News: MP U14 MŁODZICY rocz.2003/04 Polfinały: Słupsk, Warszawa, Bytom, Ostrów Wlkp. 2-4.VI.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Lipiec 24 2017 04:47:07
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-01
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999
  2001

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,874
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Andew
Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Kasia i Ewa Rybnik!;)
Kasia i Ewa Rybnik!;)
Obóz Kadry ¦l±ska rocznik 1993
Kolekcja Koszulek 654


MP U14 MŁODZICY rocz.2003/04 Polfinały: Słupsk, Warszawa, Bytom, Ostrów Wlkp. 2-4.VI.2017
U-14 Młodzicy St.

U14 mężczyzn: Organizatorzy turniejów półfinałowych

Składy drużyn - zawodnicy którzy grali w ćwierćfinałach

Turniej finałowy    14-18.06.2017

GRUPA
¦l±sk Wrocław
TKM Włocławek
Basket Team Opalenica
MKKS Rybnik

GRUPA B

MOSM Bytom
Ochota Warszawa
Wilki Morskie Szczecin
WKK Wrocław

Grupa I
Exact Systems ¦l±sk Wrocław - MKS Piotrówka Radom  84 : 66 STATYSTYKI
KK Wilki Morskie Szczecin - STK Czarni Yankees Słupsk  57 : 64  STATYSTYKI  
Exact Systems ¦l±sk Wrocław - KK Wilki Morskie Szczecin  72 : 67  STATYSTYKI
MKS Piotrówka Radom - STK Czarni Yankees Słupsk  62 : 56  STATYSTYKI
KK Wilki Morskie Szczecin - MKS Piotrówka Radom  75 : 47  STATYSTYKI
STK Czarni Yankees Słupsk - Exact Systems ¦l±sk Wrocław  62 : 63  STATYSTYKI

    
 
1

  III miejsce

STREFY

Dolno¶l±skie
Lubuskie
6
2003: Wojciech Siembiga, Jakub Strysz, Mateusz Buras
Juliusz Pawełka, Mateusz Gołębiowski, Michał Mikulski
Kajetan Krzak, Oskar Kowalski, Witold Ostrowski
Jędrzej Kocięcki, Mikołaj Olesiński
2004: Maksymilian Wilczek, Piotr Górecki

Trener: Tomasz Wilczek

2
  MISTRZ

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
4
2003: Wiktor Paczkowski, Aleksander Wi¶niewski,
Kacper KaĽmierski, Aleksander Stacherzak, Jakub Koralewski
Dawid Adamski, Maksym Gerszkow, Ireneusz Wietecha
Piotr Stanecki, Maksym Kołodziej
2004: Jakub Stupnicki, Jakub Sucharski

Trener: Adam Sell

XXXX
XXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3
   II miejsce

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
4
2003: Cezary Jankowski, Bartosz Olechnowicz, Igor Adamski
Mateusz Zach, Patryk Wasiura, Eryk ¦witalski
Leon Łochowski
2004: Alan Duda, Eryk Adamiec, Adam Kalinowski
Wiktor Malek, Michał Oleksy

Trener: Robert Kozlowicz


4
  III miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
4
2003:Jakub Trze¶niewski, Wiktor Górzyński, Błażej Lisek
Miłosz Michalczewski, Dominik Krakowiak, Piotr Maci±g
Jan Fabisiak, Igor Strzałkowski, Filip Karczemny
Kajetan Wójcik, Jakub Gniadek, Erwin Urbański
2004: Patryk Rosołowski

Trener: Piotr Bielak


 Grupa II
UKS Siódemka Trefl Sopot - TKM Włocławek   60 : 58  STATYSTYKI
WKK Wrocław - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa  65 : 36  STATYSTYKI  
UKS Siódemka Trefl Sopot - WKK Wrocław    
TKM Włocławek - UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 65 : 51  STATYSTYKI   
WKK Wrocław - TKM Włocławek  56 : 59  STATYSTYKI  
UKS GIM 92 Ursynów Warszawa - UKS Siódemka Trefl Sopot 73 : 57  STATYSTYKI

  
 
 
1
   MISTRZ

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
52003: Dawid Bykowski, Oliwier Bednarek, Michał Szabelski
Wiktor Łukasik, Igor Bladoszewski, Krystian Szortyka
Maciej Wojciechowski, Damian Błędowski, Maciej Włudarski
Marcel Parowiński, Adam Janowski
2004: Jakub Andrzejewski 

Trener: Krystian Kurlapski
2
   MISTRZ

STREFY

Dolno¶l±skie
Lubuskie
5
2003: Mateusz Głodek, Filip Wójcik, Michał Nowak
Mateusz Niziołek, Jakub Wójcicki, Szymon Kilian
Tomasz Piwoda, Dariusz Jaworski, Daniel Soroka
Radosław Jaworski
2004: Kamil Kubiak, Bartosz Jada¶, Szymon Paluch

Trener: Mariusz Mazur


XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3  II miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
42003: Antoni Michalski, Bartosz Wysmoliński, Kacper Nowociński
Jan Dziadowicz, Aleksy Chwedczuk, Adam Lisewski
Stefan Twarowski, Jan Laskowski, Tadeusz Jankowiak
Maciej Kolibowski, Igor Rudnik, Maciej Koczorowski
Jakub Kuwałek

Trener: Jarosław Łukasiewicz
4   MISTRZ

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
42003: Szymon Karłowicz, Wiktor Jaszczerski, Michał Przyludzki
Michał Szczepkowski, Hubert Łałak
Jakub Czworowski, Kamil Kulik, Alexandre Petit
Wiktor Jakowski, Mateusz Mackiewicz
2004: Wiktor Siemianiuk, Oskar Borkowski

Trener: Marta Cie¶licka

Grupa III
UKS MOSM Bytom - ŁKS Szkoła Gortata ŁódĽ 61 : 53  STATYSTYKI   
Basket Team Opalenica - MKK Basket Gorzów Wielkopolski   55 : 52  STATYSTYKI  
ŁKS Szkoła Gortata ŁódĽ - MKK Basket Gorzów Wielkopolski  45 : 51  STATYSTYKI 
UKS MOSM Bytom - Basket Team Opalenica  61 : 53  STATYSTYKI  
Basket Team Opalenica - ŁKS Szkoła Gortata ŁódĽ  84 : 54  STATYSTYKI  
MKK Basket Gorzów Wielkopolski - UKS MOSM Bytom 44 : 61  STATYSTYKI

  
 
 
1

 MISTRZ

STREFY

¦l±skie
Opolskie
6
2003: Maciej Michalski, Oskar Suwała, Igor Krzych
Aleksander Dziekański, Dominik Gania, Paweł Wiesiołek
Marek Dragon, Andrzej Mołdawa, Mateusz Zawada
2004: Paweł Brandysiok, Jakub Greń, Kacper Nowakowski

Trener: Aleksander Sędzik

2
  III miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
5
2003: Adrian Szajek, Jan Jakubiak, Mikołaj Rutkowski
Jędrzej Błaszak, Wiktor Kozal, Kacper Dudziński
Jakub Gruszczyński, Kacper Kozal, Mateusz Jakubiak
Olivier Czekała, Jan Nowak
2004: Hubert Zimny, Aleksander Kamiński, Jędrzej Kubiak

Trener: Aleksander Ziobro


XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3
   II miejsce

STREFY

Dolno¶l±skie
Lubuskie
4
2003: Michał Grzeszak, Jakub Kęsik, Dawid Bury
Paweł Wróbel, Grzegorz Kaczmarek, Patryk Łazarczyk
Sebastian Kolański, Oskar Brodziuk, Arkadiusz Rosa
Igor Gralak
2004: Dawid Kowacki, Amadeusz Łupiński

Trener: Andrzej Stanek

4
  II miejsce

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
3
2003: Konstanty Hasiak, Kacper Maćkowiak, Tomasz Kwieciński
Aleksander Lisowski, Marek Kozyra, Damian Gabara
Bartosz Stępień, Krystian Łuczak
Dominik Wróblewski, Patryk Kwiatkowski, Szymon Skulimowski
2004: Maksymilian Gajek, Dawid Orzechowski 

Trener: Rafał Antoszewski


Grupa IV
MKS Ochota Warszawa - Zastal Zielona Góra   68 : 55  STATYSTYKI
MKKS Rybnik - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  55 : 49  STATYSTYKI
MKS Ochota Warszawa - MKKS Rybnik   67 : 65  STATYSTYKI
Zastal Zielona Góra - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  68 : 60  STATYSTYKI 
MKKS Rybnik - Zastal Zielona Góra  58 : 57  STATYSTYKI
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - MKS Ochota Warszawa   53 : 67  STATYSTYKI 

    
 
1  MISTRZ

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
62003: Bartosz Sitek, Wojciech Nojszewski, Alan Wilkowski
Jan Kry¶ko, Jakub Wojciechowski, Łukasz Hendrych
Stanisław Kosterski, Aleksander Michał Raplewski
Jakub Lendzioszek, Jakub Trybek, Bernard Lewandowski
Mateusz Czechowski-D±browski
2004: Patryk Czyżewski

Trener: Tomasz Foder
2

 II miejsce

STREFY

¦l±skie
Opolskie
5
2003: Kacper Kowalczyk-Kudziarz, Igor Lewandowski
Igor Legierski, Franciszek O¶liĽlok, Maciej Golda
Patryk Legierski, Adrian Fojcik, Adrian ¦cieszka
Kacper Margiciok, Kamil Królikowski, Karol Piotrowski
Paweł Rzeszut
2004: Jan Czorny, Sebastian Kołowrot  

Trener: Stanisław Grabiec

XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3
  
IV miejsce

STREFY

Dolno¶l±skie
Lubuskie
4
2003: Jakub Kunc, Jakub Więckowski, Dawid Wiktorski
Maksym Wieczorek, Tomasz Cie¶lak, Rafał Kopaczewski
Szymon Jutrzenka, Jakub Zdaniewicz, Michał Wawrzkiewicz
Miłosz Rataj, Paweł Osiński, Maciej Rudkiewicz

Trener: Kamil Czapla


4
 II miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
3
2003: Nikodem Suski, Tomasz Marek, Stanisław Stawiński
Mateusz Kuncewicz, Kacper Pietrasik, Mikołaj Zaremba
Oskar Smardz, Bruno Kromolicki, Kacper Stawicki
Wojciech Krzyżanowski, Bartosz Piotrowski, Filip KoĽma


Trener: Paweł Drzewiecki

Do turnieju finałowego awansuj± po dwie najlepsze drużyny z grup półfinałowych.
przygotował zibi

Kto awansuje do Finału U14 zaznacz po 2 drużyny z każdej grupy

1 ¦l±sk Wrocław (77)9%9%
1 Wilki Szczecin (62)8%8%
1 Czarni Słupsk (29)4%4%
1 Piotrówka Radom (25)3%3%
2 UKS 7 Sopot (82)10%10%
2 WKK Wrocław (61)7%7%
2 Gim 92 W-wa (19)2%2%
2 TKM Włoclawek (46)6%6%
3 MOSM Bytom (84)10%10%
3 BT Opalenica (77)9%9%
3 Gorzów Wlkp (28)3%3%
3 ŁKS ŁódĽ (30)4%4%
4 MKKS Rybnik (71)9%9%
4 Ochota W-wa (60)7%7%
4 Ostrów Wlkp (36)4%4%
4 Zastal Zielona G (36)4%4%

Ł±cznie oddano 823 głosy



Komentarze
BEBNIARZ dnia maj 17 2017 08:49:10
Jakby nie patrzeć na te drużyny i jakby nie kombinować kto z kim - BĘDZIE OGIEŃ smiley
silesia_fan dnia maj 17 2017 09:10:28
Dokładnie będzie ogień. Jedyna wiadoma, to to, że w każdej grupie będzie kto¶ ze strefy dolno¶l±skie/lubuskie smiley
Jaszczurka dnia maj 17 2017 14:47:22
Do półfinałów awansowały wszystkie drużyny graj±ce na turnieju w Ostrowie. Teraz trzy z nich spotkaj± się w grupie II z Ursynowem. Kto lepiej odrobi lekcje?
silesia_fan dnia maj 17 2017 15:21:54
można rzec - Grupa II i grupa IV - grupami ¶mierci
Grupa I - najsłabsza obsada
Grupa III - dwóch faworytów do finału.
BEBNIARZ dnia maj 24 2017 08:47:33
Taki dialog usłyszałem w poci±gu:
- Zbiniu ty słyszałe¶,że w Bytomiu jest jakie¶ złoto ?
- A tak słyszałem , z pocz±tkiem czerwca Opalenica jedzie je zdobyć.
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Tak że tego
BEBNIARZ dnia czerwiec 07 2017 13:56:49
No i Mamy TO
Finały w Opalenicysmiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi