News: Kadra Polski U18 Juniorzy - przygotowania do ME - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Wrzesień 23 2017 02:25:38
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,876
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Przemek Sztorc
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Kordalska Anna MKS MOS Katowice
Kordalska Anna MKS MOS Katowice
Kadra ¦l±ska rocznik 1994
Kolekcja Koszulek 654


Kadra Polski U18 Juniorzy - przygotowania do ME
Kadra Polski
Pierwsza konsultacja odbędzie się w COS Władysławowo.
Trener Marcin Kloziński powołał szesnastu zawodników.
Najwięcej z Rosy Radom (Mistrz Polski U18)
Brak zawodników występuj±cych po za granicami kraju (to temat do dyskusji)

Gry kontrolne  22-23.07.2017  COS Szczyrk

Polska - Belgia 75 : 74
Punkty: Bogucki 15, Nowakowski 10, Szlachetka 10, Wyszkowski 9, Kolenda 8, Dawdo 7, Makowski 6, Wilczek 5, Leszczyński 4, Zagórski 3.

Polska - Belgia 72 : 47
Punktyi: Kolenda 10, Nowakowski 9, Wyszkowski 8, Szlachetka 8, Makowski 7, Leszczyński 6, Wilczek 6, Bogucki 5, Sasnal 4, Zagórski 4, Dawdo 4,

Gry kontrolne 14-17.07.2017 Ryga/Łotwa

Łotwa - Polska 45 : 72 (7-11, 10-31, 14-18, 14-12)  STATYSTYKI
Punkty: Kolenda 14, Wilczek 10, Szlachetka 9, Wyszkowski 8, Dawdo 8, Makowski 8, Bogucki 5, Zagórski 4, Nowakowski 4,  Leszczyński 2, Sasna 0, Stasiak 0

Łotwa - Polska  58 : 75  (11-20, 17-22, 19-20, 11-13)
Punkty: Szlachetka 10, Bogucki 10, Leszczyński 9, Kolenda 8, Wyszkowski 8, Makowski 8, Wilczek 7, Nowakowski 5, Dawdo 5, Zagórski 4, Stasak 1, Sasnal 0,

Gry kontrolne  6-9.07.2017  Sofia/Bułgaria

Bułgaria - Polska  73 : 71  (18-16, 17-18, 22-19, 16-18)
Punkty: Szlachetka 11, Wyszkowski 9, Nowakowski 9, Sasnal 6,  Makowski 5, Leszczyński 3, Dawdo 2, Stasiak 0, Wilczek 19, Bogucki 5, Ziółko 2

Bułgaria - Polska 64 : 62 (13-16, 24-21, 13-13, 14-12)
Punkty: Bogucki 15, Ziółko 10, Wilczek 10, Dawdo 6, Leszczyński 6, Makowski 4, Nowakowski 4, Sasnal 2, Wyszkowski 2, Szlachetka 2, Kolenda 1, Stasiak 0

Gry kontrolne  28-30.06.2017  COS Władysławowo

Polska - Ukraina  55 : 71  (16-21, 17-21, 18-15, 4-14)  STATYSTYKI
Punkty: Kolenda 13, Wyszkowski 7, Bogucki 7, Wilczek 6, Szlachetka 5, Makowski 5, Dawdo 4, Leszczyński 3, Walda 2, Nowakowski 2, 
Ziółko 1Stasiak 0

Polska - Ukraina  81 : 71  (23-14, 17-12, 22-9, 19-36)  STATYSTYKI

Punkty: Wilczek 22 (3x3), Bogucki 19 (15 zb.), Makowski 13 (3x3), Kolenda 6, Dawdo 6, Zagórski 6, Sasnal 5, Woroniecki 4, Ziółko 3, Wyszkowski 3, Stasiak o, Bernasiak 0

 


Wilczek Dominik
¦l±sk Wrocław
rocz.1999

ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Leszczyński Maciej
Biofarm BJ Poznań
rocz.1999
wych. Starbol Bolesławie
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2mecze
Nowakowski Karol
Rosa Radom
rocz.1999
wych. ¦l±sk Wrocław
ME U16
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2mecze
Ziółko Norbert
Rosa Radom
rocz.1999
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze




Walda Sebastian
Trefls Sopot
rocz.2000
ME U16
Ukraina 1 mecz
Belgia 2 mecze




Kolenda Łukasz
Trefl Sopot
rocz.1999
wych. Nenufar 5 Ełk
ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Sasnal Karol
Cracovia Kraków
rocz.1999
Ukraina 1  mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze


Bogucki Adrian
Polonia Leszno
rocz.1999
SMS PZKosz
ME U16
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Stasiak Marcin
Regis Wieliczka
rocz.1999
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze


Zagórski Maksymilian
¦l±sk Wrocław
rocz.1999
wych. Gimbasket Wrocław
ME U16
Ukraina 1 mecz
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

M±kowski Kacper
Zastal Zielona G.
rocz.1999
SMS PZKosz
ME U16
Ukraina 2  mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze
Dawdo Konrad
Rosa Radom
rocz.1999
wych. Doral Kłodzko
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Szlachetka Mateusz
Korna Kraków
rocz.1999
SMS PZKosz
Ukraina 1 mecz
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Wyszkowski Hubart
Czarni Słupsk
rocz.1999
SMS PZKosz
Ukraina 2 mecze
Bułgaria 2 mecze
Łotwa 2 mecze
Belgia 2 mecze

Woroniecki Marcin
Bifarm BJ Poznań
rocz.2000
wych TKM Wlocławek
Ukraina 1 mecz




 Bernasiak Szymon
Rosa Radom
rocz.1999
wych. PKK 99 Pabianice
Ukraina 1 mecz
   


 SZTAB SZKOLENIOWY:


Trener główny      Marcin Kloziński     Trefl Sopot
Asystent trenera     Rafał Knap       R8 Basket Kraków
Asystent trenera     Wojciech Rogowski       MKS Pruszków
Trener motoryki      Tobiasz Grzybczak     Trefl Sopot
Fizjoterapeuta     Jacek Hernik      AZS UW Warszawa

1.    Badania lekarskie    5.06.2017    6.06.2017    Warszawa
2.    Konsultacja szkoleniowa    22.06.2017    27.06.2017    COS Władysławowo
3.    Gry kontrolne    28.06.2017    30.06.2017    COS Władysławowo
4.    Konsultacja szkoleniowa    3.07.2017    5.07.2017    Pruszków
5.    Turniej m/n    6.07.2017    9.07.2017    Sofia/Bułgaria
6.    Konsultacja szkoleniowa    12.07.2017    13.07.2017    Pruszków
7.    Turniej m/n    14.07.2017    17.07.2017    Ryga/Łotwa
8.    Konsultacja szkoleniowa    19.07.2017    20.07.2017    COS Szczyrk
9.    Gry kontrolne    21.07.2017    23.07.2017    COS Szczyrk
10.    Konsultacja szkoleniowa    25.07.2017    25.07.2017    Pruszków
11.    Finały ME U18M, Dywizja B    26.07.2017    7.08.2017    Tallin/Estonia




Kogo brak z ME 2015 Sofia Bułgaria (II miejsce Polski i awans do Dyvizji A)

1 Andrzej Pluta - Hiszpania
2 Szymon Wójcik - Francja
3 Jan Wójcik - Francja
4 Przemysław Gołek - Canada
5 Michał Chrabota - Wisła Kraków (kontuzja)
 
Komentarze
Pomorze72 dnia czerwiec 20 2017 10:41:58
No proszę nowe twarze bez znanych nazwisk. Powodzenia chłopaki 👍
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi