News: MP U18 JUNIORZY rocz.1999/00 Finał - Radom 24-28.V.2017 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 26 2017 11:19:46

Nowe drużyny w Finałach MP rocznika 1999
Korona Kraków, Cracovia Kraków, Niedźwiadki Przemyśl, Biofarrm Poznań..a gdzie Chromik, Wisła, Novum, Polonia, GTK, MKS
Trzy drużyny zaliczyły wszystkie Finały U14, U16, i U18: Śląsk Wrocław, Rosa (Piotrówka) Radom i Trefl (UKS 7) Sopot
Rosie Radom brakuje tylko złota w ,,kolekcji,, medali.
Czy po raz drugi na podium staną zawodnicy Śląska czy Trefla ?
Kto jest ,,Czarnym koniem Finałów,, ?
Która drużyna gra największą liczba wychowanków?
Która drużyna zrobiła największe ,,zakupy,,. ?
Dlaczego tak mało Kadrowiczów Polski w Finałach (4 z rocz.99) ?
Ilu wiernych kibiców przyjedzie do Radomia ?

Zaczynamy drugi dzień finałów. Po wczorajszych emocjach we wszystkich meczach dziś powinno być podobnie. Na widowni trener Kadry Polski Marcin Kloziński, jest także Jurek Szambelan i Kazimierz Mikołajec. Są kibice są skauci i najważniejsi naliczyłem 103 zawodników, 17 trenerów , są kierownicy klubów, fizjoterapeuci od przygotowania motorycznego ale nie we wszystkich drużynach
Wszyscy uczestnicy i kibice wysłuchali wczoraj Mazurka Dąbrowskiego, był i wiceminister SiT i właściciel Rosy Sport Radom
Ciekawie zapowiadają się derby Wrocławia WKK-WKS (Foto zibi i wrocławscy trenerzy)

zapraszam do oglądania moich fotek i filmików z pierwszego dnia turnieju szczególnie polecam wsad Sebastiana Waldy (akcja dnia)

BRODA67 dnia maj 17 2017 12:50:18
No zapowiada się ciekawie Wrocław i Kraków po dwa zespoły Młodzi z 2000 w wielu składach najmłodszy zestaw z Przemyśla , czy Trefl przeszedł metamorfozę od 1/2 MP , gospodarz -czy będzie wsparty kibicami-MŁODZIEŻĄ , DZIEĆMI , jak zaprezentuje się Poznań ...będę w Radomiu trzeci rok z rzędu dwa lata temu brąz U-16 , rok temu złoto U-16 w tym roku...pisze o Sopocie do zobaczeniasmiley
W-w dnia maj 23 2017 00:37:03
Super że moje miasto reprezentują dwa zespoły. A propos typowania to pierwsza grupa niezwykle silna, na papierze mocniejsza od drugiej grupy. Ale to finały i dyspozycja dnia oraz taktyka zdecydują o kolejności drużyn w grupach i później. Widziałem na żywo z pierwszej grupy Biofarm i Koronę. W pierwszym przypadku zbilansowany zespół, w drugim zespół z wyróżniającym się liderem. Patrząc ponadto na siłę Rosy i obserwując Trefl od paru lat ( szczególnie chłopaków z rocznika 2000 ) stawiałbym Rosę gospodarza na pierwszym miejscu a o drugie miejsce najprawdopodobniej walka Trefla z Biofarmem. Druga grupa to czarna magia. Znam doskonale Śląsk i WKK, obserwuję Przemyśł. Nie typuję jednak ze względu na brak obiektywizmu. Sportowej rywalizacji fair i braku kontuzji życzę wszystkim drużynom.
JOKER dnia maj 25 2017 08:22:08
Witam
Dla tych którzy nie widzieli meczy
Wygrali faworyci.
Ale nie obyło się bez emocji
W pierwszym meczu Cracovia do 3 kwarty była równorzędnym rywalem dla koszykarzy Śląska.Trochę szkoda ze nie wytrzymała do końca.
Drugi mecz
Myślałem że WKK uda się rewanż za przegraną w 1/2 MP i byli tego blisko nawet bardzo czego nie odzwierciedla wynik.Niedźwiadki jednak pokazały ze przyjechały walczyć o medale i mądra drużynowa gra dała im pewne zwycięstwo.
Trzeci mecz
Gospodarz i 'faworyt imprezy' nie zawiódł chociaż nie błyszczał.Momentami grali super zespołowo pięknie aż się chciało oglądać.Korona gdyby miała jeszcze jednego Szlachetkę i Pieniążka mogłaby być jednym z faworytów tej imprezy.
Czwarty mecz
No to były emocje kto nie oglądał niech żałuje.
Po pierwszej kwarcie wspaniałej grze Trefla byłem pewny meczu bez historii jednak sport jest przewrotny druga kwarta odwrotnością pierwszej i na połowę poznań wychodzi na prowadzenie +2
Trzecia kwarta kuriozum gry obydwu drużyn wynik 9-9 z czego dla Trefla 8 pkt. rzuca S. Walda. Biofarm miał szanse odjechać ale jej nie wykorzystał i przegrał nie wielką różnicą.Leszczyński Lewandowski i Woroniecki to jednak za mało na Waldę i spółka.
Czekam na dzisiejszy mecz Rosa-Trefl niech wygra lepszy a kto mnie zna to wie kto
Pozdrawiam

PS.Kibice z RDM proszę o głośny doping pomóżmy chłopakom.
BRODA67 dnia maj 25 2017 11:07:03
Cześć
Radom przywitał nas deszczem ale na szczęście BASKET jest pod dachem i jak się okazało parkiet zrekompensował emocjami niezbyt sprzyjającą aurę
Z trybun okiem kibica naj naj mecz no.1 to Przemyśl - WKK szybki , ładny , z emocjami potwierdza że Niedźwiadki nie przypadkiem są w Finałowej ÓSEMCE nie ujmując nic Wrocławowi
Meczem pod jednak kontrolą od początku do końca było spotkanie Radomia z Koroną - mimo waleczności Krakowa jednak Gospodarze mieli przewagę i myśl taktyczną co zaprocentowało wygraną
Mecz otwarcia Śląska vs Cracovia to duże zaskoczenie postawą Krakowa - o mało co a byłaby jednak niespodzianka czyli Victoria zespołu z Małopolski jednak liderzy Wrocławia w odpowiednich momentach pokazali dlaczego są zauważalni w Polsce i dlaczego brawo Śląsk
no i ostatni mecz najbliższy memu sercu Sopot-Poznań -początek wymarzony , ale od drugiej kwarty Biofarm pokazał że nie przyjechał tu tylko na wycieczkę - walka do samego końca i czwarta kwarta końcówka Kolenda trójeczka i minuta przełomowa Seby - dwa pkt. , blok , przechwyt i dunk i to trochę podcięło skrzydła Poznaniakom i dało Treflowi jakże ważne zwycięstwo
A dziś słoneczko ale mimo to idziemy na Halę smiley
Acha i brawo dla kibiców Gospodarzy -prawie pełne trybuny , brawo dla widocznych Funów spod znaku Niedźwiedzia -widoczni i słyszalni a MY z Sopotu z dnia na dzień się wzmacniamy - dziś zapraszamy na relacje LIFE będzie nas widać LET'S GO SOPOT LET'S GO
W-w dnia maj 25 2017 13:16:36
Szanowny Jokerze, mała pomyłka, WKK nie grało z Przemyslem w półfinałach. Szkoda że WKK nie wytrzymalo końcówki bo 3 minuty przed końcem był remis. Ale fajny mecz. Natomiast największe wrażenie ( oglądałem go na spokojnie ) zrobił na mnie ostatni mecz. Niesamowita walka do końca. Oby taki finał był zaciety. Sebastian Walda ma dynamit w nogach i podniósł kilka razy kibiców z krzesełek. Brawo! Poznań jest mocny ale zabraklo im niewiele. W pozostałych meczach bez zaskoczenia.
skubi180 dnia maj 25 2017 15:01:35
no i gdzie ten Przemyśl grzecznie się pytam,,,,,,,i ten nieudacznik przy nich,,,bravo Cracovia ,,, pozdrawiam wszystkich typujących oby tak dalej smiley
W-w dnia maj 25 2017 21:25:15
Skubi180, he he na szczęście nie typowalem naszej grupy ale dziś Cracovia sprawiła przyjemność nie tylko sobie. Szkoda że wczoraj tak źle WKK zagralo 3 ostatnie minuty meczu bo już dziś byłoby o wiele jaśniej . W gr 2 dwa mecze bez wyrównanej końcówki ale za to w pierwszej obydwa z emocjami. I dwóch półfinalistów już pewnych.
W-w dnia maj 25 2017 21:27:31
Tzn dwóch półfinalistów w sensie Rosy i Śląska
W-w dnia maj 26 2017 01:09:39
Ale jak słusznie stwierdził Polishhoops nikt jednak jeszcze nie jest pewien awansu do strefy medalowej
JOKER dnia maj 26 2017 09:39:47
Witam
NO NO ale się dzieje
W-w sorki za pomyłkę starość nie radość a i nie wszystko spamiętam
Skubi189 to wiem Przemyśl leży na południowym wschodzie Polskismiley
No finalistów jeszcze nie znamy ale Śląsk (musiałby przegrać -33 pkt) co nie wydaje się możliwe chyba że cud i Rosa(musiałaby przegrać -14) ale wieżę w chłopaków że nie dadzą wygrać ze sobą nikomu.
A wracając do drugiego dnia finałów pierwszy mecz i co tu napisać..............Cracovia Kraków Hej Hej Hej
Mecz wyrównany nawet niewielka przewaga na początku Cracovii ale Niedźwiadki się nie poddają.Wydawałoby się ze trener i zawodnicy ma wszystko pod kontrolą.
Nie wiem co "taryfiarz"powiedział chłopakom w szatni ale trzecia kwarta w wykonaniu CRACOVII to jeszcze czegoś takiego nie widziałem na finałach MP.......... 40-12...... i mamy niespodziankę super rewanż za 1/4 MP tym samym Niedźwiadki prawie całe poza finałem MP
Derby Wrocławia dla Śląska.Pełna kontrola meczu WKK już pożegnał się z finałową czwórką i dziś walczy o honor
Mecz 3 ROSA-Trefl.Najbardziej emocjonujący mecz dnia wczorajszego.
Początek chłopaki z Radomia woleliby o nim zapomnieć po 3 min. gry 0-13 dla Trefla
ale faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna
Nie wiem co się dzieje z Treflem w 2 kw. ale to nie mój problem dzięki temu połowa kończy się remisem.
3 kw.mecz staje się wyrównany ze wskazaniem na Trefl który prowadzi nie znacznie lecz przez całą kwartę.
no i 4kw.pogoń Radomian dogonili przegonili i wygrali
Chwała pokonanym
bardzo dobry mecz brawo dla kibiców stworzyli fajną atmosferę.
ostatni mecz fajny pod kontrolą Biofarmu przez cały mecz.Korona walczyła ale się nie udało, już bez szans na na finałową czwórkę.
BRODA67 dnia maj 26 2017 10:53:05
Drugi dzień a Radomiu upłynął w miarę spokojnie trzy mecze z przewagą końcową Cracovii , Ślaska i Biofarmu choć podczas gry i ich przebiegów do pewnych części meczy nie wyglądało tak jednoznacznie ale wynik jest wynikiem i brawo dla zwyciężców i jeden mecz zacięty Rosa-Trefl . Na pewno BRAWO za Trybuny -pełna hala , doping i emocje do końca ROSA wykorzystała" atut" własnego parkietu choć początek spotkania na to nie wskazywał .Suma sumarum dziś rozstrzygnięcia tylko Korona Kraków i WKK Wrocław bez możliwości gry o strefę medalową ale Brawo za walkę i dziś na pewno nie oddadzą parkietu bez walki a pozostałe sześć zespołów GRAĆ DO OSTATNIEGO GWIZDKA i wieczorem będzie wiadomo kto zostaje do niedzieli i pamiętajcie CHŁOPACY DZIŚ DZIEŃ MATKI więc zęby w parkietsmileysmileysmiley