyhazi - Hensfort Przemysl    
2018-02-24 15:30 Hensfort Przemysl - Stellazzurra
2018-02-25 13:00 Oxygen  - Hensfort Przemysl    
2018-02-25 19:00 Hensfort Przemysl - ROSA Radom



 
 Andrzej Adamek 3/0     
Kacper Walciszewski 4/80
Jakub Complak 4/15
Szymon Janczak 4/74
Rafal Serwanski 4/1
Pawel Strzepek 4/69
Bartosz Kosior 4/29
Karol Radon 4     16
Mikolaj Kleszcz 4/36
Jakub Kucharski 4/31
Szymon Prusak 4/15

Trener: Daniel Puchalski

Liga Centralna

16/19.XI.2017
Szczecin

23-25.I.2018
Przemy?l
BCM Orli Prostejov - ROSA Radom 67:90
London United - ROSA Radom 42:97    
ROSA Radom - Oxygen Orange1 77:67
ROSA Radom - STP Stellazzurra 122:52   

1 miejsce w turnieju - Klasyfikacja I

2018-02-23 18:00 King BC Szczecin - ROSA Radom
2018-02-24 11:30 Nyiregyhazi  - ROSA Radom    
2018-02-24 19:30 ROSA Piotrowka Radom - Keila KK
2018-02-25 19:00 Hensfort Przemysl - ROSA Radom





 

Maksymilian Czapla 3/14
Arkadiusz Adamczyk 3/13
Kamil Waniewski 4/23
Patryk Lis 2/8
Mateusz Szczypinski 4/53
Dawid Golus 4     43
Szymon Walski 4/28
Norbert Ziolko 4/26
Krystian Tyszka 4/40
Kacper Rojek 4/29
Karol Nowakowski 4/70
Mikolaj Krakowiak 4/39

Trener: Dwid Maur

  GORTAT
TEAM A

Liga Centralna

20-23.X.2018
Szekesfehervar


8-11.II.2018
Levice

Gortat selection B - Gortat selection A   107 : 55
TTU BA - Gortat selection A   98 : 69
Gortat selection A - Lido di Roma 63 : 111
Gortat selection A - BDSE-Graphax  58 : 93

9 miejsce w turnieju

02-09 10:00 KK Grosuplje -  Gortat selection A    
02-09 20:00 Alba Fehervar - Gortat selection A    
02-10 19:30 Povazska Bystrica  - Gortat selection A 
02-11 11:00 Gortat selection A - SBK Junior Levice

 Pawel Klimaszewski 2 / 31
Przemyslaw Bielski 3 / 9
Bartosz Simon 4 / 2
Mikolaj Walczak 4 / 53
Hubert Majewski 4 / 15
Tomasz Lebiedz 4 / 16
Jan Karbowiak 4 / 4
Jakub Wittstock 4 / 13
Przemyslaw Kowalski 4 / 30
Jakub Iskra 3 / 20
Damian Czarnik 4 / 24
Piotr Targanski 4 / 13
Piotr Bielski 1 / 8
Jakub Niescior 3 / 7
Trener: Jakub Czwakiel
Artur Gussmann
   GORTAT
TEAM B

Liga Centralna

20-23.X.2018
Szekesfehervar


8-11.II.2018
Levice

Gortat selection B - Gortat selection A   107 : 55
SBK Junior Levice -    Gortat selection B  89 : 55
KK Grosuplje - Gortat selection B  94 : 65
Gortat selection B - Lido di Roma  59 : 90

8 miejsce w turnieju
 
02-09 12:00 TTU BA - Gortat selection B    
02-10 11:30 Gortat selection B - Povazska Bystrica    
02-10 17:30 BDSE-Graphax - Gortat selection B    
02-11 17:00 Gortat selection B - Alba Fehervar

 Piotr Rajch 4 / 36
Tomasz Wojcik 4 / 27
Michal Skrzypinski 4 / 31
Michal Bogus 4 / 23
Kacper Kujawa 4 / 26
Jakub Brandys 4 / 23
Szymon Gralewski 4 / 19
Piotr Keller 4 / 32
Adrian Lipinski 4 / 4
Bartosz Zakrzewski  4 / 35
Patryk Michalowski 4 / 19
Yakoub Charef 4 / 11
Trener: Piotr Trepka

Kategoria U17  rocznik 2001 SUPER FINA£  Kwiecieñ 19/22, 2018 - Wilno, Litwa

MKS D±browa Górnicza (gra z rocz.2002)
1 turniej: Ryga, £otwa- V miejsce (bilans 2 zw. / 3 por.) klasyfikacja generalna XI miejsce
2 turniej: Saldus, £otwa- Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Parnu, Estonia - Marzec 22/25, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja B
MKS Dabrowa G. - BS Siauliai 62 : 93
BS Pardaugava - MKS Dabrowa Gornicza  43 : 65
MKS Dabrowa Gornicza  - BS Jugla  70 : 81
SKM Wilno - MKS Dabrowa Gornicza  68 : 43
MKS Dabrowa Gornicza  - BC Parnu  84 : 54


01-26 13:00 MKS Dabrowa Gornicza - Ukraine 2002
01-26 18:20 Saldus ProBasketball - MKS Dabrowa G  
01-27 10:20 MKS Dabrowa G. - Galaxy Krasnoyarsk  
01-27 14:20 BS Belostenniy - MKS Dabrowa Gornicza
01-28 11:40 BC Barsy - MKS Dabrowa Gornicza






 Dawid Pachowicz 5 / 30
Krystian Zawadzki 5 / 4
Przemyslaw Paduch 5 / 66
Kacper Dziedzic 5 / 23
Bartek Chodukiewicz 5 / 46
Patryk Zapert 5 / 33
Pawel Radzicki 5 / 12
Tomasz Pustelnik 5 / 42
Dominik Nanus 5 / 11
Jakub Tomczewski 5 / 6
Dawid Orlowski 5 / 51

Trener: Andrzej Bartosz,
Wojciech Wieczorek



Liga Centralna

11-14.I.2018
Budapeszt

1-4.III.2018
¯ary

Chromik Zary - Emmen Eagles 87 : 43 
Chromik Zary - USK Prague  62 : 60
Chromik Zary - BK Junior Komarno  54 : 60
Ciudad De Mostoles - Chromik Zary 65 : 54

5 miejsce w turnieju

03-09 12:00 Chromik Zary - KK Feniks 2010
03-09 18:00 Megyeri Tigers - Chromik Zary    
03-10 17:00 Chromik Zary - BC MuKi    
03-11 19:00 Chromik Zary - London United

 Kamil Bialachowski 4/37
Piotr Grochalski 2/0     
Kacper Burnecki 3/6
Pawel Pawlikowski 4/17
Adam Forysiuk 4/30
Kacper Porada 4/55
Rafal Rutkowski 4/16
Dawid Derezinski 1/0     
Jakub Morgiel 3/21
Lukasz Szpakowski 4/22
Kajetan Grzeskiewicz 4/51
Oskar Krzywonos 1/2

Trener: Lukasz Rubczynski

Kategoria U16 rocznik 2002 SUPER FINA£ Kwiecieñ 19/22, 2018 - Ryga, £otwa

UKS 7 Trefl Sopot
1 turniej: Sopot 24-26.XI.17  IV miejsce (bilans 3 zw. / 2 por.) klasyfikacja IX miejsce
2 turniej: Poznan Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Klaipeda, Litwa - Marzec 15/18, 2018


Biofarm BJ Poznañ

1 turniej: Sopot 24.XI.17 V miejsce (bilans 2 zw. / 3 por.) klasyfikacja X miejsce
2 turniej: Poznan - Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Klaipeda, Litwa - Marzec 15/18, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja A
Biofarm Basket - UKS 7 Trefl Sopot  61:63
Next Step Academy - UKS 7 Trefl Sopot 97:67
UKS 7 Trefl Sopot - TTU BS 45:58
Novipiu Campus Piemonte - 7 TREFL Sopot 63:81
UKS 7 Trefl Sopot - Topsportschool Antwerp 70:40



01-26 11:40 UKS 7 Trefl Sopot - VILNIUS i Baltika
01-26 17:00 BC Tsmoki-Minsk- UKS 7 Trefl Sopot   
01-27 09:00 UKS 7 Trefl Sopot - BS Ridzene
01-27 14:20 TSOP Kondrashina  - UKS 7 Trefl Sopot
01-28 11:40 Klaipeda-Authentic Cars -  7 Trefl Sopot







Filip Cebula 5/37
Nikodem Czoska 5/69
Albert Szymanski 3/5
Piotr Jurkowski 1/5
Daniel Ziolkowski 4/37
Piotr Lis 5/29
Kamil Kulik 3/2
Michal Lis 5/44
Karol Kolodziejczyk 5/10
Olaf Perzanowski 5/39
Igor Milicic 5/29
Hubert Lalak 2 /3
Kevin Osowski 5/17

Trener: Tomasz Chwia?kowski

Liga Wschodnia
Dywizja A
Biofarm Basket - UKS 7 TREFL Sopot 61:63    
Novipiu Campus Piemonte - Biofarm Basket 48:51
Biofarm Basket - Topsportschool Antwerp 66:42
Next Step Academy - Biofarm Basket 59:48
Biofarm Basket - TTU BS 48:52


01-26 13:00 BC Biofarm Basket - BC Tsmoki-Minsk
01-26 18:20 ILNIUS KM-Alpi Baltika - Biofarm Basket
01-27 10:20 BC Biofarm Basket - TSOP Kondrashina
01-27 15:40 BS Ridzene - BC Biofarm Basket
01-28 13:00 BC Biofarm Basket - V.Knasiaus KM






 Krzysztof Jaroszewski 3/1
Wit Szymanski 2/0     
Jan Szuba 5/3
Wojtek Tomaszewski 5/75
Jan Kaczmarek 4/0      
Igor Burzynski 5/40
Daniel Walkowiak 5/4
Olek Wisniewski 5/34
Adam Piotrowski 5/4
Iwo Mackowiak 5/3
Szymon Sobiech 5/36
Patryk Zajac 4/30
Jeremiasz Marciniak 5/44

Trener: Cezary Kurzawski

Kategoria U15 rocznik 2003

Piotrówka Radom
1 turniej: Ryga, £otwa - VIII miejsce (bilans 0 zw. / 5 por.) klasyfikacja XIV miejsce
2 turniej: Radom, - VIII miejsce (blilans 0 zw. / 5 por.) 
klasyfikacja XIV miejsce
3 turniej: Ryga, £otwa - Marzec 15/18, 2018

Kadra Pomorza
1 turniej: Vinni, Estonia - III miejsce (bilans 4 zw. / 1 por.) klasyfikacja V miejsce
2 turniej: Radom - III miejsce  (bilans 3 zw. / 2 por.) 
klasyfikacja V miejsce
3 turniej: Chekhov, Rosja - Marzec 15/18, 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................
ZDJÊCIE
SK£AD..PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Dywizja B

Radom/Grójec - BC Barsy  35 : 56
DJSOR Volgograd - Radom/Grójec 64 : 43
Radom/Grójec - Chekhovskyi Yastrebi 36 : 47
BC Dynamo - ROSA Piotrowka Radom  58 : 26  
Radom/Grójec - BS Jugla  44 : 62

Ukraine 2003 - ROSA Piotrowka Radom  85 : 32
ROSA Piotrowka Radom - BS Riga 47 : 69
Tsmoki-Minsk - ROSA Piotrowka Radom 49 : 36
ROSA Piotrowka Radom - Pomerania  45 : 71
A.Kraukla/VEF  - ROSA Piotrowka Radom 40 : 36



Trenerzy: Albert Siekiera,  Miros³aw Andrychowicz





 Adam Pekacki 3 / 0
Lisek Blazej 10 / 37
Szczesny Oliwier 3/29
Stasiak Dominik 3/7
Kalecinski Norbert 3/1
Gorzynski Wiktor 9 / 63
Strzalkowski Igor 6 / 13
Kot Mikolaj 9 / 34
Cania Bartlomiej 10 / 27
Rusin Szymon 5 / 4
Przybytniak Franek 5 / 9
Trzesniewski Jakub 7 / 36
Poradzki Kacper 10 / 7
Rak Jakub 8 / 19
Rosolowski Patryk 10 / 37
Fabisiak Jan 5 / 3
Krakowiak Dominik 10 / 45
Wojcik Kajetan 1/0
Karczemny Filip 1/0



Liga Wschodnia
Dywizja B

Pomerania 2003 - BA Tallinn Kalev  45 : 27
TTU BS - Pomerania 2003    67 : 51
Georgia 2003  - Pomerania 2003  38 : 45
Pomerania 2003  - Oslo 2003  46 : 40
Pomerania 2003  - Ukraine 2003  63 : 60


Pomerania  - BS Jugla  72 : 41 
A.Kraukla/VEF - Pomerania   74 : 34
Pomerania  - DSN/SPORTA BODE  45 : 65
ROSA Piotrowka Radom  - Pomerania  45 : 71
BS Riga  - Pomerania  83 : 54







Bartek Olechnowicz 10/127
Cezary Jankowski 10/92
Eryk Switalski 4/7
Hubert Lalak 10/126
Szymon Karlowicz 10/36
Jakub Czworowski 10/40
Wiktor Jaszczerski 10/29
Michal Przyludzki 10/51
Michal Szczepkowski 3/7
Marcel Kozlowski 10/14
Piotr Spigarski 10/28
Nikodem Naleczinski 8/2
Blazej Sulej 5/7

Trener: Bogdan Zamo¶ny
Marta Cieslicka

Kategoria U14 rocznik 2004 SUPER FINA£ - 30.IX-3.V. 2018 - Cz³uchów Polska

ZAK Zory /  UKS 27 Katowice
1 turniej: Ryga, £otwa - VIII miejsce (bilans 0 zw. / 5 po.)
2 turniej: Liepaja, £otwa - VII miejsce  (bilans 1 zw. / 4 por.)
3 turniej: Ryga, £otwa - Marzec 22/25, 2018

BC Sieraków
1 turniej: Vinni, Estonia - VI miejsce  (bilans 1 zw. / 4 por.)
2 turniej: Riga, £otwa - VI miejsce (blinas: 1 zw. / 4 por.)
3 turniej: Alytus, Litwa - Marzec 22/25, 2018


Kadra Pomorza
1 turniej: Valmiera, £otwa - III miejsce  (bilans: 3 zw. / 2 por.)
2 turniej: Miñsk, Bia³oru¶ - Styczeñ 25/28, 2018
3 turniej: Ryga, £otwa - 29.III-1.IV. 2018


KLUB
TERMINARZ...WYNIKI...........................................ZDJÊCIE
SK£AD....PUNKTY.................

Liga Wschodnia
Grupa A
AB Fidenza - Zorska BA  64 : 33
Zorska BA - A.Kraukla/VEF  28 : 59
DSN - Zorska BA 63 : 38
Zorska BA - BS 2005 CSKA   38 : 64
A. Sabonis BC - Zorska BA  61 : 21

BC Samara  - ZAK Zory/UKS27 Katowice  27 : 67
ZAK Zory/UKS27 Katowice - BS Liepaja 55 : 56
Capital Lions - ZAK Zory/UKS27 Katowice  29 : 70
ZAK Zory/UKS27   - Science City Jena 33 : 47 
ZAK Zory/UKS27 Katowice - BK Snakes  38 : 77






 Maciej Kaczmarek 5/45
Oskar Petrykowski 10/12
Maksymilian Siwik 10/11
Kasper Pazdzierny 9/9
Kajetan Kuczawski 9/57
Krzysztof Kempa 5/9
Bartosz Hetman 1/4
Maksymilian Duda 10/91
Justin Kaczorek 5/8
Zeslawski Kacper 5/4
Tymoteusz Stacha 3/2
Oliwier Kozlowski 10/34
Filip Maciejewski 9/37
Damian Kania 10/22
Krzysztof Buchta 10/26
Patryk Brzegowy 4/9
Trener: Ludwig Maciejewski

Liga Wschodnia
Grupa A
BC Samara - BC Sierakow  50 : 75
BC Sierakow - Science City Jena 50 : 52 
BS Liepaja - BC Sierakow   53 : 41
BC Sierakow - SKM Capital Lions 26 : 69
SSHOR Nr.1 - Kirov - BC Sierakow  58 : 27


BC Sierakow - DSN/SPORTA BODE 47 : 62 
BS CSKA 2005 - BC Sierakow 49 : 46
BC Sierakow - A.Kraukla/VEF  48 : 45  
BC Sierakow - TTU BS  51 : 62
BS Riga  - BC Sierakow 62 : 47




 Kamil Paluszak 7/33
Aleks Najder 10/56
Bartosz Szczechowiak 10/33
Marcin Puchalski 10/49
Wojtek Samolak 10/8
Eryk Wylegala 5/18
Jan Smiglak 10/91
Jedrzej Janowicz 10/84
Daniel Pape 10/10
Piotr Kruszynski 10/29
Maciej Karpiewski 4/2
Tymoteusz Witczak 10/24
Kacper Dorozala 5/24

Trener: Jaroslaw Czekala

Liga Wschodnia
Grupa B

Pomerania - BS Spars 64 : 40
Pomerania - Georgia 2004  67 : 60
BC Plunge SRC - Pomerania 68 : 56
Pomerania 2004 - BS Valmiera  45 : 70
BS Jugla - Pomerania 2004 33 : 114



01-26 10:20 Admirals BA - Pomerania 2004    
01-26 14:20 Pomerania 2004 - BC Olimpiec    
01-27 13:00 BC Tsmoki-Minsk - Pomerania 2004    
01-27 17:00 Pomerania 2004 - BS CSKA    
01-28 09:00 BS HYNDAI  - Pomerania 2004





 Olgierd Kobiak 4/17
Adam Kalinowski 5/56
Alan Duda 2/21
Oskar Chrzanowski 4/31
Oskar Borkowski 5/52
Jakub Birunt 5/50
Milosz Toczek 5/28
Wiktor Siemianiuk 4/4
Wiktor Malek 4/15
Kacper Lipinski 5/33
Konrad Kornowicz 4/6

Trener:  Robert Jakubiak



Liga Centralna

21-24.IX.2017
Radom
18-21.I.2018
Ordea
/Rumunia

FOTO ZIBI
Porsche Basketball-Ak - Basket Koszalin  77 : 73
Basket Koszalin - Soproni Tigrisek SE   89 : 75
Basket Koszalin - LPS Bihorul Oradea 71 : 80 
KK DIV Basket - Basket Koszalin  81 : 48

7 miejsce w turnieju

Oxygen Orange1 - Basket Koszalin 93 : 58 
Basket Koszalin - TJ Sokol Prazsky  30 : 138
Debreceni Kosarlabda - Basket Koszalin 87 : 83
Basket Koszalin - Piotrowka Radom  83 : 69

7 miejsce w turnieju

 

 Wiktor Czyznielewski 3/14
Kacper Tarkowski 3/3
Nikodem Wojciechowski 4/2
Dominik Jagla 7/8
Filip Drzewiecki 3/8
Igor Stolarz 7/40
Maciej Slusarczyk 7/92
Dominik Martusewicz 7/40
Jakub Grochulski 5/2
Mikolaj Wojciechowski 7/146
Antek Siewruk 7/89
Oliwier Kusmierczyk 3/2
Gabriel Mosakowski 3/0      
Olaf Derlinski 2/0

Trener:
Bartek Siewruk

Liga Centralna

19-22.X.2018
Budapeszt

4-6.01.2018
Levice
Slowacja


Hensfort Przemysl - BK Inter Bratislava  39 : 88
USK Prague - Hensfort Przemysl  81 : 58
Hensfort Przemysl -    KK Flash  39 : 88
TS Jahn Munchen - Hensfort Przemysl   79 : 64

7 miejsce w turnieju

Hensfort Przemysl - C.S. U-BT Cluj Napoca  84 : 78
SBK Junior Levice - Hensfort Przemysl   72 :  86
Zsiros Academia - Hensfort Przemysl  66 : 53 
Hensfort Przemysl - KTP Kotka l  64 : 67


7 miejsce w turnieju

 

 Maksimi Ziemski-Jary 2/0    
David Dobrowolski 3/0      
Blazej Magda 8/23
Karol Complak 8/133
Marcin Sowka 8/2
Klaudiusz Tarnawski 8/196
Michal Radochonski 7/2
Maciej Puchalski 4/25
Kamil Borowski 8/23
Karol Baran 8/12
Mateusz Wrzesniowski 8/12
Szymon Mlodzinski 4/4
Oskar Wysocki 8/16
Gniewosz Kowalik 8/39

Trener: Anna Banaszak
Daniel Puchalski

Liga Centralna

21-24.IX.2017
Radom

18-21.I.2018
Ordea
/Rumunia

FOTO ZIBI
Piotrowka Radom - Porsche Basketball-Ak.  80 : 76
Oxygen Orange1 - Piotrowka Radom 65 : 82
Piotrowka Radom - KK DIV Basket  66 : 56
TJ Sokol Prazsky - Piotrowka Radom 48 : 63

1 miejsce w turnieju
   
Piotrowka Radom - LPS Bihorul Oradea  82 : 71
Piotrowka Radom - Debreceni Kosarlabda 39 : 47
Soproni Tigrisek SE - Piotrowka Radom  41 : 110
MKK Basket Koszalin - Piotrowka Radom  83 : 69

5 miejsce w turnieju

Mala tabelka zadecydowala o odpadnieciu Piotrówki Radom z polfinalow. Piotrowka wygrala z druzynami ktore uzyskaly awans: Oradea i KK DIV Basket

 Sebastian Kozera 1/0      
Kacper Wojcik 3/5
Wojtek Wyrzykowski 4/4
Patryk Rosolowski 7/90
Kacper Kielbiowski 7/18
Antoni Juraszewski 8/39
Jakub Pakula 8/16
Kacper Cholewa 8/31
Artur Niemiec 3/0     
Norbert Kalicinski 8/70
Oskar Ratynski 7/19
Stas Kozera 4/22
Bartek Gornicki 2/3
Oliwier Szczesny 8/178
Dominik Stasiak 8/94
Krystian Kryczka 4/2
Dariusz Fijalkowski /Grójec
Cezary Kielbiowski/Radom

Przygotowa³ Zibi
Komentarze
Pomorze72 dnia padziernik 03 2017 20:53:36
Sms Pzkosz I miejsce a nie IV. MVP Kacper Makowski a all star Hubert Wyszkowski z sms i Leszczynski z Asseco 👏👏👏smiley
arokis7 dnia listopad 28 2017 18:29:15
Ma?e sprostowanie dru?yny Sopotu i Poznania w U16 graj? w dywizji A, to do?? du?a ró?nica je?li chodzi o przeciwników. Ka?de zwyci?stwo w tej dywizji jest bardzo du?ym osi?gni?ciem.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Dziewior Karolina JAS FBG Sosnowiec
Dziewior Karolina JAS FBG Sosnowiec
Sylwetki zawodników r.1995
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi