News: XVII im. A. Grzegorzewskiego rocz. 2003 i 2000 Olsztyn 29.IX-1.X.2017 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Październik 23 2017 17:28:42
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medaliści MP

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Jakub Jamrozik
Ostatnie Artykuły
Kadra Polski 2003
2007
Medaliści MP U14
Medaliści MP U16
Medaliści MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Lupa Sabina MOSM Bytom
Lupa Sabina MOSM Bytom
Sylwetki zawodników r.1995
Kolekcja Koszulek 654


XVII im. A. Grzegorzewskiego rocz. 2003 i 2000 Olsztyn 29.IX-1.X.2017
Turnieje Podsumowanie
 Już po raz siedemnasty w dniach (29 września/1 października) odbywał się w Olsztynie Memoriał Aleksandra Grzegorzewskiego, jednego z najwybitniejszych trenerów na Warmii i Mazurach (Jego życiorys przypominamy w dalszej części). Rywalizowali kadeci młodsi i juniorzy i w ten sposób uczcili pamięć szkoleniowca, który młodzieży poświęcił się bez reszty.

Główny organizator –UKS Trójeczka zaprosił na turniej zespoły z regionu (Basket Junior, As Mrągowo), a także z innych województw (SKS Siedlce, MUKS Piaseczno, UKS Niałołęka, Gimnazjum 92 Warszawa, Basket Kwiszyn, Olimpijczyk Łomża) Kadeci młodsi rozgrywali spotkania w hali przy ul. Lengowskiego, natomiast juniorzy w hali przy ul Głowackiego.

W młodszej grupie wiekowej dominowali zawodnicy Basket Junior Olsztyn, którzy odnieśli komplet zwyciestw i zasłużenie zdobyli główna nagrodę. Najwiecej kłopotów sprawili im lokalni rywale z Trójeczki, którzy grali nierówno, ale ostatecznie "załapali się" na podium.

W rywalizacji juniorów zwycięzyli koszykarze ze stolicy, o miejscach od drugiego do czwartego decydowała dodatkowa tabela uwzględniąjaca wyniki bezposrednich spotkan między zaintetereresowaną trójka. Zespoły z Warmii i Mazur zamknęły tabelę, ale turnieje towarzyskie sa po to by się czegoś nauczyć i mamy nadzieje, że była to dobra lekcja.

FOTO GALERIA

Kategoria Kadet młodszy (hala OSiR SP 10 ul. Lengowskiego)

As Mrągowo –Trójeczka Olsztyn 28:42
Basket Junior Olsztyn -UKS Białołęka 58:27
MUKS Piaseczno – Trójeczka Olsztyn 46:24
As Mragowo – Basket Junior  Olsztyn 13:54
UKS Białołęka - MUKS Piaseczno 26:44
Trójeczka Olsztyn - UKS Białołęka 34:30
MUKS Piaseczno-As Mrągowo 34:25
Basket Junior Olsztyn - MUKS Piaseczno 57:20
UKS Białołęka –As Mrągowo 42:28
Basket Junior Olsztyn – Trójeczka Olsztyn 36:27

 Końcowa kolejność i najlepsi w zespolach)


1 Basket Junior Olsztyn (Oliwier Kozłowski)
2 MUKS Piaseczno (Kosma Kłagisz)
3 UKS Trójeczka Olsztyn (Stasiu Graczykowski)
4 UKS Białołęka (Kuba Znamiec)
5 As Mrągowo (Kuba Cybul)

MVR turnieju: Paweł Wojciechowski (JBC Olsztyn)

Pierwsza piątka turnieju:

Hubert Zapadka (JBC Olsztyn)
Piotr Łazarec (MUKS Piaseczno)
Maciej Wirchanowicz (Trójeczka Olsztyn)
Bartosz Kurowski (UKS Białołęka)
Adrian Stachura (As Mrągowo)

Kategoria Junior ( hala OSiR ul Głowackiego)


As Mrągowo – Olimpijczyk Łomża 42:38
SKS Siedlce - Trójeczka Olsztyn 50:39
Basket Kwidzyn- Gim 92 Warszawa 47:33
Trójeczka Olsztyn-Gim 92 Warszawa 23:84
Olimpijczyk Łomża – Basket Kwidzyn 52:49
SKS Siedlce-As Mrągowo 34:31
Gim 92 Warszawa –Olimpijczyk Łomża 94:33
As Mrągowo - Trójeczka Olsztyn 47:32
Basket Kwidzyn - SKS Siedlce 39:44
Gim 92 Warszawa – As Mrągowo 64:46
Trójeczka Olsztyn –Basket Kwidzyn 26:49
SKS Siedlce-Olimpijczyk Łomża 40:48
Gim 92 Warszawa –SKS Siedlce 63:43
As Mrągowo – Basket Kwidzyn 29:36
Trójeczka Olsztyn- Olimpijczyk Łomża 29:47

Kolejność w turnieju i najlepsi w zespole

1 Gim 92 Warszawa (Mateusz Czupryn)
2 Olimpijczyk Łomża Dawid Kozłowski)
3 SKK Siedlce (Jakub Wasilewski)
4 Basket Kwidzyn (Kacper Kasprzyk)
5 As Mrągowo (Szymon Zalewski)
6 UKS Trójeczka Olsztyn (Hubert Łagun)

MVP turnieju: Marcin Kubiak (Gim 92 Warszawa)

Piątka turnieju:

Rafał Baczyński (Gim 92 Warszawa)
Kacper Kurowski (Gim 92 Warszawa)
Dominik Wierciszewski (Olimpijczyk Łomża)
Paweł Włodkowski (Olimpijczyk Łomża)
Piotr Walenczewski (Basket Kwidzyn

Sponsorzy: UM Olsztyn, Trójeczka Olsztyn, OSiR , sklep koszykarza.pl, Matrix, Urząd Marszałkowski, Kasyno Goryszewski

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi