News: EYBL Polskie kluby w SEZONIE 2014/2015 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Padziernik 20 2019 07:41:35
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

EYBL Polskie kluby w SEZONIE 2014/2015
EYBL
 Rozpoczê³y siê rozgrywki  Europejskiej Ligi M³odzie¿owej EYBL2014/2015. W tym sezonie w EBL-u wyst±pi tylko piêæ polskich zespo³ów wszystkie w Dywizji A:
U15 rocznik 2000 UKS 7 Trefl Sopot (za kadrê Pomorza 2000),
U16 rocznik 1999 Rosa Sport Radom, KKS Kobierzyce (za Pomorza 1999),
U14 rocznik 2001  Kadra Pomorza 2001 i po raz pierwszy dru¿yn± z województwa ¶l±skiego UKS Wojan Paw³owice.



 U-16 Rocznik 1999  Dywizja A

1 Turniej:
20-23.XI.2014 Radom   (IV miejsce - bilans: 2 zw. 3 por.)
2 Turniej: 22-25.I.2015 Ryga £otwa  ( II miejsce - bilans: 4 zw. 1 prz.)
3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska  (III miejsce - bilans: 3 zw. 2 prz.)

Klasyfikacja po 3 Turniejach - VI miejsce (bilans 9 zw. 6 por.)

SUPERFINA£

1 runda: Rosa Radom - Kesklinna KK Tallinn Estonia  78 : 65
2 runda: Rosa Radom - BS K³ajpeda Litwa 57 : 66
3 runda: Rosa Radom - VKM Wilno Litwa 83 : 92
Klasyfikacja koñcowa: VIII miejsce (bilans 0 zw. 3 por.)

1 Turniej:
20-23.XI.2014 Radom Polska  (III miejsce - bilans: 3 zw. 2 por.)  FOTO
2 Turniej: 22-25.I.2015 Ryga £otwa  (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 prz.)  FOTO
3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska  (VII miejsce - bilans: 1 zw. 4 prz.)
Klasyfikacja po 3 Turniejach -  X miejsce (bilans 6 zw. 9 por.)


 3 Turniej: 26-29.III.2015 Kobierzyce Polska


MVP: Daniel Kasatkin CSKA Moskwa

 Najlepszy Strzelec turnieju: Szymon Wójcik - KKS Kobierzyce

ALL-STARS :
Jan Wójcik - KKS Kobierzyce
Yakov Yakovlev - CSKA Moskwa
Norbert Zió³ko - Rosa Radom
Sander Raieste - Kesklinna Estonia
Paulius Poska - VKM Litwa

FILMIKI ZIBI

FOTO - ZIBI

FOTO FB KOBIERZYCE


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................
  4 Lukasz Roznecki  3 / 5
5 Piotr Palgan 7 / 2
6 Joachim Esangbedo  8 / 11
6 Aaron Esangbedo 4 / 0
7 Patryk Piasecki  3 / 0
8 Kuba Krawczyk 7 / 0
9 Kacper Krawczyk 9 / 2
10 Szymon Wojcik  10 / 167
11 Karol Nowakowski 10 / 106
12 Michal Krawczyk  8 / 4
13 Patryk Cho³uj 5 / 8
14 Liam Junger  10 / 117
15 Jan Wojcik  10 / 93
16 Wojciech Fedorski 4 / 2
17 Tymoteusz Matusiak  10 / 63
18 dAMIAN bORSK 1 / 3
Trenerzy: J. Biñkowski, A Wójcik
STATYSTYKI
KKS Kobierzyce - A. Sabonis Litwa     49 : 54
KKS Kobierzyce - BS Klaipeda Litwa    54 : 71
KKS Kobierzyce - BS Aisciai Litwa          78 : 60
KKS Kobierzyce - Alytus SRC Litwa      61 : 41
KKS Kobierzyce - Rosa Sport             55 : 54

KKS Kobierzyce - BS DSN Ryga £otwa  61 : 81
KKS Kobierzyce - BS Ryga £otwa         58 : 63
KKS Kobierzyce - West Coast Turku Finlandia  67 : 47
KKS Kobierzyce - BA Kalev Talin Estonia 61 : 69  
KKS Kobierzyce - BC MuKi Helsink Finlandia 39 : 70

KKS Kobierzyce - KS Cracovia  54 : 64
Hensfort Przemysl  - KKS Kobierzyce  50 : 80
KKS Kobierzyce  - Kesklinna KK    60 : 78
BS CSKA - KKS Kobierzyce  71 : 62
KKS Kobierzyce  - VKM  47 : 37
  Blazej Sowa 1 / 0
Aleksander Wolszczak 6 / 2
Patryk Lis 10 / 85
Kamil Waniewski 9 / 34
Wojciech Nowak 6 / 11
Bartlomiej Zuk 5 / 6
Norbert Ziolko 10 / 109
Jakub Platos 10 / 46
Mikolaj Krakowiak 10 / 66
Kacper Rojek 10 / 67
Konrad Nowik 10 / 72
Marcin Lewandowski 10 / 59
Szymon Bernasiak 6 / 5
Krystian Nowakowski 5 / 12
B³a¿ej Sowa 1 / 0

Trenerzy: Dawid Mazur

STATYSTYKI
Rosa Sport - BS Aisciai Litwa  74 : 68
Rosa Sport - Alytus SRC Litwa 58 : 63
Rosa Sport - A. Sabonis Litwa    63 : 83
Rosa Sport - BS Klaipeda Litwa 65 : 40
Rosa Sport - KKS Kobierzyce  54 : 55

Rosa Sport - VKM  Wilno Litwa 52 : 97
Rosa Sport - Kalev Tallinn Estonia   49 : 44
Rosa Sport - BC MuKi Helsinki Finlandia  53 : 46
Rosa Sport - BS Ryga £otwa 62 :  51
Rosa Sport - West Coast
Turku Finlandia  64 : 55

Rosa Radom - Hensfort Przemysl   79 : 34 
BS Riga/DSN  - Hensfort Przemysl  56 : 61 po dogrywce
Rosa Sport - CSKA  Moskwa  37 : 51
Kesklinna KK - Rosa Radom 64 :70
BS Riga/DSN- Rosa Radom  26 : 79




U-15 Rocznik 2000 Dywizja A

1 Turniej  30.X - 1.XI.2014 Ryga £otwa (III miejsce - bilans: 4 zw. 1 por.) RELACJA
2 Turniej  22-25.I.2015 Tartu Estonia  (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 por.)  RELACJA   FOTO  
3 Turniej  12-15.III.2015 Trakai Litwa (VII miejsce - bilans 1 zw. 4 por.)

Klasyfikacja koñcowa (po 3)

FOTO PMEDIA


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......terminarz......wyniki.....................................................
   3 Konrad Kolka    12 / 76
 6 Daniel Sarr Malinowski  3 / 0   
 7 Sebastian Walda  15 / 220
 8 Michal Pawlak  15 / 12
 9 Korolczuk Mi³osz  9 / 28
10 Jakub Chojeta  13 /  19 
11 Patryk Pulkotycki  15 / 39
14 Dominik Groth  13 / 85
15 Michal Mochnacz   15 / 153
17 Michal Gasiorowski  10 / 28
23 Przemyslaw Chmielewski 4 / 7
33 Jacek Lonski  11 / 10
35 Mateusz Bronk   15 / 95
77 £ukasz Klawa 1 /0

Trener: Tomasz Chwia³kowski

STATYSTYKI
7 Trefl Sopot - BS Kalininskaya  68 : 61
7 Trefl Sopot - Valmieras BSS    60:50
7 Trefl Sopot - BC Wartti Basket  56:49
7 Trefl Sopot - BS DSN Ryga £otwa  40:51
7 Trefl Sopot - BS Riga £otwa   50:43
7 Trefl Sopot - Rock  Tartu Estonia 52 : 71
7 Trefl Sopot - Kalev/Viasat Estonia   51 : 52 VIDEO
7 Trefl Sopot -
BA Kalev Talin Estonia - 51 : 56
7 Trefl Sopot - KK  Keila  Estonia 62 : 71
7 Trefl Sopot - BS Admiralteiskaya St. Petersburg 69 : 46

7 Trefl Sopot - VISI Kartu Wilno Litwa 39 : 77
7 Trefl Sopot - VEF Ryga £otwa  35 : 57 
7 Trefl Sopot - A. Sabonis Kowno Litwa  60 : 68
7 Trefl Sopot - BC Teiwaz Kijów Ukraina   58 : 45
7 Trefl Sopot - BS Centralnaja Petersburg Rosja   31 : 50




 U-14 Rocznik 2001 Grupa A

1 Turniej: 20-23.XI.2014 Tartu Estonia  (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.)
2 Turniej: 15-18.I.2015 Ryga £otwa (V miejsce - bilans 2 zw. 3 prz.)
3 Turniej: 26-29.III.2015 Ventspils Litwa (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.

Klasyfikacja po 3 Turniejach  XIV miejsce (bilans 2 zw. 13 por.)


 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................

Piotr Lis 8 / 4
Michal Gasiorowski 10 / 90
Lukasz Klawa 10 / 25
Wojciech Dzierzak 10 / 19
Szymon Krajewski 5 / 11
Michal Ostrowski 10 / 37
Iwo Olender 5 / 13
Mateusz Langowski 5 / 23
Jakub Pellowski 10 / 21
Sebastian Rompa 10 / 48
Mateusz Pieczykolan 5 / 13
Piotr Duriasz 10 / 35 
Mi³osz Korolczuk 5 / 20
Gracjan Grabowski 5 / 3

Trener: Jaros³aw Królikowski

STATYSTYKI  
Pomerania - HNMKY Helskinki Finlandia   44 : 62
Pomerania - SC Audentes  Talin Estonia   38 : 64
Pomerania - BC MuKi Helsink Finlandia    31 : 63
Pomerania - Rock Tartu  Estonia                 41 : 55
Pomerania - A. Sabonis  Kowno Litwa       44 : 62
Pomerania - BS Orbita Dzerzhinsk Rosja   43 : 42
Pomerania - BS Trinta Moskwa Rosja        19 : 70
Pomerania - SDJSOR Nr.1 Samara Rosja   46 : 41 
Pomerania - BS Ridzene Ryga £otwa         37 : 49
Pomerania - BC Perkunas Kowno Litwa     
26 : 50
Pomerania 2002 - BC Grand Sport 60 : 75
Pomerania 2002 - BS Spars     17 : 114
Pomerania 2002  - BS Vasileostrovskaya  21 : 102
Pomerania 2002  - BC Enisey-union 32 : 93
Pomerania 2002  - Georgia  46 : 92




 U-14 Rocznik 2001 Grupa B

1 Turniej:  6-9.XI.2014 Wilno Litwa  (VIII miejsce - bilans 0 zw. 5 prz.)
2 Turniej  15-18.I.2015 Paw³owice Polska  (VIII miejsce - bilans 0 zw.  5 prz.) RELACJA ZIBI SKM
3 Turniej: 26-29.III.2015 Miñsk Bia³oru¶
SUPERFINA£: 30.IV-3.V.2014 Ryga £otwa

Klasyfikacja po 2 Turniejach  XVI miejsce (bilans 0 zw. 10 por.)

 Sk³ad.......mecze.......punkty.......
terminarz......wyniki.....................................................

Jakub Pietrzak     9 / 0        
Jakub Grabski     0 / 0          
Bartosz Kubieniec 9 / 9
Piotr Palczewski 10 / 76
Lukasz Januszewicz 10 / 47
Mateusz Panic     10 / 28
Adam Grabarczyk 9 / 8
Aleks Zmijak     9 / 11    
Mateusz Czempiel 10 / 84
Igor Koz³owski     9 / 144
Jakub Gasiorek     7 / 8
Maksymilian Przybyla 7 / 0
Mateusz Rakszawa 3 /9
Piotr Lazarek 5  / 2
TRENER: ZBIGNIEW DUSZA

STATYSTYKI
Wojan Pawlowice - Jugla Kraukla/VEF Ryga £otwa  42 : 54
Wojan Pawlowice - CSKA Moskwa Rosja   36 : 59
Wojan Pawlowice - BS DSN Ryga £otwa  31 : 42
Wojan Pawlowice - BC Khimki Rosja  61 : 66 po 2 dg.
Wojan Pawlowice - SKM Wilno Litwa   33 : 61
Wojan Pawlowice - KM-Silputa Wilno Litwa   41 : 64 
Wojan Pawlowice - Tampereen Pyrinto Finlandia  46 : 57
Wojan Pawlowice - BS Bolderaja Ryga £otwa   43 : 61
Wojan Pawlowice - Kauhajoen Karhu Finlandia  46 : 55 
Wojan Pawlowice - BA Kalev
Talin Estonia  47 : 59









OFICJALNA STRONA EYBL
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
skok z miejsca
skok z miejsca
Nabór Kadry ¦l±ska rocznik 1992
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi