News: III Miêdzynarodowy Turniej o Memoria³ A. Kamiñskiego D±brówka Tczewska/ Tczew 7-10.VI.2011 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Sierpie 18 2019 21:16:30
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

III Miêdzynarodowy Turniej o Memoria³ A. Kamiñskiego D±brówka Tczewska/ Tczew 7-10.VI.2011
Turnieje Podsumowanie
 W dniach 7-10 czerwca 2012 w D±brówce Tczewskiej i Tczewie odby³ siê III Memoria³ ku Pamiêci Adama Kamiñskiego. W kategorii ch³opców z rocznika 1998 zwyciê¿yli go¶cie z Estoni BC Hito. W dziewczynkach w roczniku 1998 z³ote medale dla GTK Gdynia, a dla dziewczynek z rocznika 2000 najwiêkszy Puchar powêdrowa³ dla zawodniczek z Mazowsza URSUS Warszawa


FOTO - spotkanie wszytkich uczestników turnieju w Sopocie


III MIÊDZYNARODOWEGO MEMORIA£U ADAMA KAMIÑSKIEGO 06-10.06.2012r Tczew


FOTO-ZIBI

FILMIKI-ZIBI

Dziewczynki Rocznik 1998 TCZEW - HALA SPORTOWA II LO ul. Królowej Marysieñki 10


Klasyfikacja Koñcowa:

1. GTK GDYNIA
2. MKS POLKOWICE
3. TMK POMORZE
4. MUKS POZNAÑ
5. OLIMPIJCZYK OLSZTYNEK
6. TMK POMORZE II

Najlepszy strzelec: Marta Marcinkowska 95 pkt. – TMK Pomorze
MVP Marta Marcinkowska – TMK Pomorze
ALL-STARS Najlepsza pi±tka turnieju :
Rybak Malwina (Polkowice)
Filipowska Agata (Olsztynek)
Bar³o¿ewska Paulina (TMK Pomorze)
Policha Martyna (Muks Poznañ)
Miazga Natalia (GTK Gdynia)

     
1. GTK GDYNIA2. MKS POLKOWICE3. TMK POMORZE

Olimpijczyk- MKS Polkowice 16:54
D±brówka- Muks Poznañ 55:22
Gtk Gdynia-Tmk Pomorze 37:29
Muks Poznañ - Olimpijczyk 58:5
olimpijczyk-Tmk Pomorze 12:37
D±brówka-Olimpijczyk 101:13
Gtk Gdynia-Muks Poznañ 33:34
MKs Polkowice-Gtk Gdynia 36:51
Tmk Pomorze- Muks Poznañ 44:38
Muks Poznañ - Mks Polkowice 29:45
Olimpijczyk- Gtk Gdynia 48:14
Gtk Gdynia- D±brówka 33:71
Tmk Pomorze- Mks Polkowice 35:57
D±brówka- Mks Polkowice 83:26

Dziewczynki -Rocznik 2000 - TCZEW Sala nr I – Gimnazjum D±brówka Tczewska 37, Sala nr II – II LO Tczew ul. Królowej Marysieñki 10

Klasyfikacja Koñcowa:

1 UKS 4 URSUS WARSZAWA
2 UKS 7 SOPOT
3 UKS 5 TCZEW
4 GKS ETMAL KORSARZ GDAÑSK
5 SKS STROGARD GDAÑSKI
6 TMK POMORZE TCZEW

MVP:  NALEZIÑSKA KINGA (SOPOT)
KRÓL STRZELCÓW: BOCHENEK NATALIA (URSUS) 83 PKT
ALL-STARS Najlepsza pi±tka turnieju :
KAROLINA ZALEWSKA (URSUS)
ALEKSANDRA KLIMEK (SOPOT)
AGATA LEWANDOWSKA (PI¡TKA)
SANDRA LIPIÑSKA (TMK)
WIKTORIA SZTEJMAN ( KORSARZ)

      
 1 UKS 4 URSUS WARSZAWA 2 UKS 7 SOPOT  3 UKS 5 TCZEW

UKS 4 URSUS Warszawa – UKS PI¡TKA Tczew 80 :17
UKS 7 Sopot - SKS Starogard Gdañski 61: 33
TMK POMORZE Tczew – Etmal KORSARZ Gdañsk 6 :88
UKS 7 Sopot – UKS 4 URSUS Warszawa 18:47
Etmal KORSARZ Gdañsk - UKS PI¡TKA Tczew
TMK POMORZE Tczew - SKS Starogard Gdañski 24:45
Etmal KORSARZ Gdañsk – UKS 4 URSUS Warszawa 10 :71
UKS 7 Sopot - TMK POMORZE Tczew 78 :12
UKS PI¡TKA Tczew - SKS Starogard Gdañski 27 :37
UKS 7 Sopot - Etmal KORSARZ Gdañsk 39 :12
UKS PI¡TKA Tczew - TMK POMORZE Tczew
UKS 4 URSUS Warszawa - SKS  Starogard Gdañski 75 :4
Etmal KORSARZ Gdañsk - SKS Starogard Gdañski 
UKS 4 URSUS Warszawa - TMK POMORZE Tczew 92:12
UKS PI¡TKA Tczew – UKS 7  Sopot 26 :72 

Ch³opcy / Rocznik 1998 - TCZEW HALA SPORTOWA GIMNAZJUM D¡BRÓWKA TCZEWSKA 37

Klasyfikacja koñcowa:

1 - BC HITO ESTONIA
2 - PIERNIKI TORUÑ
3 - ETMAL KORSARZ GIM. D¡BRÓWKA
4 - CZARODZIEJE Z BIELAN
5 - JAGIELLONKA WARSZAWA
6 - ISKRA OSIECZNO 

MVP: GROCHOWSKI IGNACY (PIERNIKI TORUÑ)
KRÓL STRZELCÓW: DYLICKI TOMASZ (ETMAL KORSARZ GIM. D¡BRÓWKA) 111 PKT
ALL-STARS Najlepsza pi±tka turnieju :
NIEMYSSKI ADRIAN ( JAGIELLONKA WARSZAWA)
DYLICKI TOMASZ (ETMAL KORSARZ GDAÑSK)
SILARSKI JAKUB (ETMAL KORSARZ GDAÑSK)
GRUNING AIVAR (BC HITO ESTONIA)
BARTOSZEWICZ JAKUB

      
1 - BC HITO ESTONIA 2 - PIERNIKI TORUÑ  3 - KORSARZ GIM. D¡BRÓWKA

BC Hito Estonia – Iskra Osieczna 52:29
Korsarz Gim. D±brówka -Czarodzieje z Bielan 62-44
Pierniki Toruñ -Jagiellonka Warszawa 56:21
Iska Osieczna - Korsarz Gim. D±brówka 41:60
BC Hito- Jagiellonka Warszawa 42:35
Pierniki Toruñ - Czarodzieje z Bielan 47:34
KORSARZ Gim. D¡BRÓWKA – JAGIELLONKA Warszawa 69: 40
PIERNIKI Toruñ– BC HITO 29:37
ISKRA Osieczna – CZARODZIEJE z Bielan 39:23
KORSARZ Gim. D¡BRÓWKA – PIERNIKI Toruñ 51:54
JAGIELLONKA Warszawa – Iskra OSIECZNA 58:22
BC HITO – CZARODZIEJE z Bielan 60 :35
CZARODZIEJE z Bielan – JAGIELONKA Warszawa 39 :44
PIERNIKI Toruñ – Iskra OSIECZNA 55:15
KORSARZ Gim. D¡BRÓWKA – BC HITO 54:55

 

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Dzia³dowo 2003 XVI Turniej Przedwio¶nia
Dzia³dowo 2003 XVI Turniej Przedwio¶nia
Kolekcja koszulek - Turnieje
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi