News: Przeworsk Basket Cup rocz.2002 Przeworsk 22-24.IX.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Sierpie 22 2019 00:09:42
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Przeworsk Basket Cup rocz.2002 Przeworsk 22-24.IX.2017
Turnieje Podsumowanie

 HARMONOGRAM II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KADETÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA ,,PRZEWORSK BASKET CUP’’

MVP:  Filip Rerak  - Wis³a Kraków

  ALL-STARS

* Jakub Owczarek - AZS PWSZ Skierniewice
* Maciej Surzycki - Stela Cieszyn
* Mateusz Przeczek - Wis³a Kraków
* Tomasz Nykaza - Regis Wieliczka
* Micha³ Gadawski - KK Stalowa Wola

Najlepszy obroñca - Szymon Jurkiewicz - MOSiR Przeworsk
Najm³odszy zawodnik: Aleksander Busz - Regis Wieliczka
Perspektywiczny zawodnik Marcel Badek - AZS PWSZ Skierniewice


 TOP 10 Najlepsi Strzelcy Turnieju

1 Dudziak Adam 120 pkt. – Pi±tka Lublin
2 Surzycki Maciej 92 – Stela Cieszyn
3 Rerak Filip 86 – Wis³a Kraków 
4 Godawski Micha³ 81 – KK Stalowa Wola
5 Bartoniewicz Dominik  80 – AZS PWSZ Skierniewice
6 Bryniarski- Mateusz  75 – Stela Cieszyn
7 Chmielowiec Jakub  74 – Kadet Bia³a Podlaska
8 Kawalec Jakub 73 –Wis³a Kraków  (9x3)
9 Nykaza Tomasz 66 – Regis Wieliczka
10 D³ugosz  Jakub 58 - Pi±tka Lublin


 Najlepsi strzelcy w rzutach za trzy punkty

1 Kawalec Jakub 9x3 Wis³a Kraków
2 Przêczek Mateusz 8x3 Wis³a Kraków
   Mateusz Bryniarski 8x3 Stela Cieszyn
   £asko £ukasz 8x3 Stela Cieszyn
   Surzycki Maciej 8x3 Stela Cieszyn
   Barnu¶ Kamil  12+10+3+7+15 = 47   (8x3)

FOTO  ZIBI

 FILMIKI  ZIBI

 

PÓ£FINA£: AZS PWSZ Skierniewice  - Wis³a Kraków  41 : 80  MVP: Jakub Kawalec
PÓ£FINA£: Regis Wieliczka  -  Stela Cieszyn  65 : 57  MVP: Piotr Wojciechowski  
MECZ O 3 MIEJSCE: AZS PWSZ Skierniewice - Stela Cieszyn  54 : 58 MVP:
FINA£: Wis³a Kraków - Regis Wieliczka  60 : 31 MVP: Rafa³ Porêbski

KLASYFIKACJA KOÑCOWA

  ...........................................................................
 
1
 TS WIS£A KRAKÓW

4 Bielecki £ukasz 2+3+4+0+7 = 16  (2x3)
5 Kawalec Jakub 14+9+8+32+10 = 73  (9x3)
6 Szymañski £ukasz 5+2+3+2+7 = 19  (2X3)
8 Jêdrzejczyk Maksymilian 3+4+0+4+0 = 11
9 Mazur Karol 0
10 Przêczek Mateusz 13+5+12+14+12 = 56. (8x3)
11 Kucharski Mateusz 0
12 Rerak Filip 13+20+14+23+16 = 86  (4x3)
14 Cholewa Jan 6
15 Sztandarski Patryk 4+0+8+4+3 = 19  (1x3)
16 Porêbski Rafa³ 4+6+6+3+5 = 24

Trener : Suda Andrzej 
 
2

UKS REGIS WIELICZKA
1 Busz  Aleksander  3
2 Wojciechowski Piotr 5+5+0+10+2 = 22 (3x3)
6 K³aput Micha³ 0
10 Baran Jakub  7
11 Nykaza Tomasz 15+10+18+17+15 = 65
14 Dyba³± Maciej  6+0+8+6+0 = 20
16 Kozio³ Filip 8
18 Nowak Karol 1
20 ¦lusarczyk Micha³ 8
21 Wo¿niak Konrad 4
27 Dyngosz Jakub 18+11+3+9+0 = 41 (6x3)
77 Ferenczak Sebastian  8+12+5+16 (2x3)
88 £okas Bart³omiej 4
99 Trzciñski Jakub 6+5+3+7+0 = 21  (5x3)
Trenerzy: Micha³ Sorata , Grzegorz Dyba³a
 
3
 STELA CIESZYN

5 Bryniarski Mateusz  18+17+19+4+17= 75  (8x3)
7 £osko £ukasz  21+8+8+0+0 = 37   (8x3)
9 Grabowski Kamil 9+4+5+1+7 = 26  (2x3)
10 Surzycki Maciej 15+20+19+23+15 = 92   (8x3)
12 Dragon Wojciech 4+3+2+4+9 = 22  (1x3)
16 Donocik Jakub 7+2+6+7+2 = 24  (1x3)
17 Borus Kacper 14+2+7+8+2 = 33  (1x3)
18 K³oda Filip  4+0+4+10+6 = 24

Trener: Szymon Ka³u¿a
 
4

AZS PWSZ SKIERNIEWICE

5 £azêcki Sebatian  6+13+14+14+6 = 53   (1x3)
7 Bednarek Dawid  4
9 Szczepanik Maciej  2
11 Zakrzewski Kacper  16+5+21+8+6 = 56
14 Piaskowski Kacper  0
15 Bober Karol  6+2+3+0+6 = 17 
16 Sypulski Kamil  2+2+9+0+0 = 13
17 Owczarek Jakub  4+0+6+2+8 = 20
18 Badek Marcel  9
19 Bartoniewicz Dominik  22+27+12+8+11 = 80
23 Bibik Micha³  5+7+0+0+6 = 18  (3x3)
37 Sadowniczyk Antoni  2+0+11+4+9 = 26  (1x3)

Trener: Wiercioch Krzysztof
 
5
 KU¬NIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA

4 Serwacki Krystian  4
5 Sudo³ Pawe³  2
6 Barnu¶ Kamil  12+10+3+7+15 = 47   (8x3)
7 Typiak Dominik  9+11+10+6+9 = 45  (4x3)
8 Kopyto Miko³aj  0
9 Bulec Alan  2
11 Godawski Micha³ 13+10+7+29+22 = 81  (3x3)
12 Grochowina Mateusz  9+14+0+2+0 = 25  (3x3)
13 Miszczyszyn Maciek  16+6+1+10+11 = 44
15 Turosz Dawid  8
17 Zió³kowski Mi³osz  3
18 Nowak Jakub  0

Trener: Roman Prawica
 
6

MOSiR PRZEWORSK

6 Dawid Barciñski 15+14+2+3+x = 34  (5x3)
8 Ficek Maciej 5+3+4+1+10 = 23  (3x3)
15 Jurzyk Jakub 3+1+24+16+11 = 55  (1x3)
7 Kisiel Przemys³aw 0
10 Kucharczyk Micha³ 10+4+2+0+4 = 20
13 Marko Jakub 11+0+2+8+14 = 35  (1x3)
9 Pieczonka Jakub 0
5 Strama Wiktor 3  (1x3)
14 Wi¶niowski Marcin 6+4+4+2+2 = 18
12 Zaj±c Mi³osz 8+6+9+3+7 = 33  (5x3)
4 Jurkiewicz Szymon 1+7+5+0+5 = 18  (4x3)
11 S³owik Kacper 4+0+2+2+2 = 10

Trener : Wojciech Jurkiewicz
 
7
 KADET BIA£A PODLASKA

4 ¦widerski Kacper  0
6 Kossowski Pawe³  3 (1x3)
7 Derlukiewicz £ukasz  0
8 Rosiak Przemek  4+7+7+15+16 = 49  (6x3)
9 Nikoniuk Sebastian 15+3+4+4+7 = 33  (5x3)
10 Denisiuk Maciej  0+0+0+0+3 = 3  (1x3)
11 Ko¶ciuszuk Rafa³  4+6+14+2+12 = 38 (3x3)
12 Chmielowiec Jakub  19+27+9+19+X = 74  (6x3)
13 Izdebski Filip  2+3+0+0+16 = 21  (1X3)
14 Maliszewski Filip  10+0+6+0+12 = 28  (2X3)
15 Kowalczuk Adrian 0+3+0+0+13 = 16
16 Gdela Marcel  0

Trenerzy: Filip Korpak i Ma³gorzata Denisiuk
 
8
 UKS PI¡TKA  LUBLIN

2 Ska³ecki Micha³  0+0+3+4+4 = 11  (1X3)
7 ¦widerski Karol 2+6+5+9+4 = 26
10 Bielecki Kacper 8  (1x3)
5 Gil Alan 0
13 Szypu³a Bartosz 2+11+6+4+5 = 28  (1x3)
14 ¦migielski Rafa³ 0+0+8+2+2 = 12
25 Robak Kamil 0
91 D³ugosz  Jakub 11+6+9+12+12+8 =  58
15 Dudziak Adam 31+14+19+28+28 =  (3x3)

Trener : Piwiñski Adam 
 

GRUPA A
   
MOSiR Przeworsk   - Piatka  Lublin  63 : 48  MVP: Dawid Barciñski
Pi±tka Lublin – Stela Cieszyn  37 : 92   MVP:  Maciej Surzycki
MOSiR Przeworski - AZS PWSZ Skierniewice  39 : 65  MVP: Dominik Bartoniewicz
AZS PWSZ Skierniewice - Stela Cieszyn 58 : 56 MVP: Sebastian £azêcki
MOSiR Przeworsk - Stela  Cieszyn  54 : 80  MVP: Bryniarski Mateusz
Pi±tka Lublin - AZS PWSZ Skierniewice  52 : 83  MVP: Kacper Zakrzewski

1 AZS SKIERNIEWICE  3/0  6 pkt  
2 STELA CIESZYN  2/1  5 pkt.

3 MOSiR PRZEWORSK    1/2  4 pkt.
4 PI¡TKA LUBLIN    0/3  3 pkt.

GRUPA B

Wis³a Kraków - Regis Wieliczka 60 : 61  MVP: Jakub Dyngosz
KK Stalowa Wola - Kadet Bia³a Podlaska 63 : 54 MVP:  Dominik Typiak
Wis³a Kraków - Ku¼nia Koszykówki Stalowa Wola  53 : 51  MVP: £ukasz Szymañski
Regis Wieliczka - Kadet Bia³a Podlaska 57 : 49  MVP: Maciej Dyba³a
Wis³a Kraków - Kadet Bia³a Podlaska 60 : 40  MVP:  Patryk Sztandarski
Regis Wieliczka - Kadet Bia³a Podlaska  26 : 63 MVP: Bartek £akis

1 REGIS WIELICZKA  3/0  6 pkt.
2 WIS£A KRAKÓW  2/1  5 pkt.
3 KU¯NIA KOSZYKÓWKI STALOWA WOLA  1/2   4 pkt.
4 KADET BIA£A PODLASKA  0/3   3 pkt.

KLASYFIKACJA V-VIII
MOSiR Przeworsk - 5 Lublin 63 : 48  MVP: Dawid Barciñski
KK Stalowa Wola - Kadet Bia³a Pdl. 63 : 54  MVP:  Dominik Typiak
Kadet Bia³a Pd;l. - MOSiR Przeworsk 40 : 41 MVP: Jakub Jurzyk
5 Lublin - KK Stalow Wola 62 : 58  MVP: Rafa³ ¦migielski
Pi±tka Lublin - Kadet Bia³a Podlaska 52 : 82 MVP:
KK Stalowa Wola - MOSiR Przeworsk  60 : 58 MVP: Kamil Barnu¶

Przygotowa³ zibi


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
8 Socha Denis TURÓW Socha
8 Socha Denis TURÓW Socha
Kadra Polski rocznik 1995
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi