News: VIII Turniej NiepodlegÅ‚oÅ›ci chÅ‚. i dz. rocz. 2004 Bialystok 11-13.XI.2016 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Sierpie 18 2019 21:53:45
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

VIII Turniej Niepodległości chł. i dz. rocz. 2004 Bialystok 11-13.XI.2016
Turnieje Podsumowanie
 W dniach 11/13 listopada w hali sportowej SP 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku odbył się VIII Ogólnopolski Turniej „NIEPODLEGŁOŚCI” w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców rocznik 2004 i młodsi. W turnieju wzięło udział 7 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców z Bielska Podlaskiego, Działdowa, Elbląga, Grodna (Białoruś), Lublina, Łomży, Mariampola (Litwa), Zambrowa oraz „BASKET 47” Białystok.

Przez trzy dni 169 zawodniczek i zawodników rozegrało 36 meczów systemem „każdy z każdym”. Turniej „Niepodległości” to kolejna impreza zorganizowana przez UKS Basket 47.

Kolejność turnieju chłopców:
1. UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża
2. UKS „TRÓJKA” Działdowo
3. UKS „BASKET 47” Białystok
4. SDYSHOR 7 Grodno
5. MOSiR Bielsk Podlaski
6. UKS „ORKAN” Zambrów

MVP – najlepszy zawodnik turnieju: Wiktor Jezusek – UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża
Najlepszy rozgrywający turnieju: Kacper Jackowski – UKS „TRÓJKA” Działdowo
Najlepszy obrońca turnieju: Szymon Jasiński – UKS „BASKET 47” Białystok

Pierwsza piÄ…tka turnieju:

UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża – Maciej Piasecki
UKS „TRÓJKA” Działdowo –Szymon Prokopowicz
UKS „BASKET 47” Białystok- Szymon Chrzanowski
MOSiR Bielsk Podlaski – Jakub Korneluk
UKS „ORKAN” Zambrów- Jakub Kołomyjski

Druga piÄ…tka turnieju:
UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża – Kamil Staszewski
UKS „TRÓJKA” Działdowo- Jakub Kopyciński
UKS „BASKET 47” Białystok – Piotr Korolczuk
SDYSHOR 7 Grodno – Maksim Bogurin
MOSiR Bielsk Podlaski – Oskar Chmielewski

Najskuteczniejsi w swoich zespołach:

UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża – Jakub Kołakowski
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Adrian Leman
UKS „BASKET 47” Białystok – Jakub Łobodziński
SDYSHOR 7 Grodno – Robert Szarkow
MOSiR Bielsk Podlaski –Bogdan Sosnowski
UKS „ORKAN” Zambrów – Oliwier Jary

Najlepsi zawodnicy w zespole:

UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża – Damian Boć
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Krystian Jędraszek
UKS „BASKET 47” Białystok – Jakub Cimochowski
SDYSHOR 7 Grodno – Borys Bandarewicz
MOSiR Bielsk Podlaski – Kornel Łoniewski
UKS „ORKAN” Zambrów – Jakub Lutostański

Wyniki meczów chłopców:
UKS „BASKET 47” Białystok – UKS „ORKAN” Zambrów 42 : 31
UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża – MOSiR Bielsk Podlaski 62 : 25
UKS „TRÓJKA” Działdowo – SDYSHOR 7 Grodno 32 : 36
UKS „ORKAN” Zambrów – UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża 27 : 76
UKS „BASKET 47” Białystok – SDYSCHOR 7 Grodno 34 : 31
MOSiR Bielsk Podlaski – UKS „TRÓJKA” Działdowo 36 : 52
UKS „BASKET 47” Białystok – UKS „TRÓJKA” Działdowo 33 : 45
SDYSHOR 7 Grodno – UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża 21 : 33
UKS „ORKAN” Zambrów – MOSiR Bielsk Podlaski 30 : 3
UKS „BASKET 47” Białystok – UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża 32 : 52
MOSiR Bielsk Podlaski – SDYSHOR 7 Grodno 19 : 43
UKS „TRÓJKA” Działdowo – UKS „ORKAN” Zambrów 74 : 14
SDYSHOR 7 Grodno – UKS „ORKAN” Zambrów 52 : 33
UKS „TRÓJKA” Działdowo – UKS „DZIEWIĄTKA” Łomża 24 : 40
UKS „BASKET 47” Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski 35 : 30

Wyniki meczów dziewcząt:

UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK – UKS „ORKAN” ZAMBRÓW 34 : 17
MARIAMPOL – SDYSHOR 7 GRODNO 24 : 28
UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO – AZS UMCS 45 LUBLIN 28 : 31
UKS „JAR” ELBLĄG – UKS „ORKAN” ZAMBRÓW 36 : 19
MARIAMPOL – AZS UMCS 45 LUBLIN 34 : 33
UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK – UKS „ JAR” ELBLĄG 48 : 21
UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO – SDYSHOR 7 GRODNO 32 : 33
UKS „ORKAN” ZAMBRÓW – SDYSHOR 7 GRODNO 21 : 33
AZS UMCS 45 LUBLIN – UKS „ JAR” ELBLĄG 26 : 6
UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK – MARIAMPOL 14 : 34
UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO – UKS „JAR” ELBLĄG 48 : 19
SDYSHOR 7 GRODNO – UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK 30 : 32
AZS UMCS 45 LUBLIN – UKS „ORKAN” ZAMBRÓW 45 : 12
UKS „JAR” ELBLĄG – MARIAMPOL 18 : 42
UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK – AZS UMCS 45 LUBLIN 23 : 12
UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO – UKS „ORKAN” ZAMBRÓW 29 : 4
MARIAMPOL – UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO 27 : 23
SDYSHOR 7 GRODNO – UKS „JAR” ELBLĄG 28 : 5
UKS „ORKAN” ZAMBRÓW – MARIAMPOL 18 : 32
AZS UMCS 45 LUBLIN – SDYSHOR 7 GRODNO 17 : 23
UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK – UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO 31 : 21

Tabela turnieju dziewczÄ…t:

1. ŻSM Mariampol (Litwa)
2. SDYSHOR 7 Grodno (Białoruś)
3. UKS „BASKET 47” Białystok
4. AZS UMCS 45 Lublin
5. UKS „TRÓJKA” Działdowo
6. UKS „JAR” Elbląg
7. UKS „ORKAN” Zambrów

Najlepsze zawodniczki w zespole:

ŻSM Mariampol – Gabija Narusaityte
SDYSHOR 7 Grodno – Jana Truszczenko
UKS „BASKET 47” Białystok – Oliwia Olszewska
AZS UMCS 45 Lublin – Julia Skawińska
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Zuzanna Malikowska
UKS „JAR” Elbląg – Agata Kamińska
UKS „ORKAN” Zambrów – Zuzanna Modzelewska

Najskuteczniejsze w swoich zespołach:
ŻSM Mariampol – Gabriele Sedereviciute
SDYSHOR 7 Grodno – Elwira Badalova
UKS „BASKET 47” Białystok – Weronika Nieściór
AZS UMCS 45 Lublin – Roksana Ćwiek
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Nikola Kowalczuk
UKS „JAR” Elbląg – Natalia Gruz
UKS „ORKAN” Zambrów – Natalia Bielicka

Druga piÄ…tka turnieju:
ŻSM Mariampol – Aurelija Paliunaite
UKS „BASKET 47” Białystok – Amelia Molska
AZS UMCS 45 Lublin – Małgorzata Szcześniak
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Amelia Jaworska
UKS „JAR” Elbląg – Adrianna Szwarc

Pierwsza piÄ…tka turnieju:
ŻSM Mariampol – Gabriele Sedereviciute
SDYSHOR 7 Grodno – Elizawieta Szyszluk
UKS „BASKET 47” Białystok – Aleksandra Stocka
AZS UMCS 45 Lublin – Weronika Jakubczak
UKS „TRÓJKA” Działdowo – Wiktoria Sowińska

MVP - najlepsza zawodniczka turnieju: Vilda Sapalaite – ŻSM Mariampol
Najlepsza rozgrywająca turnieju: Natalia Sporik – SDYSHOR 7 Grodno
Najlepsza obrończyni turnieju: Oliwia Baran – UKS „BASKET 47” Białystok
Wyróżnienie trenera - Synakowska Paulina – UKS „TRÓJKA” Działdowo

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Artur W³odarczyk - WIS£A Kraków
Artur W³odarczyk - WIS£A Kraków
Kadra Polski rocznik 1996
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi