News: XIII Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.2002 Bydgoszcz 7-9.X.2016 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Czerwiec 19 2019 05:15:36
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

XIII Puchar Prezydenta Bydgoszczy rocz.2002 Bydgoszcz 7-9.X.2016
Turnieje Podsumowanie
 XIII OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ KOSZYKÓWKI KADETÓW (rocznik 2002 O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY

Mecz o IX miejsce: AK Olsztyn - Gimbasket Wroc³aw 57 :  64
Mecz o VII miejsce: Basket Kwidzyn - Pierniki Toruñ 50 : 37
Mecz o V miejsce: Spójnia Sargard - Astoria Bydgoszcz 77 : 47
Mecz o III miejsce: MOSM Bytom - MKS D±browa Górnicza  46 : 50
FINA£:
Novum Bydgoszcz - ¯ubry Bia³ystok  79 : 64

KLASYFIKACJA KOÑCOWA / wyró¿nienia trenerów
1 NOVUM Bydgoszcz  - Adam Fr±ckiewicz
2 ¯ubry Bia³ystok - Pawe³ Trypus
3 MKS D±browa Górnicza - Filip Cie¶lik
4 MOSM Bytom - Maciej Michalski
5 Spójnia Stargard - Damian Jakie³a
6 Astoria Bydgoszcz - Przemys³aw Nowacki
7 Basket Kwidzyn - Jakub Lisowski
8 Pierniki Toruñ - Szymon Kowalkowski
9 Gimbasket Wroc³aw - Mi³osz Wo³k
10 AK Olsztyn

 MVP:
Nataniel Kolasiñski 
Novum Bydgoszcz
 Król Strzelców:
Szymon Szmit 
Spójnia Stargard
102 pkt.

 Król ,,trójek,, -
Bogusz Bia³ecki
-
Novum Bydgoszcz
10x3










 ALL-STARS:

Damian Sypniewski - Novum Bydgoszcz
Oliwier Wi¶niewski - Novum Bydgoszcz
Bartek Derka - MKS D±browa Górnicza
Igor Bañbu³a - MOSM Bytom
Hubert Suchodolski - ¯ubry Bia³ystok

FOTO ZIBI

FOTO ZBIGNIEW PYPLOK


FILMIKI ZIBI

do wtorku wszystkie filmiki by zibi




GRUPA A

Novum Bydgoszcz - AK Olsztyn  88 : 26
MOSM Bytom  - Spójnia Stargard  44 : 47
AK Olszyty - Basket Kwidzyn 48 : 62
MOSM Bytom - Basket Kwidzyn 73 : 36
Spójnia Stargard - Novum Bydgoszcz  57 : 62
Basket Kwidzyn - Spójnia Stargard  41 : 87
Novum Bydgoszcz - MOSM Bytom  49 : 51
AK Olsztyn - Spójnia Stargard 19 : 50
Basket Kwidzyn - Novum Bydgoszcz  26 : 68
AK Olsztyn - MOSM Bytom  25 : 79

1 Novum Bydgoszcz 7 pkt.  (+3)

2 MOSM Bytom  7 pkt.  (-1)
3 Spójnia Stargard  7 pkt (-2)
4 MTS Basket Kwidzyn  5 pkt.
5 AK Olsztyn 3 mecze 4 pkt

GRUPA B
Astoria Bydgoszcz - Pierniki Toruñ  33 : 41
MKS  D±browa Górnicza - Gimbasket Wroc³aw 90 : 36
MKS D±browa Górnicza - Pierniki Toruñ 87 : 35
¯ubry Bialystok - Gimbasket Wroc³aw 84 : 29
Astoria Bydgoszcz - ¯ubry Bia³ystok 35 : 93
Gimbasket Wroc³aw - Astoria Bydgoszcz  28 : 83
MKS D±browa Górnicza - ¯ubry Bia³ystok 48 : 53
Pierniki Toruñ - Gimbasket Wroc³aw  44 : 50
Astoria Bydgoszcz - MKS Dabrowa Górnicza  36 : 62
Pierniki Toruñ - ¯ubry Bia³ystok  17 : 49

1 ¯ubry Bia³ystok  8 pkt.
2  MKS Dabrowa Górnicza  7 pkt.
3 Astoria Bydgoszcz  5 pkt.  (+48)
4 Twarde Pierniki Toruñ  5 pkt.  (+1)
5 Gimbasket Wroc³aw 5  pkt. (-49)

KLASYFIKACJA KOÑCOWA

  NUMER...ZAWODNIK...PUNKTY...................................
 
1

MKS NOVUM BYDGOSZCZ
4 Jakub Anuszkiewicz 2+0+0+8+0 = 10
5 Oliwier Wi¶niewski 12+9+7+6+5 = 39
6 Micha³ Kucharski 6+0+0+4=2 = 12
7 Jakub Sieradzki 6+4+0+5+2 = 17
8 Bogusz Bia³ecki 12+3+11+6+13 = 45  
9 Nataniel Kolasiñski  4+29+22+4+21 = 80
11 Damian Sypniewski 10+0+2+8+14 = 34
12 Hubert Matusiak 4+0+2+6+0 = 12
13 Rados³aw Weselski 4+4+0+13+16 = 37
14 Adam Mikler 12+1+0+6+0 = 19
15 Filip Retecki 6
16 Adam Fr±ckiewicz 10+12+5+0+6 = 33 >>>>>>>>
Szymon Goszczyñski 0
Trener:  Maciej Kulczyk

2
 PKK ¯UBRY BIA£YSTOK
2 Szymon Boboryko 12+3+0-11 = 26
3 Piotr Hryniewicz 0
4 Pawe³ Rudzik 4+2+0-4 = 10
5 Maciej Gil 0
6 Jakub Dekarz 2
7 Marcin ¯ukowsk 8
12 Hubert Jaworowski 0+8-10 = 18
13 Jakub Szewczuk 16+4+10-3 = 30
9 Szymon Prurzkowsk 16+17+7-0 = 40
18 Hubert Suchodlski 8+4-21 = 33
23 Bartosz Sitek 2
30 Piotr Bobka 9+2+0-0 = 11
35 Kamil Kosmola 8+3+2+0 = 13
69 Pawe³ Trypus 0+12+0-5 = 17 >>>>>>>>>>>>>>>
77 £ukasz Kotowski 0
Trener:  Bogus³aw Bobka
 
3
 MKS D¡BROWA GÓRNICZKA

2 Tomasz Pustelnik 12+19+0+4+7 = 42
4 Bartosz Derka 4+6+0+2+5 = 17
6 Damian Orynek 4
7 Krystian Zawadzk 6
9 Pawe³ Radzicki 7+2+0+17+1 = 27
11 Filip Cie¶lik 12+15+0+6+0 = 33
13 Hubert Czerniak 2+0+13+0+0 = 15
15 Dominik Nanu¶ 18+13+0+0+10 = 41
17 Jakub Tomczewsk 9+0+11+7+0 = 27
20 Przemys³aw Paduch 8+17+5+8+11 = 49
23 Bartosz Chodukiewicz 12+13+17+16+16 = 74 >>>

Trener : Marzen Rudolf
 
4
 MOSM BYTOM

1 Igor Bañbu³a  10+16+7+20+4 = 57 
3 Grzegorz Hofman 5+5+5+5+7 = 27
4 Arkadiusz Gnus 0+4+1+8+2= 15
6 Maciej Michalski 8+12+9+4 ? >>>>>>>>>>>>>>>>
9 Jakub £±giewka 3+9+2+8+0 = 22
11 Rados³aw Pyplok 5+15+8+2+8 = 38
12 Oliwier Musialik 0+2+0+8+9 = 17
14 Maciej Jelonek 11+2+18+2+2 = 35
16 Szymon Szeremeta 0+2+0+10+0 = 12
15 Daniel Szkaradek 0+2+0+1+0 = 3
18 Oskar Suwa³a  2+4+0+11+0 = 17

Trener:  Aleksander Sêdzik
5
 SPÓJNIA STARGARD
1 Marcel Grudziñski 0+0+5+2+3 = 10
2 Kamil Krakowiak  2
3 Filip Kulawiak  6
5 Mateusz Kaniowski  4
8 Patryk Ró¿ycki  3
9 Kacper S³omiñski 1+3+6+2+2 = 14
10 Szymon Szmit 16+22+24+17+23 = 102 
13 Oliwer Korolczuk 5+17+4+4+X = 30 
14 Daniel Usakowski 9
23 Patryk Zaj±c 15+12+20+7+26 = 80 
24 Grzegorz Chod¼ko 0+0+9+3+3 = 15
30 Micha³ Stupnicki 7
32 Damian Jakie³a 8+0+6+6+4 = 24 >>>>>>>>>>
Trener: Przemys³aw Mardosiewicz
Asystent  trenera: Wojciech Polasz
 
6
 ASTORIA BYDGOSZCZ

1 Przemek Nowacki 11+1+4+12 >>>>>>>>>>>>>>>
2 Dawid Orzechowski 2+0+4+0
6 Damian Grochowski 0+2+7+0
11 Jakub Chmielewski 6+2+0+4+0
12 Kacper Trykowski 15+1++11
13 Maksymilian Makowski 26+10+9+11
26 Filip Pawlla 0+9+3+0+0
46 Gabriel Kasprowiak 0+0+4+0
55 Gracjan Brzozowski 15+9+2+2
12 Mateusz Bielawski 2+0+2+7
Trener:  Maciej £abu¶

7
 MTS BASKET KWIDZYN

1 Marcel Kapica  4+1+3+1+8 = 17
2 Piotr Zapolski  17+5+4+2+8 = 36
6 Mi³osz Giêdek  14+12+4+11+7 = 48 
7 Micha³ Jata   4+4+3+0+4 = 15
10 Wojciech Szutowicz  0+6+11+2+4 = 23
11 Jakub Lisowski 10+2+4+4+4 = 24  >>>>>>>>>>
12 Mateusz Zimnicki 13+4+5+1+11 = 34
13 Julian Paw³owski  0
14 Dawid Kiliszek 8
17 Konrad Ku³ak  4
25 Marcel Kruszona  
47 Filip Kubiak  6

Trener: Maciej Zimnicki
8
 TWARDE PIERNIKI TORUÑ

4 Micha³ Pyzik 3
5 Jakub Majszak 7
6 Stanis³aw Kwiatkowski 2+0+2+4+9 = 17
9 Kacper Makson 2
10 Szymon Kowalkowski 12+0+9+5+9 = 35 >>>>>>
11 Dawid Michalski 8
12 Antoni Czo³gowski 0+12+0+0+0 = 12
14 Kacper Warot 11+14+10+2+4 = 41
15 Mateusz Skonieczny 2+8+4+2+1 = 17
16 Jan Weso³owski 5+1+4+1+10 = 21
18 Mateusz Kruszkowski 0+6+0+0+4 = 10
 
9

GIMBASKET WROC£AW

4 Jan Jakiel 4
5 Micha³ Patynowski 0+0+7+3+5 = 15
6 Szymon Paszkowski 0
8 Jakub Palczyñski 4
9 Jakub Burdzie³awski 2+0+21+0+4 = 27
10 Kacper Kaba³a 6+2+10+3+18 = 39
11 Mateusz Toporczyk 4
12 Micha³ Kawerski 0+7+5+15+12 = 39
13 Cezary Jakubik 8
14 Mi³osz Wo³k 14+10+17+0+11 = 52  >>>>>>>>>
15 Samuel Wronkowski 2+9+9+0+14 = 34
10
 AKADEMIA KOSZYKÓWKI OLSZTYN

2 Emil Abramowicz 2+1+2+2+3 = 10
6 Miko³aj Jamlo³kowski  4+8+7+9+9 = 37 
7 Jakub ¯urawek  6+10+4+2+20 = 42
12 Dawid Kadrda¶  0+7+2+2+6 = 17
14 Hubert Kowalczyk 0
18 Sebastian Buñko 0
23 Pawe³ Ciotkowski 8+12+1+5+7 = 33
32 Kamil Tomczyk 3
36 Maciej Chmielowski 1
46 Maksymilian Chmielewski 7  
88 Filip Pniewski  2+10+2+1+8 = 23

Trener:  £ukasz Muszyñski
 

Przygotowa³ zibi

          
       

Komentarze
Piniol70 dnia padziernik 07 2016 22:34:26
Lets go Novum, Lets go!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
tatua¿
tatua¿
Kadra ¦laska r.92 Puchar Tatr
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi