News: MP U14 MŁODZICY rocz.2003 Ćwierćfinały: Szczecin, Sopot, Włocławek, Opalenica, Wrocław, Bytom, Kraków 12-14.V.2017 - SKM - Sl±ska koszykówka młodzieżowa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
FOTO ¦KM Kadry 93-97 Kadry woj. 98/02 Minibasket 05/07 2008 2009 2010 A 2010 B 2011 A 2011 B Foto 2012 A 2012 / IV.2016 Foto 2011 B Foto 2011 A Foto 2010 A Maj 26 2017 11:18:41
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnętrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania
  Turnieje zapowiedzi
  Turnieje zaproszenia

Fotogalerie 2005/2016

Turnieje 2011/2017
  U-11 Rocznik 2006
  U-12 Rocznik 2005
  U-13 Rocznik 2004
  U-14 Rocznik 2003
  U-15 Rocznik 2002
  U-16 Rocznik 2001
  U-18 Rocznik 2000

Turnieje rocz. 94-99
  1994
  1995
  1996
  1997
  1998
  1999

SKM na Finałach MP

Medali¶ci MP
  U16 Kadeci
  U18 Juniorzy
  U20 Juniorzy St.

Kadra Polski

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Najnowsze Filmik
Współpraca

UKS Chromik Żary

UKS Basket Regnum Bydgoszcz

Blog Mlode Lwy

UKS Wojan Pawłowice

Górnik Wałbrzych

KS Pogon Ruda ¦l±ska

TS Basket  Gniezno

Piotrówka Radom

NiedĽwiadki Przemy¶l

¦l±ski Zwi±zek Koszykówki

SKM Zastal Zielona Góra

Podlaski Zwi±zek Koszykówki

WKS SLˇSK Wrocław

Wisła Kraków

TKS Ro¶ Pisz

NOVUM Bydgoszcz

ASTORIA Bydgoszcz

Basket Wrocław 96

Korsarz Gdańsk

TKM Włocławek

REGIS Wieliczka

MKS MOS Konin

GTK Gdynia

WKK Wrocław

Pyra Poznań

PZKosz

SMS Pzkosz Władysławowo

Lubelski Kosz

UKS Katowice

MKS Zabrze

GTK Gliwice

MKKS Rybnik

¦l±ski Basket Kurian

Rudzka Amatorska Liga Koszykówki

¦l±ska Letnia Liga Koszykówki

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 1,871
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~Mezo_and1
Ostatnie Artykuły
Medali¶ci MP U16
Medali¶ci MP U20
Medali¶ci MP U18
Kadra Polski 2002
Podsumowanie SKM 201...
Statystyka
Stat 24

Galeria 2012-2016
Losowa fotka
Kolekcja Koszulek 654




MP U14 MŁODZICY rocz.2003 Ćwierćfinały: Szczecin, Sopot, Włocławek, Opalenica, Wrocław, Bytom, Kraków 12-14.V.2017
U-14 Młodzicy St.
 Pamiętacie turnieje w Wieliczce i Ostrowie Wielkopolskim, po ćwierćfinałach widać który z turniejów był ,,mocny,, z Ostrowskiego turnieju w półfinałach zobaczymy wszystkie drużyny z wielickiego żadnej. Strefa dolno¶l±skie lubuskie do półfinałów przekazała wszystkie cztery ekipy, co ciekawe w Finałach OOM lubuskiego nie było a dolno¶l±skie na czwartym miejscu. W żadnej grupie nie zanotowali¶my ,,układu trójkowego,,  SKM spodziewał się  na turnieju w Opalenicy wyrównanych spotkań tak jednak nie było Gospodarze BTO z III miejsca w strefie nie dali szans przeciwnikom.  Gratuluje awansu drużynie z Słupska ( 5 zawodników w składzie rocznika 2004!) teraz będzie dylemat gdzie maj± ci chłopcy pojechać na finały Energa Basket Cup czy na półfinały MP U14 (po raz kolejny SZS i PZKosz nie mog± się dogadać co do terminów ! a miało już być lepiej)

SKM był przekonany że z ligi ¶l±skiej do półfinałów awansuj± minimum trzy drużyny, jednak tak się nie stało. MKS Dabrowę Górnicz± wyeliminował zespół mało mi znany Zastal Zielona Góra a, MOSM Tychy blado wypadł w Sopocie. Królem strzelców ćwierćfinałów z najlepszym Evalem  został Szymon Siembiga z ¶r 32 pkt na mecz, najwięcej piłek na deskach zebrał Wit Szymański ale jego drużyna z Inowrocławia nie awansowała  do półfinałów. W asystach najlepszy był Hubert Łałak z Sopotu, w przechwytach Bartosz Sitek z Ochoty Godne zauważenia było 33 pkt w jednym meczu  Aleksandra Busza z rocznika 2004

Dobrze zagrali zawodnicy z listy do szkolenia centralnego, pokazało się także kilku zawodników z poza listy. 32 zawodników na Camp Centralny Kadry Polski poznamy po Finałach Mistrzostw Polski 
Do półfinałów awansowali po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy ćwierćfinałowej.


http://rozgrywki.pzkosz.pl/



 Grupa I    
Basket Team Opalenica - organizator

KuĽnia Koszykówki Stalowa Wola - MUKS 1811 Unia Tarnów  67 : 50  MVP: Kacper Słowik  STATYSTYKI
Czarni Słupsk - Basket Team Opalenica   36 : 66 MVP: Mikołaj Rutkowski   STATYSTYKI
MUKS 1811 Unia Tarnów - Basket Team Opalenica  41 : 56 MVP: Adrian Szajek  STATYTSYKI
KuĽnia Koszykówki Stalowa Wola - Czarni Słupsk  40 : 67  MVP: Cezary Jankowski  STATYSTYKI
Czarni Słupsk - MUKS 1811 Unia Tarnów 56 : 45 MVP: Bartosz Olechnowicz   STATYSTYKI
Basket Team Opalenica - KuĽnia Koszykówki Stalowa Wola  63 : 42 MVP: Jakub Gruszczyński  STATYSTYKI

FOTO ZIBI       FILMIKI ZIBI

III - Basket Team Opalenica
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
II - Czarni Słupsk
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
XX
XX
XX
MISTRZ - KK Stalowa Wola
Podkarpackie
Lubelskie
IV - MUKS 1811 Unia Tarnów
Małopolskie
¦więtokrzyskie

 XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce 6 pkt II miejsce 5 pkt
XX III miejsce  4 pkt.
 IV miejsce 3 pkt
X
Grupa II     TS Wisła Kraków – organizator

Wisła Kraków - Jedynka Pelplin  80 : 46  STATYSTYKI
GIM 92 Ursynów Warszawa - ¦l±sk Wrocław  58 : 76  STATYSTYKI
Jedynka Pelplin - ¦l±sk Wrocław  41 : 94  STATYSTYKI
Wisła Kraków - GIM 92 Ursynów Warszawa  57 : 59  STATYSTYKI
GIM 92 Ursynów Warszawa - Jedynka Pelplin  72 : 40  STATYSTYKI
¦l±sk Wrocław - Wisła Kraków  88 : 66  STATYSTYKI

III - WKS ¦l±sk Wrocław
Dolno¶l±skie
Lubuskie
II - Gim 92 Ursynów Warszawa
Mazowieckie
Podlaskie
XX
XX
XX
MISTRZ - TS Wisła Kraków
Małopolskie
¦więtokrzyskie
IV - Jedynka Pelplin
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I miejsce 6 pkt. II miejsce  5 pkt
XX
III miejsce 4 pkt
 IV miejsce 3 pkt

Grupa III           KK Wilki Morskie Szczecin – organizator


Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 77 : 69  STATYSTYKI
Kadet Biała Podlaska - MKS D±browa Górnicza  55 : 88  STATYSTYKI
Zastal Zielona Góra - MKS D±browa Górnicza  75 : 62  STATYSTYKI
Wilki Morskie Szczecin - Kadet Biała Podlaska  88 : 47  STATYSTYKI
Kadet Biała Podlaska - Zastal Zielona Góra  48 : 102  STATYSTYKI
MKS D±browa Górnicza -Wilki Morskie Szczecin   59 : 67  STATYSTYKI

MISTRZ - Wilki Morskie Szczecin
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
IV - Zastal Zielona Góra
Dolno¶l±skie
Lubuskie
XX
XX
XX
III MKS D±browa Górnicza
¦l±skie
Opolskie
II - BSK Kadet Biała Podlaska
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce  6 pkt
II miejsce   5 pktXX
 III miejsce 4  pkt.
 IV miejsce 3 pkt.

Grupa IV         TKM Włocławek – organizator

TKM Włocławek - MKK Gniezno  87 : 45  STATYSTYKI
MKKS Rybnik - Pi±tka Start Lublin  67 : 35  STATYSTYKI
MKK Gniezno  Pi±tka Start Lublin  68 : 62 p/d STATYSTYKI
TKM Włocławek - MKKS Rybnik  41 : 55 STATYSTYKI
MKKS Rybnik - MKK Gniezno   72 : 40  STATYSTYKI
Pi±tka Start Lublin - TKM Włocławek

II - MKKS Rybnik
¦l±skie
Opolskie
MISTRZ - TKM Włocławek
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
XX
XX
XX
IV - MKK Gniezno
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
III Pi±tka Start Lublin
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I miejsce:  6 pkt II miejsce  5 pkt
XX 3 mecz  4 pktIV miejsce 3 pkt

 Grupa V      WKK Wrocław – organizator

Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Cracovia Kraków 54 : 34  STATYSTYKI
WKK Wrocław - BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów  83 : 41  STATYSTYKI
BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów - Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków   27 : 69  STATYSTYKI
WKK Wrocław - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.   62 : 46  STATYSTYKI
Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - BDS-Instal MOS AZSPR Rzeszów  88 : 38  STATYSTYKI
Cracovia Kraków - WKK Wrocław  27 : 76  STATYSTYKI

MISTRZ - WKK Wrocław
Dolno¶l±skie
Lubuskie
II - Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
XX
XX
XX
III - Cracovia 1906 Kraków
Małopolskie
¦więtokrzyskie
IV - Politechnika Rzeszów
Podkarpackie
Lubelskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX

 I miejsce  6 pkt.
 II miejsce 5 pkt
XX
 III miejsce   4 pkt.
  IV miejsce  4 pkt

Grupa VI    MKS Ochota Warszawa – organizator

Ochota Warszawa - AZS PWSZ Skierniewice   94 : 33 STATYSTYKI
Basket Gorzów Wielkopolski - Junior Basket Club Olsztyn  46 : 27  STATYSTYKI
AZS PWSZ Skierniewice - Junior Basket Club Olsztyn   60 : 65  STATYSTYKI
Ochota Warszawa - Basket Gorzów Wielkopolski   91 : 46  STATYSTYKI
Basket Gorzów Wielkopolski - AZS PWSZ Skierniewice   47 : 27 STATYSTYKI
Junior Basket Club Olsztyn - Ochota Warszawa   34 : 111  STATYSTYKI

MISTRZ - MKS Ochota Warszawa
Mazowieckie  (foto 2015)
Podlaskie
II - Basket Gorzów Wlkp.
Dolno¶l±skie
Lubuskie
XX
XX
XX
III Basket Junior Olsztyn
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
IV - AZS PWSZ Skierniewice
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce  6 pkt
 II miejsce   5 pkt.
XX III miejsce  4 pkt.
 IV miejsce  3 pkt.

 Grupa VII    UKS 7 Trefl Sopot – organizator

Siódemka Trefl Sopot - MOSM Tychy  52 : 28 STATYSTYKI
ŁKS  ŁódĽ - MOSiR Bielsk Podlaski  59 : 50  STATYSTYKI
MOSM Tychy - MOSiR Bielsk Podlaski  68 : 62  STATYSTYKI
Siódemka Trefl Sopot - ŁKS  ŁódĽ   65 : 26  STATYSTYKI
ŁKS ŁódĽ - MOSM Tychy 75 : 34  STATYSTYKI
MOSiR Bielsk Podlaski - Siódemka Trefl Sopot 42 : 56  STATYSTYKI

MISTRZ - UKS 7 Trefl Sopot
Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
II ŁKS ŁódĽ
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
XX
XX
XX
III - MOSIR Bielsk Podlaski
Mazowieckie
Podlaskie    (foto 215)
IV - MOSM Tychy
¦l±skie
Opolskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


 I miejsce   6 pkt
 II miejsce  5 pkt
XX
 III miejsce   4 pkt
 IV miejsce   3 pkt.

 Grupa VIII  
UKS MOSM Bytom – organizator



MOSM Bytom - Piotrówka Radom   87 : 46 STATYSTYKI 
Regis Wieliczka -Kasprowicz Inowrocław   75 : 81  STATYSTYKI 
Piotrówka Radom - Kasprowicz Inowrocław   77 : 58  STATYSTYKI
MOSM Bytom - Regis Wieliczka    75 : 35  STATYSTYKI
Regis Wieliczka - Piotrówka Radom  57 : 62  STATYSTYKI
Kasprowicz Inowrocław -  MOSM Bytom   60 : 89  STATYSTYKI

MISTRZ - MOSM Bytom
¦l±skie
Opolskie
IV - Piotrówka Radom
Mazowieckie
Podlaskie
XX
XX
XX
III Kasprowicz Inowrocław
Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
II UKS Regis Wieliczka
Małopolskie
¦więtokrzyskie


XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX
XX


I MIEJSCE:   6 pkt.
 II miejsce  5 pkt.XX
 III miejsce  4 pkt. IV miejsce   3 pkt.

W rozgrywkach centralnych bior± udział po cztery najlepsze drużyny z o¶miu stref.
 


Komentarze
BEBNIARZ dnia kwiecień 26 2017 13:14:39
Zibi a my JUŻ wiemy. Jeden z ćwierćfinałów odbędzie sie w Opalenicy
Jaszczurka dnia kwiecień 29 2017 20:41:03
Moje typy:

Grupa I - Czarni Słupsk, Basket Team Opalenica
Grupa II - Gim 92 Ursynów Warszawa, WKS ¦l±sk Wrocław
Grupa III - Wilki Morskie Szczecin, MKS D±browa Górnicza
Grupa IV - TKM Włocławek, MKKS Rybnik
Grupa V - WKK Wrocław, Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
Grupa VI - MKS Ochota Warszawa, Basket Gorzów Wlkp.
Grupa VII - UKS 7 Trefl Sopot, ŁKS ŁódĽ Szkoła Gortata
Grupa VIII - MOSM Bytom, Kasprowicz Inowrocław
ToniK dnia maj 01 2017 08:49:24
Ja obstawiam tak:
I BT Opalenica, Czarni Słupsk
II Wisła Kraków, ¦l±sk Wrocław
III Wilki Szczecin, MKS D±browa
IV TKM Włocławek, MKKS Rybnik
V WKK Wrocław, Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
VI Ochota Warszawa, Basket Gorzów
VII Trefl Sopot, MOSM Tychy
VIII MOSM Bytom, Kasprowicz Inowrocław
smiley
xx_men dnia maj 08 2017 10:57:24
Jeszcze jedne typy na najbliżeszy weekend
Grupa I - Basket Team Opalenica,Czarni Słupsk,
Grupa II - Gim 92 Ursynów Warszawa, Wisła Kraków
Grupa III - Wilki Morskie Szczecin, MKS D±browa Górnicza
Grupa IV - TKM Włocławek, MKKS Rybnik
Grupa V - Kasprowiczanka Ostrów, WKK Wrocław
Grupa VI - MKS Ochota Warszawa, Basket Gorzów Wlkp.
Grupa VII - UKS 7 Trefl Sopot, ŁKS ŁódĽ
Grupa VIII - MOSM Bytom, Regis Wieliczka
silesia_fan dnia maj 09 2017 18:45:15
to ja tak przekornie smiley
Grupa I - Basket Team Opalenica, CSM KuĽnia Stalowa Wola
Grupa II - WKS ¦l±sk Wrocław, Wisła Kraków
Grupa III - Wilki Morskie Szczecin, MKS D±browa Górnicza
Grupa IV - MKKS Rybnik, MKK Gniezno
Grupa V - WKK Wrocław, Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.
Grupa VI - MKS Ochota Warszawa, Basket Gorzów Wlkp.
Grupa VII - UKS 7 Trefl Sopot, MOSM Tychy
Grupa VIII - MOSM Bytom, Kasprowicz Inowrocław
tafal1978 dnia maj 10 2017 12:08:40
Grupa I : Basket Team Opalenica, CSM Kużnia Koszykówki Stalowa Wola
Grupa II: Wisła Kraków , Gim 92 Ursynów Warszawa
Grupa III: MKS Dr±browa Górnicza, Wilki Morskie Szczecin
Grupa IV: TKM Włocławek, MKKS Rybnik
Grupa V: WKK Wrocław, Kasprowiczanka Ostrów Wielkopolski
Grupa VI: MKS Ochota Warszawa, Basket Gorzów Wielkopolski
Grupa VII: UKS Siódemka Sopot, MOSIR Bielsk Podlaski
Grupa VIII: MOSM Bytom , Kasprowicz Inowrocław
silesia_fan dnia maj 12 2017 23:43:39
W Bytomiu:
Pierwszy mecz, dojrzała koszykówka chłopców Sędzika, spokojne prowadzenie meczu, mocna defensywa, w sumie mecz bez większych emocji.
Za to drugie spotkanie...
O jeju co tam się działo. Ze statystyk wynika, że oddano w sumie 156 rzutów. Dziko¶ć, chaos, prowadzenie Kasprowicza do przerwy i ambitna pogoń Regisu po przerwie. Na pewno mecz z emocjami, ale czy to była fajna koszykówka? hmm. zależy, kto co lubi. Mnie osobi¶cie taki bałagan na boisku nie przypadł do gustu.
Jaszczurka dnia maj 13 2017 23:07:49
Zaczarowane kosze w Sopocie? Kolejna drużyna rzuca poniżej 30 punktów. UKS 7 Trefl Sopot w dwóch meczach stracił zaledwie 54 punkty.
ToniK dnia maj 14 2017 21:23:56
Jak to zwykle bywa nikt nie trafił typowań smiley
Największym zaskoczeniem jest chyba Radom ...

We Wrocławiu WKK, wykorzystało atut własnej, pięknej hali. Widać, że w pełnym składzie s± bardzo silni.
Kaspro ambitnie, walecznie ale trochę bez błysku w ataku. Ciekawostk± jest fakt, że mamy najwięcej bloków z wszystkich drużyn.
Cracovia przez dwie i pół kwarty stawiała się Ostrowowi, w końcówce zabrakło sił, ale jest potencjał w tej ekipie.

Gratulacje dla wszystkich półfinalistów.
Jaszczurka dnia maj 15 2017 13:03:26
Takie tam kilka spostrzeżeń po ćwierćfinałach...

Najwięcej zdobytych punktów - 296 MKS Ochota Warszawa
Najmniej straconych punktów - 96 UKS Siódemka Trefl Sopot
We wszystkich grupach o awansie decydowały "duże" punkty.
Ze strefy dolno¶l±skie/lubuskie awansowały wszystkie 4 zespoły
Ze stref podkarpackie/lubelskie i małopolskie/¶więtokrzyskie nie awansowała żadna drużyna
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.


Sonda
Obecno¶ć SKM
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Copyright © 2007 by Zibi