News: Polskie zespo³y w Ostrawie i Kownie 28-30.XII.2010 - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Padziernik 15 2019 03:50:13
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

Polskie zespo³y w Ostrawie i Kownie 28-30.XII.2010
Turnieje Podsumowanie
Za nami ostanie w starym roku wystêpy polskich zespo³ów w zagranicznych turniejach na Litwie i Czechach. By³em w Krnovie wiêc komplet materia³ów juz jest na SKM. Natomiast z turnieju w Kownie (Litwia)  mamy ju¿ wyniki. Niestety Polskie zespo³y nie uplasowa³y siê w strefie medalowej. W roczniku 95 WKK Wroc³aw przegra³ w meczu o V miejsce  z MEDAGRO Komorów. Kadra Pomerania 96 w ostatnim meczu pokona³a BS Sigulda (Litwa) ostatecznie zajmuj±c przedostatnie meisjce. W m³odszych rocznikach 97 i 99 ch³opcy z WKK Wroc³aw nie wygrali ¿adnego spotkania, gdy¿ po raz kolejny klub na turniej wystawia rocznik m³odszy. Tak¿e w Ostrawie Polacy nie stanêli na pudle, ale  wci±¿ czekamy na wyniki kadetów i juniorów. Na pocieszenie mamy fotki z Ostrawy, a z Kowna tak¿e niebawem bêd±.

CHRISTMAS CUP CZECHY - OSTRAVA 2010

Juniorzy: U18 (1993-94) uczestnicy

1. Miskolc   (WÊGRY)
2. FILENI BRA JESI "A"   (W£OCHY)
3. MKKS Rybnik   (POLSKA)
4. BCM Ostrava   (CZECHY)
5. FILENI BRA JESI "B"   (W£OCHY)
6. Lokomotíva Sereï   (S£OWACJA)
7. ©entjur   (S£OWENIA)

MKKS Rybnik-BCM Ostrava
MKKS BLoko Sereï-Rybnik
MKKS Rybnik-Miskolc
MKKS Rybnik

Xmass Cup Ostrava 2010   Kadeci – U16

(Group A)
BCM Slezská Ostrava
A2 Atomerõmû SE
KK ©entjur
Sokol Vy¹ehrad
Polonia War¹ava

Atomerõmû SE - Polonia War¹ava
Polonia War¹ava - KK ©entjur
Sokol Vy¹ehrad - Polonia War¹ava
Polonia War¹ava - BCM Slezská Ostrava

(Group A)
MKKS Rybnik
JBC Brno
Miskolc
BCM Moravská Ostrava
Juniorbasket Ko¹ice

MKKS Rybnik - BCM Moravská Ostrava
MKKS Rybnik - JBC Brno
Miskolc  - MKKS Rybnik
Juniorbasket Ko¹ice - MKKS Rybnik

30 grudnia    9:00 A5 - B5 mecz o IX miejsce
30 grudnia   11:00 A4 - B4 mecz o VII miejsce  
30 grudnia    8:00 A3 - B3 mecz o V miejsce  
30 grudnia  10:00 A2 - B2 mecz o III miejsce
30 grudnia 12:00 A1 - B1 mecz o I miejsce

FOTO-RYBNIK


CHRISTMAS CUP KOWNO - LITWA 2010

Ch³opcy U15 (1995)

Grupa A
UKS Medagro Komorów  - Pomerania 96 61 : 46
Viimsi EST (Estonia) - Pomerania 96 45 : 41
Minskas II (Bia³oru¶) - UKS Medagro Komorów  70 : 54
Tornado KM (Litwa) - Pomerania 96 55 : 32
Tornado KM (Litwa) - UKS Medagro Komorów 74 : 54
Pomerania 96  - Minskas II (Bia³oru¶) 37 : 54
Viimsi EST (Estonia) - UKS Medagro Komorów 39 : 53

Grupa B
Jonava (Litwa) - WKK Wroc³aw  70 : 48
WKK Wroc³aw - Sigulda (£otwa) 61 : 46
WKK Wroc³aw  - BC Rakvere (Estonia) 60 : 38
WKK Wroc³aw - Minskas I (Bia³oru¶) 43 : 77

mecz o IX miejsce: Pomerania 96 - BS Sigulda, Latvia  54 : 41
mecz o V miejsce: WKK Wroc³aw – UKS Medagro Komorów 42:52

Poni¿ej podajê zdobycz punktow± zawodników Pomerani 96. W nawiasach punkty w poszczególnych meczach  kolejno¶ci ich rozgrywania.
Szymañski Jêdrzej (Korsarz Gdañsk) - 44  pkt. (13,6,4,9,12)
Flont Tomasz  (MTS Kwidzyn) - 7 pkt. (0,0,2,3,2)
Chamerka Krystian (GTK Gdynia), - 14  pkt. (4,0,7,1,2)
Korowajczyk Mateusz (Bryza Kolbudy) - 23  pkt. (0,11,0,5,7)
Idziak Adam (Bryza Kolbudy) -   pkt. 22 (10,0,2,4,6)
Stachurski Karol (Bryza Kolbudy) -  9 pkt. (0,2,4,0,3)
Weso³owski Marek (MTS Kwidzyn) - 21  pkt. (2,4,2,5,8)
Fuks Przemys³aw (Czarni S³upsk) -  26 pkt. (5,7,5,5,4 )
Jakubiak Wojciech (Czarni S³upsk) - 6  pkt. (2,0,0,2,2)
Czerniawski Pawe³ (Czarni Slupsk) -  33 pkt. (7,11,4,3,8)
¯uk Szymon (Bryza Kolbudy) – 3 pkt. (3,0,0,0,0)
Nowaczek Jakub (GTK Gdynia) -  0 pkt. (0,0,0,0,-)


Ch³opcy U13 (1997)

Tornado KM (Litwa) - WKK Wroc³aw  63 : 25
WKK Wroc³aw  - Vaerlosse (Dania) 31 : 88
Kaunas (Litwa) – WKK Wroc³aw 83:19
KM Aisciai (Litwa) – WKK Wroc³aw 84:19
WKK Wroc³aw  - KM Aisciai (Litwa) ???
WKK Wroc³aw  - Minsk (Bia³oru¶)  48 : 54

Ch³opcy U11 (1999)

KM Alytus (Litwa) - WKK Wroc³aw  69 : 38
Viimsi (Estonia) - WKK Wroc³aw  59 : 48
WKK Wroc³aw – V Knasiaus KM (Litwa) 22:51
Tornado KM (Litwa) - WKK Wroc³aw 37 : 31
BS Sigulda (£otwa) - WKK Wroc³aw  47 : 40


Komentarze
Pawcio dnia grudzie 28 2010 22:09:54
14:00 Atomerõmû SE Polonia War¹ava 80:40

podobno to jeden z lepszych zespo³ow czeskich w roczniku 95 , przypominam ¿e Polonia gra rocznikiem 96
Pawcio dnia grudzie 28 2010 22:28:32
20:00 Polonia War¹ava KK ©entjur 65:57
(27 pkt Kulka Grzegorz ,12 zb, 3/3 za 3 pkt)

Brawo zespól!!
przemekb dnia grudzie 29 2010 10:44:26
bravo Grzesiu bravo Polonia smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
Pogoñ-Czelad¼
Pogoñ-Czelad¼
¦KM sezon 07/08 U-16 rocznik 92-93
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi