News: MP U18 JUNIORZY rocz.1999/00 Finał - Radom 24-28.V.2017 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Wrzesień 23 2017 02:23:26

U-18 Juniorzy
 Mistrzostwa stały na średnim poziomie sportowym jako że nie występowali w nich wszyscy nasi najlepsi zawodnicy z rocznika 1999 i 2000. Zwłaszcza w decydującej fazie rozgrywek zabrakło emocji, które mogłyby to trochę zrekompensować. Zwycięski zespół gospodarzy był bardzo zdyscyplinowany i dobrze prowadzony przez trenera Mazura oraz posiadał zbilansowany skład. Wrocławskie zespoły w tej kategorii nie dysponują aż takim talentem jak zazwyczaj więc awans WKK do najlepszej ósemki i srebro Śląska uważam za spory sukces.

Fantastycznie oglądało się zespół Cracovi napędzany przez Karola Sasnala, który bardzo pomógł sobie tym turniejem i zgłosił mocną kandydaturę do wyjazdu na mistrzostwa w Estonii. Trefl był bardzo aktywny na rynku transferowym i ma graczy z naprawdę dużym potencjałem i świetnymi warunkami fizycznymi, ale tym razem nie przełożyło się to na osiągnięty rezultat. Sebastian Walda zrobił delikatny postęp rzutowy, lecz wciąż ma sporą do poprawy w tym elemencie. Łukasz Kolenda wciąż nie gra na 100% swoich możliwości i jego komunikacja z partnerami pozostawia wiele do życzenia. Niedźwiadki miały naprawdę sporo meczów tym roku i jako zespół złożony wyłącznie z 2000 rocznika należą im się słowa uznania za 6 miejsce. Szymon Janczak nie trafił z formą, ale miał na początku turnieju kłopoty zdrowotne i generalnie jestem spokojny o jego rozwój. Biofarm można chyba uznać za największego pechowca mistrzostw. Niestety oglądałem ich najmniej z wszystkich drużyn więc ciężko mi coś więcej dodać. Korona zaś bez Mateusza Szlachetki po prostu nie miała wystarczająco atutów aby coś ugrać.

Pierwsza piątka
Karol Sasnal (Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków)
Łukasz Kolenda (Trefl Sopot)
Dominik Wilczek (Exact Systems Śląsk Wrocław)

: Śląsk Wrocław Rosa Radom  37 : 82  STATYSTYKI   MVP: Konrad Dawdo

Mecz o 3 miejsce 10:45 Trefl Sopot - Cracovia Kraków  55 : 65  STATYSTYKI   MVP: Kacper Nowak
mecz o 5 miejsce: Hensfort Przemyśl - Biofarm BJ Poznań  62 : 81  STATYSTYKI  MVP: Marcin Woroniecki
mecz o  7 miejsce: Korona Kraków - WKK Wrocław
60 : 82  STATYSTYKI   MVP: Kacper Grzelak

Półfinał: Cracovi Kraków - Rosa Radom
  49 : 70  STATYSTYKI  MVP: Konrad Nowik
Półfinał:
Trefl Sopot - Śląsk Wrocław  51 ; 79  STATYSTYKI   MVP: Tymoteusz Matusiak

Za nami 12 spotkań grupowych Finału Mistrzostw Polski Juniorów. Emocji w Radomiu nie brakuje ! Wczoraj wszystkie drużyny walczył o awans do półfinałów. Największy dreszczyk emocji był w meczu Rosy Radom z Biofarmem Poznań. Kibice Sopotu dopingowali  Rosę, a gdy ona przegrywała 11 pkt. zaczęli dopingować  Biofarm. Ostatecznie jednym punktem wygrali gospodarze i to Trefl awansował do półfinałów, chyba zasłużenie bo w bezpośrednim meczu Sopot wygrał z Poznaniem.
Zawodnicy Biofarmu znakomicie wykonywali rzuty wolne 15/16 chyba do szczęścia zabrakło tego ostatniego trafionego osobistego wykonywanego przez lidera zespołu Macieja Leszczyńskiego. Na dwie sekundy przed końcem w ostatniej akcji Radomia faulowany został Ziółko (zobacz filmik zibiego) trafił pierwszego osobistego i dał Rosie trzecie zwycięstwo w turnieju (po meczu dostał osobiste podziękowania o mamy i babci Waldy (panie z Sopotu bardzo emocjonalnie przeżywały to spotkanie).

Czarnym koniem spotkań grupowych okazał się zespół z pod Wawelu Cracovia, pewne zwycięstwo Mateusza Bukały z WKK przypieczętowało historyczny awans Cracovii do najlepszej czwórki w Polsce. WKK Wrocław zagra o VII miejsce z Koroną Kraków (będzie okazja rewanżu za porażkę WKK w ćwierćfinale) Korona osłabiona dwoma kontuzjami (Szlachetka i Jewuła) Niedźwiadki nie podołały wczoraj Śląskowi Wrocław dziś zagrają o piąte miejsce w Polsce przeciwko Biofarmowi. W ty meczu zobaczymy 4 kadrowiczów Polski rocznika 2000 (przewaga po stronie niedźwiadków 3-1)

A co do Kadrowiczów Polski w Radomskich finałach jest więcej chłopców z rocznika 2000 niż z rocznika 1999 (siedmiu z 2000 czterech z 1999) Kadrowicze i pozostali zawodnicy cały czas obserwowani są przez trenerów Kadry U18 Marcina Klozińskiego i Rafała Knapa, dziś dołączy Wojciech Rogowski. Uczestnicy finałów są także obserwowani przez skautów (naliczyłem 5) Jedno spotkanie obejrzał trener Kadry Polski Mike Taylor i skaut NBA Rafał Juć. Na chwilę do Radomia zawitał Michał Chlebowicki i pan Karolak.  Wszystkie drużyny zakwaterowane są w Hotelu ,, U Grubego,, Wczoraj był Gril dla trenerów. Dziś hotel opuszczają drużyny z miejsc V-VIII.  Pozstała trójka (Trefl, Śląsk, Cracovia i gospodarze Rosa walczą o medale

Zaczynamy drugi dzień finałów. Po wczorajszych emocjach we wszystkich meczach dziś powinno być podobnie. Na widowni trener Kadry Polski Marcin Kloziński, jest także Jurek Szambelan i Kazimierz Mikołajec. Są kibice są skauci i najważniejsi naliczyłem 103 zawodników, 17 trenerów , są kierownicy klubów, fizjoterapeuci od przygotowania motorycznego ale nie we wszystkich drużynach
Wszyscy uczestnicy i kibice wysłuchali wczoraj Mazurka Dąbrowskiego, był i wiceminister SiT i właściciel Rosy Sport Radom
Ciekawie zapowiadają się derby Wrocławia WKK-WKS (Foto zibi i wrocławscy trenerzy)

WKK Wrocław - Cracovia Kraków  46 : 69  STATYSTYKI   MVP: Patryk Pachołek
Śląsk Wrocław - Hensfort Przemyśl  65 : 53  STATYSTYKI   MVP: Maksymilian Zagórski

Nowe drużyny w Finałach MP rocznika 1999
Korona Kraków, Cracovia Kraków, Niedźwiadki Przemyśl, Biofarrm Poznań..a gdzie Chromik, Wisła, Novum, Polonia, GTK, MKS
Trzy drużyny zaliczyły wszystkie Finały U14, U16, i U18: Śląsk Wrocław, Rosa (Piotrówka) Radom i Trefl (UKS 7) Sopot
Rosie Radom brakuje tylko złota w ,,kolekcji,, medali.
JEST ZŁOTO

Czy po raz drugi na podium staną zawodnicy Śląska czy Trefla ?
ŚLĄSKA
Kto jest ,,Czarnym koniem Finałów,, ?
CRACOVIA KRAKÓW
Która drużyna gra największą liczba wychowanków?
KORONA KRAKÓW
Która drużyna zrobiła największe ,,zakupy,,. ?
BIOFARM BJ POZNAN
Dlaczego tak mało Kadrowiczów Polski w Finałach (4 z rocz.99) ?
5 ZAWODNIKÓW ZA GRANICĄ 3 NIE DOSTAŁO SIĘ DO FOINAŁÓW
Ilu wiernych kibiców przyjedzie do Radomia ?
PRZEMYŚL, SOPOT

Komentarze
BRODA67 dnia maj 17 2017 12:50:18
No zapowiada się ciekawie Wrocław i Kraków po dwa zespoły Młodzi z 2000 w wielu składach najmłodszy zestaw z Przemyśla , czy Trefl przeszedł metamorfozę od 1/2 MP , gospodarz -czy będzie wsparty kibicami-MŁODZIEŻĄ , DZIEĆMI , jak zaprezentuje się Poznań ...będę w Radomiu trzeci rok z rzędu dwa lata temu brąz U-16 , rok temu złoto U-16 w tym roku...pisze o Sopocie do zobaczeniasmiley
W-w dnia maj 23 2017 00:37:03
Super że moje miasto reprezentują dwa zespoły. A propos typowania to pierwsza grupa niezwykle silna, na papierze mocniejsza od drugiej grupy. Ale to finały i dyspozycja dnia oraz taktyka zdecydują o kolejności drużyn w grupach i później. Widziałem na żywo z pierwszej grupy Biofarm i Koronę. W pierwszym przypadku zbilansowany zespół, w drugim zespół z wyróżniającym się liderem. Patrząc ponadto na siłę Rosy i obserwując Trefl od paru lat ( szczególnie chłopaków z rocznika 2000 ) stawiałbym Rosę gospodarza na pierwszym miejscu a o drugie miejsce najprawdopodobniej walka Trefla z Biofarmem. Druga grupa to czarna magia. Znam doskonale Śląsk i WKK, obserwuję Przemyśł. Nie typuję jednak ze względu na brak obiektywizmu. Sportowej rywalizacji fair i braku kontuzji życzę wszystkim drużynom.
JOKER dnia maj 25 2017 08:22:08
Witam
Dla tych którzy nie widzieli meczy
Wygrali faworyci.
Ale nie obyło się bez emocji
W pierwszym meczu Cracovia do 3 kwarty była równorzędnym rywalem dla koszykarzy Śląska.Trochę szkoda ze nie wytrzymała do końca.
Drugi mecz
Myślałem że WKK uda się rewanż za przegraną w 1/2 MP i byli tego blisko nawet bardzo czego nie odzwierciedla wynik.Niedźwiadki jednak pokazały ze przyjechały walczyć o medale i mądra drużynowa gra dała im pewne zwycięstwo.
Trzeci mecz
Gospodarz i 'faworyt imprezy' nie zawiódł chociaż nie błyszczał.Momentami grali super zespołowo pięknie aż się chciało oglądać.Korona gdyby miała jeszcze jednego Szlachetkę i Pieniążka mogłaby być jednym z faworytów tej imprezy.
Czwarty mecz
No to były emocje kto nie oglądał niech żałuje.
Po pierwszej kwarcie wspaniałej grze Trefla byłem pewny meczu bez historii jednak sport jest przewrotny druga kwarta odwrotnością pierwszej i na połowę poznań wychodzi na prowadzenie +2
Trzecia kwarta kuriozum gry obydwu drużyn wynik 9-9 z czego dla Trefla 8 pkt. rzuca S. Walda. Biofarm miał szanse odjechać ale jej nie wykorzystał i przegrał nie wielką różnicą.Leszczyński Lewandowski i Woroniecki to jednak za mało na Waldę i spółka.
Czekam na dzisiejszy mecz Rosa-Trefl niech wygra lepszy a kto mnie zna to wie kto
Pozdrawiam

PS.Kibice z RDM proszę o głośny doping pomóżmy chłopakom.
BRODA67 dnia maj 25 2017 11:07:03
Cześć
Radom przywitał nas deszczem ale na szczęście BASKET jest pod dachem i jak się okazało parkiet zrekompensował emocjami niezbyt sprzyjającą aurę
Z trybun okiem kibica naj naj mecz no.1 to Przemyśl - WKK szybki , ładny , z emocjami potwierdza że Niedźwiadki nie przypadkiem są w Finałowej ÓSEMCE nie ujmując nic Wrocławowi
Meczem pod jednak kontrolą od początku do końca było spotkanie Radomia z Koroną - mimo waleczności Krakowa jednak Gospodarze mieli przewagę i myśl taktyczną co zaprocentowało wygraną
Mecz otwarcia Śląska vs Cracovia to duże zaskoczenie postawą Krakowa - o mało co a byłaby jednak niespodzianka czyli Victoria zespołu z Małopolski jednak liderzy Wrocławia w odpowiednich momentach pokazali dlaczego są zauważalni w Polsce i dlaczego brawo Śląsk
no i ostatni mecz najbliższy memu sercu Sopot-Poznań -początek wymarzony , ale od drugiej kwarty Biofarm pokazał że nie przyjechał tu tylko na wycieczkę - walka do samego końca i czwarta kwarta końcówka Kolenda trójeczka i minuta przełomowa Seby - dwa pkt. , blok , przechwyt i dunk i to trochę podcięło skrzydła Poznaniakom i dało Treflowi jakże ważne zwycięstwo
A dziś słoneczko ale mimo to idziemy na Halę smiley
Acha i brawo dla kibiców Gospodarzy -prawie pełne trybuny , brawo dla widocznych Funów spod znaku Niedźwiedzia -widoczni i słyszalni a MY z Sopotu z dnia na dzień się wzmacniamy - dziś zapraszamy na relacje LIFE będzie nas widać LET'S GO SOPOT LET'S GO
W-w dnia maj 25 2017 13:16:36
Szanowny Jokerze, mała pomyłka, WKK nie grało z Przemyslem w półfinałach. Szkoda że WKK nie wytrzymalo końcówki bo 3 minuty przed końcem był remis. Ale fajny mecz. Natomiast największe wrażenie ( oglądałem go na spokojnie ) zrobił na mnie ostatni mecz. Niesamowita walka do końca. Oby taki finał był zaciety. Sebastian Walda ma dynamit w nogach i podniósł kilka razy kibiców z krzesełek. Brawo! Poznań jest mocny ale zabraklo im niewiele. W pozostałych meczach bez zaskoczenia.
skubi180 dnia maj 25 2017 15:01:35
no i gdzie ten Przemyśl grzecznie się pytam,,,,,,,i ten nieudacznik przy nich,,,bravo Cracovia ,,, pozdrawiam wszystkich typujących oby tak dalej smiley
W-w dnia maj 25 2017 21:25:15
Skubi180, he he na szczęście nie typowalem naszej grupy ale dziś Cracovia sprawiła przyjemność nie tylko sobie. Szkoda że wczoraj tak źle WKK zagralo 3 ostatnie minuty meczu bo już dziś byłoby o wiele jaśniej . W gr 2 dwa mecze bez wyrównanej końcówki ale za to w pierwszej obydwa z emocjami. I dwóch półfinalistów już pewnych.
W-w dnia maj 25 2017 21:27:31
Tzn dwóch półfinalistów w sensie Rosy i Śląska
W-w dnia maj 26 2017 01:09:39
Ale jak słusznie stwierdził Polishhoops nikt jednak jeszcze nie jest pewien awansu do strefy medalowej
JOKER dnia maj 26 2017 09:39:47
Witam
NO NO ale się dzieje
W-w sorki za pomyłkę starość nie radość a i nie wszystko spamiętam
Skubi189 to wiem Przemyśl leży na południowym wschodzie Polskismiley
No finalistów jeszcze nie znamy ale Śląsk (musiałby przegrać -33 pkt) co nie wydaje się możliwe chyba że cud i Rosa(musiałaby przegrać -14) ale wieżę w chłopaków że nie dadzą wygrać ze sobą nikomu.
A wracając do drugiego dnia finałów pierwszy mecz i co tu napisać..............Cracovia Kraków Hej Hej Hej
Mecz wyrównany nawet niewielka przewaga na początku Cracovii ale Niedźwiadki się nie poddają.Wydawałoby się ze trener i zawodnicy ma wszystko pod kontrolą.
Nie wiem co "taryfiarz"powiedział chłopakom w szatni ale trzecia kwarta w wykonaniu CRACOVII to jeszcze czegoś takiego nie widziałem na finałach MP.......... 40-12...... i mamy niespodziankę super rewanż za 1/4 MP tym samym Niedźwiadki prawie całe poza finałem MP
Derby Wrocławia dla Śląska.Pełna kontrola meczu WKK już pożegnał się z finałową czwórką i dziś walczy o honor
Mecz 3 ROSA-Trefl.Najbardziej emocjonujący mecz dnia wczorajszego.
Początek chłopaki z Radomia woleliby o nim zapomnieć po 3 min. gry 0-13 dla Trefla
ale faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna
Nie wiem co się dzieje z Treflem w 2 kw. ale to nie mój problem dzięki temu połowa kończy się remisem.
3 kw.mecz staje się wyrównany ze wskazaniem na Trefl który prowadzi nie znacznie lecz przez całą kwartę.
no i 4kw.pogoń Radomian dogonili przegonili i wygrali
Chwała pokonanym
bardzo dobry mecz brawo dla kibiców stworzyli fajną atmosferę.
ostatni mecz fajny pod kontrolą Biofarmu przez cały mecz.Korona walczyła ale się nie udało, już bez szans na na finałową czwórkę.
BRODA67 dnia maj 26 2017 10:53:05
Drugi dzień a Radomiu upłynął w miarę spokojnie trzy mecze z przewagą końcową Cracovii , Ślaska i Biofarmu choć podczas gry i ich przebiegów do pewnych części meczy nie wyglądało tak jednoznacznie ale wynik jest wynikiem i brawo dla zwyciężców i jeden mecz zacięty Rosa-Trefl . Na pewno BRAWO za Trybuny -pełna hala , doping i emocje do końca ROSA wykorzystała" atut" własnego parkietu choć początek spotkania na to nie wskazywał .Suma sumarum dziś rozstrzygnięcia tylko Korona Kraków i WKK Wrocław bez możliwości gry o strefę medalową ale Brawo za walkę i dziś na pewno nie oddadzą parkietu bez walki a pozostałe sześć zespołów GRAĆ DO OSTATNIEGO GWIZDKA i wieczorem będzie wiadomo kto zostaje do niedzieli i pamiętajcie CHŁOPACY DZIŚ DZIEŃ MATKI więc zęby w parkietsmileysmileysmiley
skubi180 dnia maj 26 2017 19:16:27
do JOKERA ,,,,czasami "STRAŻAK" czasami "TARYFIARZ" a gdzie piękny Przemyśl leży ,,ja wiem tylko czy wy wiecie gdzie POlska jest,,,,,pozdrawiamsmiley
BRODA67 dnia maj 27 2017 09:26:22
Uffff zacznę od przedostatniego wczorajszego meczu takich emocji nie miał żaden dotychczasowy mecz , to spotkanie decydowało o układzie tabeli piszę o meczu Rosa-Biofarm ( KRAKÓW zajął po porażce z Sopotem czwarte miejsce w grupie ) KTO WYJDZIE DO 1/2 FINAŁÓW MP leżało w rękach i nogach zawodników tych dwóch zespołów i uwierzcie mi że w sercach kibiców i zespołu Trefla-wygrana Rosy -Sopot z drugiego miejsca , wygrana Poznania do 13 pkt odpada Trefl wygrana powyżej 13 pkt odpada Radom i wszystkie te scenariusze były możliwe w trakcie przebiegu meczu a rozstrzygnięcie nastąpiło na 2 sekundy przed końcem WYGRYWA ROSA 1 PKT I ROSA Z I MIEJSCA A MY ŻÓŁTO CZARNI Z DRUGIEGO ale za mecz brawo dla chłopaków z Poznania i Radomia kto nie był nie widział niech żałujesmiley ..aaa i jeszcze jedno super gest Chłopaków z Radomia na początku spotkania każdy wręczył Mamie czerwoną różę smiley wcześniejszy mecz Trefla z Koroną bez zbytnich emocji Trener sprawdził chłopaków z 2001 rocznika i w miarę kontrolował mecz ten mecz trzeba było wygrać a rozstrzygnięcie zapadło wyżej - kto dalej - a niespodziankę / prezent sprawił Mamie Michał Mochnacz zostając MVP spotkania W drugiej grupie sukces Cracovii jest w 1/2 MP a myślę że niewielu widziało ich w czwórce i bardzo fajnie bo Kraków miał tu dwóch przedstawicieli co znaczy że wrócił do Basketu Młodzieżowego na dobre WKK myślę że trochę zaskoczył na minus nie wygrał żadnego meczu ..na ale za to drugi zespół z Wrocławia został no.1 w swojej grupie i dziś zmierzy się z Sopotem a Niedźwiadki cóż najmłodszy zespół ma dziś szansę wywalczyć V miejsce w meczu z Poznaniem łatwo nie będzie ale czy ktoś mówił że na MP ma być łatwo lubię i znam te dwa zespoły i spodziewam się ładnego meczu bo Trenerzy fajnie ich-chłopaków-przygotowali
No to cóż My zostajemy do niedzieli smiley zapraszamy posiłki Rodziców i znajomych chłopaków na Trybuny do zobaczenia
BRODA67 dnia maj 28 2017 08:30:02
No i mamy Mały i Duży FINAŁ - do pierwszego trafiły zespoły Trefla i Cracovii i to całkiem zasłużenie bo obydwa nie mogły sprostać swoim przeciwnikom Trefl jedynie w trzeciej kwarcie prowadził równorzędną walkę ale jakże łatwiej było wtedy Śląskowi który miał cały czas kilkunastowopunktową przewagę . Radom od początku narzucił swoje granie Krakowowi i tym faktem dwie niepokonane drużyny w FINALE A -będzie się działo , a My z Sopotu podobno dziewczyny lubią brąz tylko że są to Mistrzostwa Męskie i nie wiem czy naszym On będzie pasował....
skubi180 dnia maj 28 2017 12:45:02
można ---można hej CRACOVIA,,,,,wywalczony awans do drugiej ligi teraz brązowy medal,,,wiara i ciężki trening no i oczywiście bez trenera nie było by tych sukcesów jeszcze raz gratulacje,,,,,,,,,i powodzenia dla ŚLĄSKA 3mam kciuki,,,,,
W-w dnia maj 28 2017 20:35:54
No to BRODA67, tak zupełnie żartem, jak się grymasi na ewentualny brąz to bez medalu się zostało. A serio to dla mnie duże zaskoczenie, że Trefl bez medalu i analogicznie Cracovia pozytywnie zaskoczyła w finałach. A może zaskoczyła tylko tych, którzy jej nie znali zbyt dobrze? Sląsk wczesniej bardzo stabilny, z nieba w półfinale do piekła w finale. Znokautował wczoraj a dziś dostał tęgie lanie. Nie oglądałem, nie wiem jak to wyglądało, ale obrona Rosy musiała być bardzo solidna. Rosa najsolidniejsza w turnieju - po prostu zespół. Drugą dla mnie drużyną, która zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie to Biofarm. Widać, że jest tam dobra atmosfera, dobry zespół. I jak się przegrywa grę o półfinał z gospodarzem jednym punktem po pięknej walce to można nie przespać później kilku nocy. Ale to urok sportu. Wszak prowadzili parę minut przed końcem 11oma. Szóste Niedźwiadki, no cóż, myślałem, że zajdą dalej po prześledzeniu wyników w meczach wcześniejszych etapów, szczególnie w meczu z Treflem. Nie tak bardzo dużo brakowało, żeby zakończyli bez zwycięstwa w grupie a stawiano ich w gronie faworytów do medali. Chyba jednak ten rok różnicy doświadczenia dobrych teamów złożonych bardziej z 99 to jednak atut. A może też potrzeba jakichś indywidualności? WKK, drużyna, dla której sukcesem był udział w finałach, ale jeszcze nie ograna z tak mocnymi drużynami ( tylko ze Śląskiem w sezonie wygrywając jeden mecz) i wyszło to w pewnych momentach, bo mając potencjał potrafili w pewnych etapach meczów narzucać swój styl ( np. +14 z Cracovią w I kwarcie ), ale też popełniali za dużo błędów w małym odstępie czasu ( -13 z Przemyślem w parę minut ). Korona - w grupie I ciężko było im coś ugrać, bo tam niezwykle mocne ekipy były. W meczu o siódme polegli wyraźnie, ale bez swojego lidera. Dla mnie kibica, bardzo ciekawe kilka dni przy ulubionej dyscyplinie, poznanie fajnych ludzi, pierwszy raz kibicowałem na finałach jako kibic- rodzic. Na koniec jedna uwaga. Atmosfera byłaby idealna, gdyby nie bardzo głośne, pretensjonalne i częste uwagi do sędziów ze strony kibiców jednej drużyny ( oczywiście nie wszystkich ). Słabo to wyglądało. Trzeba zrozumieć, że jak się przegrywa, to nie jest to wina sędziów, no może w paru procentach. Pozdrawiam
W-w dnia maj 28 2017 20:43:24
I jeszcze dodam, że bez Zibiego to ciężko sobie taką imprezę wyobrazić. Poza aspektem czysto redaktorskim, to człowiek, który z kazdym czy zawodnikiem czy kibicem znajdzie inny temat do krótkiej rozmowy i tworzy niepowtarzalną atmosferę. Pozdrawiam raz jeszcze
BRODA67 dnia maj 29 2017 05:27:24
Cześć pozdrawiam już z Północy - co do BRĄZU i czy on przystoi to nie grymaszenie tylko -ciężko to pisać-czy tak grający ZESPÓŁ miał prawo do brązu , jak się okazało nie , Trefl miał zrywy fajne momenty gry ale to za mało na Finał MP U-18 choć fakt większość chłopaków to U-17 czy to doświadczenie da rezultaty za rok ...a teraz czas na odpoczynek i pracę a przed nami U-16 U-14 i ME poszczególnych kategorii 3mam kciuki za dobry BASKETsmiley