News: I Puchar Narodów Mini Basket rocz.2003 Bia³ystok 25-28.I.2014 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Stycze 24 2019 12:33:15
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

I Puchar Narodów Mini Basket rocz.2003 Bia³ystok 25-28.I.2014
Turnieje Podsumowanie
 MIÊDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CH£OPCÓW ROCZNIK 2003
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BIA£EGOSTOKU PUCHAR NARODÓW
TERMIN: 25-28.I.2014





 MVP
Najlepszy Obroñca
Edmunds Udris
BK Jekabpils £otwa


 Najlepszy rozgrywaj±cy
Titas Gervelis
Lazdiju SC Litwa


 Najlepszy ,,za trzy punkty,,
Kacper Chrzanowski
UKS Nenufar 5 E³k


FOTO - ZIBI

STATYSTYKI

FILIMIKI - ZIBI


FOTO  KASIA

Mecz o miejsca 9 – 10: 
Legion Legionowo - SP 47 Bia³ystok   23  : 12
Mecz o miejsca 7 – 8:    ¯ubry Bia³ystok - UKS 9 £om¿a  50 : 4
Mecz o miejsca 5 – 6:   Region 2010 Grodno - Smoki Miñsk  13 : 30
Mecz o miejsca 3 – 4:   Nenufar E³k -  Basket Bia³ystok  23 : 22
FINA£:   Jekabpils £otwa - Ladziju Litwa  21 : 34
 
KLASYFIKACJA KOÑCOWA

Miejsce
 Fotka dru¿yny
 MVP Dru¿yny
 1  Ladziju
Litwa


Niklaus
Vanags
 
  2
  Jekabpils
£otwa


Gytis
Stankevicius
 
  3
  Nenufar
E³k


Hubert
£a³ak
 
  4
  Basket 47
Bia³ystok


Krystian
Karecki


 
  5
  Smoki
Miñsk
Bia³oru¶


Roman
Shcherbakov
 
  6
  Region2010
Grodno
Bia³oru¶


Nikita
Bogdiel

 
  7

PKK ¯ubry
Bia³ystok

Piotr
Bobka
 
  8
  UKS 9 £om¿a

Adam
Anusewicz
 
  9
  Legion
Legionowo


Micha³
Senkowski
 
  10  SP 47 Bia³ystok

Krystian
Lisowski
 

WYNIKI

 GRUPA A                                                      

BASKET 47 BIA£YSTOK – ¯UBRY BIA£YSTOK  42 : 30
BASKET 47 BIA£YSTOK – REGION GRODNO (BIA£ORU¦)  34 : 28
JEKAB PILS (£OTWA) – LEGION LEGIONOWO  12 : 74
REGION GRODNO (BIA£ORU¦) – LEGION LEGIONOWO  39 : 5
JEKAB PILS (£OTWA) – ¯UBRY BIA£YSTOK  78 : 29
BASKET 47 BIA£YSTOK – LEGION LEGIONOWO  64 : 8
REGION GRODNO (BIA£ORU¦) – JEKAB PILS (£OTWA)  8 : 44
LEGION LEGIONOWO – ¯UBRY BIA£YSTOK 10 : 41
BASKET 47 BIA£YSTOK – JEKAB PILS (£OTWA) 28 : 46
REGION GRODNO (BIA£ORU¦) – ¯UBRY  BIA£SYTOK   35 : 19

1. JEKABPILS (£OTWA)                    8 pkt
2
. BASKET 47 BIA£YSTOK                7 pkt.
3. REGION GRODNO (BIA£ORU¦)   6 pkt.   
4. LEGION LEGIONOWO                5 pkt.
5. PKK ¯UBRY BIA£YSTOK             4 pkt. 

        
 GRUPA B    
      
SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦) – UKS 9 £OM¯A  43 : 15
LADZIJU SC (LITWA) – SP 47 Bia³ystok   63 : 10
NENUFAR 5 E£K – UKS 9 £OM¯A  54 : 6
SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦) – SP 47 BIA£YSTOK  27 : 15
LADZIJU SC (LITWA) – NENUFAR 5 E£K  57 : 17
SP 47 BIA£YSTOK – UKS 9 £OM¯A  6 : 30
SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦) – LADZIJU SC (LITWA) 
16 : 54
LADZIJU SC (LITWA) – UKS 9 £OM¯A  62 : 6
SP 47 BIA£YSTOK – NENUFAR 5E£K  10 : 54
SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦) – NENUFAR 5 E£K  18 : 27

1. LADZIJU SC (LITWA)  8 pkt
3. NENUFAR E£K  7 pkt
3. SMOKI MIÑSK (BIA£ORU¦)   6 pkt
4. UKS 9  £OM¯A   5 pkt
5. SP 47 BIA£YSTOK II   4 pkt


Play-Off V-VIII   ¯UBRY BIA£YSTOK - SMOKI MIÑSK  24 : 27 po dogrywce
Play-Off V-VIII   UKS 9 £OM¯A - REGION GRODNO BIA£ORU¦  13 : 37
Pó³fina³
  NENUFAR 5 E£K -  JEKAB PILS (£OTWA) 51 : 26
Pó³fina³   BASKET 47 BIA£YSTOK - LADZIJU SC (LITWA)  26 : 53


ALL STARS GAME 

 GWIAZDECZKI GRUPY   A
  GWIAZDECZKI GRUPY B
  
 
Grodno: Bogdel Nikita,Bushuyew  Nikita
Jekabpilis: Vangas Nirlavs, Ivanous Edgars, Martinas Jakobsons
Legion: Zarzycki Kaj, Litwiñski krzysztof
Basket 47: Pawe³ Bieliñski, Pawe³ So³owiej, Cyprian Karecki
        MVP

 Tomas Inokaitis
Smoki: Shcherbakov Roman, Zelianko Viachaslav
Landzijv: Titas Gervelis, Tomas Inokaitis
SP 47: Adrian Kurszel, Karol Dudziñski
£om¿a: Anusiewicz Adam, Szablonowski Adam
Nenufar: Oskar Chrzanowski, Hubert £a³ak


CHORTEN SKILLS CHALENGE

1 Titas Gervelus    Lazdiju  Lietuva  21,32
2 Martins  Jakobsons    Jekabpils   Latvia 21,99
3 Zeljanko  Viachaslav    Smoki Miñsk  Bialoru¶  22,68
4 Juchnicki  Patryk    Basket 47  22,71
5
P³aszczyca Kacper    Basket 47    23,35
6 Zawadzki Gabry¶    Basket 47    23,52
7 Szymon Dombkowski    SP 47    23,93
8 Tomas Inokaitis    Lazdiju  Lietuva  24,65
9 £a³ak Hubert    E³k    25,15
10 Bogdel Nikita    Grodno  Bia³oru¶  25,28
11 Chrzanowski Oskar    E³k    26,51
12 Mantas Maskelis    Lazdiju Lietuva   26,98
13 Martins Purins    Jekabpils  Latvia  27,33
14 Shcherbakov Roman    Smoki  Miñsk Bialoru¶  27,56
15 Anusewicz Adam    £om¿a    27,80
16 Krists Iesalwieks    Jekabpils  Latvia   29,38
17 Olszewski Jakub    £om¿a    29,46
18 Lisowski Krystian    SP 47    30,37
19 Sirotskij Ilia    Grodno  Bialorus  30,42
20 Cudowski Cezary    SP 47    30,58
21 Krzysztof Litwiñski Legionowo    33,64
22 Dabradzei Ivan    Smoki Miñsk  Bialoru¶  33,84
23 Kaj Zarzycki  Legionowo            34,09
24 Karachun Roman    Grodno  Bialoru¶  35,16
25 Mroczkowski Brajan    E³k    38,09
26 Wojtek Matysiak  Legionowo    38,33
27 Szablanowski Adam    £om¿a    40,17


 KONKURS RZUTÓW Z ,,NUMERKÓW,, 6 POZYCJI

1 Pawe³ Solowiej 11 pkt. Basket 47 Bia³ystok
2 Oliwer Borkowski 10 pkt. Nenufar 5 E³k
3 Martins Purins 9 pkt. Jekabpils
   Cyprian Karewski 9 pkt. Basket 47 Bia³ystok
5 Aleksander Matveichik 8 pkt.Region Grodno
   Roman Karachun 8 pkt. Region Grodno
7 Wojtek Matysiak 7 pkt.  Legion Legionowo
  Micha³ Senkowski 7 pkt. Legion Legionowo
  Piotr Bobka 7 pkt. ¯ubry Bia³ystok
  Ignas Garbencius 7 pkt. Lazdiju
  Kacper Kujawa 7 pkt. Nenufar E³k


 CHORTEN COMPETITION POINT THREE POINTERS
 
1.Matveychik Aleksander  Grodno  13
2.Edgars Ivanous    Jekabpils       12
3.Eduiuas Jarasius   Lazdjai       10
4.Bobka Piotr             ¯ubry         9
   Niklaus Vanags   J ekabpils        9
6.Krists Iesalwieks    Jekabpils        8
   Zdanowicz Antek   Basket 47    8
8.Bieliñski Pawe³       Basket 47     7
   Anusewicz Adam    UKS 9 £om¿a      7
10. Giegiel Bartek        SP47       5
     Juchnicki Patryk      Basket  47   5
       Pandnevich Vladzimir  Smoki      5
       Gytis Stankevicius    Lazdjai        5
      Sawczuk BarteK  Legionowo       5
      Gólcz Krzysztof   ¯ubry               5
15.Kapitula Aliaksander   Smoki      4
      Cudowski  Cezary      SP 47                4
       Mykolas  Peciucius    Lazdjai           4
      Chrzanowski Oskar   Nenufra   E³k            4
    Grishel Nikolai    Region Grodno          3
    Szablanowski Adam     UKS 9 £om¿a        3
    Stra¿ewicz Bart³omiej   Nenufar E³k          3
    Senkowski Micha³      Legionowo   Legionowo      3
24.Oliwier Borkowski    Nenufar E³k           2
     S³awiñski Olaf       Legionowo  Legionowo       2
26. Lisowski Krystian   SP 47            1
      Bushuev Nikita    Region   Grodno        1
      Leszczuñski  Martin    ¯ubry   Bia³ystok         1
29. Luksha Ivan      Smoki   Miñsk     0


                  

Komentarze
Majka dnia luty 03 2014 13:15:35
Piêkna zachêt± dla tych dzieciaków do wytrwa³o¶ci i do doskonalenia swoich umiejêtno¶ci±.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi