News: IV Puchar Rektora AGH rocz. 00, 02, 04, 06 Kraków 8-10.IX.2017. - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A PaĽdziernik 23 2017 17:28:30
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia
  Kalendarz 2017/2018

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U11 Rocznik 2007
  U12 Rocznik 2006
  U13 Rocznik 2005
  U14 Rocznik 2004
  U15 Rocznik 2003
  U16 Rocznik 2002
  U18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,878
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Jakub Jamrozik
Ostatnie Artykuły
Kadra Polski 2003
2007
Medali¶ci MP U14
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
MOSM Bytom r.93
MOSM Bytom r.93
Drużyny wszytkie rocz. sezon 2008/2009
Kolekcja Koszulek 654


IV Puchar Rektora AGH rocz. 00, 02, 04, 06 Kraków 8-10.IX.2017.
Turnieje Podsumowanie
 FOTO ORGANIZATOR

FOTO JANUSZ

FOTO ZIBI

FILMIKI ZIBI

U19 BOYS 1999/2000 

Grupa A 
Cracovia Szkoła Gortata – King BC Szczecin  44 : 49
Biofarm Poznań – BC Prievidza   64 : 55   
Cracovia Szkoła Gortata – Biofarm Poznań  62 : 75
King BC Szczecin – BC Prievidza
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MBA Previdza 63 – 59
King BC Szczecin – Biofarm Poznań
64 – 68

1 Biofarm Poznań  6 pkt.
2 King BC Szczecin  5 pkt.
3 KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata  4 pkt
4 BC Prievidza  4 pk.


Grupa B    
AGH Kraków – Rosa Sport Radom  69 : 39.
NiedĽwiadki Przemy¶l – GBA Praga  42 : 57
AGH Kraków  - NiedĽwiadki Przemy¶l  po dogrywce
Rosa Sport Radom – GBA Praga
KS AGH Kraków – GBA Praga 42 – 80
KS Rosa Sport Radom – NiedĽwiadki Przemy¶l 52 -64

1 KS AGH Kraków  5 pkt
2 GBA Academy Praga  6 pkt.

3 NiedĽwiadki Przemy¶l  4 pkt.
4 KS Rosa Sport Radom  3 pkt.


O miejsca 5 – 8: KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – Rosa Sport Radom 44 -57
O miejsca 5 – 8: MBA Previdza – NiedĽwiadki Przemy¶l 42 – 94
PÓŁFINAŁ: GBA Praha – King BC Szczecin  wygrana GBA
PÓŁFINAŁ: Biofarm Poznań – KS AGH Kraków  45 – 81

 o 7 miejsce KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata – MBA Privedza 69 : 62
o 5 miejsce KS Rosa Sport Radom – NiedĽwiadki Przemy¶l  25 : 45
o 3 miejsce Biofarm Poznan – King BC Szczecin  62 : 70
FINAŁ: GBA Praha – KS AGH Kraków  68 : 59



KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1
GBA Praha
2
KS AGH Kraków
3
Wilki Morskie Szczecin
4
Biofarm Poznań
5
NiedĽwiadki Przemy¶l
6
KS Rosa Sport Radom
7
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata
8
MBA Privedza

 MVP:
Yaro Sidibe -
GBA Academy Praga

5 ALL-STARS:

Yaro Sidibe - GBA Academy Praga
Marek Welsch -
GBA Academy Praga
Damian Dyrda -
KS AGH Kraków
Sebastian Szymański -
KS AGH Kraków
Maciej Lewandowski - Biofarm Poznań


U16 BOYS 2002 


Grupa A
Cracovia - Biofarm  70 : 37
Ursynów - Previdza  41 : 63 
Cracovia - Ursynów  66 : 49
Biofarm - Previdza 50 : 58

1 BC Previdza  4 pkt.
2 Biofarm Poznań  2 pkt.
3 Gimnazjum Ursynów  2 pkt.
4 KS Cracovia 1906 r.2001 PK  4 pkt.


Grupa B
Skopje - Wisła  82 : 60
Rybnik - Mińsk Mazowiecki  48 : 80
Skopje - Rybnik  83 : 45
Wisła - Mińsk Mazowiecki  62 : 64

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 Wisła Kraków  3 pkt.
3 Pro Basket Mińsk Mazowiecki  3 pkt.
4 MKKS Rybnik  2 pkt.


Grupa C
Tarnów - Vilnus  42 : 76
Radom - Wrocław  37 : 62
Tarnów - Radom  62 : 41
Vilnus - Wrocław  69 : 41
Tarnów – Wrocław 36 -45
Vilnus KM – Radom 87 -39

1 Vilnus KM  6 pkt.
2 WKK Wrocław  5 pkt.
3 MUKS 1811 Unia Tarnów  4 pkt.
4 Rosa Radom  3 pkt.


Grupa D

Cracovia - Regis  27 : 61
Bytom - Kongsber  53 : 25
Cracovia - Bytom  36 : 82
Wieliczka - Kongsber  63 : 28
Cracovia – Kongsberg 41 : 65
Wieliczka – Bytom 51 : 46

1 Regis Wieliczka  6 pkt.
2 MOSM Bytom 5 pkt.
3 Kongsber Miners  4 pkt.
4 Cracovia 1906 Szkoła Gortata 3 pkt.


o miejsce 12 – 16:  Radom – Cracovia  84 – 29
o miejsce 12 – 16:  Cracovia  – Rybnik 81 -57
o miejsce 9 – 12:  Kongsberg – Tarnów 35 – 69
o miejsce 9 – 12:  Poznań – Mińsk Mazowiecki 68 – 54
o miejsce 5 – 8:  Wrocław – Bytom 50 -29
o miejsce 5 – 8:  Ursynów – Wisła 48 – 49
PÓŁFINAŁ:  Previdza – Skopje 71 – 74 po dogrywce  
PÓŁFINAŁ:  Vilnus  – Wieliczka 100 - 24 


o 15 miejsce: Cracovia 2003 – Cracovia 2001
o 13 miejsce: Radom – Rybnik 56 : 47
o 11 miejsce: Konsgberg – Pro Basket Mińsk Mazowiecki 27 : 89
o 9 miejsce:  Tarnów – Poznań 28 : 69
o 7 miejsce: Bytom – Warszawa  36 : 39
o 5 miejsce: Wrocław – Kraków  69 : 39
o 3 miejsce: Privedza – Wieliczka  61 : 40
FINAŁ: Skopje – Vilnus  67 : 75

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.Vlinus
2.Vardar Skopje
3.MBA Previdza
4.UKS Regis Wieliczka
5.WKK Wrocław
6.Wisła Kraków
7. GIM 92 Ursynów
8.MOS Bytom  
9.Biofarm Basket Poznań
10.MUKS 1811 Unia Tarnów
11.Pro Basket Mińsk Mazowiecki
12.Konsgberg Miners
13.MKKS Rybnik
14.Rosa Sport Radom
15.KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata
16.KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata II P.K


MVP:

5 ALL-STARS:

U14 BOYS 2004


Grupa A
Bytom - Łowicz  93 : 17
Warszawa - Łowicz 99 : 13
Małopolska – Wieliczka  wygrywa Małopolska
Małopolska – Warszawa  71 : 25
Wieliczka – Bytom  18 : 82
Małopolska - Bytom  74 : 28
Wieliczka - Warszawa  29 : 65
Małopolska - Łowicz 122 : 14
Wieliczka - Łowicz 76 : 27
Bytom - Warszawa 58 : 53

1 REPREZENTACJA MAŁOPOLSKI  8 pkt.
2 MOSM BYTOM  7 pkt.
3 UKS BIAŁOŁĘKA WARSZAWA  6 pkt.
4 KSIĘŻAK ŁOWICZ   5 pkt.
5 REGIS WIELICZKA 4 pkt.

Grupa B

Tarnów – Wisła  wygrywa Tarnów
Wisła – ŁódĽ 23 : 81
ŁódĽ – Previdza  57 : 52
Rybnik - Previdza 62 : 41
Tarnów – Rybnik  58 : 52
Wisła - Rybnik 19 : 86
Tarnów - ŁódĽ  35 : 60
Tarnów - Previdza  wygrywa Previdza
ŁódĽ - Rybnik wygrywa Rybnik
Wisła - Previdza 76 : 31

1 ŁKS SZKOŁA GORTATA ŁÓD¬  7 pkt.

2 MKKS RYBNIK 7 pkt.
3 BC  PRIVEDZA  6 pkt.
4 UNIA TARNÓW  6 pkt.
5 WISŁA KRAKÓW 2 pkt.


 mecz o 9 miejsce: Księżak Łowicz – Wisła Kraków
mecz o 7 miejsce: MUKS 1811 Unia Tarnów – Regis Wieliczka  53 : 38
mecz o 5 miejsce: MBA Previdza – UKS Białołęka Warszawa 46 : 52
mecz o 3 miejsce: MOS Bytom – ŁKS Szkoła Gortata  57 : 54
FINAŁ:  Małopolska – Rybnik  59 : 29

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1 Kadra Małopolski
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 ŁKS ŁódĽ
5 UKS Białołęka Warszawa
6 BC Previdza
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 Regis Wieliczka
9
10

 MVP:
Miłosz Tyrka
  (Kadra Małopolski)

5 ALL-STARS:
 

Aleksander Busz - Kadra Małopolski
Jan Czorny - MKKS Rybnik
Paweł Brandysiok - MOSM Bytom
Bartosz Kellen - ŁKS ŁódĽ
Kuba Znamiec - UKS Białołęka Warszawa




U12 BOYS 2006

Grupa A
Wisła - Poznań   22 : 63
Wrocław - Previdza  16 : 58
Wisła - Wrocław  35 : 30
Poznań - Previdza  43 : 44

1 Bc Previdza  4 pkt.
2 Nikiel Akademia Poznań 3 pkt.
3 TS Wisła Kraków  3 pkt.
4 WKK Wrocław  2 pkt.


Grupa B
Zielona Góra - Astek  16 : 67
ŁódĽ - Wieliczka  33 : 20
ŁódĽ - Zielona Góra 21 : 50
Wieliczka - Astek  1 : 101

1 Astek Kein  4 pkt.
2 Zastal Zielona Góra 3 pkt.
3 ŁKS ŁódĽ
4 Regis Wieliczka

Grupa C
Katowice - Radwan  59 : 39
Grójec - Astek  51 : 32
Katowice - Grójec  40 : 56
Radwan - Astek 55 : 44

MOS Katowice  3 pkt.
Radwan Sport  3 pkt.
MKS Grójec  4 pkt.
Astek Kein II  2 pkt.

Grupa D

Skopie - Bytom  62 : 5
O¶więcim - Kielce  38 : 36
Skopie - O¶więcim 95 : 7
Bytom - Kielce  49 : 31

1 Vardar Skopje  4 pkt.
2 MOS Bytom 3 pkt.
3 Kadet O¶wiecim  3 pkt
4 MKK Kielce 2 pkt.


o miejsca 13 – 16: WKK Wrocław – Regis Wieliczka 31 - 9
o miejsca 13 – 16: Astek Kein II – MKK Kielce 27 – 49
o miejsca 9 – 12: Wisła Kraków – ŁKS Szkoła Gortata 55 – 31
o miejsca 9 – 12: Radwan Sport – Kadet O¶więcim 35 -18
o miejsca 5 – 8: MOS Katowice – MOSM Bytom + Katowice
o miejsca 5 – 8: MBA Previdza – Zastal Zielona Góra 41 - 43
PÓŁFINAŁ: MKS Grójec – Vardar Skopje  wygrana Grójec
PÓŁFINAŁ : Nikiel Akademia Poznań – Astek Kein 24 – 87


o 15 miejsce  Regis Wieliczka – MKK Kielce 28 : 36
o 13 miejsce  WKK Wrocław – Astek Kein  13 : 55
o 11 miejsce  ŁKS Szkoła Gortata – Kadet O¶więcim  32 : 37
o 9 miejsce Wisła Kraków – Radwan Sport  37 : 55
o 7 miejsce MBA Previdza - MOSM Bytom  29 : 35
o 5 miejsce Zastal Zielona Góra – MOS Katowice  32 : 29
o 3 miejsce Vardar Skopje – Nikiel Akademia Poznań  37 : 38 (po dogrywce)
FINAŁ:  MKS Grójec – Astek Kein  36 : 41

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.Astek Kein
2.MKS Grójec
3.Nikiel Akademia Poznań
4.Vardar Skopje
5.Zastal Zielona Góra
6.MOS Katowice
7.MOSM Bytom
8.BC Previdza
9.Radwan Sport
10.Wisła Kraków
11.Kadet O¶więcim
12.ŁKS Szkoła Gortata
13.Astek Kein II
14.WKK Wrocław
15.MKK Kielce
16.Regis Wieliczka

 MVP:
Bertrand Ethan - Astek Kein Belgia

5 ALL-STARS

Delannoy Noah - Astek Kein Belgia
Filip Poradzki - MKS Grójec
Antek Juraszewski - MKS Grójec

Jakub Kołodziński - Nikiel Akademia Poznań
Ivanowski - Vardar Skopje Macedonia


Kontakt

Mateusz Bukała
600 295 552
Koszykowka.cracovia1906@gmail.com
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Puchar U15 rocz.2003
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi