News: Plotki, ploteczki Transfery co w trawie piszczy - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A PaĽdziernik 23 2017 17:28:44
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Jakub Jamrozik
Ostatnie Artykuły
Kadra Polski 2003
2007
Medali¶ci MP U14
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Paszek i Matczak biegn± za ,,żabojadem,,
Paszek i Matczak biegn± za ,,żabojadem,,
Kadra Polski rocznik 1993 Turcja
Kolekcja Koszulek 654


Plotki, ploteczki Transfery co w trawie piszczy
Ciekawostki
 Jak każdego roku w okresie letnim (przerwa w rozgrywkach młodzieżowych)
Serwis Koszykówki Młodzieżowej przygotowuje artykuł o zmianach
klubowych. Informacje o przej¶ciach zawodników zaci±gnięte s± z różnych
Ľródeł (nie zadawajcie mi pytań sk±d to wiem). Każdy z was może
zdementować informacje o jego przej¶ciu, wystarczy to napisać w
komentarzu lub na mojego maila. Możliwe że niektóre zmiany nie s±
prawdziwe. Dopóki zawodnik nie zostanie zgłoszony do nowego klubu to
informacja na SKM jest tylko plotk± !)  Jak zwykle najwięcej przej¶ć
jest gdy zawodnik kończy gimnazjum i zaczyna naukę w liceum. Artykuł
będzie od czasu do czasu edytowany i powiększany o nowe młodzieżowe
transfery od U14 rocznik 2004 do U18 rocznik 2000.

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY SMS PZKosz Władysławowo

1. Ciemiński Jakub – Twarde Pierniki Toruń  >>> Asseco Gdynia
2. Lichowski Konrad – MUKS Piaseczno
3. Podejko Mateusz - klasa Górnik Wałbrzych (2000)
4. Sobkowiak Adrian – Basket Piła
5. Zapała Szymon – Kadet O¶więcim  >>>  Trefl Sopot
6. Kałuża Filip – Mickiewicz Katowice
7 Sasza Griszczuk - TKM Wloclawek

U18 JUNIOR: : 2000/2001

2000
  1. Michał Mochnacz : Trefl Sopot  >>> Rosa Radom
  2. Rafał Banasiak:  Polonia Warszawa  >>>  Biofarm JB Poznań
  3. Grzegorz Kamiński:  Starogard Gdański  >>> Asecco Gdynia
  4. Maciej Nalewaj: Kasprowicz Inowrocław  >>> Asecco Gdynia
  5. Dominik Nabożny: Politechnika Rzeszów (Stal Stalowa Wola)  >>> Start Lublin
  6. Patryk Atanowicz:  Polonia Warszawa  >>>  King BC Szczecin  
  7. Maksymilian Motel: (Jagiellonka W-wa) Astoria Bydgoszcz  >>>  Biofarm BJ Poznań
  8. Bartosz Jankowski (Probasket Mińsk M.) Cracovia  >>>  Asseco Gdynia
  9. Kacper Freud: MChKK Chełmno  >>>  King BC Szczecin

2001

Jakub Iskra:  KK Stalowa Wola  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Patryk Hałka:   KK Stalowa Wola   >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Piotr Targoński:  SPK Białystok  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Przemysław  Bielski:  SPK Białystok  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Jakub Nie¶ciór:  SPK Białystok  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Dawid Chojnowski:  SPK Białystok  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Damian Czernik:  Unia Tarnów  >>>   Cracovia SMS Marcin Gortat
Wiktor Chamera:  Wisła Kraków  >>>   Cracovia SMS Marcin Gortat
Jakub Cepuchowicz:  Wisła Kraków  >>>   Cracovia SMS Marcin Gortat
Igor  Rusin: Wisła Kraków:  >>>  Cracovia SMS Marcin Gortat
Mikołaj Kiełpiński: MKK Gniezno  (WKK Wrocław)  >>>  Biofarm JB Poiznań
Bartosz Ziółek: Kasprowiczanka Ostrów Wlkp  >>>  Biofarm BJ Poznań
Mateusz Kaszowski: Sokół Łańcut (WKK Wrocław) >>> Asecoo Gdynia
Wojciech Kosiuk: UKS 5 Lublin >>> Asecco Gdynia  
Oskar Życzkowski: Truso Elbl±g  >>>  Trefl Sopot
Jakub Pelowski:  De La Salle Gdańsk  >>>  Sharsk Port Gdynia
Alessandro Santanocito:  De La Salle Gdańsk  >>>  Sharsk Port Gdynia
Dawid Chęć:  7 Trefl Sopot  >>>  Czarni Słupsk
Maksymilian Formella:  Asecco Gdynia  >>>  Politechnika Gdańska
Michał Główka:  Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  >>> ¦l±sk Wrocław
Hugo Sobczak: MIKST Międzychód  >>>  Zastal Zielona Góra
Dawid Trela (MOSiR Cieszyn) Snakes Ostrawa  >>>  ŻAK Żory
Mateusz Żebrok:  MOSiR Cieszyn  >>>  ŻAK Żory
Alan Jatczyk ŻAK Żory  >>>  MKS Wodzisław ¦l±ski
Giedronowicz: Hiszpania  >>> Legia Warszawa


U16 KADET: 2002/2003

2002:
  1. Patryk  Zaj±c:  Wilki Morskie Szczecin  >>> Biofarm JB Poiznań
  2. Maciej Noga:  MOSiR Przeworsk  >>>  Biofarm JB Poiznań
  3. Aleksy Białow±s:  LaBasket Warszawsa (Probasket Mińsk M.) >>>  Gim 92 Ursynów  
  4. Adam Dudziak:  Pi±tka Lublin  >>> Gim 92 Ursynów
  5. Mikołaj Borówka:  Pi±tka Lublin  >>> Asecco Gdynia
  6. Kacper Klaczek:  ŻAK Żory  >>> Mickiewicz Katowice
  7. Norbert Maciejak: Chromik Żary >>>  Zastal Zielona Góra
  8. Kacper Marchewka:  Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  >>>  ¦l±sk Wrocław
  9. Piotr Jurkowski:  Legion Legionowo  >>>  UKS 7 Trefl Sopot

2003
  1. Wit Szymański: Kasprowicz Inowrocław  >>>  TKM Włocławek
  2. Szymon Kołakowski:  Polonia Warszawa  >>>  Gim 92 Ursynów
  3. Jakub Sama: Polonia Warszawa  >>> Gim 92 Ursynów
  4. Jakub Tomaszek: MOSM Tychy  >>> ŁKS SMS Marcin Gortat
  5. Dawid Pietrusiński: MKS Grójec  >>>  ŁKS SMS Marcin Gortat
  6. Iwo Maćkowiak: Rawia Rawicz  >>> Biofarm BJ Poznań
  7. Aleksander Garbacz:  Jagiellonka warszawa  >>>  Ochota Warszawa
2004

1 Oliwier Szczęsny - MKS Ochota Warszawa - Piotrówka Radom / MKS Grójec
2 Oliwier Dzik - Polonia Warszawa - UKS Białołęka
Wracaj± do klubów:
  1. Filip Drozdowski:  Biafarm BJ Poznań  >>>  TKM Włoclawek
  2. Arkadiusz Szkudlarek:  King BC Szczecin  >>> Chromik Żary
  3. Jakub Koczan:  King BC Szczecin  >>> Chromik Żary
  4. Wojciech Bekacz: WKK Wrocław  >>>  Turów Zgorzelec
  5. Jakub Belawejder:  WKK Wrocław  >>>  Sokół Łańcut

Opuszczaj± Polskę:

2001 Daniel Danielewicz: UKS 7 Trefl Sopot  >>> USA
2001 Tymon Szymański: UKS 7 Trefl Sopot  >>> USA
2001 Igor-Yoko Bratasz:  WKK Wrocław  >>> USA
2001 Michał Kołaczewski: Jagiellonka Warszawa  >>> USA
2001 Tymon Rutkowski: JagielLonka Warszawa  >>> USA
2003 Mikołaj Klimontowicz: MOMS Tychy  >>> KK Zadar Chorwacja

U14  MŁODZIK 2004
przygotował ,,Zib,,i na podstawie rozmów z trenerami, zawodnikami, rodzicami, działaczami czy kibicami

Czekamy na kolejne nazwiska  zbyszekbytomski@gmail.com

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi