News: EYBL sezon 2016/2017 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Sierpie 21 2019 06:02:14
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

EYBL sezon 2016/2017
EYBL
 W sezonie 2016/2017 turnieje EYBL odbêd± siê w Polsce w: Sopocie, Szczecinie, ¯orach,  Lublinie i £odzi

Polacy zagraj± na: Litwie, £otwie, Estonii, Bia³orusi,  Rosji, Finlandii, Czechach, oraz na Wêgrzech,

Bardzo proszê o wysy³anie wszelakich informacji o waszych turniejach (fotki filmiki, wyró¿nienia, ciekawostki itp.) na adres zbyszekbytomski@gmail.com

RELACJE VIDEO LIVE

RELACJA LIVE STATYSTYKI

Kategoria U20 Junior

ASSECO Gdynia
1 turniej: Ryga  (bilans 3 zw. 2 por.) II miejsce
2 turniej: Gdynia (bilans 3 zw. / 2 por) IV miejsce
3 turniej: Talin (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce (Asseco zagra³o m³odszym sk³adem z powodu rozgrywania w Polsce Fina³ów U20)

SMS PZKosz W³adys³awowo
1 turniej: Venstspils  (bilans 4 zw. / 1 por.) I miejsce MVP:Daniel Go³êbiowski - ALL-STARS: Micha³ Samsonowicz
2 turniej: Gdynia  (bilans 5 zw. / 0 por.)  I miejsce
3 turniej: Miñsk (bilans 3 zw. 2 por.) III miejsce

Final Four - Khimki, Russia - April 14/16, 2017
1 BC Khimki     4    
2 BC Tsmoki-Minsk 3    
3 Georgia 3    
4 SMS PZKosz W³adys³awowo 2

 wynik...........................................................
 sk³ad...punkty........................

GRUPA A
Liga Wschodnia
23-25.IX.2016
Ventspils,£otwa 
02/04.XII.2016
Sopot, Polska
27/29.I.2017
Miñsk, Bia³oru¶
Tallinn Kalev - PZKosz W³adys³awowo 57 : 69
PZKosz Wladys³awowo - BG Lulea  67 : 58
BC Ventspils - PZKosz W³adys³awowo  71 : 59
PZKosz W³adys³awowo - Georgia 73 : 61
Khimki Rosja - PZKosz W³adys³awowo  53 : 54
BC Asseco - SMS W³adys³awowo 43 : 53
SMS W³adys³awowo - Olimp 97   68 : 37
BA Budapest - SMS W³adys³awowo  48 : 64
SMS W³adys³awowo  - BS DSN   79 : 46
SMS W³adys³awowo  -  Tsmoki-Minsk  66 : 49

BC BSEU - SMS  Wladslawowo  49 : 66 
SMS  Wladslawowo - BS Riga/Jugla   69 : 39
BC Runa  - SMS  Wladslawowo  72 : 56
SMS  Wladslawowo - Valmiera/ORDO   66 : 59
SMS Wladslawowo - BC Barsy 68 : 59
SMS Wladslawowo - Georgia 58:82    
SMSWladslawowo - BC Tsmoki-Minsk 55:74


TABELA KOÑCOWA I  m. (bilans  z.13/ p.2) 
 Daniel Golebiowski 15 / 200
Michal Samsonowicz 15 / 142
Adrian Bogucki 12 / 82
Mateusz Szlachetka 10 / 66
Kacper Makowski 9 / 65
Mikolaj Czyz 10 / 65
Daniel Dawdo 12 / 54
Hubert Wyszkowski 10 / 45
Micha³ Krasucki 5 / 38
Piotr Powidel 5 / 36
Maksymilian Jakubek 15 / 34
Marcin Stasiak 14 / 33
Konrad Dawdo 8 / 31
Kuba przelaz³y 5 / 26
Adrian Matyszkiewicz 6 / 15
Patryk Stankowski 7 / 13
Pawe³ Kopycki 5 / 12
Kacper Moscicki 5 / 12
Kacper Grzybowski 1/ 8
Trener: Mariusz Niedbalski

GRUPA B
Liga Wschodnia

16-18.IX.2016
Rga, £otwa
02/04.XII.2016
Sopot, Polska
24/26.II.2017
Tallinn, Estonia
Asseco Gdynia - Olimp Petersburg  56 : 40
Asseco Gdynia - Runa  Moskwa Rosja 53 : 58   
Valmieras BSS £otwa - Asseco Gdynia 48 : 64
Asseco Gdynia - BS Riga/Jugla £otwa 58 : 68   
BC BSEU - Asseco Gdynia   46 : 63
BC Asseco - SMS  W³adys³awowo 43 : 53
BC Ventspils - BC Asseco   50 : 54
BC Asseco - BC Barsy  46 : 45
BC Tsmoki-Minsk - BC Asseco   55 : 42
BS DSN - BC Asseco 52 : 64

Georgia - BC Asseco 91 : 32
BC Asseco - BA Tallinn 48 : 71
BG Lulea - BC Asseco   51 : 34
BC Asseco - BC Khimki  24 : 88  
BC Asseco - BA Budapest  35 : 68

TABELA KOÑCOWA XI  m. (bilans  z.6/ p.9)

 Karol Kaminski 9 / 119
Michal Kolodziej 9 / 108
Aleksander Zalucki 9 / 66
Mateusz Itrich 9 / 59
Marcel Ponitka 4 / 43
Jakub Sadlo 5     34
Kacper Traczyk 9 / 28
Mateusz Burlinski 5     28
Jakub Wantuch 9 / 25
Wiktor Heleniak 5 / 19
Damian Romanowski 7 / 19
Jakub Adamczak  5 / 18
Jan Krzysztof Switaj 5     17 
Michal Slupek 5 / 15
Jakub Szulc 7 / 11

Trener: Milos Mitrovic   

KATEGORIA U17 rocznik 2000

Solven Szczecin:
1 turniej: Ryga  (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce
2 turniej: Szczecin (bilans 3 zw. / 2 por.) IV miejsce
3 turniej: Ryga (bilans 2 zw. / 3 por) VI miejsce
Hensford Przemy¶l: 
1 turniej: Ryga  (bilans 3 zw. / 2 por.)  III miejsce
2 turniej: Kowno  (bilans 2 zw. / 3 por.) V miejsce
3 turniej: Wilno (bilans 1 zw. / 4 por.) ALL-STARS: Pawe³ Strzêpek  FOTO
Start Lublin:
1 turniej: Miñski  (bilans 2 zw. / 3 por.)  V miejsce
2 turniej: Wilno (bilans 3 zw. / 2 por.) III miejsce
3 turniej: Lublin (bilans 3 zw. / 2 por.) IV miejsce
£KS £ód¼: XIII miejsce
1 turniej: £ód¼   (bilans 2 zw. / 2 por.) V miejsce
2 turniej: Szeged (bilans 1 zw. / 3 por.) VIII miejsce
Cracovia Kraków: XIV miejsce
1 turniej: £ód¼  (bilans 1 zw. / 3 por.)  VI miejsce
2 turniej: Szeged (bilans 1 zw. / 3 por.) VI miejsce

 wynik......................................................................
 sk³ad...punkty........................









DYWIZJA A
Liga Wschodnia
27/30.X.2016
Ryga, £otwa
26/29,I.2017
Szczecin, Polska 
23/25.III.2017
Ryga, £otwa
VEF Riga - Solven Szczecin 58 : 47 
Solven BC Szczecin - BC Tornado  42 : 79 
Hensfort Przemysl - Solven Szczecin 55 : 27
Solven Szczecin - BS Vilnius  30 : 61
Valmieras BSS - Solven Szczecin 53 : 48
Solven Szczecin - BS Birziai   60 : 81
Novipiu Piemonte - Solven  Szczecin  59 : 62
Solven Szczecin - Tsmoki-Minsk   80 : 75
VISI KARTU' Vilnius - Solven Szczecin  76 : 74
Solven Szczecin - BS Riga
77 : 36
Solven BC Szczecin - BS Riga/DSN  50 : 52
Solven BC Szczecin  - BS Kalininskaya   45 : 43 
Keila KK  - Solven BC Szczecin  55 : 43
Solven BC Szczecin  - BC Wartti Basket   42 : 52
BC Tartu - Solven BC Szczecin 31 : 45

TABELA KOÑCOWA  XII miejsce (bilans 5 zw./10 por.)
 Wiktor Rajewicz 15 / 196
Adam Nawrocki 15 / 111
Mikolaj Szylinski 15 / 95
Filip Grzadzielski 12 / 84
Arkadiusz Szkudlarek 15 / 71
Bartek Smiechowski 14 / 62
Igor Wiliñski 9 / 41
Hubert Nowak 13 / 39
Kacper Mankowski 15 / 27
Jakub Koczan 14 / 23
Jakub Tomczyk 8 / 16
Jakub Szypczak 6 / 5

Trener: Wojciech Boblewski











DYWIZJA A
Liga Wschodnia
27/30.X.2016
Ryga £otwa
26/29.I.2017
Kowno Litwa
10/12.III.2017
Wilno Litwa
Hensfort Przemy¶l - Valmieras BSS 54 : 45 
BS Riga/DSN - Hensfort Przemy¶l 57 : 47     
Hensfort Przemy¶l - Solven Szczecin 55 : 27
BS Riga - Hensfort Przemy¶l  64 : 89 
Hensfort Przemy¶l - VEF Riga 38 : 58
Hensfort Przemysl - Wartti Basket 58 : 62
BS Kalininskaya - Hensfort Przemysl  38 : 62
Hensfort Przemysl - Keila KK  49 : 55
BC Tartu - Hensfort Przemysl  47 : 53
BC Tornado - Hensfort Przemysl 70 :48

Novipiu Campus Piemonte - Hensfort Przemysl 63:56
Hensfort Przemysl - VISI KARTU Vilnius   51 : 56
BS Birziai  - Hensfort Przemysl   54 : 58
Hensfort Przemysl  - BC Tsmoki-Minsk   65 : 73
BS Vilnius  - Hensfort Przemysl 72 : 55

TABELA KOÑCOWA  X miejsce (bilans 6 zw. / 9 por.)
 Szymon Janczak 15/193
Pawel Strzepek 15 /188
Kacper Walciszewski 15/112
Mikolaj Kleszcz 15/76
Bartosz Kosior 15/72
Karol Radon 15 /61
Jakub Complak 10/54
Jakub Kucharski 15/27
Szymon Prusak 13/24
Wiktor Slaby 15/17
Rafal Serwanski 13/14

Trener: Daniel Puchalski





DYWIZJA B
Liga Wschodnia
17/20.XI.2016
Minsk, Bia³oru¶
26/29.I.2017
Wilno Litwa
14/17.IV. 2017
Lublin, Polska
BC Samara - Start Lublin 79 : 50
Start Lublin - BC Paulus 48 : 54
VISI KARTU Vilnius 2 - Start Lublin 45 : 59
Start Lublin - SKM-KPMG  39 : 42 
BS Liepaja - Start Lublin 33 : 54
Kongsberg Miners - Start Lublin  68 : 62
Start Lublin - West Coast All-Stars  82 : 52
Virum Vipers  - Start Lublin  50 : 58
Kedainiai SM/Pikenroll - Start Lublin  38 : 54
Start Lublin - BS Ogre 61 : 67

RGUOR - TBV Start Lublin 71 : 53
A.Kraukla/VEF  - TBV Start Lubli  39 : 55
TBV Start Lublin - BS Ridzene 42 : 54   
CFBB Luxembourg - Start Lubli 42 : 58
TBV Start Lublin - SS Saldus Pro Basketball 68 : 44

TABELA KOÑCOWA  XII miejsce (bilans 8 zw./ 7 por.)
 Bartlomiej Pelczar 15 / 350
Jan Piliszczuk 13 / 208
Jan Grzegorczyk 15 / 107
Karol Szewczyk 15 / 63
Jakub Futrzynski 15 / 54
Jakub Wachowicz 13 / 24
Krzysztof Czerniawski 11 / 11
Pawel Dolecki 11 / 9
Mateusz Skiba 15 / 8
Jakub Laskowski 5 / 4
Mateusz Kulig 10 / 3
Daniel Burzec 2 / 2

Trener: Marek Zieliñski




GRUPA A
Liga Centralna

22/25.IX.2016 
£ód¼, Polska

26/29.I.2017 
Szeged, Wegry
Megyeri Tigers - Gortat Lodz 76 : 58
Gortat Lodz - Inter Bratislava  75 : 51
Gortat Lodz - Feniks 2010 68 : 89
Gortat Cracovia - Gortat BS Lodz 53 : 66

Gortat Lodz - TTU BA  63 : 83
Gortat Lodz - Budapesti Honved 56 : 52
Lido di Roma Basket - Gortat Lodz 99 : 32
Szedeak - Gortat Lodz 90 : 71



TABELA KOÑCOWA XIII miejsce
(bilans 3 zw. / 5 por.)

Bartosz Zakrzewski 7 / 97
Piotr Rajch 8 / 72
Daniel Kosut 8 / 57
Jakub Brandys 8 / 55
Kacper Kujawa 7 / 54
Tobiasz Wnuk 8 / 43
Filip Firlej 8 / 29
Jakub Jakubowski 8 / 21
Michal Bogus 6 / 21
Adrian Lipinski 8 / 16
Filip Rafalek 7 / 11
Patryk Sadowski 5 / 7
Borys Wiesiolowski 4 / 6


Trener: Piotr Trebka

GRUPA A
Liga Centralna

22/25.IX.2016 
£ód¼, Polska

26/29.I.2017 
Szeged, Wêgry

Budapesti Honved - Gortat Cracovia 49 : 56
Gortat Cracovia - Megyeri Tigers 42 : 64
TTU BA - Gortat Cracovia 69 : 44
Gortat Cracovia - Gortat Lodz 53 : 66

Gortat Cracovia - Lido di Roma B 61 : 74
KK Feniks 2010 - Gortat Cracovia 62 : 57
Gortat Cracovia - Szedeak  55 : 89
Inter Bratislava - Gortat Cracovia 60 : 91




TABELA KOÑCOWA XIV miejsce
(bilans 2 zw. / 6 por.)
 Tomasz Wojcicki  8 / 79
Damian Lapcik 8 / 35
Cezary Karpik 8 / 85
Radoslaw Skubinski 6 / 56
Michal Sakowski 8 / 54
Bartosz Jankowski 8 / 38
Dominik Dabrowski 6 / 24
Jan Babiarz 5 / 2
Jakub Charef 8 / 18
Szymon Lekki 4 / 10
Piotr Frydel 3 / 8
Szymon Zapa³a 4 / 41
Volodymyr Sharshakov 4 / 5

Trener: £ukasz Kasperzec
 

KATEGORIA U16 rocznik 2001:

UKS 7 Trefl Sopot 
1 Turniej: Ryga (Bilans: 3 zw. / 1 por.) IV miejsce
2 Turniej: Sopot  (Bilans: 3 zw. / 1 por.) IV miejsce
3 turniej: Miñski  (Bilans 5 zw. 0 por.) II miejsce

Final Four - Minsk, Belarus - May 12/14, 2017  I miejsce (awans do dywizji A)
UKS 7 Trefl Sopot  - BC Chekhovskyi Yastrebi  20: 0 walkower
BS Trinta 2002 - UKS 7 Trefl Sopot  48 : 45
BC Tsmoki-Minsk  - UKS 7 Trefl Sopot  71 : 85
Chromik ¯ary - X miejsce
1 turniej: Budapeszt (Bilans 2 zw. 2 por.) V miejsce MVP dru¿yny: Kacper Porada
2 turniej: Budaro (Bilans 1 zw. / 3 por.) VIII miejsce
SKM Zastal Zielona Góra - VI miejsce
1 Turniej Praga I miejsce (Bilans: 4 zw. / 0 por.) II miejsce
2 turniej: Budapeszt (bilans 2 zw. / 2 por.) V miejsce

 wynik.....................................................................
 sklad...punkty........................

DYWIZJA B
Liga Wschodnia


17/20.XI.2016
Ryga £otwa
19/22I.2017
Sopot, Polska

16/19.III. 2017
Miñsk Bia³oru¶
7 Trefl Sopot - Kauhajoen Karhu 66 : 54
BS Riga/Jugla - 7 Trefl Sopot  51 : 43
7 Trefl Sopot - Vasileostrovskaya  46 : 56  
BS Riga/DSN A.K. - 7 Trefl Sopot 47 : 60
BC Grand Sport - 7 Trefl Sopot  24 : 62
7 Trefl Sopot - BS Jekabpils  49 : 45 
TTU BS - 7 Trefl Sopot  40 : 50 
7 Trefl Sopot - HNMKY   69 : 47 
Dynamo/YOP  - 7 Trefl Sopot  48 : 37
Tsmoki-Minsk - 7 Trefl Sopot 59 : 46

7 Trefl Sopot - Chekhovskyi Yastrebi   54 : 42
BA Tallinn Kalev - UKS 7 Trefl Sopot    55 : 77
UKS 7 Trefl Sopot  - BS Trinta 2002     59 : 40
BC Novosibirsk Junior  - 7 Trefl Sopot  50 : 57
SKM-FrosTec  - UKS 7 Trefl Sopot  39 : 72

TABELA KOÑCOWA  IV miejsce (bilans 11 z./4 p.)

B³a¿ej Kulikowski 11 / 123
£ukasz Klawa 14 / 109
Benjamin Urbaniak 9 / 101
Wojciech Dzier¿ak 14 / 99
Sebastian Rompa 10 / 84
Iwo Olender 14 / 70
Tymon Szymañski 14 / 59
Maciej Danielewicz 14 / 34
Filip ¦liwiñski 14 / 25
Micha³ G±siorowski 9 / 23
Tomasz Urban 13 / 23
Maciej Milun 14 / 23
Dawid Chêæ 9 / 3
Kacper Czuba  1 / 0

Trener: B. Perzanowski


GRUPA A
Liga Centralna


20/23.X.2016
Budapest, Wêgry

2/05.II.2017
Budaors, Wêgry
Chromik Zary - MAFC Budapeszt  44 : 68 
BDSE-Graphax  - Chromik Zary  40 : 75  
Inter Bratys³awa - Chromik Zary 55 : 62 
Chromik Zary - Feniks Skopie  57 : 78

Chromik Zary - London United  71 : 64
Tapiolan Honka - Chromik Zary  81 : 50
TS Jahn Munchen - Chromik Zary 95 : 64
Chromik Zary - Zsiros Academia  80 : 91


TABELA KOÑCOWA  X miejsce
(bilans 3 zw. / 5 por.)

 Kacper Porada  8 / 112
Adam Forysiuk  8 / 112

Rafal Rutkowski  8 / 68
Pawel Pawlikowski  8 / 42
Karol Ghukasyan  4 / 33
Daniel Lyba  8 / 33
Kacper Burnecki  8 / 30
Norbert Maciejak  7 / 11
Seweryn Jutkiewicz  7 / 6
Piotr Grochalski  5 / 4
Oskar Krzywonos  2 / 3
Patryk Gniazdowski  3 / 2
Patryk Postrozny  3 / 2
Rafal Drzewinski  1 / 1

Trener: £ukasz Rubczyñski

GRUPA  B
Liga Centralna


01/04.XII.2016

Praga, Czechy

16/19.II 2017
Budapest, Wêgry
Szolnoki Sportcentrum - SKM Zastal 33 : 80
MBA Prievidza - SKM Zastal 55 : 101
SKM Zastal - Debreceni Kosarlabda  79 : 72
SKM Zastal - Ratgeber Academy Pecs  81 : 65


Basket Dukes - SKM Zastal  63 : 71
BC Megyeri Tigers - SKM Zastal  76 : 81
KTP Kotka - SKM Zastal  92 : 73
SKM Zastal - USK Prague  70 : 76


TABELA KOÑCOWA VI miejsce
(bilans 6 zw. / 2 por.)




 Milosz Gorenczyk 8 / 128
Konrad Szymanski 8 / 125
Edwin Mackiewicz 8 / 81
Michal Siminski 8 / 50
Mikolaj Siminski 8 / 45
Wojciech Dyminski 7 / 44
Jakub Morgiel 8 / 36
Lukasz Szpakowski 8 / 33
Martin Szymanski 8 / 32
Jan Gawlik 8 / 19
Sergiusz Bator 4 / 17
Marcin Matkowski 5 / 16
Mateusz Chalupka 8 / 10

Trener: Marek Hossa


Kategoria U15  rocznik 2002 

¯AK ¯ory
1 turniej: Wilno (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce  (wyró¿nienie: Dominik Pastuszka)
2 turniej: Ryga (bilans 1 zw. / 4 por.) VI miejsce
3 turniej: ¯ory (bilans 1 zw. / 4 por.) VIII miejsce (wyró¿nienie: Tobiasz Ptak)

Biofarm BJ Poznañ
1 turniej: Wilno (bilans 2 zw. / 3 por.) VII miejsce  
2 turniej: Moskwa (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce
3 turniej: ¯ory ¯ory (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce (wyró¿nienie: Igor Burzyñski)

UKS 7 Trefl Sopot

1 turniej: Helsinki (bilans 4 zw. 1 por.) II miejsce
2 turniej: Miñsk (bilans 5 zw. 0 por.) I miejsce
3 turniej: Ryga (bilans 5 zw. 0 por.) I miejsce

Final four - Riga, Latvia - May 05/07, 2017  I MIEJSCE  awans do Dywizji A
A.Kraukla/VEF  - UKS 7 TREFL SOPOT  65 : 69
UKS 7 TREFL SOPOT  - BS DSN  20 : 0 WALKOWER
UKS 7 TREFL SOPOT  - BC Tsmoki-Minsk   78 : 71

 wynik.............................................................
 sklad...punkty........................

DYWIZJA A
Liga Wschodnia
27/30.X.2016
Wilno Litwa
26/29.I.2017
Ryga £otwa

16/19.III.2017
¯ory Polska
CSKA Moskwa - ¯AK ¯ory 105 : 40 
¯AK ¯ory- V.Knasiaus K³ajpeda 59 : 72  
Pallacanestro Trapani - ¯AK ¯ory  74 : 63  
Prinemanie Grodno - ¯AK ¯ory  51 : 47
¯AK ¯ory - Admiralteiskaya  61 : 81
BC Raplamaa - Zorska BA  82 : 51 
Zorska BA - BS Keizars/VEF Riga 60 : 61
Zorska BA - BS Vilnius KM   39 : 58
A. Sabonis BS  - Zorska BA 54 : 59 
Zorska BA - Mens Sana BA 43 : 90

Georgia 2002 - Zorska BA  82 : 64 
Zorska BA - BC Biofarm Basket    52 : 45
BS Klaipeda- - Zorska BA   71 : 46
Zorska BA  - BS Riga/Ridzene  55 : 65
SKM-Electrolux  - Zorska BA 80 : 47

TABELA KOÑCOWA  XVI m. (bilans 2 z./13 p.)
 Dawid Krzystek 15 / 198
Dominik Pastuszka 15 / 140
Kacper Klaczek 5 / 102
Maciej Latka 14 / 102
Daniel Seku³a 9 / 61
Dominik Bednarz 15 / 54
Tobiasz Tyburowski 15 / 51
Tobiasz Ptak 10 / 47
Jakub Merda 13 / 22
Mateusz Krukowski 9 / 8
Dawid Frydrych 10 / 1
Karol Zeslawski 1 / 0

Trener: Grzegorz Marciak



DYWIZJA A
Liga Wschodnia
20/23.X.2016
Ryga £otwa
19/22.I.2017

Moskwa Rosja
23/26.III.2017
Wilno Litwa
KM Wilno Litwa - Biofarm  Poznañ 54 : 38 
Biofarm Poznañ - Tibilisi Kazachstan  59 : 45
Keizars/VEF Ryga  - Biofarm Poznañ 41 : 47 
Biofarm Poznañ - Raplamaa Rapia  41 : 77  
Mens Sana Siena - Biofarm Poznañ 94 : 32
Biofarm Basket - BS CSKA 41 : 66 
V.Knasiaus - Biofarm Basket  33 : 52
Biofarm Basket - SDJSOR  35 : 36 
Admiralteiskaya - Biofarm  51 : 30
Biofarm  - BS Riga/Ridzene 48 : 57 

Biofarm  - Pallacanestro Trapani  64 : 71
Zorska BA - BC Biofarm Basket   52 : 45 
BC Biofarm - A. Sabonis BS     38 : 60
SKM-Electrolux - Biofarm Basket   74 : 44
BS Klaipeda - Biofarm Basket 9 : 50

TABELA KOÑCOWA  XV m. (bilans 2 z./13 p.)

Igor Burzynski 15 / 128
Wojtek Tomaszewski 8 / 127
Olek Wisniewski 15 / 88
Szymon Sobiech 15 / 9
Krzysztof Kruszynski 14 / 51
Daniel Walkowiak 13 / 45
Jeremiasz Marciniak 9 / 31
Jan Kaczmarek 10 / 25
Adam Piotrowski 13 / 24
Jan Szuba 13 / 17
Nikodem Krolikowski 12 / 9
Krzysztof Jaroszewski 9 / 2
Szymon Koper 11 / 2

Trener: Cezary Kurzawski



DYWIZJA B
Liga Wschodnia

20/23.X.2016
Lahti, Finlandia
19/22.I.2017
Minsk, Bia³oru¶ 

16/19.III.2017
Ryga, £otwa
St. Petersburg  – 7 Trefl Sopot 46 : 51 
7 Trefl Sopot – BS Liepaja  64 : 44
TTU Tallinn  – UKS 7 Trefl Sopot  63 : 46  
Namika Lahti –  7 Trefl Sopot  50 : 71  
PuHu Vantaa  –  7 Trefl Sopot  51 : 72  
BC Runa - 7 Trefl Sopot  54 : 65  
7 Trefl Sopot - BS Orbita  51 : 48 
BC Teiwaz - 7 Trefl Sopot   36 : 67
7 Trefl Sopot  - Blackeberg  61 : 37 
7 Trefl Sopot  - BC Dynamo 
86 : 35
7 Trefl Sopot - BS Spars  60 : 24
BS DSN - 7 Trefl Sopot 50 : 71
7 Trefl Sopot - BS Centralnaja   59 : 44
A.Kraukla/VEF - Trefl Sopot   63 : 67
7 Trefl Sopot - BC Tsmoki-Minsk   57 : 53

TABELA KOÑCOWA  II m. (bilans 14 z./1 p.)
 Nikodem Czoska 15 / 172
Daniel Ziolkowski 13 / 124
Michal Lis 14 / 145
Olaf Perzanowski 15 / 141
Piotr Lis 15 / 119
Igor Milicic 15 / 88
Filip Cebula 15 / 80
Kevin Osowski 15 / 41
Albert Szymanski 11 / 20
Karol Kolodziejczyk 15 / 18
Macej Piotrowski 6 / 0

Trener: Tomasz Chwia³kowski




Kategoria U14 rocznik 2003

Kadra Pomorza 2003
1 turniej Wilno (bilans 1 zw. / 4 por.)  VI miejsce (Pomerania 2003)
2 turniej: Miñsk (bilans 1 zw. / 4 por.)  VII miejsce (Pomerania 2003)
3 turniej: Ventspils (blians 1 zw. / 4 por.) VII miejsce  (Pomerania 2004)

Piotrówka Radom
1 Turniej: Ryga  (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce
2 turniej: Adazi (bilans 0 zw. / 5 por.) VII miejsce
3 turniej: Ryga (blanas 2 zw. / 3 por.)

Gortat BS Cracovia - XIII miejsce

1 turniej: Budapeszt (bilans 0 zw. / 5 por.) VIII miejsce
2 turniej: Szalnok (bilans 0 zw. / 5 por.) IX miejsce

 wynik...........................................................
 sklad...punkty........................

GRUPA A
Liga Wschodnia

24/27.XI.2016
Wilno Litwa
9/12.II.2017
Minsk, Bia³oru¶ 

23/26.III.2017
Ventspils, Latvia
SKM - Pomerania (2003)     64:39
BC Dynamo - Pomerania  (2003)    35:56
Pomerania  (2003) - BS CSKA     39:46
Georgia - Pomerania  (2003)   60:52  
Pomerania  (2003) - BC Runa     63:69   
Riga - Pomerania (2003)   62 : 47    
BC Tsmoki-Minsk - Pomerania
(2003)   43 : 65
Pomerania
(2003) - A. Sabonis BC  48 : 76   
BC Ezerzeme - Pomerania
(2003) 58 : 35    
Pomerania
(2003) - VEF SKOLA  48 : 51
Stellazzurra (2004) - Pomerania  78 : 21  
RGUOR - Pomerania (2004) 103 ; 30  
Pomerania (2004) - TTU BS  28 ;78 
Pomerania (2004) - Tallinn Kalev   35 : 83
Pomerania (2004) - BS Spars 77 : 34

TABELA KOÑCOWA  XIV m. (bilans 2 z./12 p.)
 Bartosz Olechnowicz 10 / 148
Cezary Jankowski 10 / 77
Szymon Karlowicz 10 / 72
Kamil Kulik 9 / 22
Wiktor Jaszczerski 10 / 32
Michal Szczepkowski 3 / 3
Jakub Czworowski 9 / 11
Hubert Lalak 10 / 79
Michal Przyludzki 5 / 10
Nikodem Naleczinski 8 / 2
Piotr Spigarski 10 / 12
Marcel Kozlowski 5 / 24

Trener: Bogdan Zamo¶ny


GRUPA B
Liga Wschodnia

17/20.XI.2016
Ryga £otwa
26/29.I.2017
Adazi £otwa

9/12.III.2017
Ryga Lotwa
PiotrowkaRadom  - SKM-AVIVA   36 : 84
Piotrowka Radom - SDJSOR Volgograd  28 : 51
BS Adazi - Piotrowka Radom    71 ; 31
Piotrowka Radom - Sykki 43 : 54
Piotrowka Radom Chekhovskyi Yastrebi 43 : 67
Piotrowka Radom - Klaipeda-Authentic 15 : 95 
Piotrowka  Radom - BC Tartu Riga  35 : 59  
DSN/SPORTA  - Piotrowka Radom 68 : 24       
Piotrowka  Radom - BS Riga/Jugla 18 : 63       
BS CSKA 04 - Piotrowka Radom     41 : 35
 
Admiralteiskaja  - Piotrowka Radom 54:57
Piotrowka Radom  - BS Trinta     28:75
BC Barsy  - Piotrowka Radom 19:50
A.Kraukla/VEF - Piotrowka Radom 34:31
Kalininskaya - Piotrowka - ROSA Radom 48:37

TABELA KOÑCOWA  XVI m. (bilans z. 2/ p. 13)
 Wiktor Gorzynski 15 / 120
Blazej Lisek 15 / 76
Jakub Trzesniewski 7 / 74
Dominik Krakowiak 14 / 53
Jan Fabisiak 15 / 32
Milosz Michalczewski 15 / 29
Bartlomiej Cania 5 / 28
Patryk Rosolowski 14 / 26
Igor Strzakowski 15 / 19
Kajetan Wojcik 15 / 19
Piotr Maciag 10 / 10
Jakub Rak 4 / 10
Jakub Gniadek 5
Erwin Urbanski 5 / 5      
Filip Karczemny 10 / 2
Jakub Wojcieszek 11 / 7
Trener: Piotr Bielak

GRUPA B
Liga Centralna

10/13.XI.2016 
Budapeszt

12/15.I.2017 

Szolnok, Wêgry

Gortat BS Cracovia USK Prague 34 : 77
SBK Junior Levice - Gortat BS Cracovia 83 : 35  
Alba Berlin - Gortat BS Cracovia 96 : 35
Gortat BS Cracovia - Zsiros Academia 46 : 97

Szolnoki  - Gortat BS Cracovia 64 : 43
Gortat BS Cracovia - Bayern Munich 41 : 82  
Inter Bratislava - Gortat BS Cracovia 66 : 36
Gortat BS Cracovia - Mladost Zemun 41 : 105



KLASYFIKACJA KOÑCOWA XIII miejsce
(bilans 0 zw. 8 por.)

 Bartlomiej Gorka 8 / 59
Hubert Koltun 8 / 59

Arkadiusz Herow 4 / 38
Wojciech Seliga 8 / 35
Wiktor Banas 4 / 26
Piotr Karas 4 / 23
Bartlomiej Wesolowski 4 / 20
Marcin Sacha 4     / 19
Pavel Gawin 4 / 11
Kacper Zbroja 7 / 7
Mateusz Wlodarczyk 7 / 4
Mateusz Mularczyk 8 / 4
Karim Saif 4 / 2
Mateusz Zulawski 3 / 2
Pawel Puszkarek 8 / 2
Patryk Gadzik 3  / 0
Sebastian Aronowski 3 / 0
Trener; Mateusz Buka³a


Wyniki Polski w SUPER FINA£ACH

SUPER.FINA£..........sezonkat. klub....................rocznikm....................................... 
Khimki
14-16.IV.17
U20
SMS PZKosz
1997
IV
 
Polska Gdynia
21-24.IV.16
U-20
ASSECO Gdynia
1996
I
INFORMACJE
£otwa Ryga
21-24.IV.16
U-17
ROSA Radom
1999
IV
INFORMACJE
Estonia Talin
28.IV-1.V.16
U-16
UKS 7 Trefl Sopot
2000
VI
INFORMACJE
Polska Cz³uchów
29.IV-2.V.16
U-14
¯AK ¯ory
2002
VIII
INFORMACJE
Rosja Moskwa
2015
U-16
ROSA Radom
1999
VIII
 
Polska Cz³uchów
1-4.V.14
U-14
POMERANIA
2000
I
INFORMACJE
Rosja Moskwa
2014
 Radom
   
 2013
     
Polska Cz³uchów
1-4.V.13
U-14
POMERANIA
1999
V
INFORMACJE
Polska Cz³uchów
3-6.V.12 U-15 POMERANIA
1997 VIII
INFORMACJE
Polska Sopot27-28.IV.12 U-20 TREFL Sopot 1992 III 
£otwa - Ryga
Rosja - Moskwa
5-8.V.11
12-15.V.11
U-16
U-14
POMERANIA
POMERANIA
1995
1997
 Brak udzia³u w SF z powodu
MP (TE SAME TERMINY!)
Litwa - Wilno2009/2010U-15NOVUM Bydgoszcz1995VII 
Polska - Wroc³aw 2007/2008U-14POMERANIA
WKK Wroc³aw
1994V
VI
INFORMACJE
Estonia - Talin2006/2007U-17OSSM Sopot1990 IVINFORMACJE
Polska - Sopot  OSSM Sopot1992IVINFORMACJE
Ukraina Odesa  WKK Wroc³aw 1993VIIIINFORMACJE
Polska - Sopot2004/2005U-16TREFL Sopot
CZARNI S³upsk
1989II
IV
INFORMACJE


Przygotowa³ zibi

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Trenerka Opoka odbiera nagrodê
Trenerka Opoka odbiera nagrodê
I Gala ¦KM Zabrze - Dziewczyny
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi