News: MP U16 KADECI rocz.2001/02 Półfinały: Toruń, Bialytstok, Ostrów Wlkp. Zielona Góra 19-21.V.2017 - SKM - Sląska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ŚKM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 26 2017 11:19:19
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie Śląska
  Śląscy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medaliści MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra Śląska

ŚKM Mini koszykówka

ŚKM Gala

ŚKM 2006/2016

ŚKM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda Śląska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

Niedźwiadki Przemyśl

Śląski Związek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Związek Koszykówki

WKS SLĄSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Roś Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

Śląski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

Śląska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medaliści MP U16
Medaliści MP U20
Medaliści MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
czas w drogę
czas w drogę
Camp Żylina Słowacja 2007
Kolekcja Koszulek 654




MP U16 KADECI rocz.2001/02 Półfinały: Toruń, Bialytstok, Ostrów Wlkp. Zielona Góra 19-21.V.2017
U-16 Kadeci

Na rozegranych 24 spotkań tylko w 9 końcowa różnica punktowa między zespołami była poniżej 10 pkt.

W grupie czwartej był tylko jeden mecz decydował o awansie (Polonia –Kuźnia) W pierwszej połowie za 5 przewinień spadł lider Kuźni Jakub Iskra mimo tego ,,chłopaczki Szambelana wygrali minimalnie mecz i awansowali do Finału. Brawa dla Biofarmu (rocz.2002) za rok będą groźni i dla Polonii  połowa składu to rocznik młodszy.

W grupie trzeciej zawiodła Spójnia nie wygrywając żadnego spotkania, ostatni mecz z WKK był już o ,,pietruszkę,, W meczu o awans znakomicie zagrali zawodnicy Andrzeja Suskiego na własnym parkiecie przy dopingu wiernych kibiców ograli Politechnikę Gdańską.

W grupie drugiej działo się najwięcej
. Na półfinały prosto z USA przyleciał rok młodszy Jakub Ulczyński chodź jego drużyna nie awansowała zagrał znakomite zawody przeciwko rok starszym zawodnikom (kto wie czy nie dostanie powołania na kadrę Polski  z rocznikiem 2001). W pierwszym wygranym meczu przeciwko Śląskowi ,,Ulczas,, zdobył 23 pkt przy 14 zb. W drugim przegranym meczu z SPK zdobył 26 pkt. I 14 zb.  W ostatnim powalczył z rosłymi zawodnikami  Trefla zaliczając ponownie dauble-dauble 23 pkt. i 11 zb. Mecz decydujący o awansie pomiędzy WKS-em a SPK to mecz dla kibiców o mocnych nerwach. Śląsk musiał ten mecz wygrać powyżej 11 pkt. po trzech kwartach prowadził +18. Doświadczeni trenerzy i znakomici byli zawodnicy PLK Kamil Zakrzewski Andrzej Silienikow  nie raz jako zawodnicy mieli podobne końcówki. Dobrze pokierowali gra SPK, a chłopcy na parkiecie zagrali z charakterem odrabiając straty. Pomimo porażki 6 pkt to SPK w ,,układzie trójkowym miał najlepszy bilans i to oni awansowali do Wielkiego Finału.

W grupie pierwszej nie udało się awansować gospodarzom turnieju Twardym Piernikom Toruń. Z trzech rozegranych spotkań wice-mistrzowie Polski U14 przegrali minimalnie z Asseco 7 punktami i 8 z LBV Warszawa. Ekipie trenera Kadry Polski Michała Mroza mało kto dawał szanse wyjścia z Ćwierćfinałów , a co dopiero z półfinałów a jednak  JESTEŚMY  ASSECO W FINALE. Szkoda Pierników szkoda Lublina ale taki jest sport. Dopiero po Finałach dowiemy się która grupa półfinałowa była najmocniejsza

Zibiego nie było na żadnym półfinale , ale cały czas w Internecie oglądał live. Z  WKK, UKS 7, SPK, Kasprowiczanką, Asseco, Zastalem, LBV i KK zobaczy się w Finale….TYLKO GDZIE. Wszystkim chłopakom którym nie udało się awansować życzę wszystkiego dobrego, pewnie polowa z was zakończy przygodę z koszykówką a Ci co zostaną będą walczyć za dwa lata o MP U18

Grupy (turniej finałowy)    07-11.06.2017
organizatora poznamy w środę o 12.00

GRUPA A

UKS La Basket Warszawa
UKS Siódemka Trefl Sopot
UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
CSM Kuźnia-Cerkamed Stalowa Wola

GRUPA B

WKK Wrocław
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Asseco Gdynia
SPK Białystok


RELACJA LIVE STATYSTYKI


Grupa I - Organizator: Twarde Pierniki Toruń

La Basket Warszawa - Piątka Lublin   89 : 63  STATYSTYKI
Asseco Gdynia - Twarde Pierniki Toruń   57 : 50 STATYSTYKI 
La Basket Warszawa - Asseco Gdynia   80 : 45  STATYSTYKI
Piątka Lublin - Twarde Pierniki Toruń   62 : 71  STATYSTYKI
Asseco Gdynia - Piątka Lublin   68 : 51  STATYSTYKI
Twarde Pierniki Toruń - La Basket Warszawa  61 : 69  STATYSTYKI    

  
   
1
  MISTRZ

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
6
2001: Adamiak Maciej, Cecot Bartosz, Gajewski Aleksander
Gronwald Piotr, Kucharski Bartosz, Kurowski Kacper, Szymczak M.
Piechowicz Kacper, Sadowski Jakub, Sekuła Maksymilian,
Skowroński Damian, Stefański Filip,
Sulima Eryk, Turowski Filip
2002: Białowąs Aleksander

Trener: Wiśnik Tomasz

Finalista MP U14  (5 miejsce) 
(Szkolenie centralne 1)
2
 III miejsce

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
5
2001: Miłosz Korolczuk, Piotr Lis, Oskar Rydzewski
Tomasz Jęczmień, Krzysztof Nowicki, Michał Szelągowski
Dominik Noga, Michał Ostrowski
Adrian Pajkert, Piotr Olszewski, Piotr Gutowski
2002: Oskar Starosta

Trener: Michał Mróz
(Półfinalista MP U14)  (Szkolenie centralne 1)
XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3
  MISTRZ

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
4
2001: Jakub Jagodziński, Kamil Krużyński, Jakub Ciemiński
Jakub Bierski, Adam Hirsz, Jakub Lambarski
Kajetan Kociuba, Łukasz Gliszczyński, Hubert Paluch
Mikołaj Szumański, Szymon Michalski, Wojciech Kaniewski

Trener: Marek Ziółkowski

Finalista MP U14 (2 miejsce)  (Szkolenie centralne 3)
4

 II miejsce

STREFY

Podkarpackie
Lubelskie
3
2001: Paweł Nieradko, Wojciech Kosiuk, Michał Nemś
Michał Grądzki, Maciej Dobrowolski, Mateusz Zdyb 
Jakub Łódź-Śmigielski, Bartosz Stelmasiewicz
2002: Adam Dudziak

Trener: Rafał Ziemoląg

(Półfinalista MP U14)  (Szkolenie centralne 1)


 Grupa II -  organizator:  SPK Białystok

Śląsk Wrocław - Novum Bydgoszcz  62 : 66  STATYSTYKI

7 Trefl Sopot - SPK Białystok  81 : 67  STATSYTYKI  
7 Trefl Sopot -  Śląsk Wrocław  56 : 54  STATYSTYKI 
SPK Białystok - Novum Bydgoszcz  91 : 72  STATYSTYKI
Novum Bydgoszcz - 7 Trefl Sopot  61 : 74   STATYSTYKI
Śląsk Wrocław - SPK Białystok  66 : 63  STATYSTYKI  

  
 
 
1
  MISTRZ

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
6
Finalista MP U14 (8 miejsce)
 2   III miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
42001: Przemysław Bielski, Filip Bieliński, Mateusz Przytulski
Piotr Targoński, Jakub Nieściór, Dawid Chojnowski
Damian Żero, Adam Wiśniowski, Adrian Iwaniuk
Patryk Dzienis, Michał Ajdyna
2002: Bartłomiej Bielski

Trener: Kamil Zakrzewski
(Półfinalista MP U14)  (Szkolenie centralne 3)
XXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3

 III miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
4
2001: Jakub Kuczyc, Jakub Malik, Aleks Żmijak
Maciej Nowak, Piotr Cebula, Marcel Włodarski
Mateusz Czempiel
2002: Roch Krawczyk, Kacper Burakiewicz, Marek Mitman
Krzysztof Niedorys  , Michał Mindowicz

Trener: Piotr Portas
(Półfinalista MP U14)  (Szkolenie centralne 1)
4
 III miejsce

STREFY

Kuj-Pom
Łódzkie
4
2001: Kacper Bochat, Mateusz Ziółkowski, Hubert Kijowski
Dawid Kwiatkowski, Michał Mroziński, Dawid Stasiński
Kamil Kozłowski, Igor Ulanowski
2002: Nataniel Kolasiński, Adam Frąckiewicz, Oliwier Wiśniewski

Trener: Zbigniew Próchnicki

 

Grupa III - organizator:  UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp

WKK Wrocław - Politechnika Neptun Gdańsk  105 : 71  STATYSTYKI
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Spójnia Stargard  66 : 58  STATYSTYKI
Spójnia Stargard - Politechnika Neptun Gdańsk  66 : 82 STATYSTYKI
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - WKK Wrocław   41 : 81  STATYSTYKI 
WKK Wrocław - Spójnia Stargard   71 : 70  STATYSTYKI
Politechnika Neptun Gdańsk -Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.  66 : 85  STATYSTYKI    

  
 
 
1  II miejsce

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
62001: Tomasz Madejski, Aleksander Lentka, Mateusz Bielecki
Igor Yoka-Bratasz, Szymon Eitelthaler, Mateusz Kaszowski
Artur Krzyżyński, Jakub Król, Jakub Balawejder
Marcin Brysz, Aleksander Łańcucki
2002: Mikołaj Koelner, Jan Zieniewicz

Trener: Łukasz Dzierkowski
Finalista MP U14 (1 miejsce)  (Szkolenie centralne 3)
2
   MISTRZ

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom.
5
2001: Krawczyk Maksymilian, Każmierczak Michał,
Tyburcy Mikołaj, Ziółek Bartosz, Szukała Cezary
Fornalik Mateusz, Koczura Hubert, Główka Michał
Pałatyński Domini, Zaradny Kamil,
Mikołajczyk Jakub
Strzelczyk Wiktor, Semczyszyn Kacper,
Matschi  Jakub
2002: Marchewka Kacper

Trener: Andrzej Suski
Finalista MP U14 (4 miejsce) 
(Szkolenie centralne 2)
XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
4
  II miejsce

Strefy

Pomorskie
Wa-ma
4
2001: Mateusz Pieczykolan, Piotr Duriasz
Jan Karbowiak, Przemysław Kowalski, Jakub Wittstock
Jan Gulczyński, Marcin Dolny, Hubert Majewski
Tomasz Kuczyński, Łukasz Krueger, Jakub Kępiński
2002: Maciej Pilski

Trener: Mariusz Karol

3
  II miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom
3
2001: Bartłomiej Górzyński, Michał Huk, Franciszek Gross
Hubert Resiak, Mateusz De Weyher, Konrad Mucha
Michał Litwin, Hubert Dorosz, Aleks Pietruski
2002: Oliwer Korolczuk, Szymon Szmit, Patryk Zając

Trener: Michał Trypuć

(Półfinalista MP U14)


 Grupa IV  organizator:
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

Polonia Warszawa - Biofarm BJ Poznań  70 : 52  STATYSTYKI
Zastal Zielona Góra - Kuźnia-Stalowa Wola  132 : 55  STATYSTYKI 
Kuźnia Stalowa Wola - Biofarm BJ Poznań  66 : 50  STATYSTYKI  
Zastal  Zielona Góra - Polonia Warszawa  97 : 53  STATYSTYKI  
Polonia Warszawa - Kuźnia Stalowa Wola  55 : 57  STATYSTYKI
Biofarm Basket Junior Poznań - Zastal  Zielona Góra   72 : 121  STATYSTYKI  

  
 
 
1
  MISTRZ

STREFY

Dolnośląskie
Lubuskie
6
2001: Mateusz Chałupka, Martin Szymański, Jakub Morgiel
Edwin Mackiewicz, Jan Gawlik, Łukasz Szpakowski
Miłosz Góreńczyk, , Mikołaj Siminski
Wojciech Dymiński, Marcin Matkowski, Michał Siminski
Sergiusz Bator, Jakub Pietrań, Kacper Szarkowicz
2002: Konrad Szymański
Trener:  Marek Hossa
Finalista MP U14 (7 miejsce)  (Szkolenie centralne 2)

2  MISTRZ

STREFY

Podkarpackie
Lubelskie
52001: Jakub Iskra, Szymon Siembida, Michał Soból
Patryk Hałka, Oliwier Bona, Jan Kotulski
Filip Ogonowski, Dominik Typiak, Jakub Patrzyk
2002: Michał Godawski, Mateusz Grochowina

Trener:
Jerzy Szambelan
XXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXX
XXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
3
  IV miejsce

STREFY

Mazowieckie
Podlaski
4
2001: Bartosz Bartoszewski, Olgierd Dmochewicz , 
Jakub Kowalewski, Paweł Snopek, Maciej Szewczyk,
Kamil Wójcik
2002: Kacper Gordon, Jakub Ambroziak, Jakub Janik
Krzysztof Cichocki, Iwo Pokorski, Sebastian Stanisławski

Trener: Dariusz Sworst
(Szkolenie centralne 4 )
4

III miejsce

STREFY

Wielkopolskie
Zachodniopom
3
2001: Mateusz Michał Andrzejewski
2002: Igor Burzyński, Wojciech Tomaszewski,
Szymon Sobiech, Krzysztof Kruszyński,
Adam Jerzy Piotrowski, Jan Szuba
Szymon Koper, Jeremiasz Marciniak
2003: Nikodem Królikowski, Aleksander Wiśniewski

Trener: Cezary Kurzawski

Przygotował zibi

Komentarze
madej1972 dnia maj 22 2017 10:51:57
Z 8 tegorocznych finalistów MP U16 ... 5 drużyn to finaliści U14 smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Sonda
Obecność SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku Śląskim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi