News: IV Puchar Rektora AGH rocz. 00, 02, 04, 06 Kraków 8-10.IX.2017. - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Maj 21 2018 07:05:27
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Fina³ach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
IV Puchar Rektora AGH rocz. 00, 02, 04, 06 Kraków 8-10.IX.2017.
Turnieje Podsumowanie
 FOTO ORGANIZATOR

FOTO JANUSZ

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI

U19 BOYS 1999/2000 

Grupa A 
Cracovia Szko³a Gortata – King BC Szczecin  44 : 49
Biofarm Poznañ – BC Prievidza   64 : 55   
Cracovia Szko³a Gortata – Biofarm Poznañ  62 : 75
King BC Szczecin – BC Prievidza
KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata – MBA Previdza 63 – 59
King BC Szczecin – Biofarm Poznañ
64 – 68

1 Biofarm Poznañ  6 pkt.
2 King BC Szczecin  5 pkt.
3 KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata  4 pkt
4 BC Prievidza  4 pk.


Grupa B    
AGH Kraków – Rosa Sport Radom  69 : 39.
Nied¼wiadki Przemy¶l – GBA Praga  42 : 57
AGH Kraków  - Nied¼wiadki Przemy¶l  po dogrywce
Rosa Sport Radom – GBA Praga
KS AGH Kraków – GBA Praga 42 – 80
KS Rosa Sport Radom – Nied¼wiadki Przemy¶l 52 -64

1 KS AGH Kraków  5 pkt
2 GBA Academy Praga  6 pkt.

3 Nied¼wiadki Przemy¶l  4 pkt.
4 KS Rosa Sport Radom  3 pkt.


O miejsca 5 – 8: KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata – Rosa Sport Radom 44 -57
O miejsca 5 – 8: MBA Previdza – Nied¼wiadki Przemy¶l 42 – 94
PÓ£FINA£: GBA Praha – King BC Szczecin  wygrana GBA
PÓ£FINA£: Biofarm Poznañ – KS AGH Kraków  45 – 81

 o 7 miejsce KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata – MBA Privedza 69 : 62
o 5 miejsce KS Rosa Sport Radom – Nied¼wiadki Przemy¶l  25 : 45
o 3 miejsce Biofarm Poznan – King BC Szczecin  62 : 70
FINA£: GBA Praha – KS AGH Kraków  68 : 59



KLASYFIKACJA KOÑCOWA:
1
GBA Praha
2
KS AGH Kraków
3
Wilki Morskie Szczecin
4
Biofarm Poznañ
5
Nied¼wiadki Przemy¶l
6
KS Rosa Sport Radom
7
KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata
8
MBA Privedza

 MVP:
Yaro Sidibe -
GBA Academy Praga

5 ALL-STARS:

Yaro Sidibe - GBA Academy Praga
Marek Welsch -
GBA Academy Praga
Damian Dyrda -
KS AGH Kraków
Sebastian Szymañski -
KS AGH Kraków
Maciej Lewandowski - Biofarm Poznañ


U16 BOYS 2002 


Grupa A
Cracovia - Biofarm  70 : 37
Ursynów - Previdza  41 : 63 
Cracovia - Ursynów  66 : 49
Biofarm - Previdza 50 : 58

1 BC Previdza  4 pkt.
2 Biofarm Poznañ  2 pkt.
3 Gimnazjum Ursynów  2 pkt.
4 KS Cracovia 1906 r.2001 PK  4 pkt.


Grupa B
Skopje - Wis³a  82 : 60
Rybnik - Miñsk Mazowiecki  48 : 80
Skopje - Rybnik  83 : 45
Wis³a - Miñsk Mazowiecki  62 : 64

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 Wis³a Kraków  3 pkt.
3 Pro Basket Miñsk Mazowiecki  3 pkt.
4 MKKS Rybnik  2 pkt.


Grupa C
Tarnów - Vilnus  42 : 76
Radom - Wroc³aw  37 : 62
Tarnów - Radom  62 : 41
Vilnus - Wroc³aw  69 : 41
Tarnów – Wroc³aw 36 -45
Vilnus KM – Radom 87 -39

1 Vilnus KM  6 pkt.
2 WKK Wroc³aw  5 pkt.
3 MUKS 1811 Unia Tarnów  4 pkt.
4 Rosa Radom  3 pkt.


Grupa D

Cracovia - Regis  27 : 61
Bytom - Kongsber  53 : 25
Cracovia - Bytom  36 : 82
Wieliczka - Kongsber  63 : 28
Cracovia – Kongsberg 41 : 65
Wieliczka – Bytom 51 : 46

1 Regis Wieliczka  6 pkt.
2 MOSM Bytom 5 pkt.
3 Kongsber Miners  4 pkt.
4 Cracovia 1906 Szko³a Gortata 3 pkt.


o miejsce 12 – 16:  Radom – Cracovia  84 – 29
o miejsce 12 – 16:  Cracovia  – Rybnik 81 -57
o miejsce 9 – 12:  Kongsberg – Tarnów 35 – 69
o miejsce 9 – 12:  Poznañ – Miñsk Mazowiecki 68 – 54
o miejsce 5 – 8:  Wroc³aw – Bytom 50 -29
o miejsce 5 – 8:  Ursynów – Wis³a 48 – 49
PÓ£FINA£:  Previdza – Skopje 71 – 74 po dogrywce  
PÓ£FINA£:  Vilnus  – Wieliczka 100 - 24 


o 15 miejsce: Cracovia 2003 – Cracovia 2001
o 13 miejsce: Radom – Rybnik 56 : 47
o 11 miejsce: Konsgberg – Pro Basket Miñsk Mazowiecki 27 : 89
o 9 miejsce:  Tarnów – Poznañ 28 : 69
o 7 miejsce: Bytom – Warszawa  36 : 39
o 5 miejsce: Wroc³aw – Kraków  69 : 39
o 3 miejsce: Privedza – Wieliczka  61 : 40
FINA£: Skopje – Vilnus  67 : 75

 KLASYFIKACJA KOÑCOWA:

1.Vlinus
2.Vardar Skopje
3.MBA Previdza
4.UKS Regis Wieliczka
5.WKK Wroc³aw
6.Wis³a Kraków
7. GIM 92 Ursynów
8.MOS Bytom  
9.Biofarm Basket Poznañ
10.MUKS 1811 Unia Tarnów
11.Pro Basket Miñsk Mazowiecki
12.Konsgberg Miners
13.MKKS Rybnik
14.Rosa Sport Radom
15.KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata
16.KS Cracovia 1906 Szko³a Gortata II P.K


MVP:

5 ALL-STARS:

U14 BOYS 2004


Grupa A
Bytom - £owicz  93 : 17
Warszawa - £owicz 99 : 13
Ma³opolska – Wieliczka  wygrywa Ma³opolska
Ma³opolska – Warszawa  71 : 25
Wieliczka – Bytom  18 : 82
Ma³opolska - Bytom  74 : 28
Wieliczka - Warszawa  29 : 65
Ma³opolska - £owicz 122 : 14
Wieliczka - £owicz 76 : 27
Bytom - Warszawa 58 : 53

1 REPREZENTACJA MA£OPOLSKI  8 pkt.
2 MOSM BYTOM  7 pkt.
3 UKS BIA£O£ÊKA WARSZAWA  6 pkt.
4 KSIʯAK £OWICZ   5 pkt.
5 REGIS WIELICZKA 4 pkt.

Grupa B

Tarnów – Wis³a  wygrywa Tarnów
Wis³a – £ód¼ 23 : 81
£ód¼ – Previdza  57 : 52
Rybnik - Previdza 62 : 41
Tarnów – Rybnik  58 : 52
Wis³a - Rybnik 19 : 86
Tarnów - £ód¼  35 : 60
Tarnów - Previdza  wygrywa Previdza
£ód¼ - Rybnik wygrywa Rybnik
Wis³a - Previdza 76 : 31

1 £KS SZKO£A GORTATA £ÓD¬  7 pkt.

2 MKKS RYBNIK 7 pkt.
3 BC  PRIVEDZA  6 pkt.
4 UNIA TARNÓW  6 pkt.
5 WIS£A KRAKÓW 2 pkt.


 mecz o 9 miejsce: Ksiê¿ak £owicz – Wis³a Kraków
mecz o 7 miejsce: MUKS 1811 Unia Tarnów – Regis Wieliczka  53 : 38
mecz o 5 miejsce: MBA Previdza – UKS Bia³o³êka Warszawa 46 : 52
mecz o 3 miejsce: MOS Bytom – £KS Szko³a Gortata  57 : 54
FINA£:  Ma³opolska – Rybnik  59 : 29

KLASYFIKACJA KOÑCOWA:
1 Kadra Ma³opolski
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 £KS £ód¼
5 UKS Bia³o³êka Warszawa
6 BC Previdza
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 Regis Wieliczka
9
10

 MVP:
Mi³osz Tyrka
  (Kadra Ma³opolski)

5 ALL-STARS:
 

Aleksander Busz - Kadra Ma³opolski
Jan Czorny - MKKS Rybnik
Pawe³ Brandysiok - MOSM Bytom
Bartosz Kellen - £KS £ód¼
Kuba Znamiec - UKS Bia³o³êka Warszawa




U12 BOYS 2006

Grupa A
Wis³a - Poznañ   22 : 63
Wroc³aw - Previdza  16 : 58
Wis³a - Wroc³aw  35 : 30
Poznañ - Previdza  43 : 44

1 Bc Previdza  4 pkt.
2 Nikiel Akademia Poznañ 3 pkt.
3 TS Wis³a Kraków  3 pkt.
4 WKK Wroc³aw  2 pkt.


Grupa B
Zielona Góra - Astek  16 : 67
£ód¼ - Wieliczka  33 : 20
£ód¼ - Zielona Góra 21 : 50
Wieliczka - Astek  1 : 101

1 Astek Kein  4 pkt.
2 Zastal Zielona Góra 3 pkt.
3 £KS £ód¼
4 Regis Wieliczka

Grupa C
Katowice - Radwan  59 : 39
Grójec - Astek  51 : 32
Katowice - Grójec  40 : 56
Radwan - Astek 55 : 44

MOS Katowice  3 pkt.
Radwan Sport  3 pkt.
MKS Grójec  4 pkt.
Astek Kein II  2 pkt.

Grupa D

Skopie - Bytom  62 : 5
O¶wiêcim - Kielce  38 : 36
Skopie - O¶wiêcim 95 : 7
Bytom - Kielce  49 : 31

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 MOS Bytom 3 pkt.
3 Kadet O¶wiecim  3 pkt
4 MKK Kielce 2 pkt.


o miejsca 13 – 16: WKK Wroc³aw – Regis Wieliczka 31 - 9
o miejsca 13 – 16: Astek Kein II – MKK Kielce 27 – 49
o miejsca 9 – 12: Wis³a Kraków – £KS Szko³a Gortata 55 – 31
o miejsca 9 – 12: Radwan Sport – Kadet O¶wiêcim 35 -18
o miejsca 5 – 8: MOS Katowice – MOSM Bytom + Katowice
o miejsca 5 – 8: MBA Previdza – Zastal Zielona Góra 41 - 43
PÓ£FINA£: MKS Grójec – Vardar Skopje  wygrana Grójec
PÓ£FINA£ : Nikiel Akademia Poznañ – Astek Kein 24 – 87


o 15 miejsce  Regis Wieliczka – MKK Kielce 28 : 36
o 13 miejsce  WKK Wroc³aw – Astek Kein  13 : 55
o 11 miejsce  £KS Szko³a Gortata – Kadet O¶wiêcim  32 : 37
o 9 miejsce Wis³a Kraków – Radwan Sport  37 : 55
o 7 miejsce MBA Previdza - MOSM Bytom  29 : 35
o 5 miejsce Zastal Zielona Góra – MOS Katowice  32 : 29
o 3 miejsce Vardar Skopje – Nikiel Akademia Poznañ  37 : 38 (po dogrywce)
FINA£:  MKS Grójec – Astek Kein  36 : 41

 KLASYFIKACJA KOÑCOWA:

1.Astek Kein
2.MKS Grójec
3.Nikiel Akademia Poznañ
4.Vardar Skopje
5.Zastal Zielona Góra
6.MOS Katowice
7.MOSM Bytom
8.BC Previdza
9.Radwan Sport
10.Wis³a Kraków
11.Kadet O¶wiêcim
12.£KS Szko³a Gortata
13.Astek Kein II
14.WKK Wroc³aw
15.MKK Kielce
16.Regis Wieliczka

 MVP:
Bertrand Ethan - Astek Kein Belgia

5 ALL-STARS

Delannoy Noah - Astek Kein Belgia
Filip Poradzki - MKS Grójec
Antek Juraszewski - MKS Grójec

Jakub Ko³odziñski - Nikiel Akademia Poznañ
Ivanowski - Vardar Skopje Macedonia


Kontakt

Mateusz Buka³a
600 295 552
Koszykowka.cracovia1906@gmail.com
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Kolekcja Koszulek 654
Copyright © 2007 by Zibi