News: X Miêdzynarodowy Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora OSiR ¯yrardów - SKM - Sl±ska koszykówka m³odzie¿owa
Baner Serwis Koszykowki Mlodziezowej
 Stycze 24 2019 11:18:04
Nawigacja
Portal
  Strona G³ówna
  Archiwum 2007/2016
  Mistrzowie ¦l±ska
  ¦l±scy Trenerzy
  Wywiady
  Galeria wewnêtrzna
  Filmiki YouTube
  Linki
  Kadry wojewódzkie
  Obozy/Campy
  Turnieje podsumowania

Fotogalerie 2005/2016
  V.2016 - 2017
  2012 / IV.2016
  Foto 2012 A
  Foto 2011 B
  Foto 2010 B
  Foto 2010 A
  Foto 2009
  Foto 2008
  2005 / 2007
  minibasket
  Kadry woj. 93/97
  Kadry woj. 98/02
  Galeria SKM
  Basketmania 2008/09
  Kolekcja Koszulek

Turnieje 2011/2017
  Rocznik 2006
  Rocznik 2005
  Rocznik 2004
  Rocznik 2003
  Rocznik 2002
  Rocznik 2001
  Rocznik 2000
  Rocznik 1999
  Rocznik 1998
  Rocznik 1997
  Rocznik 1996
  Rocznik 1995
  Rocznik 1994

SKM na Fina³ach MP
  2007 Prudnik U16 r.91
  2007 Ostrów W. U14 r.93
  2007 G³ucho³azy SP r.94
  2008 Sopot U20 r.88
  2008 Katowice U18 r.90
  2008 Stargard U16 r.92
  2008 Radom U14 r.94
  2008 Kraków SP r.95
  2009 Wroc³aw U16 r.93
  2009 Poznañ U14 r.95
  2009 S³upsk SP r.96
  2009 Sosnowiec U16 r.93
  2010 Opalenica U16 r.94
  2010 Warszawa U14 r.96
  2010 Toruñ SP r.97
  2011 Toruñ U18 r.93
  2011 Kraków U16 r.95
  2011 Opalenica U14 r.97
  2012 Poznañ U18 r.94
  2012 Gdynia U16 r.96
  2012 Koszalin U14 r.98
  2012 Gdañsk SP r.99
  2013 ¯ary U14 r.99
  2013 Opalenica U16 r.97
  2013 Gdañsk SP r.2000
  2013 Radom GIM r.97
  2014 Wroc³aw U18 r.96
  2014 Tarnobrzeg U16 r.98
  2014 Sopot U-14 r.2000
  2014 Ko³obrzeg GIM r.98
  2015 Radom U18 r.97
  2015 Radom U16 r.99
  2015 Toruñ U14 r.01
  2015 Lublin GIM. r.99
  2016 Wroc³aw U20 r.96
  2016 Radom U16 r.2000
  2016 Bia³ystok U14 r.02
  2016 Ko³obrzeg GIM 02
  2017 Radom U18 r.99
  2017 Ostrów W. U16 r.01
  2017 Opalenica U14 r.03

Kadra Polski
  U15 Polska rocz.2003
  U16 Polska rocz.2002
  U18 Polska rocz.2000
  U20 Polska rocz.1998
  Polska rocz.2001
  Polska rocz.1999
  Polska rocz.1997
  Polska rocz.1996
  Polska rocz.1995
  Polska rocz.1994
  Polska rocz.1993
  Artyku³y o Kadrach

Kadra ¦l±ska

¦KM Mini koszykówka

¦KM Gala

¦KM 2006/2016

¦KM Strzelcy 2003/13

Silesia Streetball

Wspomnienia
  2013
  2011
  2010
  2009
  2007

Dodaj

X Miêdzynarodowy Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora OSiR ¯yrardów
Turnieje Podsumowanie
CH£OPCY



Puchar Dyrektora OSiR w ¯yrardowie dla WKK WROC£AW (ch³opcy) i TIMIRJAZEWSKAJA I MOSKWA ( dziewczyny )


WYNIKI  GRUPA A


¯YRARDÓW - MOSKWA  97 :17
K£ECKO - LUBLIN 36 : 58
OPAVA - ¯YRARDÓW 18 : 77
LUBLIN - MOSKWA 63 : 19
K£ECKO - OPAVA 67 : 35
K£ECKO - ¯YRARDÓW 35 : 49
LUBLIN - OPAVA 50 : 20
MOSKWA - OPAVA 46 : 36
¯YRARDÓW - LUBLIN 58 : 25
MOSKWA - K£ECKO 35 : 56

WYNIKI GRUPA B

WROC£AW - SIGULDA 71 : 30
BYDGOSZCZ - WROC£AW 28 : 46
KRNOV - WIELICHOWO 17 : 55
SIGULDA - KRNOV 63 : 19
BYDGOSZCZ - WIELICHOWO
40 : 31
KRNOV - WROC£AW 8 : 90
SIGULDA - WIELICHOWO 44 : 53
BYDGOSZCZ -  KRNOV 42 : 14
WIELICHOWO - WROC£AW 21 : 74
BYDGOSZCZ -  SIGULDA  CH. 46 :34


GRUPA  A KOÑCOWA TABELA

1. UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW
   
2. UKS "PI¡TKA" LUBLIN 
3. UKS "DELFIN"  K£ECKO
4. DYNAMO MOSKWA 
5. BK  OPAVA  /CZECHY/

GRUPA B KOÑCOWA TABELA

1. WKK WROC£AW
2. NOVUM" BYDGOSZCZ
3. BK SIGULDA
4. SP WIELICHOWO
5. TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV " 


ZESTAW PAR - mecze fina³owe

O MIEJSCE IX-X TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV " - BK  OPAVA  /CZECHY/  31 : 35
O MIEJSCE VII-VIII SP WIELICHOWO - DYNAMO MOSKWA 70 : 36
O MIEJSCE  V-VI UKS "DELFIN"  K£ECKO - BK SIGULDA 47 : 80
O MIEJSCE  III-IV  UKS "PI¡TKA" LUBLIN  - NOVUM" BYDGOSZCZ  48 : 51
O MIEJSCE I-II  UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW - WKK WROC£AW  21 : 73

KOÑCOWA KLASYFIKACJA


 I MIEJSCE II IMIEJSCE III MIEJSCEIV VMIEJSCE  V MIEJSCE
  WKK WROC£AW UKS "TRÓJKA" ¯YRARDÓW    NOVUM" BYDGOSZCZ UKS "PI¡TKA" LUBLIN   BK SIGULDA
         
 VI MIEJSCE  VII MIEJSCE VIII MIEJSCE IX MIEJSCE X MIEJSCE
UKS "DELFIN"  K£ECKO SP WIELICHOWO DYNAMO MOSKWA   BK  OPAVA  /CZECHY/ TJ "LOKOMOTIVA" KRNOV
         



WYRÓ¯NIENIA  INDYWIDUALNE
 
NAJLEPSZY  STRZELEC TURNIEJU
MACIEJ JESSE  / DELFIN  
NAJLEPSZA  STRZELCZYNI TURNIEJU
SVET£ANA KRAMAR /MOSKWA  II/

 MVP - NAJLEPSZY  ZAWODNIK  TURNIEJU
MICHA£ KAPA  / WKK WROC£AW

MVP - NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA  TURNIEJU
ELIZAVETA   SHREDOVA  / MOSKWA  I /







 Najlepsze zawodniczki w dru¿ynie Najlepsi zawodnicy w dru¿ynie
   
TIMIRJAZEWSKAJA  I  MOSKVA JANA  SOBIERA
TIMIRJAZEWSKAJA  II  MOSKVA KSENIA  MAEVSKAJ
MUKS   BYDGOSZCZ    OLA   SZYMAÑSKA
UKS „DELFIN” K£ECKO   BOGNA GO£OCHOWICZ
UKS 5  LUBLIN     KAJA  GRYGIEL
WKK WROC£AW    MARTYNA  M¡CZKA
UKS „TRÓJKA”   I   ¯YRARDÓW PATRYCJA CHOJNACKA
UKS „TRÓJKA”   II ¯YRARDÓW KARINA  OWCZAREK


 „DYNAMO” MOSKVA   STAS   BO£NAR
 UKS „DELFIN” K£ECKO   DOMINIK  SUDO£
UKS „PI¡TKA” LUBLIN   JAN   STÊPNICKI
BK  „BREDA” OPAVA   PETR  MARTIKAN
 TJ  „LOKOMOTIVA” KRNOV  TOMASZ  ZAPAALKA
BK SIGULDA     MIKUS  EGLTTIS
„NOVUM”  BYDGOSZCZ   WOJCIECH KRAWCZEWSKI
SP  WIELICHOWO    MARCIN  MATUSZEWSKI
WKK  WROC£AW    MATEUSZ  STRZELEC
OSIR-TRÓJKA „ ¯YRARDÓW  HUBERT  GRUZA

DZIEWCZYNY

MECZE GRUPOWE

MOSKWA I - ¯YRARDÓW II 51 : 14
MOSKWA II - WROC£AW 19 : 51
¯YRARDÓW II - BYDGOSZCZ  32 : 28
LUBLIN - MOSKWA I 35 : 61
¯YRARDÓW I - K£ECKO 41 : 27
LUBLIN - BYDGOSZCZ 27 : 47
K£ECKO - WROC£AW 60 : 38
¯YRARDÓW I - MOSKWA II 47 : 29
¯YRARDÓW II - LUBLIN 32 : 28
MOSKWA II - K£ECKO 25 : 42
WROC£AW - ¯YRARDÓW I 27 : 41
MOSKWA I - BYDGOSZCZ 41 : 37

GRUPA  A

1."TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA
2.OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW

3.MUKS BYDGOSZCZ
4.UKS "PI¡TKA" LUBLIN 

GRUPA B

1.UKS "DELFIN" K£ECKO
2.OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW
3.WKK WROC£AW
4."TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA 


MECZE PLAY-OFF

"TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA - OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW 59 : 23
UKS "DELFIN" K£ECKO - OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW 38 : 17

MUKS BYDGOSZCZ - TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA 64 : 10
UKS "PI¡TKA" LUBLIN  - WKK WROC£AW 20 : 45

ZESTAW PAR meczy fina³owych

O MIEJSCE VII - VIII UKS "PI¡TKA" LUBLIN - TIMIRJAZEWSKAJA" II MOSKWA  50 : 28
O MIEJSCE V - VI
 MUKS BYDGOSZCZ  - WKK WROC£AW 37 : 32
O MIEJSCE III - IV OSiR-TRÓJKA  ¯YRARDÓW - OSiR - "TRÓJKA" II ¯YRARDÓW 26 :14
O MIEJSCE I - II
  "TIMIRJAZEWSKAJA" I MOSKWA - UKS "DELFIN" K£ECKO 43 :24

KOÑCOWA KLASYFIKACJA

 I MIEJSCE II MIEJSCE III MIEJSCE IV MIEJSCE 
 TIMIRJAZEWSKAJA I MOSKWA UKS "DELFIN" K£ECKO OSiR - "TRÓJKA" I ¯YRARDÓW OSiR-TRÓJKA II ¯YRARDÓW
       
 V MIEJSCE VI MIEJSCE VII MIEJSCE VIII MIEJSCE
 MUKS BYDGOSZCZ WKK WROC£AW UKS "PI¡TKA" LUBLIN   TIMIRJAZEWSKAJA II MOSKWA 
        

FOTO-ZIBI        FILMIKI-ZIBI

Serdeczne podziêkowania dla organizatorów za zaproszenie na turniej .......zibi


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

Brak ocen.
Redaktor/Admin SKM
Zbyszek Bytomski:
GG:10279509
Skype:zbyszekb1963
zbyszekbytomski @gmail.com
Telefon: 666 015 204
Konto w Banku ¦l±skim
86 1050 1331 1000 0010 0326 2985

Najnowsze Filmik
Logowanie
Login

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?
Kolekcja Koszulek 654
Losowa fotka
KS Baildon Katowice reaktywacja
KS Baildon Katowice reaktywacja
Kolekcja koszulek rózne
Galeria 2012-2016
Galeria SKM 2012 A
Galeria SKM 2011 B
Galeria ¦KM 2011 A
Galeria SKM 2010 B
Copyright © 2007 by Zibi